KATOWICE i śląskie

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Pt wrz 25, 2020 8:20 Re: KATOWICE i śląskie

piablo1975 pisze:Witam
Jestem z Dąbrowy Górniczej i szukam DOBREGO znającego się na rzeczy weterynarza w okolicy , który zna się na IBD.
Kotka leczona była w pseduo klinice w Dąbrowie Górniczej ( nie polecam bo to rzeźnicy nie lekarze, jak chcecie to podam nazwę ) oraz w zawierciu.
Teraz szukam weta od IBD.
POMOCY bo to co te gnoje robią z kotem to jest tragedia.
Napisz to na Koty, tam zagląda najwięcej osób. W tytule wątku napisz IBD i wet Katowice
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Kazia

 
Posty: 13707
Od: Pt maja 24, 2002 13:46
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro mar 24, 2021 7:26 Re: KATOWICE i śląskie

znacie może dobrego nefrologa?

Ella96

 
Posty: 9
Od: Wto mar 23, 2021 13:51

Post » Czw mar 25, 2021 6:45 Re: KATOWICE i śląskie

Ella96 pisze:znacie może dobrego nefrologa?

W najbliższej okolicy jest Nefrovet w Chorzowie ul. Wileńska 6, Marta Serafin-Kidawa tel. 668280667. Ciężko się czasem dodzwonić, można próbować kontaktu przez e-mail nefrovet.gabinet@gmail.com. Jest też strona FB

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Sob maja 22, 2021 20:53 Re: KATOWICE i śląskie

Szukam dla psa dobrego okulisty który robi laserem grudkowe zapalenie trzeciej powieki.
Psiara zreformowana od 2007 Smakusia, Gucio od 2008 oraz Rysia od 2009, Gapka odeszła w 2014, Gucio w 2017, Ryś i Jaga w 2020 . Nowi mieszkańcy Aki od 2018,a Bigos I Tekla od 2020 .
Zdrowia, pieniędzy i szczęścia wszystkim .

anulka111

Avatar użytkownika
 
Posty: 101734
Od: Sob lip 14, 2007 16:39
Lokalizacja: Zabrze

Post » Czw maja 27, 2021 12:19 Re: KATOWICE i śląskie

https://for-animals.pl/okulista-dla-psa/
Korzystałam kilka lat temu z usług tej przychodni, u dr Milanowskiej. Kotka miała leczone oczko po urazie rogówki.
"Akceptacja śmierci i protest przeciw niej: dwie nieusuwalne strony naszego życia." (L.Kołakowski)

fili

 
Posty: 3143
Od: Pon paź 10, 2005 10:14
Lokalizacja: Śląsk

Post » Sob lip 31, 2021 19:27 Re: KATOWICE i śląskie

BĘDZIN - NIE POLECAM

Centrum Zdrowia Małych Zwierząt - trafiliśmy tam nieco przypadkiem ponieważ dostaliśmy skierowanie na RTG z kontrastem od innego lekarza. Kotka od 2-3 dni nie jadła, nie chciała się wypróżnić, po poprzednich wizytach u innych lekarzy było spore podejrzenie ciała obcego w przewodzie pokarmowym. Drugi kot rozchorował się w niemal identyczny sposób. Odmówiono nam wykonania rtg z kontrastem co do którego były wskazania, twierdził że jest może 5% szans że kotka ma ciało obce w przewodzie pokarmowym. Po badaniu i bez konkretnej diagnozy odesłano nas do domu ze wskazaniem żeby pokazać się następnego dnia jeśli kot nie zacznie jeść. Pojawiłam się, byłam traktowana po macoszemu, patrzono na mnie z góry jak na nawiedzoną kocią mamę, z łaski zbadano oba koty, zaserwowano mi jeszcze tekst że są bardziej palący pacjenci. Po wizycie odkryłam że nie wpisano do książeczek kotów żądnej informacji o podanych lekach czy badaniach. Karty z wizyty też nam nie wydano (i to 2 razy pod rząd a my w nerwach, roztrzęsieni totalnie o tym zapomnieliśmy). Doprosiliśmy się później o karty z obu wizyt, okazało się że na jednej z nich nie wypisano żadnych leków ani kroplówki które były mu podane, zamiast tego znalazła się tam tylko pasta na kłaczki którą wtedy nam sprzedano. Kiedy doprosiłam się o zdjęcia RTG i skierowałam się z nimi na porównanie do innego lekarza okazało się że drugie z nich jest rozmyte, niedokładne i nie stanowi żadnej wartości diagnostycznej. Doktorowi widać nie przeszkadzało to wcale i twierdził że w przewodzie pokarmowym nastąpiły zmiany. Wszystko wszystkim, jestem w stanie zrozumieć że nie wszystko da się zdiagnozować od strzału ale to jak zostaliśmy potraktowani + ten bałagan w papierach skutecznie nas od nich odstraszył. Nigdy więcej

Annairu

 
Posty: 20
Od: Czw mar 18, 2021 12:06

Post » Wto sie 03, 2021 13:46 Re: KATOWICE i śląskie

Polecam:

1. https://wetgliwice.pl/ powiedziałabym, że to klinika do zadań specjalnych. Robiliśmy tam kolonoskopię jednemu koty, komplet badań przed zabiegiem, odebraliśmy czystego wybudzonego kota. Drugi kot, kilkunastolatek, który trafił do nas chory (zespół przedsionkowy), jak na razie "zamknął się" w dwóch wizytach: na pierwszej konsultacja neurologa, stomatologa i pobranie krwi. Na drugiej echo serca, tomografia komputerowa głowy, usunięcie/czyszczenie zębow, po konsultacji telefonicznej z nami wideotoskopia i pobranie wykazu z ucha.
Wszystko sprawnie, zwierzak wraca wybudzony, czysty, z teczką, a w niej komplet kart wizyty (od każdego lekarza osobna), płyty z badaniami, zalecenia dla weta prowadzącego.


2. https://m.facebook.com/VetmedicaZabrze nasza "rodzinna" Pani Doktor. Ogromne serce, miłość do zwierzaków, spokój, opanowanie. Kieruje sama do specjalistów, odpowiada bez problemu na pytania, czy wątpliwości.
Sklep TYLKO dla Kotów. TYLKO bezzbożowe karmy.

Nowe, naprawdę skuteczne neutralizatory zapachów i latarką UV do poszukiwania niespodzianek w domu: https://sklep.kocikocidrapki.pl/pl/sear ... url=Powair

kocikocidrapki

 
Posty: 400
Od: Wto mar 05, 2019 23:07

Post » Sob lut 26, 2022 20:28 Re: KATOWICE i śląskie

Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Katowice i okolice.

Szukam weterynarza zajmującego się usuwaniem polipów w uchu u kota (operacja na otwartym kanale słuchowym). Nasza weterynarz nie wykonuje takich zabiegów. Na jakie koszty należy się przygotować (Operacja, badania, leki)?

Paulina1122

 
Posty: 1
Od: Sob lut 26, 2022 20:17

Post » Czw lis 10, 2022 14:00 Re: KATOWICE i śląskie

Czy polecacie jakiegoś weterynarza w Rudzie Śląskiej?

Skylark91

 
Posty: 49
Od: Pt paź 28, 2022 15:10

Post » Pt lis 18, 2022 10:31 Re: KATOWICE i śląskie

Polecam przychodnie weterynaryjna Lux-Vet, okolice Bielska Białej. Gabinet w Jaworzu przy ul. Słonecznej 118 jest otwarty poniedziałek - Piątek 10:00 - 18:00 i Sobota - Niedziela.
10:00 - 24:00. https://www.lux-vet.pl/

julia.buj123

 
Posty: 1
Od: Pt lis 18, 2022 10:22

Post » Sob sty 28, 2023 15:22 Re: KATOWICE i śląskie

nie polece bo nie mam szczęścia do wet ale skorzystam z waszych rad

uladela

 
Posty: 2
Od: Śro sie 31, 2022 16:29

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości