DT u Bastet ♥ Trabcia i Toyka w DS. Orfik + dwie bidy

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lip 01, 2020 21:54 Re: DT u Bastet ♥ Trabcia, Toyka, Orfik + dwie bidy straszne

Bastet pisze:Jeszcze pysie:

Orfik
Obrazek

Trabcia
Obrazek

Pysie chyba trochę lepsze :1luvu:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59703
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro lip 01, 2020 21:55 Re: DT u Bastet ♥ Trabcia, Toyka, Orfik + dwie bidy straszne

Toyka.
Obrazek

Też mi się tak wydaje... :20147
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Śro lip 01, 2020 23:01 Re: DT u Bastet ♥ Trabcia, Toyka, Orfik + dwie bidy straszne

Bastet pisze:
Marmolada18 pisze:Isia i Tusia (Bas-Tusia), świetne malutkie koteczki dwie :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Bastet Duża, jesteś saniemowita :1luvu: :1luvu: z dwóch bid strasznych zrobiłaś dwie śliczne dziewczynki :)
A ja poproszę zdjęcia Starszaków, jeżeli się uda, tak na pamiątkę do albumu :)

Dzięki Kochana! Dobrze. Zrobię zdjęcia pamiątkowe starszaków. DIewczynki - Toyka i Trabcia - jadą w piątek do siebie :1luvu: Orfisiowi domek chyba znów się rozsypał :(


Kciuki za Autka! :ok: :ok: :ok:
Orfik chyba poważnie zdecydował się poczekać na mnie..... :kotek: :kotek: :kotek:

Marmolada18

Avatar użytkownika
 
Posty: 1395
Od: Pt sie 24, 2018 10:34

Post » Czw lip 02, 2020 7:03 Re: DT u Bastet ♥ Trabcia, Toyka, Orfik + dwie bidy straszne

Dużo lepsze te pysie.
Rozumiem, że nowy dom dziewczynek, będzie sam kontynuował leczenie?


Myślałam nad kąpielą Bastusi. Może jednak jej nie myć. Ona za mała jest. Nala też nam okrutnie śmierdziała po schronisku, ale kąpiel w jej przypadku oznaczała by śmierć. Może spróbuj użyć suchego szamponu (są dla kotów) i wyczesywania szczoteczką dla niemowląt.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw lip 02, 2020 7:14 Re: DT u Bastet ♥ Trabcia, Toyka, Orfik + dwie bidy straszne

U nas było zwykłą szczotką dla kota, ale Nala była w tedy dużo starsza o maleńkiej Bastet. Miała już 3 miesiące.
Obrazek
Obrazek

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw lip 02, 2020 8:05 Re: DT u Bastet ♥ Trabcia, Toyka, Orfik + dwie bidy straszne

Dyktatura pisze:Dużo lepsze te pysie.
Rozumiem, że nowy dom dziewczynek, będzie sam kontynuował leczenie?


Myślałam nad kąpielą Bastusi. Może jednak jej nie myć. Ona za mała jest. Nala też nam okrutnie śmierdziała po schronisku, ale kąpiel w jej przypadku oznaczała by śmierć. Może spróbuj użyć suchego szamponu (są dla kotów) i wyczesywania szczoteczką dla niemowląt.

Nie, spokojnie. Kitten Lady, na której filmikach się uczyłam i wciąż uczę opieki nad maluchami, kąpię nawet parodniowe kocięta jak mają pchły. Alternatywa dla podania środków pchelnych, których w tym wieku podać nie można. A Bastusia ma już ponad 2 tygodnie. Tylko czekam jeszcze, aż będzie w dobrej formie. Choć wydaje się, że już jest. Biega, miauczy... Wyrywa się przy smarowaniu pupci itd.. Kociątka takie w zasadzie wyciera się ręcznikiem, zawija 2 kocyk i same bardzo szybko schną w ciągu kilkunastu minut. Bo mają dość cienkie futerko. Potem na termoforek i po sprawie. Ze starszymi jest właśnie gorzej.
Zresztą.. Dawać na to jej futerko suchy szampon to tak jak polewać gnojówkę perfumami... Jest bardzo kiepsko z tą jej sierścią. A przy okazji, jak ma jakieś pchełki, to już ich nie będzie.
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Czw lip 02, 2020 13:09 Re: DT u Bastet ♥ Trabcia, Toyka, Orfik + dwie bidy straszne

Pięknie rosną maleństwa :1luvu:
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Czw lip 02, 2020 13:54 Re: DT u Bastet ♥ Trabcia, Toyka, Orfik + dwie bidy straszne

Halo, halo! Tu tata Drops. Oczywiście, że dzieciaki mają rodziców!!! Nie piszę bo ... komp mi siada, Znowu wiatrak!!!. Ciociu Bastet, czy Bastet to na pewno PANI Bastet???
Ach :1luvu: córeczki :1luvu: :1luvu: :1luvu: I Isia to na pewno nie Isiek???
Może zmieniłaś orientację i teraz same dziewuchy będą? :D
Jestem za!!!
Ciociu, czy kąpiel jest naprawdę konieczna? My, kotki, nie lubimy kąpieli :evil:
Drops - dumny tata :D
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Czw lip 02, 2020 15:31 Re: DT u Bastet ♥ Trabcia, Toyka, Orfik + dwie bidy straszne

Dropsiu, tak na 90 % Bastet jest dziewczynką. I nie mówię o sobie...! :twisted: Kąpiel niestety potrzebna. Zaraz zabiorę Isię dzisiaj pod kran... :roll:
Fajnie, że jesteś. Tata jest niezbędny! I patrz! Masz teraz dwie córeczki już po raz drugi. Passa się odwróciła. ;)

A mała Bastet jest wielkości Twojego szczurka!

Obrazek
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Czw lip 02, 2020 15:48 Re: DT u Bastet ♥ Trabcia, Toyka, Orfik + dwie bidy straszne

Bastet pisze:Dropsiu, tak na 90 % Bastet jest dziewczynką. I nie mówię o sobie...! :twisted: Kąpiel niestety potrzebna. Zaraz zabiorę Isię dzisiaj pod kran... :roll:
Fajnie, że jesteś. Tata jest niezbędny! I patrz! Masz teraz dwie córeczki już po raz drugi. Passa się odwróciła. ;)

A mała Bastet jest wielkości Twojego szczurka!

Obrazek

Ojej, jaka malutka! Dopiero teraz mogę sobie wyobrazić!
A jak pysie starszaków? Poprawiają się nadal? :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59703
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw lip 02, 2020 16:25 Re: DT u Bastet ♥ Trabcia, Toyka, Orfik + dwie bidy straszne

Aha, przypomniałam sobie co miałam napisać. Koleżanka z pracy która ma małe dziecko mówi że do smarowania tyłka lepszy od bepanthenu jest alantan (chyba nie przekręciłam). Nie znam się na tym kompletnie i tym bardziej nie wiem czy jest to różnica w przypadku kociąt, ale jakby co przekazuję.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33051
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Czw lip 02, 2020 16:32 Re: DT u Bastet ♥ Trabcia, Toyka, Orfik + dwie bidy straszne

MB&Ofelia pisze:Aha, przypomniałam sobie co miałam napisać. Koleżanka z pracy która ma małe dziecko mówi że do smarowania tyłka lepszy od bepanthenu jest alantan (chyba nie przekręciłam). Nie znam się na tym kompletnie i tym bardziej nie wiem czy jest to różnica w przypadku kociąt, ale jakby co przekazuję.

No ja bym się kłóciła z tą koleżanką. Na moje dla kota starczyłby Linomag. Jest najnaturalniejszy. Stosuje się go do codziennej pielęgnacji pupy. Bephaten czy alantan to już raczej środki na takie fest zaognione tyłeczki.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw lip 02, 2020 16:36 Re: DT u Bastet ♥ Trabcia, Toyka, Orfik + dwie bidy straszne

Ja się nie kłócę bo się nie znam :wink:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33051
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Czw lip 02, 2020 17:02 Re: DT u Bastet ♥ Trabcia, Toyka, Orfik + dwie bidy straszne

Tyłeczek zaogniony był fest. A nawet fest fest fest. A piętki nie miały wierzchniej warstwy skóry. Tak były odparzone.

Isiunia po kąpieli:

Obrazek
Ostatnio edytowano Czw lip 02, 2020 17:19 przez Bastet, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Czw lip 02, 2020 17:17 Re: DT u Bastet ♥ Trabcia, Toyka, Orfik + dwie bidy straszne

Malutkie czupiradełko :201461
Tak mi się wydaje że jej oczka naprawdę ładnie wyglądają. Bo oczka Bastusi jeszcze nie do końca (chociaż i tak jest dużo lepiej niż na początku)
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33051
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 109 gości