DT u Bastet ♥ Trabcia i Toyka w DS. Orfik + dwie bidy

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto cze 30, 2020 0:04 Re: DT u Bastet ♥ Trabcia, Toyka, Orfik + dwie bidy straszne

Oj, to może lepiej się poczuło? Oby! :ok: :ok: :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59703
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto cze 30, 2020 0:37 Re: DT u Bastet ♥ Trabcia, Toyka, Orfik + dwie bidy straszne

:ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
:cat3: Kot. Nie dla idiotów!

Gretta

Avatar użytkownika
 
Posty: 34183
Od: Wto lip 18, 2006 12:53
Lokalizacja: "wesołe miasteczko" ;-(

Post » Wto cze 30, 2020 0:57 Re: DT u Bastet ♥ Trabcia, Toyka, Orfik + dwie bidy straszne

Bastet pisze:Ale numer!
Maleństwo SAMO zaczęło ssać ze strzykawki!!!
Pokażę Wam jutro, jeśli powtórzy ten wyczyn!
Jestem w szoku!!! Ale się cieszę!!!!!


Bastusia? To super!
Kciuki za wszystkie, żeby maluszki się prostowały z brzuszkami i z jedzeniem i żeby udało się trafić z leczeniem starszaków, bo faktycznie nie wygląda to fajnie ...

Bastet pisze:Lecę spać. Mam 2 godziny. Potem znów karmienie.
pewnie właśnie wstajesz...to tak, jak ja, tyle, że ja mam 50gramowego jeżyka na cycku właśnie, próbował się u znajomych w ogródkowym stawie utopić.
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Wto cze 30, 2020 7:43 Re: DT u Bastet ♥ Trabcia, Toyka, Orfik + dwie bidy straszne

Oj... Jeżynek nie mógł lepiej trafić! Za to Ty znów masz robotę. Łączę się w bólu wstawania w nocy! ;)

Kocham ją! Ożyła! :1luvu:

Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Wto cze 30, 2020 9:04 Re: DT u Bastet ♥ Trabcia, Toyka, Orfik + dwie bidy straszne

1. Dobrze, że już wiadomo co jest na pyszczkach kociaków. Tu mogą potwierdzić się słowa Czitki. Tosia myła maluchy- całe. Mogła językiem przenieść bakterie z pupy na pyszczki.
Pytanie jak to wpłynęło na jej stan zapalny w pyszczku? Może nie ma objawów, ale czy przeszło to obojętnie...
2. Cieszę się, że będziesz we Wrocławiu. Tylko jak sobie poradzisz żeby przewieźć wszystkie koteczki?
Cieszę się bo będziemy mogły się w końcu spotkać. Cieszę się, bo Tosia dostanie to na co długo musiała czekać, czyli porządek w pysiu.
3. Może brzuszek Isztar jest duży od robaczków. To potwierdzałoby duży apetyt.
4. Trzymam kciuki, aby wszystkie choroby szybko odleciały, a kociątka znalazły szybko kochające domy.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto cze 30, 2020 11:16 Re: DT u Bastet ♥ Trabcia, Toyka, Orfik + dwie bidy straszne

Laboga, to sie dzieje u Was...

Ogromne kciuki za kupy i za wybicie bakterii i za zdrowie i przytycie i w ogole!
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84527
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Wto cze 30, 2020 11:32 Re: DT u Bastet ♥ Trabcia, Toyka, Orfik + dwie bidy straszne

Może mi się wydaje ale mi się wydaje że Bastusi łapcie już nie takie patyczkowate, znaczy się jakby ciut ciut zgrubły.
A Isia bardziej ruchliwa, widać że w lepszym stanie.
Za maleństwa - Olaboga! :ok: :ok:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33046
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Wto cze 30, 2020 13:36 Re: DT u Bastet ♥ Trabcia, Toyka, Orfik + dwie bidy straszne

zuza pisze:Laboga, to sie dzieje u Was...

Ogromne kciuki za kupy i za wybicie bakterii i za zdrowie i przytycie i w ogole!


co tutaj zajrzę, coś nowego sie dzieje :kotek: kciuki wielkie trzymam :ok: :ok: :ok:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto cze 30, 2020 20:05 Re: DT u Bastet ♥ Trabcia, Toyka, Orfik + dwie bidy straszne

Nadal trzymam mocne kciuki! :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59703
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto cze 30, 2020 20:18 Re: DT u Bastet ♥ Trabcia, Toyka, Orfik + dwie bidy straszne

Zajrzałam na forum z obawą, przyznaję... i tak popatrzyłam na tytuł wątku - i kiedy zobaczyłam, że wciąż jest "dwie bidy", to uff.... A potem zobaczyłam filmik o Kici, która wróciła...

Oj, przedszkolaki, ale się Wam przytrafiło,,,
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11129
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto cze 30, 2020 20:19 Re: DT u Bastet ♥ Trabcia, Toyka, Orfik + dwie bidy straszne

:ok: :ok: :ok: nieustające.
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów


Post » Wto cze 30, 2020 20:55 Re: DT u Bastet ♥ Trabcia, Toyka, Orfik + dwie bidy straszne

Dziewczynki kochane, tak bardzo Wam dziękuję za trzymanie kciuków i za wsparcie finansowe też! (Tu ogromne podziękowania dla Marmolady18, Maczkowej, Moli25 i Saagi!) Dodatkowo nie wiem jak Marmoladka wytrzasnęła gdzieś jeszcze odrobinę Conva i wsyłała. :1luvu: Bez tego bym nie mogła ratować takich maleńtasów zabiedzonych, jak Bastusia. Ona wymaga naprawdę ogromnego wysiłku i wszelkiego wsparcia medycznego i opiekuńczego. Jest jeszcze okazjonalnie na tlenie. Cały czas ogrzewana. Ożywia się. Zaraz Wam wstawię filmik poranny, jak je (jeśli ktoś nie widział).
Jest jeszcze trochę ludzi obserwujących moją stronę internetową, którzy chcą wspomóc nasze dwa nowe maleństwa, dlatego jutro na mojej stronie Koci Łapci będzie link do zbiórki dla nich. Przed nami dwa miesiące mieszkania nowych dziewczynek u mnie, utrzymanie, szczepienia, odrobaczenia, wet, kiedy tylko będzie taka potrzeba. A może jak coś zostanie, to będzie na dokładkę do Tosi ząbków. Tosieńka zaniedbana ostatnio przez brak możliwości wcześniejszego wyjazdu do Wrocławia - bardzo już dokuczają te ząbki i mam wyrzuty sumienia, że ratuję malce, a moja Tosia cierpi. :(
Zaraz zobaczycie, jak mała ciągnie z butli! Je aż miło. Niestety wraz z apetytem pojawiła się biegunka. Za dużo chyba dałam jej na raz. Ostatnio całe 5 ml. Gdy ona wcześniej głodowała. Muszę dawać mniejsze porcje, a częściej. :201461 :201461

Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Wto cze 30, 2020 21:05 Re: DT u Bastet ♥ Trabcia, Toyka, Orfik + dwie bidy straszne

A maleństwa to wogóle sierotki czy matka nie miała dość pokarmu?
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33046
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Wto cze 30, 2020 21:07 Re: DT u Bastet ♥ Trabcia, Toyka, Orfik + dwie bidy straszne

MB&Ofelia pisze:A maleństwa to wogóle sierotki czy matka nie miała dość pokarmu?

Według relacji babci ze wsi - kotka najpierw przyniosła jedno kocię im, i znikła. Następnego dnia przyniosła następne. I się już nie pojawiła. Bastusia od samego początku była słaba bardzo. Oni ją karmili tym krowim, to podobno "się ożywiła i było już dobrze". Kompletnie tego nie rozumiem, co ona gada. Jakie dobrze??? Jeszcze dzień... parę godzin... i by umarła.
.
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Lifter i 73 gości