Perełeczka, czyli szydełkowe cuda dla małych i dużych :)

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Pon lip 06, 2020 20:06 Perełeczka, czyli szydełkowe cuda dla małych i dużych :)

Cześć wszystkim!

Mam na imię Magda i zakładam ten bazarek, aby podreperować swój domowy budżet, w ramach którego rozpieszczam do granic możliwości Perełkę i Franka do spółki z psem :) Link do naszego wąteczku znajdziecie w podpisie.

Chciałabym przedstawić Wam pewne moje prace, w większości wykonane na szydełku. Prace widoczne na zdjęciach są dostępne od ręki, ale pamiętajcie, że mogę wykonać dowolne zamówienie wg tego, co Wam się zamarzy :)
Po więcej moich prac zapraszam na stronę: https://pereleczkahandmade.pl/.

Oto one :)

1. Chusta Edlothia - 200 zł
Piękny, ażurowy wzór o wymiarach 67x150cm + 10 cm na chwosty w każdym rogu. Wykonana z włóczki Yarnart Flowers (55% bawełna i 45% akryl). Mimo swojej ażurowości jest fajnym okryciem na chłodniejszy letni wieczór.

Obrazek


2. Chusta Alis - 100 zł

Dość zwarty, "mięsisty" wzór o wymiarach 60x150cm + 10 cm na chwosty w każdym rogu. Wykonana z włóczki Yarnart Flowers (55% bawełna i 45% akryl). Nadaje się idealnie pod szyję lub jako narzutka na ramiona.

Obrazek


3. Kocyk - przytulanka Jednorożec - 150 zł
Która księżniczka nie marzy o swoim własnym rumaku? Ten jest bajkowy, mięciutki i po prostu przesłodki :) Wykonany z pluszowej włóczki Himalaya Dolphin (100% akryl). Pełni funkcję przytulanki oraz kocyka, więc nadaje się dla dzieci w każdym wieku.

Obrazek

4. Maskotka - Śpiący Lisek - 85 zł

Super maskotka, nadaje się jako przytulanka dla dzieci w każdym wieku :) Wymiary od nóg do ogona: 18 cm, od ogona do uszu: 15 cm. Wykonany z włóczki Yarnart Jeans (55% bawełna i 45% akryl). Jest całkowicie bezpieczny, brak elementów metalowych czy plastikowych.

Obrazek



5. Bransoletki szydełkowo-koralikowe - 35 zł

Do wyboru różne wzory i kolory oraz długości. Wykonane na szydełku z maleńkich szklanych koralików, zapięcia oraz zawieszki wykonane ze stali nierdzewnej.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Obrazek
6. Naszyjnik szydełkowo-koralikowy - 65 zł

Aktualnie wykonany tylko jeden, widoczny poniżej. Całkowita długość to ok.60 cm - ozdobiłam go chabrowym chwostem, ale równie dobrze może być noszony "solo". Zapięcie na karabińczyk z łańcuszkową przedłużką.

Obrazek
Obrazek


7. Naszyjnik szydełkowy z komplecie z kolczykami - 140 zł

Kunsztowny i elegancki naszyjnik wykonany z tysięcy najwyższej jakości koralików Toho, metodą ukośnika na szydełku. Pasuje idealnie do stylizacji formalnych i codziennych, a uroku dodają mu kolczyki wykonane z koralików Miracle, mieniących się w świetle. Długość naszyjnika to około 45 cm, z przedłużką 4 cm. Długość kolczyków to około 7 cm. Baza kolczyka, bigle oraz zapięcie naszyjnika wykonane są ze stali chirurgicznej.

Obrazek
Obrazek

To na razie tyle :)

Zamówienia indywidualne jak najbardziej przyjmuję, z tym że cena w każdym wypadku będzie zależeć od wielkości pracy i jej skomplikowania.

Wszystkie rzeczy są do odbioru we Wrocławiu lub Borowej (pod Oleśnicą), mogę je również wysłać paczkomatem lub PP.

Dziękuję za uwagę :)
Ostatnio edytowano Pt lip 17, 2020 17:05 przez Ziemosław, łącznie edytowano 1 raz

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Pon lip 06, 2020 20:15 Re: Perełeczka, czyli szydełkowe cuda dla małych i dużych :)

Tutaj będą prezentowane cuda nieszydełkowe :) Jak wyżej, te ze zdjęć są dostępne od ręki, ale mogę wykonać dowolne zamówienie indywidualne ;)

ŁAPACZE SNÓW
Wykonane na obręczach, z kordonków, włóczek, sznurków, wstążeczek i przede wszystkim piórek. Odgonią wszystkie koszmary :)
1. Black & white - 100 zł
Wymiary: 87 cm długości, obręcz ze sklejki o średnicy 30 cm
Obrazek
Obrazek


2. Granatowe niebo - 60 zł
Wymiary: 57 cm długości, obręcz ze sklejki o średnicy 12 cm
Obrazek
Obrazek


3. Szary cień - 70 zł
Wymiary: 65 cm długości, obręcz ze sklejki o średnicy 18 cm
Obrazek
Obrazek

4. Cytrynowa landrynka - 30 zł
Wymiary: 44 cm długości, obręcz ze sklejki o średnicy 6 cm
Obrazek
Obrazek

5. Leśna przygoda - 50 zł
Wymiary: 80 cm długości, obręcz ze sklejki o średnicy 24 cm
Obrazek
Obrazek

5. Słoneczny blask - 40 zł
Wymiary: 48 cm długości, obręcz ze sklejki o średnicy 16 cm
Obrazek
Obrazek
Ostatnio edytowano Pon lip 06, 2020 20:21 przez Ziemosław, łącznie edytowano 1 raz

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Pon lip 06, 2020 20:16 Re: Perełeczka, czyli szydełkowe cuda dla małych i dużych :)

SZNURECZKI I KORALIKI

Wysokiej jakości szklane koraliki nanizane w różny sposób na sznureczki w kolorach tęczy - idealny dodatek na lato, prawda? :)

1. Naszyjnik "Wrzosowe marzenie" - 45 zł
Uroczy letni naszyjnik wykonany z poliestrowego, cienkiego sznureczka, ozdobiony gronkiem beżowych koralików w rozmiarze 6 mm. Idealnie pasuje do sukienki w gorące dni :) Całkowita długość to ok. 70 cm, samego gronka: 10 cm. Zapięcie na karabińczyk z przedłużką 3,5 cm.
Obrazek
Obrazek

2. Naszyjnik "Deep sea" - 45 zł
Uroczy letni naszyjnik wykonany z poliestrowego, cienkiego sznureczka, ozdobiony gronkiem błękitnych koralików w rozmiarze 6 mm. Idealnie pasuje do sukienki w gorące dni :) Całkowita długość to ok. 76 cm, samego gronka: 12 cm. Zapięcie na karabińczyk z przedłużką 4 cm.
Obrazek
Obrazek

3. Koralikowo-sznurkowy naszyjnik z agatem "Two sides" - 55 zł
Naszyjnik w pastelowych barwach wykonany z koralików 6mm nanizanych na sznureczek w kolorze srebrnym. Sercem naszyjnika jest dwustronna zawieszka z agatu o szerokości 2,5 x 3,5 cm. Zapięcie na karabińczyk z przedłużką 4 cm.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

4. Naszyjnik "Botswana" - 50 zł
Piękny naszyjnik wykonany techniką haftu koralikowego. Użyty kamień to agat Botswana, opleciony koralikami Toho i zawieszony na czarnym, naturalnym rzemyku. Z tyłu wykończony ekoskórką w kolorze kamelowym. Całkowita długość naszyjnika to ok. 60 cm, wymiary oplecionego kamienia to 4 x 3 cm. Zapięcie ze stali szlachetnej z przedłużką o długości 5 cm.
Obrazek
Obrazek
Obrazek


5. Bransoletki sznurkowo-koralikowe - 20 zł
Dostępne w wielu wzorach i kolorach, z dowolnymi koralikami, kamieniami i zawieszkami :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio edytowano Pon lip 06, 2020 20:31 przez Ziemosław, łącznie edytowano 2 razy

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Pon lip 06, 2020 20:16 Re: Perełeczka, czyli szydełkowe cuda dla małych i dużych :)

rezerwacja

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Pon lip 06, 2020 20:44 Re: Perełeczka, czyli szydełkowe cuda dla małych i dużych :)

Polecam. Widziałam te cuda na żywo. Co nieco sama mam.
Fotki nie oddają uroku.

Także kupować, bo jak to mówią Będzie Pani zadowolona. :D

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon lip 06, 2020 20:45 Re: Perełeczka, czyli szydełkowe cuda dla małych i dużych :)

Dyktatura pisze:Polecam. Widziałam te cuda na żywo. Co nieco sama mam.
Fotki nie oddają uroku.

Także kupować, bo jak to mówią Będzie Pani zadowolona. :D

Albo "Pan" :)

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Pt lip 10, 2020 9:15 Re: Perełeczka, czyli szydełkowe cuda dla małych i dużych :)

Bransoletki i naszyjniki polecają się do noszenia :)

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Pon lip 13, 2020 16:55 Re: Perełeczka, czyli szydełkowe cuda dla małych i dużych :)

Halo, halo, biżutki i łapacze snów wciąż są do wzięcia :)

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Pt lip 17, 2020 17:05 Re: Perełeczka, czyli szydełkowe cuda dla małych i dużych :)

Dodałam nowy naszyjnik, dopiero co zeskoczył z szydełka :)

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ametyst55 i 45 gości