Kto ma odsprzedać lek na FIP (1 opakowanie)? P I L N E!!!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt mar 06, 2020 22:42 Re: Kto ma odsprzedać lek na FIP (1 opakowanie)? P I L N E!!

Marzenia11 pisze:
ewitakl pisze:Hej Marzena. Mam pytanie gdzie udało Ci się zdobyć lek i co zdobyłaś? Ja jestem w sytuacji beznadziejnej na już potrzebuję cokolwiek :(

oj, przeoczyłam Twoje pyutanie.
Na sdzczęście ja nie potrzebuję - mam namiar, tylko nie wiem czy w obecnej mocno dynamicznej sytuacji , jest on nadal akytualnym, na stronę za POMOCĄ KTÓREJ MOŻNA ZAMAWIAĆ. wKLEJAM LINK - POWODZENIA!!!!!


https://medkoo.com/products/27317

Z tego co czytam, to leki w proszku słabo się sprawdzają, niemożliwe jest zrobienie z nich zawiesiny, czy roztworu w warunkach domowych. na facebooku jest polska grupa Polish FIP Warriors. może oni coś pomogą.
Obrazek

magicmada

Avatar użytkownika
 
Posty: 14567
Od: Śro paź 05, 2005 19:10
Lokalizacja: moose county

Post » Nie mar 08, 2020 6:29 Re: Kto ma odsprzedać lek na FIP (1 opakowanie)? P I L N E!!

jasdor na swoim watku 1m2 na kota pisala, ze bedzie chciala pozbyc sie leku, ktory dotarl niestety juz po smierci Sami, sprobuj sie z nia skontaktowac. Powodzenia.
Obrazek

nyoe

 
Posty: 601
Od: Wto lut 08, 2005 6:07
Lokalizacja: Sendai

Post » Czw mar 26, 2020 12:45 Re: Kto ma odsprzedać lek na FIP (1 opakowanie)? P I L N E!!

dziękuję bardzo :) mam leki i super działają :)

ewitakl

 
Posty: 8
Od: Wto mar 03, 2020 23:59

Post » Czw mar 26, 2020 12:59 Re: Kto ma odsprzedać lek na FIP (1 opakowanie)? P I L N E!!

zdobyłam leki wdrożyłam leczenie które przynosi efekty!

ewitakl

 
Posty: 8
Od: Wto mar 03, 2020 23:59

Post » Czw kwi 02, 2020 15:02 Re: Kto ma odsprzedać lek na FIP (1 opakowanie)? P I L N E!!

Jakby ktokolwiek miał z Was namiary na dostęp do gamavity bądź forspenilu, proszę o kontakt. Moja Koteczka przechodzi bardzo ciężko KK...jedyna nadzieja w tych lekach albo innych. Pozdrawiam

labouche

 
Posty: 37
Od: Czw kwi 02, 2020 14:50

Post » Nie paź 11, 2020 23:23 Re: Kto ma odsprzedać lek na FIP (1 opakowanie)? P I L N E!!

Witam, mam kotka z podejrzeniem FIPu, jeśli diagnoza się potwierdzi chciałabym spróbować leczenia, ale nie mam pojęcia jak zdobyć lek i ile trwa wysyłka, kot jest raczej w bardzo złym stanie, choroba postępuje szybko, dlatego jeśli ktoś miałby do odsprzedania leki bardzo proszę o kontakt, jeśli to FIP ratunek musi przyjść szybko.

Niewtajemniczona

 
Posty: 116
Od: Wto paź 04, 2016 21:52

Post » Pon paź 12, 2020 12:58 Re: Kto ma odsprzedać lek na FIP (1 opakowanie)? P I L N E!!

Niewtajemniczona pisze:Witam, mam kotka z podejrzeniem FIPu, jeśli diagnoza się potwierdzi chciałabym spróbować leczenia, ale nie mam pojęcia jak zdobyć lek i ile trwa wysyłka, kot jest raczej w bardzo złym stanie, choroba postępuje szybko, dlatego jeśli ktoś miałby do odsprzedania leki bardzo proszę o kontakt, jeśli to FIP ratunek musi przyjść szybko.

Napisz do Hani66 lub znajdź jej stronę na FB Azyl u Hani, lub wejdź na stronę Fundacji JoKot. Oni podpowiedzą gdzie należy się zwrócić . Mają kilka kotów leczonych obecnie i wyleczonych.
Najlepiej stwórz watek z takim pytaniem. Tutaj mało kto zajrzy.
Wet też powinien wiedzieć. Moja wetka , gdy myślałam ,ze mam fipowca, znalazła dostęp do leku na zamkniętej stronie weterynarzy. Na tej stronie mogą też nakierować gdzie ruszyć.
Kciuki :ok:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pon paź 12, 2020 18:18 Re: Kto ma odsprzedać lek na FIP (1 opakowanie)? P I L N E!!

Dziękuję, już mam kontakty z fb.

Niewtajemniczona

 
Posty: 116
Od: Wto paź 04, 2016 21:52

Post » Wto paź 13, 2020 14:47 Re: Kto ma odsprzedać lek na FIP (1 opakowanie)? P I L N E!!

Nie mam żadnego leku z wyżej wymienionych. Mutian to chyba najdroższa wersja. Mam tylko Beat którym leczyliśmy Mandusię. Swoją drogą dzieje się coś faktycznie bo dojścia do leku są ograniczone a ponoć Policja robi naloty w niemczech i we wrancji na zaklady weterynaryjne. Taka informację dostałem. O co chodzi... nie wiem.

beecker

 
Posty: 50
Od: Nie wrz 13, 2015 22:22

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 230 gości