Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,,...

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt cze 05, 2020 15:52 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Pozdrawiam ludziska :mrgreen:
Malizna nareszcie jakoś lepiej zahaczyła trzy razy weta , tyko na karmie weterynaryjnej narazie ..Ale już daje mleczko i kupa ok..uff ..Wołam malizna a ona tak zapierdziela do mnie jak spid :mrgreen: jest słodka przy moich bykach ..
Obrazek
Obrazek
Obrazek
I mam nową gębe do wyżywienia :mrgreen:
Obrazek
Obrazek
i troche Zezolka
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
I moja pogodynka :)
Obrazek
I co robie jak mnie tu nie ma , no odnalazłam swoje powołanie..
Se dziergam :mrgreen:
Obrazek

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Pt cze 05, 2020 15:56 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

lidka02 pisze:Pozdrawiam ludziska :mrgreen:
Malizna nareszcie jakoś lepiej zahaczyła trzy razy weta , tyko na karmie weterynaryjnej narazie ..Ale już daje mleczko i kupa ok..uff ..Wołam malizna a ona tak zapierdziela do mnie jak spid :mrgreen: jest słodka przy moich bykach ..
Obrazek
Obrazek
Obrazek
I mam nową gębe do wyżywienia :mrgreen:
Obrazek
Obrazek
i troche Zezolka
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
I moja pogodynka :)
Obrazek
I co robie jak mnie tu nie ma , no odnalazłam swoje powołanie..
Se dziergam :mrgreen:
Obrazek

Witaj Lidziu
Malizna cudna.
A wydzieraj lepiej sobie maseczkę lub sweterek :ryk: :ryk:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt cze 05, 2020 16:00 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Gosiagosia pisze:
lidka02 pisze:Pozdrawiam ludziska :mrgreen:
Malizna nareszcie jakoś lepiej zahaczyła trzy razy weta , tyko na karmie weterynaryjnej narazie ..Ale już daje mleczko i kupa ok..uff ..Wołam malizna a ona tak zapierdziela do mnie jak spid :mrgreen: jest słodka przy moich bykach ..
Obrazek
Obrazek
Obrazek
I mam nową gębe do wyżywienia :mrgreen:
Obrazek
Obrazek
i troche Zezolka
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
I moja pogodynka :)
Obrazek
I co robie jak mnie tu nie ma , no odnalazłam swoje powołanie..
Se dziergam :mrgreen:
Obrazek

Witaj Lidziu
Malizna cudna.
A wydzieraj lepiej sobie maseczkę lub sweterek :ryk: :ryk:

Witaj coś mnie kręcą ostatnio takie sznurki...Za jakiś całokształt czy jak :mrgreen:

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Sob cze 06, 2020 21:01 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

lidka02 pisze:Se dziergam :mrgreen:
Obrazek

Lidka :ryk: :ryk: :ryk:
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.

meg11

 
Posty: 19339
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Nie cze 07, 2020 7:28 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

A dla kogo ta pętla ?? :mrgreen:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie cze 07, 2020 8:19 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

morelowa pisze:A dla kogo ta pętla ?? :mrgreen:

Sądzę że dla tych co krzywdzą zwierzęta :mrgreen:
Ja chyba też wydziergam :ryk:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob cze 13, 2020 22:07 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Lidka Ty masz jakieś faktury czy rachunki na uodparniacze dla tych swoich ogonów??
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.

meg11

 
Posty: 19339
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Nie cze 14, 2020 5:53 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

lidka02 pisze:Kochana stowarzyszenie ja za głupia na to..

Lidka, przy tym, co musisz codziennie ogarnąć, to jakbyś już stowarzyszenie miała. Tylko trzeba kilku ludzi dobrej woli skrzyknąć. Nie musisz mieć przy stowarzyszeniu wkładów własnych. To się tylko wydaje takie trudne, tzn. ja się wymądrzam, a zwykły szeregowiec ze mnie od prostej roboty ;)
Trzymaj się i pomyśl, bo i tak pewnie nigdy nie odmówisz żadnej biedzie w potrzebie :1luvu:
Obrazek

evik75

 
Posty: 807
Od: Czw mar 29, 2012 21:26

Post » Nie cze 14, 2020 15:21 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

meg11 pisze:Lidka Ty masz jakieś faktury czy rachunki na uodparniacze dla tych swoich ogonów??

Faktury za karmę rachunki u weta ..
Myslałam że pytasz o dopalacze , wzrok mi zawodzi.. :mrgreen:

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Nie cze 14, 2020 15:24 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

evik75 pisze:
lidka02 pisze:Kochana stowarzyszenie ja za głupia na to..

Lidka, przy tym, co musisz codziennie ogarnąć, to jakbyś już stowarzyszenie miała. Tylko trzeba kilku ludzi dobrej woli skrzyknąć. Nie musisz mieć przy stowarzyszeniu wkładów własnych. To się tylko wydaje takie trudne, tzn. ja się wymądrzam, a zwykły szeregowiec ze mnie od prostej roboty ;)
Trzymaj się i pomyśl, bo i tak pewnie nigdy nie odmówisz żadnej biedzie w potrzebie :1luvu:

Nie mam tu nikogo a sama jestem za zielona ..Nie tak prosto w zadupiu , ci co się wkręcili w koty już dawno odpuścili ..Życie bo to nie tak prosto jak się komuś wydaje..
Nie mozna się pobawic i zostawić , nie da się ...
Ale niektórzy tak potrafią ..
No podziwiam :|
Też bym tak chciała ale głowa zrypana i nie da się ... :201461

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Nie cze 14, 2020 15:56 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Co do dziergania będe rozdawać za darmo , z ilością się nie wyrobie :mrgreen:
Cześć niewiasty :mrgreen:
Malizna no nie wiem bardzo mało je , prawie nie urosła i lekka ...Ale bawi się wciąż i nie wiem :|
Dziwny maluch
Obrazek
Petunia czyli Zołza
Obrazek
I co tu pisać dzień jak co dzień , wstaje z psami , kuwety jeść i działka i tak tam ryje ..Fajnie już mi wyszło ale jeszcze roboty ło..Wczoraj upał dałam se czadu dziś gira mi dokucza , wnerwia mnie to .Ale inaczej nie będzie , na działce dach od altany mi cieknie , altane bym musiała w środku pomalować bo syf ...A tam koty i cienko ...Nie lubie tak zobaczymy..
Dziś wolne od działki no będe w chacie , wstałam wyszłam z psami , zabrałam się za sprzątanie i mycie kuwet , i ściąganie to co zasikane i tak se dopiero usiadłam a pralka jeszcze pierze ..Putin mi oszalał tak zawsze jak mam małego kota , nie rozumie wieśniak że nie mogłam zostawić ...
A ja nos mam dobry coś poczuje to ryje zdejmuje i piore i masakra ..
Czasem se mysle na co mi to , bym miała dwa koty , czysto nie musiałabym kupować podkładów , itd i by kasa była..A tak ustawiłam się jak nic , a najgorsze że jak znajde nie potrafie zostawic..Czasem sama siebie nie rozumie , inni potrafią od tak ...E nie wiem nie potrafie inaczej..
Tak się śmieje jak rano wstane mam meksyk , plaża itd , jakbym w nocy zeszła by powiedzieli ale miała syf... :mrgreen:
Bo jak w dzień to ok bo ogarniam ale z nocy to mam szok...Takie są niewdzięczne gady..

Obrazek
Iwan
Obrazek
Obrazek
Malizna gdzie weszła
Obrazek
Bobi dziasiaj wykąpany '
Obrazek
Rudemu z piwnicy wyszły takie trzy placki masakra ..Siedzi przed blokami wiara powie że parszywy i masz ..
Obrazek
Oskar rok temu i dziś
Obrazek
Obrazek
Serce boli o te ktore zostały :(
I takie są też adopcje , oddany do schronu jak śmieć mimo umowy ..
Dopiero wspomnienie Policji dało coś do myślenie ..
Tak nie powinno być :evil:

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Pon cze 15, 2020 11:02 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

lidka02 pisze:
meg11 pisze:Lidka Ty masz jakieś faktury czy rachunki na uodparniacze dla tych swoich ogonów??

Faktury za karmę rachunki u weta ..
Myslałam że pytasz o dopalacze , wzrok mi zawodzi.. :mrgreen:

Nie karma, leki.Zylexis i tym podobne.
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.

meg11

 
Posty: 19339
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Pon cze 15, 2020 18:45 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

meg11 pisze:
lidka02 pisze:
meg11 pisze:Lidka Ty masz jakieś faktury czy rachunki na uodparniacze dla tych swoich ogonów??

Faktury za karmę rachunki u weta ..
Myslałam że pytasz o dopalacze , wzrok mi zawodzi.. :mrgreen:

Nie karma, leki.Zylexis i tym podobne.

Nie mam zylekxis dawno nie dawałam , jak coś się dzieje jade na zastrzyki ..Nawet imunodolu dawno nie dawałam mało to daje , Artek zatoki tylko zastrzyki o przedłużonym działaniu tabletki już nie bo trzustka bardzo mi schudł..Tola Zodon co jakiś czas , Heniu po ostatniej kuracji na razie jakos tak ,
Mały oczko Neomycinum , Kubek źle widzi bardzo na jedno oczko erytromycin......Dwa na karmie weterynaryjnej ..Reszta trzyma się ..Ale dzięki ...

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Pon cze 15, 2020 19:05 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

I nie tylko kotami zbieracz żyje ..Wieśniara kocha tyż zielsko :mrgreen:
Obrazek
Taka mała dupka a takie cuda ..
Obrazek
Kradzione z lasu jakiś czas temu
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Uwielbiam tam się męczyć i kombinować ..Gdybym miała domek i ogród no marzenie ..
Widze ogrody takie zarośnięte po pas i aż serce mnie ściska..
Obrazek
Obrazek
W realu lepiej wygląda ..
A w oczku mój pot , wsiąka w glebe bo gdzieś dziura ..Ale rano tyle ptaków i sroki piją sobie wodę..Słodki widok..
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Świeżo obciełam ,,,to moja bajka i nic mi więcej nie trza..Moi nie lubią a ja uwielbiam..I ryje a mam ja wielką :mrgreen: Każdy krzaczek sadziłam sama mały ...To moje dziecko ..
Obrazek
Obrazek
Tak było w 99 wtedy córa była mała i dostalam działke ja :D :D :D
Obrazek

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Pon cze 15, 2020 19:45 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Piękna działka. Wiem ile potu to kosztuje!!!

aga66

 
Posty: 6095
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: skaz i 192 gości