Zwykłe działkowe - Tomciu uciekł :(

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy


Post » Wto cze 30, 2020 13:35 Re: Zwykłe działkowe - teraz Kali czeka na dom

Kali jest przepiękny :1luvu: oby długo nie czekał na domek, jeszcze jak ma taaakie foty ;) Dobrego domku dla kocurka :ok: :ok: :ok:

SabaS

 
Posty: 4512
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Wto cze 30, 2020 16:41 Re: Zwykłe działkowe - teraz Kali czeka na dom

Z pluszakiem jest wprost rozczulający. Dobrego domku dla Kalisto! :ok:
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10676
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Wto sie 18, 2020 13:04 Re: Zwykłe działkowe - teraz Kali czeka na dom

Znikotku [*]
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Wto sie 18, 2020 13:58 Re: Zwykłe działkowe - teraz Kali czeka na dom

Znikotek :(
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10676
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Wto sie 18, 2020 14:33 Re: Zwykłe działkowe - teraz Kali czeka na dom

Śpij spokojnie Maleńki (*).......................
Znikotku kochany zawsze będziesz z nami we wspomnieniach i serdecznej pamięci wyjątkowy Kotku Znikotku........
Obrazek

MAU

 
Posty: 2632
Od: Śro paź 24, 2012 11:45

Post » Wto sie 18, 2020 14:41 Re: Zwykłe działkowe - teraz Kali czeka na dom

Bardzo, bardzo mi przykro :((

tak dziwnie się związałam z nim i kibicowałam mu od czasu, gdy był poszukiwany i tak sie cieszyłam, że sie zaadaptował wsród innych kotów po odnalezieniu ...
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7110
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Wto wrz 08, 2020 12:51 Re: Zwykłe działkowe - dwa czarnidła czekają na dom(y)!

Znikot już z pewnością spotkał się z Vovą i razem obmyślili chytry plan. Oczywiście koci plan.

3-4 dni po odejściu Znikotka do drzwi zapukał taki czarny jegomość. Widywałam go czasami z daleka, ale akurat teraz zdecydował, że przyjdzie i sie przedstawi.
I choć zawsze tylko przemykał z daleka ("znikocił" :wink: ), teraz nagle uznał (ktoś mu szepnął do ucha?), że dobrze się tu zaczepić na dłużej ...
Już po dwóch dniach można go było wygłaskać, a po tygodniu już pchał sie na ręce i przytulał. Gada, bo jak to zwykle z nowymi bywa, ma dużo do opowiedzenia o sobie. Nic o nim nie wiem, poza tym, że bardzo się pcha do domu i do ludzi. W związku z tym kawaler szuka domu.

Wydawało mi się, że kojarze go od dobrych dwóch lat, ale teraz po tygodniu "obcowania" bardziej intensywnego z kotem już nie jestem pewna, ze to ten kot i że ma ponad 2 lata.
Jest taki "szczypiorowaty", jak młodziak roczny. Jest już po kastracji - w ogóle nie był jeszcze hormonalny; nie znaczył, do kocurów biegł z chęcią zabawy, a nie zamordowania :lol: Wydaje mi się, że będzie mógł spokojnie zamieszkać z innym kotem, najlepiej młodym i ruchliwym :201461
Mruczy, przytula się brany na ręce. Cały czas siedzi pod moimi drzwiami ... Szkoda go, a nie mogę go teraz wpuścic do domu.
No dobra - zrobiłam wyjątek, zeby sprawdzić jak się zachowuje - bez kontaktu z moimi kotami (bo jeszcze nie szczepiony i nie przetestowany na wirusówki).
I żeby oczywiście zrobić fotki adopcyjne, czego efekty poniżej :kotek:

Poznajcie Kondzia (vel Pana Kotka)

Pierwsze zdjecie - pierwszy dzień
Obrazek

Potem było coraz łatwiej
Obrazek

Obrazek

Wszystkie posiłki oczywiście w asyście ;)
Obrazek

Po tygodniu już czuł się w moim ogródku jak u siebie :D
Obrazek

Obrazek

"Chcę do domu! Mogę? :oops: "
Obrazek

Obiad był baaaardzo obfity :lol:
Obrazek

Pierwsze chwile w domu
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Prawda, że bardzo Znikotkowy?

Kawaler pojedzie do domu wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony i zaczipowany, z umową adopcyjną i książeczką zdrowia. I z wyprawką :201461
Transport do uzgodnienia.
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Wto wrz 08, 2020 13:06 Re: Zwykłe działkowe - dwa czarnidła czekają na dom(y)!

Przepiękny jesteś Kondziu :1luvu:
Trzymam kciuki za najlepszy dom na świecie :ok: :201461
Gdy cię znalazłam, nie wiedziałam, co z tobą zrobić.
Dziś nie wiem, co zrobię bez ciebie...
Marcel 7.10.2007 - 26.07.2021

kwinta

Avatar użytkownika
 
Posty: 7320
Od: Śro maja 21, 2008 20:47
Lokalizacja: Wielkopolska

Post » Wto wrz 08, 2020 15:40 Re: Zwykłe działkowe - dwa czarnidła czekają na dom(y)!

Avian pisze:Znikot już z pewnością spotkał się z Vovą i razem obmyślili chytry plan. Oczywiście koci plan.

3-4 dni po odejściu Znikotka do drzwi zapukał taki czarny jegomość. Widywałam go czasami z daleka, ale akurat teraz zdecydował, że przyjdzie i sie przedstawi.
I choć zawsze tylko przemykał z daleka ("znikocił" :wink: ), teraz nagle uznał (ktoś mu szepnął do ucha?), że dobrze się tu zaczepić na dłużej ...
Już po dwóch dniach można go było wygłaskać, a po tygodniu już pchał sie na ręce i przytulał. Gada, bo jak to zwykle z nowymi bywa, ma dużo do opowiedzenia o sobie. Nic o nim nie wiem, poza tym, że bardzo się pcha do domu i do ludzi. W związku z tym kawaler szuka domu.

Wydawało mi się, że kojarze go od dobrych dwóch lat, ale teraz po tygodniu "obcowania" bardziej intensywnego z kotem już nie jestem pewna, ze to ten kot i że ma ponad 2 lata.
Jest taki "szczypiorowaty", jak młodziak roczny. Jest już po kastracji - w ogóle nie był jeszcze hormonalny; nie znaczył, do kocurów biegł z chęcią zabawy, a nie zamordowania :lol: Wydaje mi się, że będzie mógł spokojnie zamieszkać z innym kotem, najlepiej młodym i ruchliwym :201461
Mruczy, przytula się brany na ręce. Cały czas siedzi pod moimi drzwiami ... Szkoda go, a nie mogę go teraz wpuścic do domu.
No dobra - zrobiłam wyjątek, zeby sprawdzić jak się zachowuje - bez kontaktu z moimi kotami (bo jeszcze nie szczepiony i nie przetestowany na wirusówki).
I żeby oczywiście zrobić fotki adopcyjne, czego efekty poniżej :kotek:

Poznajcie Kondzia (vel Pana Kotka)

Pierwsze zdjecie - pierwszy dzień
Obrazek

Potem było coraz łatwiej
Obrazek

Obrazek

Wszystkie posiłki oczywiście w asyście ;)
Obrazek

Po tygodniu już czuł się w moim ogródku jak u siebie :D
Obrazek

Obrazek

"Chcę do domu! Mogę? :oops: "
Obrazek

Obiad był baaaardzo obfity :lol:
Obrazek

Pierwsze chwile w domu
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Prawda, że bardzo Znikotkowy?

Kawaler pojedzie do domu wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony i zaczipowany, z umową adopcyjną i książeczką zdrowia. I z wyprawką :201461
Transport do uzgodnienia.

Piękny
Lucas 2014

lucas 2014

 
Posty: 2993
Od: Czw wrz 07, 2017 11:35

Post » Śro wrz 09, 2020 11:57 Re: Zwykłe działkowe - dwa czarnidła czekają na dom(y)!

Jesteś mistrzynią fotografowania czarnych kotów, te fotki są piękne. Kondzio :love:

SabaS

 
Posty: 4512
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Śro wrz 09, 2020 12:10 Re: Zwykłe działkowe - dwa czarnidła czekają na dom(y)!

SabaS pisze:Jesteś mistrzynią fotografowania czarnych kotów, te fotki są piękne. Kondzio :love:


Dzięki!
Jakoś u mnie wciąż czarne, wiec miałam duuuuuużo czasu na nauczenie się :lol: Już nawet nie zliczę ile ich było - chyba grubo ponad 20 przez te wszystkie lata. Jak oglądam zdjęcia sprzed 10-15 lat, już nie potrafię rozpoznać, na którego akurat patrzę jeśli nie jest zdjecie opisane :oops:
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Śro wrz 09, 2020 16:36 Re: Zwykłe działkowe - dwa czarnidła czekają na dom(y)!

Wszystkie Czarnidełka cudne, takie troszkę mniejsze czarne pantery :1luvu: :201461 :201461 :1luvu: , ale
moim ulubieńcem jest nieustannie Dimuszka :1luvu: :201461 :201461 :1luvu:
Obrazek

MAU

 
Posty: 2632
Od: Śro paź 24, 2012 11:45

Post » Czw wrz 17, 2020 12:08 Re: Zwykłe działkowe - dwa czarnidła czekają na dom(y)!

Drapakowe fotki obu czarnideł :201461

Kondziu
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Kali
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Pt wrz 18, 2020 8:08 Re: Zwykłe działkowe - dwa czarnidła czekają na dom(y)!

Przecudne kochane, czarne
:201461 :201461
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 71 gości