Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 28- Julcia do adopcji :)

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie wrz 13, 2020 8:54 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 28- Julcia do adopcji :)

MonikaMroz pisze:Ja Wam powiem odnośnie karm ze carefour się pod tym względem rozkręcił.
Ma jakieś bez zbożowe. Ma nawet mokra Animonde. Z takich gorszych ale nie marektowych ostatnio ma IAMS.
Jakies różne boi tez się znajda. Wiec nawet w carefour od bidy jakiś wybór się zrobił. :ok: :201461


Moze większe sieci przekonują się ,ze ludzie chcą kupować coś lepszego dla swoich zwierzaków.
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72717
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie wrz 13, 2020 8:57 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 28- Julcia do adopcji :)

Oj, to fajnie, że piesio lepiej i że dziś oboje odpoczniecie trochę :ok: :1luvu:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60178
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie wrz 13, 2020 9:02 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 28- Julcia do adopcji :)

jolabuk5 pisze:Oj, to fajnie, że piesio lepiej i że dziś oboje odpoczniecie trochę :ok: :1luvu:


Gdybym widziała w ciągu dnia , ze gorzej się czuje to zawsze mogę mu wieczorem podać kroplówkę, ale liczę ,że nie będzie takiej potrzeby. Tym bardziej ,że gotuje się już kurczak, którego powinien zjeść z apetytem :) I nie tylko on, bo i koty niektóre też zjedzą. Piszę niektóre bo Tofik z Elenką żadnego mięsa nie odmówią, ale już z Daisy i Rudzią to nigdy nic nie wiadomo, one raz jedzą, a drugi nie :( Julka też ostatnio jadła gotowanego kurczaka i jej smakował.
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72717
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie wrz 13, 2020 9:09 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 28- Julcia do adopcji :)

U mnie gotowany kurczak nie ma powodzenia, za to surowy wszyscy lubią :ok: Ale dla piesia musi być gotowane, dobrze, że kotki też zjedzą. :ok: :ok: :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60178
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie wrz 13, 2020 9:53 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 28- Julcia do adopcji :)

jolabuk5 pisze:U mnie gotowany kurczak nie ma powodzenia, za to surowy wszyscy lubią :ok: Ale dla piesia musi być gotowane, dobrze, że kotki też zjedzą. :ok: :ok: :ok:


rudzielce też surowego mięsa nie mogą jeść z powodu ubiegłorocznych problemów z trzustką :(
nie chcę powtórki :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72717
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon wrz 14, 2020 9:41 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 28- Julcia do adopcji :)

Piesio wczoraj odpoczął od kroplówek, a zamiast popołudniowej zabraliśmy go na spacer na takie łąki, po których często kiedyś chodził, ale gdzie od dłuższego czasu nie był. Myślałam ,że pospaceruje bez smyczy, ale on jednak słabo widzi i o ile na smyczy idzie prosto, to bez niej kręci się w kółko :(
Dzisiaj juz po kroplówce i śniadanku :)
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72717
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon wrz 14, 2020 9:51 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 28- Julcia do adopcji :)

Takiego mam brudasa w domu, chyba weszła do węgla i tak się wybrudziła
Obrazek

Obrazek

Obrazek

mam nadzieję, ze sie sama domyje, a jak nie to zastosujemy suchy szampon
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72717
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon wrz 14, 2020 10:40 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 28- Julcia do adopcji :)

mir.ka pisze:Takiego mam brudasa w domu, chyba weszła do węgla i tak się wybrudziła
Obrazek

Obrazek

Obrazek

mam nadzieję, ze sie sama domyje, a jak nie to zastosujemy suchy szampon



Ups, jaki śliczny mały brudasek :201461
Zapewne próbowała się ... przefarbować - toż to kociczka :kotek:
"Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu,człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał,i kota, który będzie go ignorował"/ D. Bruce
Obrazek
Szarusia [*]; Roki [*]; Kiciucha [*]; Santa [*]2011; Tinka [*]2013; Timorka [*]2013; Azira [*]2015; Cynamon [*] 2019; Fituś [*] 2020; Tola [*] 09.2020; Tosia[*] 04.2021; Tysia [*] 12.2021; Dziunia [*] 02.2024.

Kotina

Avatar użytkownika
 
Posty: 9464
Od: Czw sty 26, 2012 15:52
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon wrz 14, 2020 11:08 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 28- Julcia do adopcji :)

Julciu, Kuleczki, gdzie te łapki Cię poniosły?
Kociaki są cudne w tych swoich psotach. Ciśnienie podnoszą ale przy okazji człowiek się śmieje i uwalniają się endorfiny.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon wrz 14, 2020 12:31 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 28- Julcia do adopcji :)

Ja Cię kręcę :wink: Piwnicę zamknij. A krówcia do kąpieli, może zapamięta czym to grozi i więcej się nie pobrudzi psotnica jedna. Sama raczej nie domyje.

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10239
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Pon wrz 14, 2020 13:24 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 28- Julcia do adopcji :)

Domyje się, ale można wziąć wilgotny ręcznik, trochę ją umyć, a potem wyczesać. Fredek był utytłany w smarze samochodowym, ale daliśmy radę bez kąpieli. A swoją drogą , wygląda uroczo taka usmarowana :D

ewar

 
Posty: 54971
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon wrz 14, 2020 14:19 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 28- Julcia do adopcji :)

Kotina pisze:
mir.ka pisze:Takiego mam brudasa w domu, chyba weszła do węgla i tak się wybrudziła
Obrazek

Obrazek

Obrazek

mam nadzieję, ze sie sama domyje, a jak nie to zastosujemy suchy szampon



Ups, jaki śliczny mały brudasek :201461
Zapewne próbowała się ... przefarbować - toż to kociczka :kotek:


a nie mogłaby się przefarbować na blond, a nie na czarny :wink:

nie wiem dlaczego koty tak ciągnie do węgla, moze podoba im się jak sie przesuwa pod łapkami

mam też taką ubrudzoną małą Rudzię i Daisy
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72717
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon wrz 14, 2020 14:21 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 28- Julcia do adopcji :)

Dyktatura pisze:Julciu, Kuleczki, gdzie te łapki Cię poniosły?
Kociaki są cudne w tych swoich psotach. Ciśnienie podnoszą ale przy okazji człowiek się śmieje i uwalniają się endorfiny.


i jeszcze ten mały łobuz wyciera sobie te brudne łapki w czyste firanki :evil:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72717
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon wrz 14, 2020 14:22 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 28- Julcia do adopcji :)

Koki-99 pisze:Ja Cię kręcę :wink: Piwnicę zamknij. A krówcia do kąpieli, może zapamięta czym to grozi i więcej się nie pobrudzi psotnica jedna. Sama raczej nie domyje.


Niestety piwnicy nie da się zamknąć, koty mają tam na dole 3 kuwety :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72717
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon wrz 14, 2020 14:23 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 28- Julcia do adopcji :)

ewar pisze:Domyje się, ale można wziąć wilgotny ręcznik, trochę ją umyć, a potem wyczesać. Fredek był utytłany w smarze samochodowym, ale daliśmy radę bez kąpieli. A swoją drogą , wygląda uroczo taka usmarowana :D


Małe to urocze :)
Mam chusteczki do wycierania sierści i suchy szampon to będę ją trochę próbować domyć.
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72717
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jolabuk5, Silverblue, zuza i 101 gości