MILI i AMY -♥♥♥ i Bagirka z nami w nowym domu

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lip 30, 2020 9:01 Re: MILI i AMY -♥♥♥ i Bagirka do adopcji :-(

My płacimy za prąd ponad 100 zł za miesiąc, no ale u nas wiele sprzętu chodzi. Ciekawe jakie nam przyjdzie wyrównanie po ciepłych miesiącach z włączonym oczyszczaczem powietrza i klimatyzacją.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw lip 30, 2020 9:51 Re: MILI i AMY -♥♥♥ i Bagirka do adopcji :-(

Z prądem to jakaś maskarada jest. Moja kolezanka, która ma w mieszkaniach (wynajmuje je) wszystko na prąd ma ok 40-50zł opłaty za miesiąc, a przecież goście z wszystkiego korzystają i nie oszczędzają. Jak poszłam do operatora to mi powiedzieli, ze zawsze miałam takie wysokie rachunki, więc wszystko jest ok :strach: muszę się tym zająć..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw lip 30, 2020 9:56 Re: MILI i AMY -♥♥♥ i Bagirka do adopcji :-(

Marzenka może to zależy jaka dzielnica. No my na Anielewicza mało placiiśmy
a na prawdę na tej kuchence dużo gotowałam.
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Czw lip 30, 2020 10:00 Re: MILI i AMY -♥♥♥ i Bagirka do adopcji :-(

MonikaMroz pisze:Marzenka może to zależy jaka dzielnica. No my na Anielewicza mało placiiśmy
a na prawdę na tej kuchence dużo gotowałam.

no własnie, ale to chore jest, przecież ceny nie sa zalezne od dzielnicy, prawda? Dlatego jakos się muszę tym zająć.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw lip 30, 2020 10:11 Re: MILI i AMY -♥♥♥ i Bagirka do adopcji :-(

Marzenia11 pisze:Z prądem to jakaś maskarada jest. Moja kolezanka, która ma w mieszkaniach (wynajmuje je) wszystko na prąd ma ok 40-50zł opłaty za miesiąc, a przecież goście z wszystkiego korzystają i nie oszczędzają. Jak poszłam do operatora to mi powiedzieli, ze zawsze miałam takie wysokie rachunki, więc wszystko jest ok :strach: muszę się tym zająć..

Wszystko podrożało. Dosłownie.
Ja płace miesięcznie 70 zł. Mam wszystko na prąd. Kuchenkę indukcyjna, mikrofalówkę, piekarnik Non stop w sumie ostatnimi czasy chodzi. Jeszcze klimatyzacja codziennie włączona. A klime mamy duża. Na całe mieszkanie chłodzi. Płaciłam 60 zł
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Czw lip 30, 2020 10:11 Re: MILI i AMY -♥♥♥ i Bagirka do adopcji :-(

Marzenia11 pisze:
MonikaMroz pisze:Marzenka może to zależy jaka dzielnica. No my na Anielewicza mało placiiśmy
a na prawdę na tej kuchence dużo gotowałam.

no własnie, ale to chore jest, przecież ceny nie sa zalezne od dzielnicy, prawda? Dlatego jakos się muszę tym zająć.

Od dostawcy i od taryfy
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Czw lip 30, 2020 10:13 Re: MILI i AMY -♥♥♥ i Bagirka do adopcji :-(

My chyba mielismy innogy
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Czw lip 30, 2020 10:47 Re: MILI i AMY -♥♥♥ i Bagirka do adopcji :-(

MonikaMroz pisze:My chyba mielismy innogy

chyba w całej wawie jest innogy
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw lip 30, 2020 12:15 Re: MILI i AMY -♥♥♥ i Bagirka do adopcji :-(

Dyktatura pisze:My płacimy za prąd ponad 100 zł za miesiąc, no ale u nas wiele sprzętu chodzi. Ciekawe jakie nam przyjdzie wyrównanie po ciepłych miesiącach z włączonym oczyszczaczem powietrza i klimatyzacją.


a ja ok 200 zł na miesiąc :(
zimą mniej bo woda idzie z pieca c.o. , ale latem niestety więcej, bo bojler na prąd :placz:
czekam z niecierpliwością na założenie ogniw, wtedy nareszcie będzie tanio
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72705
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw lip 30, 2020 12:16 Re: MILI i AMY -♥♥♥ i Bagirka do adopcji :-(

Wracając do umowy - ja myślę, że masz prawo podpisać korzystniejszą umowę i nikt nie może mieć pretensji, zwłaszcza, że to drugie mieszkanie ma balkon, a tego pierwsza wynajmująca nie może Ci zaoferować.
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60134
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt lip 31, 2020 4:53 Re: MILI i AMY -♥♥♥ i Bagirka do adopcji :-(

My nadal śledzimy ogłoszenia. W sensie JA śledzę :D
Babka z która mamy w sobotę umowę podpisywać wczoraj o 23 znów wystawiła ogłoszenie o wynajmie mieszkania 8O

Na szczęście my znaleźliśmy wczoraj jeszcze maga fajne mieszkanie w lepszej ceni, na przeciwko naszego weterynarza :D
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Pt lip 31, 2020 8:37 Re: MILI i AMY -♥♥♥ i Bagirka do adopcji :-(

Słuchajcie zadzwoniłam odwołac to mieszkanie. Ale sie kobieta zaczęla na mnie wydziera c mówie wam.
Az w szoku byłam. Że nia mam prawa odmawiać, ze sie zgodziłam,co z tego ze znalazłam tańsze skoro zaakceptowałam jej kwote. ze ona wszystkim odmówiła.,
Ja do niej mówi ze tak chyba nie wszystkim skoro sie znów ogłosiła wczoraj o 23. A ona ze sie nie oglaszała. No cyrk. Aż zrobiłam zdjęcie tego ogłoszenia. Mówię Wam szukać mieszkania to jakaś masakra. ludzie to są nienormalni.
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Pt lip 31, 2020 9:05 Re: MILI i AMY -♥♥♥ i Bagirka do adopcji :-(

MonikaMroz pisze:My nadal śledzimy ogłoszenia. W sensie JA śledzę :D
Babka z która mamy w sobotę umowę podpisywać wczoraj o 23 znów wystawiła ogłoszenie o wynajmie mieszkania 8O

Na szczęście my znaleźliśmy wczoraj jeszcze maga fajne mieszkanie w lepszej ceni, na przeciwko naszego weterynarza :D

To dobrze że znaleźliście inne mieszkanie, ta kobieta jest chyba niepoważna 8O niby chce Wam wynająć i podpisać umowę a jednak wstawia ogłoszenie. Może szuka kto da więcej

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25542
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt lip 31, 2020 9:08 Re: MILI i AMY -♥♥♥ i Bagirka do adopcji :-(

MonikaMroz pisze:Słuchajcie zadzwoniłam odwołac to mieszkanie. Ale sie kobieta zaczęla na mnie wydziera c mówie wam.
Az w szoku byłam. Że nia mam prawa odmawiać, ze sie zgodziłam,co z tego ze znalazłam tańsze skoro zaakceptowałam jej kwote. ze ona wszystkim odmówiła.,
Ja do niej mówi ze tak chyba nie wszystkim skoro sie znów ogłosiła wczoraj o 23. A ona ze sie nie oglaszała. No cyrk. Aż zrobiłam zdjęcie tego ogłoszenia. Mówię Wam szukać mieszkania to jakaś masakra. ludzie to są nienormalni.

Zrobiłyście sobie dokłądnie to samo, bo każda z Was ma prawo do szukania jak najlepszej dla siebie oferty :wink: Ona - na początku godząc się na obniżoną cenę, potem to odwołując, a potem znowu wracając do Was z obniżoną ceną. Wy - godząc się na jej propozycję, po czym korzystając z innej, równolegle się pojawiającej, lepszej dla Was. Uwierz, to trudne dla osób szukających mieszkania i dla szukajacych lokatorów. Plusem dla Ciebie jest to, ze ją poinformowałaś - najczęściej ludzie po prostu nie przychodza na umówione spotkanie, bez słowa. Dlatego nie przejmuj się, zaciśnij zęby i wybierz najlepszą dla Was ofertę. To tylko epizod, niedługo będzie już po sprawie. Oby tylko to mnieszkanie z balkonem się w ostatniej chwili "nie wykrzaczyło". Kciuki !!! :ok: :ok: :ok:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt lip 31, 2020 9:10 Re: MILI i AMY -♥♥♥ i Bagirka do adopcji :-(

Gosiagosia pisze:
MonikaMroz pisze:My nadal śledzimy ogłoszenia. W sensie JA śledzę :D
Babka z która mamy w sobotę umowę podpisywać wczoraj o 23 znów wystawiła ogłoszenie o wynajmie mieszkania 8O

Na szczęście my znaleźliśmy wczoraj jeszcze maga fajne mieszkanie w lepszej ceni, na przeciwko naszego weterynarza :D

To dobrze że znaleźliście inne mieszkanie, ta kobieta jest chyba niepoważna 8O niby chce Wam wynająć i podpisać umowę a jednak wstawia ogłoszenie. Może szuka kto da więcej

Niekoniecznie. Może mieć wykupiony pakiet miesięczny a w nim odświeżanie i podbicie ogłoszenia np raz na tydzień. Wtedy jeśli nie usunie ogłoszenia - a ja sama nie usuwałam dopóki nie miałam podpisanej umowy - to ono się odświeży z automatu.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Mofexi, zuza i 73 gości