Chester, Perełeczka [*], 1K + 3P + Małgosia już jest ❤️

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw kwi 30, 2020 17:54 Re: Chester [*], Perełka, Scooby i Franklin cz.4 - Oczka Per

Dla każdego coś dobrego :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Czw kwi 30, 2020 18:00 Re: Chester [*], Perełka, Scooby i Franklin cz.4 - Oczka Per

Faaajny :1luvu: :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60136
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw kwi 30, 2020 18:06 Re: Chester [*], Perełka, Scooby i Franklin cz.4 - Oczka Per

Ziemosław, wpędzasz mnie w kompleksy :( . Do niedawna myślałam, że jestem dobra w szydełku i drutach. Rozwiałaś moje złudzenia :evil:
Pozdrowienia dla mojej ulubienicy Perełki i ulubieńców: Franklina i Scubiego :1luvu:
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7976
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Czw kwi 30, 2020 18:11 Re: Chester [*], Perełka, Scooby i Franklin cz.4 - Oczka Per

Dziękujemy i przekazujemy pozdrowienia dla Waszego stadka :)

I jestem pewna że również jesteś dobra w szydełkowaniu - bez wątpienia ;)

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Czw kwi 30, 2020 18:49 Re: Chester [*], Perełka, Scooby i Franklin cz.4 - Oczka Per

Podziwiam rabatkę bratkową. U mnie póki co na balkonie tylko jeden marny kwiatek :oops: (na razie idę w warzywa). Ale spoko, jeszcze coś kwitnącego dosadzę. Trzeba będzie zwabić pszczoły i trzmiele do zapylania pomidorów :wink:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33166
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Czw kwi 30, 2020 18:52 Re: Chester [*], Perełka, Scooby i Franklin cz.4 - Oczka Per

Sami robiliśmy :) jest jeszcze jeden duży kwietnik już pomalowany ale czeka na ziemię.

Do tego mamy już kolejne drzewko do wkopania: obok gruszy, śliwy i czereśni zasadzona będzie wiśnia :)

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Czw kwi 30, 2020 18:56 Re: Chester [*], Perełka, Scooby i Franklin cz.4 - Oczka Per

MB&Ofelia pisze:Trzeba będzie zwabić pszczoły i trzmiele do zapylania pomidorów :wink:

Nigdy nie "patrzyłam" na rośliny w ogrodzie pod tym kontem. Kurczę, Człowiek uczy się (jak chce :D ) całe życie.
Bratki są piękne ale mi kojarzą się z cmentarzem. Może to regionalne?
Smacznego nektaru dla pszczółek :D
Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7976
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Czw kwi 30, 2020 20:30 Re: Chester [*], Perełka, Scooby i Franklin cz.4 - Oczka Per

Tak tak, pszczoły potrzebują duuuuuzo
Kwiatków :mrgreen:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Czw kwi 30, 2020 20:34 Re: Chester [*], Perełka, Scooby i Franklin cz.4 - Oczka Per

Magda !
Wyszydełkuj pszczołe!
Tylko taka mini jakaś, żeby byla do kluczy. Bo te owce to nawet do torebki się zmieścić nie chcą :ryk: ale są piękne ! Nie mam o nic pretensji :) Koleżanki dumnie noszą wszystko co im wydziobałaś :love: figa robi ponoć furorę :twisted: cuda cuda cuda
Pszczole dam mamie :ryk:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Czw kwi 30, 2020 20:36 Re: Chester [*], Perełka, Scooby i Franklin cz.4 - Oczka Per

Moli25 pisze:Tak tak, pszczoły potrzebują duuuuuzo
Kwiatków :mrgreen:

Oczywiście, ale wiedzieć a postrzegać to ogromna różnica :( . U mnie, mój "nadworny" :D pszczelarz nie sprzedaje miodu :placz: . Ma tak mało, z zeszłego roku, że czeka na lepsze czasy i ... na tegoroczne "pszczele żniwa".
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7976
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Czw kwi 30, 2020 20:38 Re: Chester [*], Perełka, Scooby i Franklin cz.4 - Oczka Per

ewkkrem pisze:
Moli25 pisze:Tak tak, pszczoły potrzebują duuuuuzo
Kwiatków :mrgreen:

Oczywiście, ale wiedzieć a postrzegać to ogromna różnica :( . U mnie, mój "nadworny" :D pszczelarz nie sprzedaje miodu :placz: . Ma tak mało, z zeszłego roku, że czeka na lepsze czasy i ... na tegoroczne "pszczele żniwa".

My mieliśmy mnóstwo mioduuuu, a aktualnie pszczoły zbierają już rzepak :ok:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Czw kwi 30, 2020 20:40 Re: Chester [*], Perełka, Scooby i Franklin cz.4 - Oczka Per

Moli25 pisze:
ewkkrem pisze:
Moli25 pisze:Tak tak, pszczoły potrzebują duuuuuzo
Kwiatków :mrgreen:

Oczywiście, ale wiedzieć a postrzegać to ogromna różnica :( . U mnie, mój "nadworny" :D pszczelarz nie sprzedaje miodu :placz: . Ma tak mało, z zeszłego roku, że czeka na lepsze czasy i ... na tegoroczne "pszczele żniwa".

My mieliśmy mnóstwo mioduuuu, a aktualnie pszczoły zbierają już rzepak :ok:

Najlepszy, w sensie najsmaczniejszy :oops: , gryczany :D . Kiedy kwitnie gryka? Nie wiem :(
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7976
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Czw kwi 30, 2020 20:42 Re: Chester [*], Perełka, Scooby i Franklin cz.4 - Oczka Per

Nie przepadam za miodem :oops: Ale ja już taka jestem że ze słodyczy najbardziej lubię... pierogi ruskie :wink:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33166
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Czw kwi 30, 2020 20:46 Re: Chester [*], Perełka, Scooby i Franklin cz.4 - Oczka Per

ewkkrem pisze:
Moli25 pisze:
ewkkrem pisze:
Moli25 pisze:Tak tak, pszczoły potrzebują duuuuuzo
Kwiatków :mrgreen:

Oczywiście, ale wiedzieć a postrzegać to ogromna różnica :( . U mnie, mój "nadworny" :D pszczelarz nie sprzedaje miodu :placz: . Ma tak mało, z zeszłego roku, że czeka na lepsze czasy i ... na tegoroczne "pszczele żniwa".

My mieliśmy mnóstwo mioduuuu, a aktualnie pszczoły zbierają już rzepak :ok:

Najlepszy, w sensie najsmaczniejszy :oops: , gryczany :D . Kiedy kwitnie gryka? Nie wiem :(

Lipiec sierpień :)

W zeszłym roku tato stał na gryce ale nie miodowala. Na szczęście szybko uciekł z gryki na lipę.
Grykę bardzo mało osób lubi. Lipa zeszła pierwsza. W sumie razem z facelia :ok:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Czw kwi 30, 2020 20:54 Re: Chester [*], Perełka, Scooby i Franklin cz.4 - Oczka Per

Facelię to kojarzę. Zawsze mnie zastanawiało co to takiego. W końcu, jak byłam służbowo w terenie, to mi jeden leśnik wyjaśnił.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33166
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jolabuk5 i 107 gości