Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon maja 25, 2020 22:47 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

Moli25 pisze:Mam do sprzedania za symboliczna sumę -20 zł ten dentisept :|

Czyżby nie smakował ?

Chikita

 
Posty: 6380
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Wto maja 26, 2020 8:31 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

Marta, czemu wczoraj nic nie mówiłaś. Przecież bym zabrała. U nas schodzą hurtowe ilości tej pasty.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon lip 06, 2020 18:09 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

Dyktatura pisze:Marta, czemu wczoraj nic nie mówiłaś. Przecież bym zabrała. U nas schodzą hurtowe ilości tej pasty.

Przypomnij mi do następnego spotkania. Wezmę Ci



Bilu Bilu, co u Cię że ah eh !? :lol:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Pon lip 06, 2020 21:10 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

Bilu, światłowodowcu arystokratowcu...

MaryLux

 
Posty: 159602
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob lip 11, 2020 19:07 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

I snuff cisza :| Se ni ma co poczytować :P

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10830
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Sob lip 11, 2020 20:25 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

Napiszem do śfjatłowoda arystokratoffca

MaryLux

 
Posty: 159602
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie lip 12, 2020 16:02 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

Koffam was miaukowato żech ja!!!!!
Wczoraj moja grzywacza kupiła żech mi w taki cuś, co siem Aldi nazywa, takie dwa potworaśnie fajowate arystokrata rzecza.
1 - to taki domek jakby dla mnie, co jak ja w niego wlazł to już wyleźć nie chciał ja
2 - taka wielka mysza chyba, co ja jom od razu drapowywać lubiem!!!!!!

Obrazek

My to bardzo melonujemy!!!!! :ok:

Mój grzywacz w tym Aldi kupił mi też żech rękawica, co niby czochrać mnie jom chciał, żeby mi moja arystokrata sierścia z pupy wawalowiwać.
Obrazek
Tego to my nie maukujemy!!!!! Bo to siem jakowatoś moim arystokrata sierścia zapycha, ni ma tego sierścia jak wyjąć, a ja też za bardzowato nie lubiejam ta rękawica na moja pupa :evil:

Miaukujam Was z całego serducha arystokrata swojegowego !!!!!

To pisałem ja
Bil :flowerkitty:
sir Bil :201415
O cie ja miaukam jak ja ciągle pieknowato w kuweta walem żech!!!!!
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1799
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Nie lip 12, 2020 16:55 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

O! jaki szybki odzew i spicz nie najkrótszy. To się chwalowywuje Waszej arystokratyczności :201494

Wielce oryginalna buda, taka walcowata, tylko że .. hmmm... czy Cię Bilu aby ludzia nie chcą w co wkręcić? Bo przeturlać po podłodze da się w tym dość poważnie :ryk:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10830
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Nie lip 12, 2020 21:42 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

Melonujemy Bila! Mrau!
Lusia z synkiem i służbą

MaryLux

 
Posty: 159602
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto lip 14, 2020 17:29 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

Ja to melonujem siem w ta buda turlatować!!! Bo jam żech jest turlatowata arystokratość!!!!!!!
Jeszcze w ta turlowata buda ja żech nie nawalił żem, ale rozważam.......

Tulam ja Was mocnowato żech!!!! I wielka arcydzieła jak picassa ja wczoraj zwalił, bo ja zeżarł cuś, co ja rzadkowato mam 8O
Grzywacza moja podała mi wczoraj Sheba. Dostała toto grzywacza w prezenta jak mi kupowała żech inna żarcia. I dużo tego grzywacza dostała. Takowate Sheba smakowo róznowate i takowe małe - po 50 g. Lubiam ja to, ale grzywacza podawać mi tego nie lubia.

AAA i grzywacza jak ostatnio arystokrata karma mi kupowała na Zooplus to znalazła nagrodem jakąś takowoś Wild Fridom. Ale za ta nagroda - co mi grzywacza znalazła to zabuliła 4,80. A w normalności ta nagroda za 9,80 jest!!!!! Trza obrazka z nagroda poszukiwać!!!!

Tulowujem ja Was mocnowato

To pisałem ja
Bil :flowerkitty:
Sir Bil :201415
Mrrraaaauuuuu, jaka ja picassa jestem żech wielkowata arystokrata!!!!!!
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1799
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Czw lip 16, 2020 20:38 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

Bilu fajną masz budkę, ale ja nie będę takiej mieć, bo Duża mówi, że nie ma takiego sklepu u nas, a szuka mi domku, bo moje obecne to jej drażni oczy takie stare. No stare, ale ja je lubię.
Chiko

Chikita

 
Posty: 6380
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Czw lip 16, 2020 21:56 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

Bilu, uwielbiam Twoje wpisy

MaryLux

 
Posty: 159602
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob lip 18, 2020 15:49 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

Teraz będę pisała ja - grzywacz :)
Bilu wyleguje się na balkonie.

Mam w domu storczyka. Mam go od dawna, Bilu ma go w głębokim poszanowaniu.
Zakupiłam dziś odzywkę do storczyka. Taką z dozownikiem.
Obrazek

Nie jest to ta sama odżywka, co na zdjęciu, ale chodzi mi o to, aby pokazać, jak wygląda dozownik.

I naszła mnie myśl. Czy to jest dla Bila bezpieczne? To plastikowy dozownik z różowym płynem wciśnięty w ziemię w doniczce. Góra wystaje. Pomyślałam o tym, że Bil może to przegryźć i się zatruć. Czy ktoś zna tego typu odżywki? Są bezpieczne, czy jednak powinnam wyjąć ją z gleby i wyrzucić dla bezpieczeństwa Bila?
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1799
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Sob lip 18, 2020 15:54 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

Idąc tym tokiem myślenia to po dodaniu odżywki Bil'u może zacząć jeść ziemię... :wink:
Wsadź do doniczki i zobaczysz. Jak będzie gryźć /interesować się będziesz wyjmować kiedy nie będzie Ciebie w domu.

Chikita

 
Posty: 6380
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Sob lip 18, 2020 17:23 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

Nie znam się na storczykach i odżywkach, ale rozumiem rozterki. Jak kupowałam nawóz do upraw balkonowych (a jest ich sporo) to dokładnie czytałam na opakowaniach, czy nie szkodzi zwierzętom. Bo na większośći był zapis, że po zastosowaniu nawozu zwierzęta nie powinny mieć kontaktu z nawożonymi roślinami przez 2 tygodnie. Nie wyobrażam sobie zamknięcia balkonu na 2 tygodnie. Koty by mnie zamrodowały albo by wydrapały dziurę w drzwiach.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33157
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aania, kasiek1510, Nul i 42 gości