Już duży Mały Miś wreszcie ma DS:)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro kwi 29, 2020 15:33 Re: Już duży Mały Miś wciąż czeka na domek

Oj Slodzienstwo z tego Malego Misiaczka:-)
Zapisz sie do newslettera PETA i pomagaj zwierzetom wysylajac email!
https://www.peta.org/about-peta/learn-a ... -to-enews/

pibon

 
Posty: 4221
Od: Pon lip 09, 2012 10:26

Post » Pt maja 08, 2020 6:50 Re: Już duży Mały Miś wciąż czeka na domek

Duży Mały Miś na "fotelu" z kotków.
Ułożył się rozwalony jak basza :smokin:
Obrazek

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pt maja 08, 2020 7:14 Re: Już duży Mały Miś wciąż czeka na domek

tabo10 pisze:Duży Mały Miś na "fotelu" z kotków.
Ułożył się rozwalony jak basza :smokin:
Obrazek

Wspaniała poza! :1luvu:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59703
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt maja 08, 2020 7:46 Re: Już duży Mały Miś wciąż czeka na domek

Całkiem dobrze mu się czeka na nowy domek, ale niech się w końcu doczeka :201494

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Sob maja 09, 2020 10:45 Re: Już duży Mały Miś wciąż czeka na domek

Mały Minio mnie rozbraja,bo z wielkim zaangażowaniem i na równi z innymi kotami leci do porcji świeżo przyniesionej z dworu trawy :D
Tylko on nie ma żadnego ząbka :roll: Ale tak jak cała reszta jest entuzjastą świeżej trawki. Tylko co on tam sobie wyglamie bidak,tymi gołymi dziąsełkami :|
Czasem jak coś mu utkwi i ani w tą ,ani w tą-wkraczam i interweniuję. Wyciągam źdźbło i jest ok.

Obrazek

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Sob maja 09, 2020 13:52 Re: Już duży Mały Miś wciąż czeka na domek

Dzielny Miś. A jak mu dajesz mięso? Mielone? Ja swoim czasem daję mielone, ale wtedy lepię kulki i wcinają :)

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Nie maja 10, 2020 7:17 Re: Już duży Mały Miś wciąż czeka na domek

On zjada normalne,nie musi być mielone,tylko drobniej kroję dla niego. Kurczaczka i indyka gotowanego też tak rąbie. I serduszka i wątróbkę. Tylko drobno krojone.
A! i on prawdziwy górnik przodkowy jest :mrgreen: i esteta :wink: w kuwecie zagrzebuje najdłużej z całego stada. I poprawia,i sprawdza,i nagarnia plastikiem kuwety,i podłogą i ścianą jak mu żwirku mało. I tak skoro świt, zwariować idzie :strach: Drapie i kopie,kopie i drapie.A ja mam wrażenie ,że ten żwir mi się na łeb sypie. Tak głośno. I bynajmniej ,nie jest to efekt tupotu białych mew :wink: tak jest codziennie.

Pokochałam mocno tego kota. Tyle z nim nerwów przeszłam jak był umierający,jak trzej weci straszyli nas Fipem,jak stracił wzrok...
Dobrze,że już wszystko za nami :201494 . A duży Mały Miś kwitnie,skacze,bawi się,turla. Nigdy tego nie robił pod tym sanatorium ,gdy go znalazłam.A wówczas miał z pół roczku i był kocięciem.Nigdy go tam nie widziałam radosnego i brykającego jak koci dzieciak.Tym bardziej teraz mnie cieszy jak się bawi i oczu oderwać nie mogę od niego.
Minio :1luvu:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Nie maja 10, 2020 9:43 Re: Już duży Mały Miś wciąż czeka na domek

Następny zjawiskowy burasio u Ciebie [emoji3531][emoji3531][emoji3531]
Ja też mam zupełnie bezzębną kotę
Też je zupełnie normalnie
Obrazek

dune

 
Posty: 11559
Od: Czw paź 22, 2009 8:20
Lokalizacja: WaWa

Post » Nie maja 10, 2020 9:53 Re: Już duży Mały Miś wciąż czeka na domek

Tak dune :D burasów Ci u mnie na kilogramy :twisted:
A widziałaś,że moja (podobna do Twojej) szylkretka Kredka znalazła DS :) ?

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Nie maja 10, 2020 10:20 Re: Już duży Mały Miś wciąż czeka na domek

Tak? Ojej cudownie
Idę poszukać ;)

Buras to kot moich marzeń [emoji3531]
Obrazek

dune

 
Posty: 11559
Od: Czw paź 22, 2009 8:20
Lokalizacja: WaWa

Post » Śro maja 27, 2020 12:41 Re: Już duży Mały Miś wciąż czeka na domek

Chyba już mogę się pochwalić :smokin:
Mały Miś od 5 dni w swoim DS :piwa:
Trafił na bardzo miłą,spokojną,wymarzoną dla niego Pańcię. Wyjątkowo anielska,grzeczna,bije od Niej taki ujmujący spokój i jakaś taka wyciszona aura, dobro. Przynajmniej ja Ją tak postrzegam. Idealna dla Małego Misia. I Minio chyba też tak uważa ,bo już za pierwszym razem gdy nas odwiedziła ,dał się dotknąć,wymiziać delikatnie,nie zwiał,nie syknął 8O Troszkę bał się Jej partnera,ale i Jemu daje się już nosić na rękach 8O
Państwo mieszkają w wynajętym mieszkaniu,więc bardzo się bałam,że nie sprostają moim wymogom.A tymczasem porządnie,sami osiatkowali balkon,dostałam filmik przed adopcją,a potem sama sprawdziłam na miejscu :twisted: Jest ok.
Miałam dokładne info przez pierwsze dni co i jak w procesie adaptacji. Bo Minio nie chciał siusiać przez pierwszą dobę :| Pani dzwoniła z troską,że się martwi. Pocieszałam,że poczekamy do rana,pewnie zrobi,jak nie będziemy myśleć co dalej. Ale zrobił! A o 23.15 dostałam sms,że zrobił też kupkę :ok: To bardzo ważne,choć tak przyziemne.Powoli się rozkręcał,lepiej jadł. Ostatnio nawet już szalał za wędką i myszką z kocimiętką,którą oślinił nieprzyzwoicie wręcz :twisted: . Martwiłam się ,jak da radę bez kotów,że będzie nocą miałkolił,szukał. Ale było lepiej,niż zakładałam. Choć jak wychodziłam po zawiezieniu go,szedł za mną do końca,ocierał mi się o nogi jak zakładałam kurtkę.JAkby mówił "nie zostawiaj mnie", "a ja,mnie też zabierz". Tego nie robi prawie żaden kot 8O Więc dodatkowo przeszył mi serce nożem,no koniec. Ledwo dałam radę go zostawić i wyjść!!! To bardzo,bardzo trudne! Choć wiem,że tylko tak można mądrze,rozsądnie pomagać i nie stać się zbieraczem 8O :strach: w krótkim czasie :twisted:
Miałam ogromny problem się rozstać! I na dwóch tabletkach uspakajających musiałam to zrobić :? No cóż,był u mnie prawie 3lata! Przeżyłam z nim wiele nerwów,prawie umierał,3 wetów mnie straszyło FIPem,oślepł,by wreszcie cudownie wręcz ozdrowieć (Blue :1luvu: dzięki za podpowiedź o czwartym antybiotyku,bez niego nie byłoby Minia z nami.Będę Ci za to wdzięczna do końca życia!).Wszystko się dobrze zakończyło :piwa: I niech tak trwa :201494
Wszystkim Osobom życzliwym Miniowi,Pomagającym mu,wspierającym jego leczenie i zabiegi paszczowe,podpowiadającym jak go leczyć,wreszcie ogłaszającym go i podtrzymującym mnie na duchu,że to się uda, składam wielkie,serdeczne podziękowania. Nie będę Was wymieniać ,by kogoś niechcący nie pominąć. Wszystkim Wam ogromnie dziękuję.

Także dzięki Wam temu kotu się udało!
Jestem Wam ogromnie wdzięczna :1luvu:

A tu Minio u siebie,zabrał ode mnie ze sobą swój ukochany kosz,w którym się wychował,jadł,drapał go.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A ja nie spoczywam na laurach i lecę do Zająca :D
Ostatnio edytowano Śro maja 27, 2020 12:46 przez tabo10, łącznie edytowano 1 raz

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Śro maja 27, 2020 12:46 Re: Już duży Mały Miś wreszcie ma DS:)

Wygląda na szcześliwego i wyluzowanego :) Ma to dzieki Tobie <3
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84527
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Śro maja 27, 2020 13:19 Re: Już duży Mały Miś wreszcie ma DS:)

ale super wiadomość, za Misiaczka i Dużych :ok: :ok: :ok: :ok: chyba mu tam dobrze patrząc na foty :)

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Śro maja 27, 2020 13:30 Re: Już duży Mały Miś wreszcie ma DS:)

Bądź szczęśliwy, Misiaczku :ok: :ok: :ok:
Niesamowite, wydaje się tak niedawno, a to prawie 3 lata Twojej walki o zdrowie i dom dla Misia.
Miło czytać o nowej Opiekunce Misia. Taka sama, ciepła, empatyczna pani potrzebna dla Zajączka :ok:

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Śro maja 27, 2020 13:45 Re: Już duży Mały Miś wreszcie ma DS:)

Arcano,to także Twoja praca z ogłoszeniami. Można już je zdjąć. Dziękuję Ci bardzo :201494 .

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Silverblue i 181 gości