Bytomskie Łobuzy :) cz. 15 Wożą się wózkiem :D

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt maja 08, 2020 21:07 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 15 kotki i fotki str. 53, 54, 55

Jej, jakie piękne koty :D
Firankowa Księżniczka :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Mańcik Muzykant :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Kubi :1luvu: :1luvu: :1luvu:
No wszystkie cudne!!!
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59712
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob maja 09, 2020 11:54 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 15 kotki i fotki str. 53, 54, 55

Klaudia, zdjęcia jak zawsze cudne :love:
Czemu "joga się skończyła"? Nie macie jakichś zajęć online?
Nasza joginka zrobiła specjalną grupę zamkniętą na FB z zajęciami live/online, filmiki zostają przez cały czas trwania karnetu (bo grupa jest odpłatna co całkowicie rozumiem bo inaczej ona by bez zarobku została) więc można sobie ćwiczyć w dowolnym momencie, niekoniecznie live. I powiem Ci, że normalnie codziennie (oprócz jednodniowej przerwy w weekend - co Aga zaleca na regenerację ciała) robię jogę co mi się nigdy wcześniej nie zdarzyło, i widzę takie postępy jak nigdy.
Nawet kupiłam wszystkie potrzebne akcesoria (klocki, pasek i piankę) żeby swobodnie w domu ćwiczyć :oops:
Obrazek Obrazek

sabianka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4668
Od: Śro lis 26, 2003 18:34
Lokalizacja: Rybnik

Post » Sob maja 09, 2020 11:59 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 15 kotki i fotki str. 53, 54, 55

jolabuk5 pisze:Jej, jakie piękne koty :D
Firankowa Księżniczka :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Mańcik Muzykant :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Kubi :1luvu: :1luvu: :1luvu:
No wszystkie cudne!!!

:1luvu: :1luvu: :1luvu:

sabianka pisze:Klaudia, zdjęcia jak zawsze cudne :love:
Czemu "joga się skończyła"? Nie macie jakichś zajęć online?
Nasza joginka zrobiła specjalną grupę zamkniętą na FB z zajęciami live/online, filmiki zostają przez cały czas trwania karnetu (bo grupa jest odpłatna co całkowicie rozumiem bo inaczej ona by bez zarobku została) więc można sobie ćwiczyć w dowolnym momencie, niekoniecznie live. I powiem Ci, że normalnie codziennie (oprócz jednodniowej przerwy w weekend - co Aga zaleca na regenerację ciała) robię jogę co mi się nigdy wcześniej nie zdarzyło, i widzę takie postępy jak nigdy.
Nawet kupiłam wszystkie potrzebne akcesoria (klocki, pasek i piankę) żeby swobodnie w domu ćwiczyć :oops:

Nie mamy zajęć. Mamy karnety przesunięte. Coś tam pokazują na necie. Ale ja nie mam.nastroju ani warunkow zeby w domu ćwiczyć. Joga kojarzy mi sie ze swobadą tak na ciele jak i umysle a przy trzech kotach i mezu w domu bylaby jedynie stresem, nie umialabym sie skupic i wyciszyc i tylko bym sie irytowala.
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Sob maja 09, 2020 12:01 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 15 kotki i fotki str. 53, 54, 55

Byłam tu wczoraj, kilka razy nawet z mężem bo odnoszę wrażenie ze po słowach Twojego męża, nie wiem czy będziesz pamiętać bo to kilka lat temu było jak wy nas odwiedziliście, „takiego Fuksa to bym chciał” doszło do czegos niesamowitego.
Kubi to serio Fuks. We wszystkim co na zdjęciach.
Miałam chęć nawet dla porównania wstawić,
Jak spi
Jak siedzi
Oczy
Miny
Wszystko dosłownie mi się z Fuksem kojarzy :ryk:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Sob maja 09, 2020 12:08 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 15 kotki i fotki str. 53, 54, 55

Moli25 pisze:Byłam tu wczoraj, kilka razy nawet z mężem bo odnoszę wrażenie ze po słowach Twojego męża, nie wiem czy będziesz pamiętać bo to kilka lat temu było jak wy nas odwiedziliście, „takiego Fuksa to bym chciał” doszło do czegos niesamowitego.
Kubi to serio Fuks. We wszystkim co na zdjęciach.
Miałam chęć nawet dla porównania wstawić,
Jak spi
Jak siedzi
Oczy
Miny
Wszystko dosłownie mi się z Fuksem kojarzy :ryk:

No i waga jeszcze :mrgreen: 6.3 kg :ryk:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Sob maja 09, 2020 12:13 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 15 kotki i fotki str. 53, 54, 55

Ojej.
Fuks !
Marzenie Michała się spełniło :wink:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Sob maja 09, 2020 14:33 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 15 kotki i fotki str. 53, 54, 55

Zdjęcia cudne jak zawsze.

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob maja 09, 2020 15:58 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 15 kotki i fotki str. 53, 54, 55

Zdjęcie super. Marysia w kominku boska, a Kubi łowiący wodę w toalecie :1luvu:
Co do róż, na pewno je uratujesz, bo one czują twoją troskę. Kwiaty takie już są.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie maja 10, 2020 10:22 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 15 kotki i fotki str. 53, 54, 55

klaudiafj pisze:ps. Ostatnio zauważyłam, że Marysia nie ma tych malych ząbków na dole szczeki z przodu - ostały sie chyba dwa. Trudno mi tam zaglądać, bo hrabina się oburza, ale zapytam o to wetke.na kontroli. Gdzie te zęby się podziały. Szkoda, że nie wiem ile Marysia może mieć lat. Może po wypadnieciu ząbkow mozna to okreslic jakos.


Rudzi 2 kiełki wypadły w wieku ok 5 lat,za jakiś czas 2 pozostałe, tak ,ze nie ma ani jednego. Elenka od kilku lat nie na ząbków na dole z przodu.
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt sie 07, 2020 14:42 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 15 kotki i fotki str. 53, 54, 55

Co tam u Was słychać?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie wrz 13, 2020 4:12 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 15 kotki i fotki str. 53, 54, 55

Puk puk? Miau?
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11134
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro gru 23, 2020 13:39 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 15 kotki i fotki str. 53, 54, 55

Obrazek
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro gru 23, 2020 21:58 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 15 kotki i fotki str. 53, 54, 55

Życzymy Wszystkim kotkom i Dużym, żeby te Święta były jedyne w swoim rodzaju, czyli - żeby następne były już typowe i żeby każdy mógł je spędzić tak, jak lubi :s5: :s5: :s5: Dużo zdrowia, dużo przysmaków i mizianek, spokoju i miłości :1luvu: :1luvu: :1luvu: I domów dla wszystkich bezdomnych :201461
Sabcia z dużą, Kitek, Kitka, Uszatka, Calineczka i Mini
Obrazek
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59712
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro gru 23, 2020 22:41 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 15 kotki i fotki str. 53, 54, 55

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw gru 31, 2020 18:40 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 15 kotki i fotki str. 53, 54, 55

Witajcie Kochani,

Ale nas długo nie było... Jeju, zrobiło nam się tak mało czasu, że na nic nie starczało. Praca i praca.
Dziękuję za pamięć.

ALE WASZE KARTKI PIĘKNE! Wszystkiego dobrego po świętach :1luvu:


Moli25 pisze:Ojej.
Fuks !
Marzenie Michała się spełniło :wink:

Zważony 6,75 kg :lol: Ale to wersja M. Ja nie ważyłam i nie widziałam tego, ale łoo jesu, właśnie się dowiedziałam :strach:

Gosiagosia pisze:Zdjęcia cudne jak zawsze.

Obrazek

:1luvu:

Dyktatura pisze:Zdjęcie super. Marysia w kominku boska, a Kubi łowiący wodę w toalecie :1luvu:
Co do róż, na pewno je uratujesz, bo one czują twoją troskę. Kwiaty takie już są.

Jejciu, dopiero teraz widze, że to post z maja. Jak mi to przeleciało! Więc róże uratowałam. Rosły pięknie, a potem okazało się, że miały mszyce i mączniaka róż i na o to umarły. Na mączniaka. Jedna została i zobaczymy jak sobie poradzi w przyszłym roku. Zalałam płynem na grzyby. Ale generalnie tego się chyba nie da wyleczyć. Powiem Wam, że nie kupię już żadnej rośliny w markecie. One wszystkie są porażone wszystkimi możliwymi chorobami i robakami. Moje rośliny 30letnie trzymają się zdrowo a te... nie nie. Wyleczyłam się już z kupowania roślin.

mir.ka pisze:
klaudiafj pisze:ps. Ostatnio zauważyłam, że Marysia nie ma tych malych ząbków na dole szczeki z przodu - ostały sie chyba dwa. Trudno mi tam zaglądać, bo hrabina się oburza, ale zapytam o to wetke.na kontroli. Gdzie te zęby się podziały. Szkoda, że nie wiem ile Marysia może mieć lat. Może po wypadnieciu ząbkow mozna to okreslic jakos.


Rudzi 2 kiełki wypadły w wieku ok 5 lat,za jakiś czas 2 pozostałe, tak ,ze nie ma ani jednego. Elenka od kilku lat nie na ząbków na dole z przodu.

:1luvu: :1luvu: :1luvu:

mir.ka pisze:Co tam u Was słychać?

Hej Mirko, u nas stabilnie wszystko. Sorki, że nie odp w czasie, ale nie widziałam postu, a za każdym razem jak chciałam przyjść na forum to potem się okazywało, że nie ma czasu. Ale dziś Sylwester :D W czasach zarazy. Zakaz przemieszczania się hehe dobrze, że jest internet :mrgreen: A najlepsze sylwestry są na forum miał :mrgreen:

Nul pisze:Puk puk? Miau?

Jestem już, i oby ten Nowy nadchodzący Rok był łaskawszy :ok: :ok: :ok:

mir.ka pisze:Obrazek

Przepiękna kartka :1luvu: :1luvu: :1luvu: Wszystkiego dobrego również i po świętach <3
W ogóle Mirko będę się odzywać w styczniu w sprawie tego ubezpieczenia zaległego ;)

jolabuk5 pisze:Życzymy Wszystkim kotkom i Dużym, żeby te Święta były jedyne w swoim rodzaju, czyli - żeby następne były już typowe i żeby każdy mógł je spędzić tak, jak lubi :s5: :s5: :s5: Dużo zdrowia, dużo przysmaków i mizianek, spokoju i miłości :1luvu: :1luvu: :1luvu: I domów dla wszystkich bezdomnych :201461
Sabcia z dużą, Kitek, Kitka, Uszatka, Calineczka i Mini
Obrazek

Dziękujemy Jolu :1luvu: Wszystkiego najlepszego po świętach i na Nowy Rok, oby ten nowy był przeciwieństwem starego! Domy dla wszystkich Bezdomnych! :ok: :ok: :ok:

Gosiagosia pisze:Obrazek

PRzepiękna kartka! Cudne ułożenie kotków :1luvu: :1luvu: :1luvu:



Więc w skrócie u nas wszystko w miarę ok, super nie jest, bo to trudne czasu, ale koty zdrowe i to najważniejsze :ok: :ok: :ok:
Najnowsze zdjęcia z ostatnich dni :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Wszystkim życzę Do Siego Roku! :1luvu:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Sigrid, Silverblue i 132 gości