Bezdomne koty

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Sob maja 23, 2020 12:15 Re: Bezdomne z Trzebiatowa- dziękują pięknie Darczyńcy :)

nie no, ta Pani, właścicielka, proponowała mu pomoc $ za straty, pomoc pracowników z wynoszeniem rzeczy, ale on nie chce ich pomocy. prosił tylko żeby nie wyciągała konsekwencji dla tego pracownika co zalał bo on nie chce miec nikogo na sumieniu zeby teraz tracił pracę.
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob maja 23, 2020 12:35 Re: Bezdomne z Trzebiatowa- dziękują pięknie Darczyńcy :)

Rozumiem, że nie chciał konsekwencji dla pracownika, ale parę groszy na posłania dla kotów i pomoc fizyczna przy wynoszeniu to by się jednak przydały... Ale może ma powód, żeby nic nie brać od tych ludzi.
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Sob maja 23, 2020 12:37 Re: Bezdomne z Trzebiatowa- dziękują pięknie Darczyńcy :)

Pan Franciszek jest bardzo dumny, myślę, że to kwestie tego przede wszystkim. Po drugie chyba nie chce żeby ktoś oby mu do tego garażu patrzył to tam jest, ile kotów, że kuwety, budki itd...
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon maja 25, 2020 17:08 Re: Bezdomne z Trzebiatowa- dziękują pięknie Madie :)

Dziękuję Ci pięknie :201494 Madie :1luvu: ,że mimo własnych wielkich wydatków,znalazłaś możliwość pomocy kotom p.Franciszka.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pon maja 25, 2020 17:48 Re: Bezdomne z Trzebiatowa- dziękują pięknie Madie :)

Dostałam info od Pana Franciszka że 3 paczki już u niego są. Jutro powinna dojść 4. Tym razem kurier wniósł wszystko na górę.
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob cze 20, 2020 22:04 Re: Bezdomne z Trzebiatowa- dziękują pięknie Madie :)

Wczoraj dzwonił p.Franciszek by podziękować najserdeczniej za suchą karmę,jaka do Jego podopiecznych dotarła.
Prosił o przekazanie podziękowań,co najuniżeniej w imieniu trzebiatowskich kotów czynię :201494 :201494 :201494
Dziękuję z całego serca Ofiarodawcy :1luvu:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Śro lip 01, 2020 12:18 Re: Bezdomne z Trzebiatowa- dziękuję pięknie Darczyńcy :)

Cześć, czy jest tu ktoś z Trzebiatowa lub okolic i pomógłby zorganizować klatki-łapki? 4 kotki czekają na pilną sterylizację :201461

Jago2001

Avatar użytkownika
 
Posty: 11
Od: Śro lip 01, 2020 12:15
Lokalizacja: Szczecin

Post » Śro lip 01, 2020 12:32 Re: Bezdomne z Trzebiatowa- dziękuję pięknie Darczyńcy :)

Cześć, właśnie przejrzałam część waszych rozmów i jestem w szoku... bardzo chętnie pomogę i podrzucę czasami paczkę dla kotów albo pomogę w opiece - często jestem w Trzebiatowie (teraz do wtorku). Jak dowiecie się, że jest taka potrzeba to proszę o wiadomość. :)

Jago2001

Avatar użytkownika
 
Posty: 11
Od: Śro lip 01, 2020 12:15
Lokalizacja: Szczecin

Post » Śro lip 01, 2020 15:11 Re: Bezdomne z Trzebiatowa- dziękuję pięknie Darczyńcy :)

Jago2001 pisze:Cześć, czy jest tu ktoś z Trzebiatowa lub okolic i pomógłby zorganizować klatki-łapki? 4 kotki czekają na pilną sterylizację :201461

Witaj na forum :)
Miło,że chcesz pomóc w Trzebiatowie :ok: . Ale nawet jak zorganizujesz klatkę-łapkę to gdzie zamierzasz wysterylizować kotki,kto za to zapłaci i co z nimi byłoby po zabiegu?
Czy masz jakiś plan?

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Śro lip 01, 2020 17:57 Re: Bezdomne z Trzebiatowa- dziękuję pięknie Darczyńcy :)

tabo10 pisze:
Jago2001 pisze:Cześć, czy jest tu ktoś z Trzebiatowa lub okolic i pomógłby zorganizować klatki-łapki? 4 kotki czekają na pilną sterylizację :201461

Witaj na forum :)
Miło,że chcesz pomóc w Trzebiatowie :ok: . Ale nawet jak zorganizujesz klatkę-łapkę to gdzie zamierzasz wysterylizować kotki,kto za to zapłaci i co z nimi byłoby po zabiegu?
Czy masz jakiś plan?



Hej, sterylizacja na własny koszt u swojego weterynarza, koty po zabiegu będą w pomieszczeniu żeby mieć pewność, że się nie rozprują a potem mogą zostać w tym miejscu w którym są obecnie (to prawdopodobnie podrzutki, jak już przyszły to niech zostaną ale nie można pozwolić im na rozmnażanie). To nie moje koty, pytam w imieniu Pani, która chce je wysterylizować ale weterynarz sprawdzony przeze mnie - 6 sterylizacji tylko w tym roku (spokojnie z tymi pytaniami, jestem kociarą, już wiele sterylizacji w życiu przeszłam :lol: ). Po prostu żeby uniknąć wyjazdu do TOZu po klatki pytam czy ktoś ma bliżej. :-)

Jago2001

Avatar użytkownika
 
Posty: 11
Od: Śro lip 01, 2020 12:15
Lokalizacja: Szczecin

Post » Śro lip 01, 2020 19:24 Re: Bezdomne z Trzebiatowa- dziękuję pięknie Darczyńcy :)

Jago2001 pisze:(spokojnie z tymi pytaniami, jestem kociarą, już wiele sterylizacji w życiu przeszłam :lol: ).

Ale my tego nie wiemy :) Jak się lepiej poznamy, to łatwiej będzie się porozumiewać :)
Skoro kastrujesz, to nie lepiej by Ci było kupić klatkę?
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Śro lip 01, 2020 19:40 Re: Bezdomne z Trzebiatowa- BARDZO PROSZĘ O KARMĘ

Wiesz, Stomachari ma rację:) trudno radzić komuś kogo się nie zna:( Wybacz pytania,ale wiemy doskonale, że wielu jest ludzi nieprzychylnych kotom i warto zachować ostrożność. My na tym forum od dawna próbujemy znaleźć chętnych do pomocy w Trzebiatowie,jednak bezskutecznie:( z powodu odległości...
Zacytuję raz jeszcze,kiedyś pewne osoby z Trzebiatowa proponował pomóc,jednak weszły na ten wątek tylko kilka razy i mi nie wiadomo czy coś w realu ruszyło za ich pomocą. Miały klatkę-lapkę. Może Tobie pomogą,jeśli się zgłosisz do nich:
tabo10 pisze:(...), spróbuj przez FB poszukać dla nich pomocy:
Ewa.KM pisze:Jest strona na facebooku Koty do adopcji Trzebiatów https://www.facebook.com/trzebiatow.kot ... _todo_tour
Strona jest podlinkowna na oficjalnym portalu Gminy Trzebiatów
http://www.trzebiatow.pl/asp/pl_start.a ... &schemat=0
Są podane dwa telefony kontakt: 509 262 203 lub 504 518 308
Stona na facebooku widzęjest aktualizowana, sa zdjecia, filmy, chwala się adopcjami, zachęcają do sterylizacji. Chyba warto się skontaktowac z osobami prowadzacymi tę stronę.


Jeśli nic z tego nie wyjdzie napisz, jest w okolicy kilkunastu km fundacja,która użycza sprzętu.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Śro lip 01, 2020 23:11 Re: Bezdomne z Trzebiatowa- dziękuję pięknie Darczyńcy :)

Stomachari pisze:
Jago2001 pisze:(spokojnie z tymi pytaniami, jestem kociarą, już wiele sterylizacji w życiu przeszłam :lol: ).

Ale my tego nie wiemy :) Jak się lepiej poznamy, to łatwiej będzie się porozumiewać :)
Skoro kastrujesz, to nie lepiej by Ci było kupić klatkę?


Racja :) w tej chwili mam już akurat z głowy całą okolicę i nikt mi kotów ostatnio nie podrzuca więc klatka nie jest mi potrzebna :-) z resztą kompletne dzikusy rzadko mi się trafiały (obecnie tylko 2/12 :D, a właściwie półtora bo drugi coraz chętniej i odważniej podchodzi jeść z łyżki bezpośrednio wyjętej z puszki :ryk: )
A szukam łapki dla osoby, która ma kotki do sterylizacji ;)

Udało się zorganizować klatkę z Zarządu Dróg :) ta fundacja, o której była mowa chyba nie ma klatek, bo polecili mi właśnie ZD. Najważniejsze, że udało się załatwić. 8)

Jago2001

Avatar użytkownika
 
Posty: 11
Od: Śro lip 01, 2020 12:15
Lokalizacja: Szczecin

Post » Czw lip 02, 2020 0:38 Re: Bezdomne z Trzebiatowa- dziękuję pięknie Darczyńcy :)

No to super :ok:
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Czw lip 02, 2020 6:06 Re: Bezdomne z Trzebiatowa- dziękuję pięknie Darczyńcy :)

A na jakiej ulicy ta Pani będzie łapać?sama sobie poradzi?
Daj znać po wszystkim czy się udało?

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Nul, persik_ns i 40 gości