Moli ♥♡ ♥♡ Fuksik ♥♡ ♥♡Negra♥♡ ♥♡Kotka teściów :D

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro wrz 02, 2020 12:37 Re: Moli ♥♡ ♥♡ Fuksik ♥♡ ♥♡Negra♥♡ ♥♡Kotka teściów :D

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25543
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt wrz 04, 2020 8:03 Re: Moli ♥♡ ♥♡ Fuksik ♥♡ ♥♡Negra♥♡ ♥♡Kotka teściów :D

Drapak - odlotowy, a koty rewelacyjne :ok: :201461
"Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu,człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał,i kota, który będzie go ignorował"/ D. Bruce
Obrazek
Szarusia [*]; Roki [*]; Kiciucha [*]; Santa [*]2011; Tinka [*]2013; Timorka [*]2013; Azira [*]2015; Cynamon [*] 2019; Fituś [*] 2020; Tola [*] 09.2020; Tosia[*] 04.2021; Tysia [*] 12.2021; Dziunia [*] 02.2024.

Kotina

Avatar użytkownika
 
Posty: 9464
Od: Czw sty 26, 2012 15:52
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt wrz 04, 2020 19:54 Re: Moli ♥♡ ♥♡ Fuksik ♥♡ ♥♡Negra♥♡ ♥♡Kotka teściów :D

Negra mi przypomina taka myszkę. Taka drobnitka
Śliczna.

Buziaki dla was
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Sob wrz 05, 2020 9:21 Re: Moli ♥♡ ♥♡ Fuksik ♥♡ ♥♡Negra♥♡ ♥♡Kotka teściów :D

Hm, wąż czy myszka... niech pomyślę... węże lubią myszki... całkiem jak kotki... Na miejscu Negry wolałabym rolę węża :D
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11222
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Sob wrz 05, 2020 9:46 Re: Moli ♥♡ ♥♡ Fuksik ♥♡ ♥♡Negra♥♡ ♥♡Kotka teściów :D

Pozdrawiamy weekendowo
Obrazek
U nas piękna sobota, później ma być deszcz :?
Nie pasuje mi dziś desZcz miałam inne plany :wink:

Koty bez zmian, maja się dobrze, dokazują, bawia się, apetyty bez zmian :mrgreen:
Negra ma taki apetyt ze niedługo pęknie :mrgreen:

I tak ten czas leci, dzień za dniem :P
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Sob wrz 05, 2020 11:07 Re: Moli ♥♡ ♥♡ Fuksik ♥♡ ♥♡Negra♥♡ ♥♡Kotka teściów :D

No widzisz, mi też deszcze mało pasuje, a leje od rana. Tyle że jakby zaczyna się przejaśniać. Pewnie ze spaceru i tak mi dzisiaj nic nie wyjdzie, ale może chociaż zakupy nr 2 zrobię bez zmoknięcia.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33177
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Sob wrz 05, 2020 11:19 Re: Moli ♥♡ ♥♡ Fuksik ♥♡ ♥♡Negra♥♡ ♥♡Kotka teściów :D

Spacer po niewielkim deszczu też może być. Co do zakupów... przez pół roku (prawie) Polacy nie nauczyli się stania w kolejce w odstępach. Nie rozumieją, że brak odstępu nie sprawi, że się szybciej coś kupi, albo, nie wiem, w ogóle to coś kupi. Odstęp nie zabierze tego towaru :evil:
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Sob wrz 05, 2020 11:33 Re: Moli ♥♡ ♥♡ Fuksik ♥♡ ♥♡Negra♥♡ ♥♡Kotka teściów :D

Racja, skręca mnie, kiedy to widzę... A wczoraj byłam w malutkim rybnym sklepiku, gdzie pani sorzedająca bardzo dba o wszystko, ale przychodzą tam niekiedy osoby, którym się chyba nudzi, no i gadają, z maseczką zsuniętą na dół brody... No i tłumaczymy takiej pani, sprzedawczyni j ja, że chcę zrobić zakupy, a sklepik jest za mały, żeby tam dwie osoby były... No to mi pani zaczęła tłumaczyć, że wirusa nie ma czy coś w tym guście... Ja tam lubię kupować, więc pomimo sytuacji jednak zrobiłam zakupy (pani stanęła w drzwiach, więc wychodzàc musiałam się niemal koło niej przecianąć), ale nie wiem, czy innych klientôw sklep nie straci...

Hm, ciekawe, czy mnie się kiedyś nie zdarzyło zapomnieć o odstępie w kolejce :) ale raczej unikam kolejek :) czasem się nie da, ale chyba pamiętam...

Zdrowia życzę! :)
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11222
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Sob wrz 05, 2020 11:38 Re: Moli ♥♡ ♥♡ Fuksik ♥♡ ♥♡Negra♥♡ ♥♡Kotka teściów :D

Wiele osób bagatelizuje kwestie pandemii. Chociaż jest tyle dezinformacji że nie wiadomo w co wierzyć.
Grunt to zachować zdrowy rozsądek.

Negra cudowna. A co ja tam. Wystraszyło?

Moli nie strasz deszczem dzisiaj.
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Sob wrz 05, 2020 11:40 Re: Moli ♥♡ ♥♡ Fuksik ♥♡ ♥♡Negra♥♡ ♥♡Kotka teściów :D

U nas nie jest tak źle, przynajmniej w tych sklepach do których ja chodzę. Fakt że odwiedzam niewielką ilość sklepów, głównie supermarkety plus jeden osiedlowy. Może kilka razy widziałam osoby bez maseczek. No i większość osób zachowuje dystans.
Natomiast na giełdzie niedzielnej hulaj dusza - mało kto ma maseczkę, ludzie stłoczeni jeden na drugim. Jak nie muszę koniecznie czegoś kupić to unikam giełdy.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33177
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Sob wrz 05, 2020 11:40 Re: Moli ♥♡ ♥♡ Fuksik ♥♡ ♥♡Negra♥♡ ♥♡Kotka teściów :D

U nas nie jest tak źle, przynajmniej w tych sklepach do których ja chodzę. Fakt że odwiedzam niewielką ilość sklepów, głównie supermarkety plus jeden osiedlowy. Może kilka razy widziałam osoby bez maseczek. No i większość osób zachowuje dystans.
Natomiast na giełdzie niedzielnej hulaj dusza - mało kto ma maseczkę, ludzie stłoczeni jeden na drugim. Jak nie muszę koniecznie czegoś kupić to unikam giełdy.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33177
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Sob wrz 05, 2020 17:07 Re: Moli ♥♡ ♥♡ Fuksik ♥♡ ♥♡Negra♥♡ ♥♡Kotka teściów :D

U nas już padało.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie wrz 06, 2020 9:10 Re: Moli ♥♡ ♥♡ Fuksik ♥♡ ♥♡Negra♥♡ ♥♡Kotka teściów :D

Nul pisze:Racja, skręca mnie, kiedy to widzę... A wczoraj byłam w malutkim rybnym sklepiku, gdzie pani sorzedająca bardzo dba o wszystko, ale przychodzą tam niekiedy osoby, którym się chyba nudzi, no i gadają, z maseczką zsuniętą na dół brody... No i tłumaczymy takiej pani, sprzedawczyni j ja, że chcę zrobić zakupy, a sklepik jest za mały, żeby tam dwie osoby były... No to mi pani zaczęła tłumaczyć, że wirusa nie ma czy coś w tym guście... Ja tam lubię kupować, więc pomimo sytuacji jednak zrobiłam zakupy (pani stanęła w drzwiach, więc wychodzàc musiałam się niemal koło niej przecianąć), ale nie wiem, czy innych klientôw sklep nie straci...

Hm, ciekawe, czy mnie się kiedyś nie zdarzyło zapomnieć o odstępie w kolejce :) ale raczej unikam kolejek :) czasem się nie da, ale chyba pamiętam...

Zdrowia życzę! :)

Szkoda czasu, energii i powietrza na dyskusje. "Proszę założyć maskę", "proszę wyjść" i już. Wiem, łatwo mi tu napisać. Codziennie walczę z bezmaskowcami.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Nie wrz 06, 2020 20:54 Re: Moli ♥♡ ♥♡ Fuksik ♥♡ ♥♡Negra♥♡ ♥♡Kotka teściów :D

MalgWroclaw pisze:
Nul pisze:Racja, skręca mnie, kiedy to widzę... A wczoraj byłam w malutkim rybnym sklepiku, gdzie pani sorzedająca bardzo dba o wszystko, ale przychodzą tam niekiedy osoby, którym się chyba nudzi, no i gadają, z maseczką zsuniętą na dół brody... No i tłumaczymy takiej pani, sprzedawczyni j ja, że chcę zrobić zakupy, a sklepik jest za mały, żeby tam dwie osoby były... No to mi pani zaczęła tłumaczyć, że wirusa nie ma czy coś w tym guście... Ja tam lubię kupować, więc pomimo sytuacji jednak zrobiłam zakupy (pani stanęła w drzwiach, więc wychodzàc musiałam się niemal koło niej przecianąć), ale nie wiem, czy innych klientôw sklep nie straci...

Hm, ciekawe, czy mnie się kiedyś nie zdarzyło zapomnieć o odstępie w kolejce :) ale raczej unikam kolejek :) czasem się nie da, ale chyba pamiętam...

Zdrowia życzę! :)

Szkoda czasu, energii i powietrza na dyskusje. "Proszę założyć maskę", "proszę wyjść" i już. Wiem, łatwo mi tu napisać. Codziennie walczę z bezmaskowcami.

I zapewne Ci mówią, że jesteś chamska, a w Twoim wieku już powinnaś być kulturalna. A obsługa nie reaguje.
Ja takie coś usłyszałam w jednej z sąsiedzkich żabek. Po pierwsze napisałam do centrali, po drugie przestałam tam wchodzić.

MaryLux

 
Posty: 159634
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon wrz 07, 2020 5:31 Re: Moli ♥♡ ♥♡ Fuksik ♥♡ ♥♡Negra♥♡ ♥♡Kotka teściów :D

Krótko mówiąc, mam gdzieś, co mi mówią.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Silverblue i 126 gości