Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,,...

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto kwi 28, 2020 16:18 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

jolabuk5 pisze:Biedak. Dobrze, że choć może zjeść dzięki Tobie! :ok:

Ostatnio właśnie go nie widzę i tak kombinuje ...Zobacze co będzie z gnotami .....
Mam już nie jechać ale mnie meczy może w nocy przychodzi ee....

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Czw kwi 30, 2020 20:22 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

i co? jest?
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Wto maja 12, 2020 15:05 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Nie widzę go pojechałam kilka razy dodatkowo rowerem kilometrówkę i nic , rzepak rośnie gówno widać , gapy mi się znorowiły ..Od tygodnia nie chodze bo ręce mi opadły ..Jest z 1.5 kim . od miejsca gdzie zostawiałam jeść gospodarstwo w polu pojechałam zapytać zostawiłam tel ..a oni do mnie o tego ślepego pani pyta 8O ja tak słucham , bo był taki na początku marca dali jeść i zostawili w polu ...Pare dni nie mogłam sie ogarnąć jak tak można ..Odpuściłam nie pytam sie już nikomu ..Nie jestem w stanie go poszukać pola są rozległe , nie mam kamerki bo bym mogła zostawić na krzaku może coś bym zobaczyła ..Zostawiłam kiedyś dwa wielkie gnoty myśle gapy ich nie wytargaja po trzech dniach znikły ale może lisy .A jeździłam teraz wieczorem ..Mam lornetkę powinnam go gdzieś ściągnąć a tu nic ...Raz zatargałam piasku rozsypałam przed miska myśle może zobacze ślady ale gapy rozdrapały łapkami wszystko ...Znajoma była trzy razy w Inie patrzyła po polach jak jechała nie widać ...Więc chyba go nie ma ....Żal mi go ale co mam zrobić gdybym go widziała gdzieś z daleka bym jechała a tak chyba bez sensu ..Jakiś pomysł..A załatwiłam nawet fundacje od tej rasy by go zabrali szkoda bo sie gdzieś błąka , rozjechany nie jest przeszłam rowy ....Gdyby tamte go nie łapały w tym polu była by szansa ale zawaliły wszystko , nie pomyślały o psie ..Chciały sie popisać idiotki.
Taizu dziękuje za karmę i casice za piach :201461
Kurier ostatnio tak mi podnosi ciśnienie co jeden to lepiej odpiernicza szok...
I Niunia
Obrazek

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Śro maja 13, 2020 15:29 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

lidka02 pisze:Kurier ostatnio tak mi podnosi ciśnienie co jeden to lepiej odpiernicza szok...

Ja ostatnio na FB opisałam drake z kurierem. Zrób to samo.
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.

meg11

 
Posty: 19336
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Czw maja 21, 2020 13:17 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

meg11 pisze:
lidka02 pisze:Kurier ostatnio tak mi podnosi ciśnienie co jeden to lepiej odpiernicza szok...

Ja ostatnio na FB opisałam drake z kurierem. Zrób to samo.

Z nim masakra dzis do mnie dzwonili z gls wyjaśniają ..

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Czw maja 21, 2020 13:37 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Ja ostatnio mam jakiegoś doła nie wchodziłam na internet jakoś tak ...
Ogarniam se działkę mam tam ciszę , rośliny nie są upierdliwe ha ..
Obciełam Jagodę zajeło mi to 1.5 h odpchliłam .Na chwile starczy bo to sunia z lasu skaka obok mnie tak sie cieszy ale ręce cienko..
Obrazek
Ryje na działce jak kret moze do jesieni całą ogarnę plechy bolą :mrgreen:
Ale kocham te klimaty..Błoga cisza tylko ja i zielsko a potem myśl gdzie to wywalać ...
Obrazek
Zwierzakom powiedziałam STOP bo ogarnąć wszystko meksyk..
Do wczoraj , spotkałam pana co sprząta w jednym miejscu a kawałek dalej ja dokarmiam koty , stoi tam moja budka...Pan mówi że dwa dni temu mały kot wpadł mu do piwnicy i nie miał co z nim zrobić , włożył mi go do budki ..Mówie ok , pojechałam wyciągam z budki a to maleństwo z 5 tyg..Oczko mu sie zakleiło I co miałam zrobić zabrałam , leciutkie i chudziutkie waga 350 gr ..Muszę odpchlic , odrobaczyć, i dać surowice przeciwko pp , jest osobno w pokoju..Bez podania surowicy nie złącze go ..Tyle sie z życia nauczyłam , jeszcze się nauczyłam że no wiem że mam za dużo i nie powinnam brac ..Ale nie zostawie na pewna śmierć , Wiem że mam koty na karmach weterynaryjnych i z chorymi zatokami a to błędne koło , bo Artek znów kicha krwią ...Ale co to maleństwo winne że jest ma umrzec z głodu albo wpaść pod samochód bo tam przelotówka , dużo kotów skończyło na asfalcie a ja sterylizuje tam z 4 lata ..I masakra ogarnąc to samemu jak inni maja to w dupie. , Sięgne dna ale co witaj dziewucho u zbieraczki , mleczko ze strzykawki ale papke je aż się trzęsie ...
Czy ona była moim marzeniem nie , bo moje marzenia się nie spełniają ..Była w potrzebie zabrałam i pokocham jak inne ..
Obrazek
Obrazek
Jestem zła za całokształt ..Bo już nie będzie inaczej , będzie ale gorzej.
Obrazek

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Czw maja 21, 2020 13:44 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Ładna kitka :)
"Koty trzeba chwalić, robia się od tego bardziej puchate"

taizu

Avatar użytkownika
 
Posty: 16113
Od: Śro gru 30, 2009 23:05
Lokalizacja: Mazury

Post » Czw maja 21, 2020 13:49 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

taizu pisze:Ładna kitka :)

Chcesz dowiozę kochana osobiście :201461

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Czw maja 21, 2020 14:28 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Ona Twoim nie, ale Ty jej marzeniem byłaś. I się jej spełniło - czyli marzenia się spełniają :mrgreen:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw maja 21, 2020 14:31 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

morelowa pisze:Ona Twoim nie, ale Ty jej marzeniem byłaś. I się jej spełniło - czyli marzenia się spełniają :mrgreen:

Nie moje kochana nie ...Po przerwie weszłam na fb i nie wiem o co tam chodzi...Kurna jakieś nowości nie ogarniam ...Aż mi sie odechciało a nie ma mi kto pokazać , czuje sie tam jak wieśniaczka w wielkim mieście szok....Na co komu te zmiany ....Nie ogarniam i zmykam.

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Czw maja 21, 2020 15:03 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Ale spójrz na to inaczej - wszyscy , którzy u Ciebie mieszkają o tym marzyli i mają. Ilu ich jest? Tyle marzeń spełnionych, a tylko Twoje nie...
[no, dobra, wiem, to tylko takie tłumaczenie, żeby się nie rozpaść...]

Też nie lubię jak mi zmieniają strony, ale daję radę ogarnąć choć mnie to wkurza.
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw maja 21, 2020 15:07 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

[quotePo przerwie weszłam na fb i nie wiem o co tam chodzi...Kurna jakieś nowości nie ogarniam ...Aż mi sie odechciało a nie ma mi kto pokazać , czuje sie tam jak wieśniaczka w wielkim mieście szok....Na co komu te zmiany ....Nie ogarniam i zmykam.[/quote]
Lidka jeśli chcesz wrócić do starej wersji fb to szukaj w prawym, górnym rogu. Oczywiście zrzutu ekranu nie umiem wkleić :oops:
<- Przekaż opinię
Pomóż nam ulepszyć nową wersję Facebooka.
Ustawienia i prywatność >
? Pomoc i wsparcie
Tryb ciemny
<- Przełącz na klasyczną wersję Facebooka. Możesz w dowolnej chwili z powrotem włączyć poprzednią wersję
Facebooka.

kajtek56

 
Posty: 362
Od: Nie maja 04, 2008 10:11
Lokalizacja: Zielonka

Post » Czw maja 21, 2020 20:28 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Czarny Elegant ma nowe życie,aTy jak wrózka mu je dałas...

fumcia01

 
Posty: 10
Od: Nie gru 15, 2019 12:22

Post » Pt maja 22, 2020 6:02 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Lidka, taka nasza karma, jedni maja w "de", a inni za nich robią. Nie bez powodu mówi się, że kto ma wielkie serce musi mieć twardą....." Wiem, że to studnia bez dna, bo zawsze znajdzie się jakaś bida potrzebująca pomocy, ale co zostawić? Szkoda, że tam tak pusto u Ciebie jeśli chodzi o organizacje pomagające zwierzakom. No chyba, że skrzyknij się z kimś mądrym i stwórzcie stowarzyszenie. Byłoby na pomaganie zwierzakom z 1%.
Obrazek

evik75

 
Posty: 807
Od: Czw mar 29, 2012 21:26

Post » Nie maja 24, 2020 16:07 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Kochana stowarzyszenie ja za głupia na to..
Małe chore nie je biegunka i dupa...Dostaje surowice dziś test na pp i trzeci raz u weta , musi być na karmie z rojala sesitiwiti czy tak jakoś ...Masakra tego było mi trza ..
Nie moge coś znaleźć i żeby było ok ..
Obrazek
Obrazek
Można żec dziecino źle trafiłeś , jeszcze ta karma ..

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, skaz i 251 gości