W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon maja 04, 2020 13:25 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Tym tazem Mumiś podziękuje Pani Ani za 30 zł. :D :201494
Dzięki Pani Ani tak rozrabiam:

Mumiś.


Amorka też dziękuje :1luvu:
Mumiś.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7978
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pon maja 04, 2020 15:28 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Kocham oglądać kocie głupawki :) Mumiś jest cudny :201461

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Pon maja 04, 2020 15:48 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

SabaS pisze:Kocham oglądać kocie głupawki :) Mumiś jest cudny :201461

Dzięki, SabaS, że zajrzałaś :D . Ja mało tu piszę to i mało kto zagląda.
To, co widać to "główny plac zabaw" Mumisia. On często ma takie głupawki :) . Nawet kilka razy na dobę. Mnie cieszy to głównie dlatego, że jak kot się bawi to chyba dobrze się czuje. Młodzieniaszkiem nie jest (Nowaki oceniane na ok. 10 lat).
W dalszym ciągu, nie dam nic do pysia a wizyta u weta trochę mnie przeraża. Takie, trochę, nieobsługiwalne są. Amorka, ewidentne ma problem. Bardzo lubi mizianie a jednocześnie się mnie boi. "Chciałabym ale ... się boję :twisted:" . To po niej widać.
Pozdrawiam :1luvu:
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7978
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pon maja 04, 2020 15:59 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Jak Ty to robisz, ze masz tak czysto i porzadnie? U mnie koty robia permanentny chlew :mrgreen:
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14681
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Pon maja 04, 2020 16:02 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

mziel52 pisze:Jak Ty to robisz, ze masz tak czysto i porzadnie? U mnie koty robia permanentny chlew :mrgreen:

Chyba nigdy się tak nie uśmiałam :20145 :20145 :20145
Ja mam permanentny chlew i ... leniwa fleja jestem :ryk: To aparat przekłamuje 8)
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7978
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pon maja 04, 2020 17:54 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

:1luvu: :1luvu: :1luvu: Mumiś cudownie się bawi!
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60188
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon maja 04, 2020 21:35 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

mziel52 pisze:Jak Ty to robisz, ze masz tak czysto i porzadnie? U mnie koty robia permanentny chlew :mrgreen:

Właśnie też mnie to dziwi jakim cudem jest choćby jedno miejsce czyste. Zauważ, że nawet kłaków nie widać na panelach i jasnym fotelu. Może to sfinksy i tylko do filmików i zdjęć mają doczepiane ubranko ? I ten fotel z równo położoną poduszką ? Jakim cudem. U mnie nic nie uleży ładnie na sofie choćby przez godzinę, bo fotela nie mamy.

Chikita

 
Posty: 6400
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki


Post » Pon maja 04, 2020 22:03 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Zapewniam, że to przekłamanie kamerki :D . No, może z wyjątkiem foteli. Nie wiem czemu ale koty nie przepadają za fotelami. Nie lubią na nich leżeć. Wyjątkiem jest Amorka, która zasiedla jeden z nich na noc.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7978
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pon maja 11, 2020 19:38 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Nie wiem czy już Ci kiedykolwiek dziękowałam za danie DS tym biednym (kiedyś) kotom. Jak sobie wspomnę ile przeszły kiedyś te biedaki, to serce pęka.
A dziś takie szczęśliwe i zaopiekowane.
Dziękuję Ci :201494
Bardzo.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Wto maja 12, 2020 13:09 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

tabo10 pisze:Nie wiem czy już Ci kiedykolwiek dziękowałam za danie DS tym biednym (kiedyś) kotom. Jak sobie wspomnę ile przeszły kiedyś te biedaki, to serce pęka.
A dziś takie szczęśliwe i zaopiekowane.
Dziękuję Ci :201494
Bardzo.

Tak! Dziękowałaś, choć nie wiem za co :D . To są wspaniałe koty, nienachalne, małoproblemowe, jedzące, niewybrzydzające (jeszcze). Jedzą mięso, choć suplementów nie chcą zeżreć :( więc puszki i sasetki różne też dostają. Amorka mnie "opierdziela" za każdym razem jak serwuję jedzonko. Szybciej, szybciej, nooo, już, natychmiast :) . Potrafi czasem wskoczyć na blat kuchenny jak kroję mięsko. Po lewej Amorka, po prawej Maciek, pod nogami Mumiś i tylko Drops ... nigdy nie żebrze :) Czeka na michę pod nos :( . Mumiś jojczy jak żadnego kota nie widzi. On jakoś nie lubi balkonu. Jak trójka na balkonie to Mumiś szuka i jojczy. Głośno :D .
Mam nadzieję, że dobrze im u mnie. Mumiś jest taki śmieszny jak udaje, że nie lubi szczotki :) Jak go czeszę to odwraca się, oburzony, uszy do tyłu ale ... nie odchodzi :D . Nadstawia grzbiet po jeszcze :D Nie wiem, co o tym myśleć bo niby uszy do tyłu ale czemu jednocześnie się nadstawia? I nie odchodzi?
Z Dropsem i Maćkiem już się zżyły :) (Już - prawie dwa lata :ryk: )
Dziękuję za miłe słowa :D
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7978
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Wto maja 12, 2020 14:10 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

:1luvu: :1luvu: :1luvu:
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14681
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Wto maja 12, 2020 16:38 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

I kto pisał, że ma leniwe koty? Moje tak biegają tylko wtedy, gdy jeden drugiego chce zagryźć :smiech3:

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 15 >>

Post » Wto maja 12, 2020 17:21 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

mziel52 pisze::1luvu: :1luvu: :1luvu:

Zakochańce dziękują :D
Arcana pisze:I kto pisał, że ma leniwe koty? Moje tak biegają tylko wtedy, gdy jeden drugiego chce zagryźć :smiech3:

Te moje, cztery poczwary, też się czasem mordują :evil: . Dzięki forum wiem, że to nie odbiega od normy :) . Trochę to makabrycznie wygląda czasem bo ja nie wiem czy one się bawią czy walczą :( . Mimo wszystko jestem ignorantką w kocim temacie :) Czasem, zachowania kocie są oczywiste. W tej chwili, Amora raczyła przywędrować z balkonu i patrzy mi prosto w oczy - o tak 8O 8O 8O . No , jasne, ona mówi "daj żreć!". Najczęściej jednak, nie wiem czego one chcą :( . Najedzą się do wypęku i ... Amorka podchodzi do mnie i miałkoli. Mumiś za nią, jak wierny paź i ... co chcą ??? Pozwolą się pomiziać ale minki mają takie jakbym nie trafiła w ich potrzeby :( . A ja, ja nie wiem co zrobić by były szczęśliwe :placz:
W tej chwili wyjątkowo wiem "osochodzi" :D . Lecę michy napełnić :P
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7978
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Wto maja 12, 2020 17:26 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

ewkkrem pisze: Amorka podchodzi do mnie i miałkoli. Mumiś za nią, jak wierny paź i ... co chcą ??? Pozwolą się pomiziać ale minki mają takie jakbym nie trafiła w ich potrzeby :( . A ja, ja nie wiem co zrobić by były szczęśliwe :placz:

To jest jasna informacja: maaatka !!!!!!!!!!!
Nudnoooo!!!!!!!!
I teraz kombinuj jak nudę rozgonić :mrgreen:
Obrazek

andorka

 
Posty: 13112
Od: Wto kwi 25, 2006 22:33
Lokalizacja: Łódź-Polesie

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 111 gości