Odszedł głuchy Feluś

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw cze 25, 2020 19:57 Re: Pomoc dla głuchego Felusia który traci wzrok

Koki-99 pisze:Kopiuję z dogo od Nadziejki, z naszego bazarku:

"Kokuniu przekaz prosze alinkaka na miau ze podczytuje

i z calego serducha modle za maluszka

Milion pozdrowien od Dobrychduszek"

Kazde wsparcie mile widziane i dziękujemy tez z całych naszych serduszek :1luvu:

alinkaka

Avatar użytkownika
 
Posty: 824
Od: Sob sty 27, 2018 21:54
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob lip 04, 2020 9:48 Re: Pomoc dla głuchego Felusia który traci wzrok

Wczoraj wieczorem zakończył się nasz bazarek na dogo. Zbieramy teraz wpłaty za fanty. Napisz mi proszę na którą zbiórkę zrobić potem przelew, na tą fundacyjną czy Twoją.
Napisz proszę jak się ma Feluś. Trzymamy kciuki za małego nieustająco :ok:

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10239
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Sob lip 04, 2020 19:04 Re: Pomoc dla głuchego Felusia który traci wzrok

Koki-99 pisze:Wczoraj wieczorem zakończył się nasz bazarek na dogo. Zbieramy teraz wpłaty za fanty. Napisz mi proszę na którą zbiórkę zrobić potem przelew, na tą fundacyjną czy Twoją.
Napisz proszę jak się ma Feluś. Trzymamy kciuki za małego nieustająco :ok:


Bardzo dziękujemy :201440 :201446
Wolę na zrzutka ,bo muszę zakupić torbę iniekcyjną dla Felusia aby bezpiecznie pielęgnować go po operacji.Kosztuje 120zł rozmiar M ,chętnie odkupię od kogoś używaną i taniej .Poza tym fundacja ze zbiórki którą założyła dla Felka zapłaci za operację na razie jednego oka bo tyle udało się jej zebrać, ale leki i dalsze wizyty po zabiegu muszę już sama pokryć. Nie wiem kiedy będzie operowane drugie a na razie na zbiórce zebrało sie 1500zł a chcę za drugie zapłacić z niej.
Feluś jest szczęśliwy i chyba nie świadomy tego co go czeka .Ma lepsze i gorsze dni.Mam wrażenie ,że jest bardzo wrażliwy na zmiany pogodowe.

alinkaka

Avatar użytkownika
 
Posty: 824
Od: Sob sty 27, 2018 21:54
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lip 14, 2020 12:40 Re: Pomoc dla głuchego Felusia który traci wzrok

Koki bardzo dziękujemy z Felusiem :1luvu: za Twoje zaangażowanie i wpłatę na zrzutka,podziękuj wszystkim w naszym imieniu na Dogmani .Dziękujemy też wszystkim którzy nas wspierają i trzymają za nas :ok: :1luvu:
Feluś zrobił się bardzo wesoły aż dziwne ,że ma tyle problemów ze zdrowiem. Gdyby nie jego wcześniejsze zachowanie i diagnoza lekarza to bym sie mocno zastanowiła nad operacją ale wiem ,że to konieczne. Może to tylko taka mała remisja ,albo Felek przyzwyczaił się do swojego nowego kalectwa :( Nie wiem co o tym sadzić :roll:
W tym tygodniu idziemy na badania ,które sa potrzebne do operacji.Krwi mu nie będę pobierać ,bo morfologie miał robiona miesiąc temu i wet powiedział ,ze badanie sa ważne trzy miesiące. Będzie ogólne oglądanie i badanie serduszka.

alinkaka

Avatar użytkownika
 
Posty: 824
Od: Sob sty 27, 2018 21:54
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lip 14, 2020 18:03 Re: Pomoc dla głuchego Felusia który traci wzrok

Bardzo się cieszę, że kotek ma się dobrze i że chociaż tak możemy pomóc. Drugi bazarek zorganizowałam na dwa tygodnie, już mamy kilka osób licytujących. Zawsze to kilka groszy do przodu. Pozwól, że skopiuję Twój wpis z podziękowaniem na dogo.

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10239
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Pon lip 27, 2020 12:21 Re: Pomoc dla głuchego Felusia który traci wzrok

Operacja już za dwa tygodnie .Badania wyszły dobre i nie ma przeciwwskazań do operacji.Tak więc przypominamy się nieśmiało o wspomożenie :201494

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/ratujemywzrokkota
https://zrzutka.pl/y5nsc7

alinkaka

Avatar użytkownika
 
Posty: 824
Od: Sob sty 27, 2018 21:54
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lip 27, 2020 14:05 Re: Pomoc dla głuchego Felusia który traci wzrok

Koki-99 a gdzie ten Twoj drugi bazarek?

kocka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4807
Od: Pt lut 27, 2015 22:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon lip 27, 2020 15:07 Re: Pomoc dla głuchego Felusia który traci wzrok

kocka pisze:Koki-99 a gdzie ten Twoj drugi bazarek?

Odpowiem w imieniu Koki-99 której bardzo jestem wdzięczna za zaangażowanie w pomoc dla Felka cytuję,,A ja donoszę uprzejmie, że kolejny bazarek dla Felusia na miau się skończył i jak tylko pozbieram wszystkie pieniążki, to wyślę na zrzutkę."
Dziękujemy też po raz kolejny wszystkim i nigdy pewnie nie damy rady się wydziekować (to takie nowe słowo) :D
:201412

alinkaka

Avatar użytkownika
 
Posty: 824
Od: Sob sty 27, 2018 21:54
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lip 27, 2020 15:30 Re: Pomoc dla głuchego Felusia który traci wzrok

Napisałam "na miau"? No już mi się wszystko miesza :oops: Oczywiście na dogo, bazarek był na dogo. Ale w piątek się skończył :wink: Przepraszam, że tu nie dałam znać, ale zapomniałam, bo w międzyczasie wyszła ta sytuacja z paszczą mojej Kizi, da której też był podwójnie prowadzony bazarek. Ja się gubię jak mam dwa bazarki, a jak jeszcze na dogo, to już o ogóle. Sks kurde :mrgreen:

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10239
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Pon lip 27, 2020 16:16 Re: Pomoc dla głuchego Felusia który traci wzrok

no to do nastepnego

kocka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4807
Od: Pt lut 27, 2015 22:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto lip 28, 2020 11:24 Re: Pomoc dla głuchego Felusia który traci wzrok

alinkaka pisze:
Feluś zrobił się bardzo wesoły aż dziwne ,że ma tyle problemów ze zdrowiem. Gdyby nie jego wcześniejsze zachowanie i diagnoza lekarza to bym sie mocno zastanowiła nad operacją ale wiem ,że to konieczne. Może to tylko taka mała remisja ,albo Felek przyzwyczaił się do swojego nowego kalectwa :( Nie wiem co o tym sadzić :roll:


Koty nie rozpatrują swojego kalectwa tak jak ludzie.
Doskonale się adaptują do nowych warunków zdrowotnych nie widząc, że coś jest nie tak.
Często - gęsto największym łobuzem w stadzie domowych kotów jest ślepaczek lub bezłapek, który włazi najwyżej ze wszystkich. Kot nie lituje się nad sobą.
U Ciebie w domu jest bezpieczny więc niedobory zmysłów nie sprowadzą na niego śmierci czy dodatkowego kalectwa.
Będzie dobrze :ok: , a Ty się nie martw na zapas, bo kot odczuwa Twoje emocje
Obrazek

andorka

 
Posty: 13110
Od: Wto kwi 25, 2006 22:33
Lokalizacja: Łódź-Polesie

Post » Wto lip 28, 2020 13:15 Re: Pomoc dla głuchego Felusia który traci wzrok

Dołożyłam do zrzutki kolejne pieniążki z bazarku na dogo, zaokrągliłam troszkę dodając od siebie :oops:
Kciuki wielkie za Felusia :ok: :ok: :ok:

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10239
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Wto lip 28, 2020 14:57 Re: Pomoc dla głuchego Felusia który traci wzrok

Koki-99 pisze:zaokrągliłam troszkę dodając od siebie

Koki po co ten rumieniec ,to ja powinnam sie zarumienić ,że nie wiem jak sie mam odwdzięczyć :oops: Ty masz przecież też kotka w potrzebie a tak dużo robisz dla mojego Felka.

alinkaka

Avatar użytkownika
 
Posty: 824
Od: Sob sty 27, 2018 21:54
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lip 28, 2020 17:53 Re: Pomoc dla głuchego Felusia który traci wzrok

E tam, podobno karma wraca, nie? :mrgreen: Feluś jest w dużo gorszym położeniu, jest kotkiem niepełnosprawnym, a moje wszystkie są ogólnie zdrowe i tylko czasem mają jakieś kłopoty zdrowotne.
Nieustająco trzymam kciuki za małego, żeby jego operacja się udała :ok:

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10239
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Wto lip 28, 2020 19:14 Re: Pomoc dla głuchego Felusia który traci wzrok

Koki-99 pisze:E tam, podobno karma wraca, nie?
Oby tylko ta dobra czego tobie życzymy razem z Felkiem
A to dla Ciebie :D
Obrazek
https://www.dogomania.com/forum/topic/3 ... aci-wzrok/

alinkaka

Avatar użytkownika
 
Posty: 824
Od: Sob sty 27, 2018 21:54
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Doris2, Google [Bot], misiulka, Zeeni i 149 gości