WĄTEK ILUSTROWANY.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro mar 25, 2020 7:35 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Mamusia Normana szuka domu :-)

MonikaMroz pisze:Asiu
Dziekuje z serca za pw :1luvu:
Napisze pod wskazany adres

Trzymam mocno kciuki, Moniko :) :ok: :ok: :ok:
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Śro mar 25, 2020 7:35 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Mamusia Normana szuka domu :-)

mimbla64 pisze:Gratulacje i kciuki za dobry dom dla Normy. :ok:

Dziękuję :)
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Śro mar 25, 2020 10:30 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Mamusia Normana szuka domu :-)

Też potrzymam za domek dla niej! :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60210
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro mar 25, 2020 11:09 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Mamusia Normana szuka domu :-)

Słuchajcie, ona na razie tak zadomowiła się w klatce, że nawet nie chce z niej wychodzić :lol:
Śpi, je z apetytem wszystko co jej serwuję, zagaduje do mnie, mruczy jak najęta i, choć klatka jest cały czas otwarta, absolutnie NIGDZIE SIĘ Z NIEJ NIE WYBIERA :roll: :lol:
Nie miałam jeszcze takiego przypadku :wink:
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Śro mar 25, 2020 11:10 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Mamusia Normana szuka domu :-)

JoasiaS pisze:Słuchajcie, ona na razie tak zadomowiła się w klatce, że nawet nie chce z niej wychodzić :lol:
Śpi, je z apetytem wszystko co jej serwuję, zagaduje do mnie, mruczy jak najęta i, choć klatka jest cały czas otwarta, absolutnie NIGDZIE SIĘ Z NIEJ NIE WYBIERA :roll: :lol:
Nie miałam jeszcze takiego przypadku :wink:

:lol:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro mar 25, 2020 11:22 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Mamusia Normana szuka domu :-)

Domowy kot, nie chce być wypuszczona, dobrze jej u Ciebie! Jak bardzo musiało jej brakować domu, że nawet tę klatkową namiastkę chce za wszelką cenę zatrzymać :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60210
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro mar 25, 2020 11:24 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Mamusia Normana szuka domu :-)

jolabuk5 pisze:Domowy kot, nie chce być wypuszczona, dobrze jej u Ciebie! Jak bardzo musiało jej brakować domu, że nawet tę klatkową namiastkę chce za wszelką cenę zatrzymać :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Też tak sobie tłumaczę. Ona odsypia i odpoczywa po prostu...
Będzie tu sobie siedzieć, ile będzie chciała :)
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Nie mar 29, 2020 10:05 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Mamusia Normana szuka domu :-)

przecudna koteczka, taka do zakochania, trzymam kciuki za jak najlepsze rozwiązanie dla niej :ok:
Obrazek

nyoe

 
Posty: 601
Od: Wto lut 08, 2005 6:07
Lokalizacja: Sendai

Post » Wto mar 31, 2020 18:26 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Norma chyba już nie szuka domu ;-) :-

Kciuki potrzebne, jak nie wiem co!!!

Chyba udało mi się znaleźć dom Normie. Tutaj, lokalnie :-) . Zaraz po sterylce miejscowa lecznica ogłosiła na swoim FB, że Norma będzie szukać domu. Już pierwszego dnia zgłosiła się do mnie młoda dziewczyna zainteresowana kotką. Czekała na Normę przez cały czas jej rekonwalescencji i przyjęła do wiadomości, że kotka potrzebuje więcej czasu, by odnaleźć się w domowych warunkach. Zawiozłam wczoraj Normę do nowego domu razem z dużą klatką, w jakiej ją trzymałam w drukarni, żeby tam sobie kilka dni pomieszkała, zanim nabierze zaufania do nowej właścicielki i kotki rezydentki. Od wczoraj się ze sobą oswajają, a dziewczyna zapewnia mnie, że będzie dobrze :) . Oby faktycznie tak było! :)
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Wto mar 31, 2020 18:27 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Norma chyba już nie szuka domu ;-) :-

Super wiadomość. Kciuki. :ok:
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14225
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Wto mar 31, 2020 18:48 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Norma chyba już nie szuka domu ;-) :-

Norma da radę :D . Jak Pani cierpliwa i wyrozumiała to ... też da radę :P .
Tak potrafisz pisać o kotach, że ich los staje się jakoś bardziej ważny. Nie wiem jak to robisz, piszesz prosto, zwykłym słowem ale ono (to słowo :D ) jakoś zapada w duszę. Twojego Lolka nie zapomnę choć nigdy go nie widziałam.
Normo, oby Twój nowy domek nie był gorszy od obecnego :ok: .
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7978
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Wto mar 31, 2020 20:26 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Norma chyba już nie szuka domu ;-) :-

Dzięki za kciuki, dziewczyny :D
ewkkrem pisze:Norma da radę :D . Jak Pani cierpliwa i wyrozumiała to ... też da radę :P .
Tak potrafisz pisać o kotach, że ich los staje się jakoś bardziej ważny. Nie wiem jak to robisz, piszesz prosto, zwykłym słowem ale ono (to słowo :D ) jakoś zapada w duszę. Twojego Lolka nie zapomnę choć nigdy go nie widziałam.

Ewa, ten wątek od lat sam się pisze, a raczej to życie go pisze.
Co ja tam będę upiększać :wink:
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Wto mar 31, 2020 20:39 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Norma chyba już nie szuka domu ;-) :-

JoasiaS pisze: ... ten wątek od lat sam się pisze, a raczej to życie go pisze.
Co ja tam będę upiększać :wink:

Nie musisz :) . Może sztuka polega na tym tylko, żeby nie zepsuć? :D
Wbrew pozorom to nie takie proste.
Były na tym forum dwa koty, które były mi szczególnie bliskie. Lolek od Ciebie i Matylda od ametyst55. Obydwoje już za TM. Nie wiem skąd takie, irracjonalne uczucia, nie mam na to wpływu. Może to tak jak z chłopem? Miłość od pierwszego wejrzenia??? :1luvu:
Powodzenia dla Normy.
Powodzenia dla Was i waszej menażerii :D :1luvu:
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7978
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Śro kwi 01, 2020 3:45 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Norma chyba już nie szuka domu ;-) :-

Tu lepiej jak w serialu :twisted:
zawsze coś się dzieje :D
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Śro kwi 01, 2020 6:51 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Norma chyba już nie szuka domu ;-) :-

JoasiaS pisze:Kciuki potrzebne, jak nie wiem co!!!

Chyba udało mi się znaleźć dom Normie. Tutaj, lokalnie :-) . Zaraz po sterylce miejscowa lecznica ogłosiła na swoim FB, że Norma będzie szukać domu. Już pierwszego dnia zgłosiła się do mnie młoda dziewczyna zainteresowana kotką. Czekała na Normę przez cały czas jej rekonwalescencji i przyjęła do wiadomości, że kotka potrzebuje więcej czasu, by odnaleźć się w domowych warunkach. Zawiozłam wczoraj Normę do nowego domu razem z dużą klatką, w jakiej ją trzymałam w drukarni, żeby tam sobie kilka dni pomieszkała, zanim nabierze zaufania do nowej właścicielki i kotki rezydentki. Od wczoraj się ze sobą oswajają, a dziewczyna zapewnia mnie, że będzie dobrze :) . Oby faktycznie tak było! :)


powodzenia :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Silverblue i 219 gości