Proszę doradźcie jaką karmę dla Rysia w Polsce.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto lip 28, 2020 22:14 Proszę doradźcie jaką karmę dla Rysia w Polsce.

Witajcie Kochani
Rysio ma się dobrze, właśnie sobie zjadł kolacje i siedzi ze mną w łóżku.
Przygotowania do drogi do Polski trwają, i zaczęłam szukać trochę informacji na temat mokrych karm dla kota. Rysiek od 4 miesięcy je mokra karmę "Mijamjam" ( ma bardzo dobry sklad, jedyny minus bardzo ja czuć w domu) i dostaje mokra karmę "Applaws". (uwielbia wszystkie smaki rybne. Sucha karma to True instinc chicken (uwielbia ja, najchętniej tylko to właśnie je). Także dieta Ryśka rozmaita:-D codziennie wieczorem dostaje trzy michy - pełna Sucha, porcja Mijamjam (mają super różne smaki) i puszkę Ryby Applaws. Do rana nie ma nic :-D

Zrobialm już zapasy dla Ryśka na przyjazd do Polski, i tak będzie miał dużo zmian więc nie chce mu zmieniać diety tym bardziej że pięknie je. Pytanie do Was kochani, jakie karmy mokre i suche poleciacie? Gdzie zamawiać? Bardzo zależy mi na dobrej jakości karmach. Jakby ktoś z Was kochani polecił super karme mokra która nie śmierdzi za bardzo będę mega wdzięczna. Karma mijamjam ma extra skład i Rysiek chętnie ja wcina ale jedzie że szok :-D teściowa mnie z domu wyrzuci haha, u nas w domu obecnym zamykam drzwi od Kuchni i nie ma problemu, a tam będziemy mieli swój duży pokój i tam na początkujących będę musiała mu dać jeść, jest jeszcze balkon ale nie wiem czy dobrym pomyślę jest stawianie jedzenia na balkonie (3 metry nad ziemią). Dziękuję za cenne informacje

Rycho_uk

Avatar użytkownika
 
Posty: 78
Od: Nie mar 22, 2020 23:41
Lokalizacja: Anglia

Post » Śro lip 29, 2020 2:35 Re: Proszę doradźcie jaką karmę dla Rysia w Polsce.

viewtopic.php?f=1&t=183659 plus niedopisana do listy karma Tundra.
Poprzednie części są nieaktualne.
Większość karm do dostania w zooplus.pl

Karmię wyłącznie mokrym. Obecnie karma Tundra (ta akurat w https://sklep.psiesmaki.com/)
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Śro lip 29, 2020 13:42 Re: Proszę doradźcie jaką karmę dla Rysia w Polsce.

Super, bardzo dziękuję❤️

Rycho_uk

Avatar użytkownika
 
Posty: 78
Od: Nie mar 22, 2020 23:41
Lokalizacja: Anglia




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Silverblue, Zeeni i 191 gości