Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon mar 23, 2020 20:58 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - koronawrr

Nie! Powiedzieli że nie mają książek bez wirusa :D

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)


Post » Pon mar 23, 2020 21:30 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - koronawrr

ALBO AUDOBOOKA. 111111111111
WRRR CIORNA NA KLAWIATURZE TO SOBIE POPISAŁAM
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33187
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Pon mar 23, 2020 22:12 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - koronawrr

Btw nie wiem czy wiecie, ale mnóstwo instytucji kulturalnych udostępnia teraz gratis swoje zbiory lub ich część - muzea, teatry, audible, empik - masa tego. Rowniez część autorów udostępnia do czytania online swoje książki. Dzieje się kulturalnie, oj dzieje.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Czw mar 26, 2020 18:21 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - koronawrr

Muszę sobie popisać.
Wymyślili u nas w pracy pracę rotacyjną. Czyli podział na 2 grupy, jedna grupa siedzi w domu, druga pracuje, po tygodniu zmiana. Tak żeby jak ktoś się pochoruje to na kwarantannie nie wylądowali wszyscy, tylko połowa. Niby ok. Niby.
Bo u nas są terminy załatwiania spraw. W tym terminy tzw zawite (jak termin minie to pozamiatane). Większość stanowisk jest jednoosobowa, inni nie mogą zastąpić bo mają inne wyksztacenie. No i ja mam dużo spraw z tymi terminami zawitymi. Przez tydzień część z nich się przeterminuje. A w domu pracować nie wolno bo RODO.

:201429 :201429 :201429 :201429 :201429

Precz z wi-ru-sem! Precz z wi-ru-sem! Precz z wi-ru-sem! Precz z wi-ru-sem! :roll:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33187
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin


Post » Pt mar 27, 2020 7:09 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - koronawrr

Precz.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Pt mar 27, 2020 9:41 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - koronawrr

Marlena, nie samą pracą człowiek żyje. Przestań się denerwować sprawami niezależnymi od Ciebie. Myślę, że skoro góra wprowadziła taki nakaz to liczy się z opóźnieniami wydawania wniosków. Do interesantów powinna trafić informacja, że terminy wydawania wniosków mogą się wydłużyć. Chyba lepiej tak, niż jakby mieli zamknąć urząd. Wtedy nikt, nic by nie załatwił.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt mar 27, 2020 9:45 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - koronawrr

Wirus niby upierdliwy, zabierający zdrowie i życie wielu ludziom, ale także dający czas na przemyślenia. Świat zaczął żyć zbyt szybkim tempem, ludzie zaczęli się zatracać w pracy, nie dostrzegając tego co ich otacza. Widzieli tylko świat w ekranach. Dziękuję wirusowi, że zrobił ogólnoświatowe STOP i ludzie zaczęli się dostrzegać i ze sobą rozmawiać.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie mar 29, 2020 10:02 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - koronawrr

Nie brakowało komuś śniegu tej zimy? Zapraszamy do Koszałkowa!
Za oknem biało :strach: Snieżna zamieć :strach:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33187
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Nie mar 29, 2020 10:48 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - koronawrr

No poparz - a u nas wiosna.
Co do wiadomego - obyśmy zdrowi byli. Przynajmniej nie masz niebezpieczeństwa że z dnia na dzień ci zakład pracy zamkną - a wiele osób pracę już straciło, lub straci wkrótce. Np. moja córka.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Nie mar 29, 2020 10:54 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - koronawrr

Tu wiosna była wczoraj. Nawet poszłam na spacerek na ptaki (ptaki nie współpracowały niestety). Dzisiaj powrót zimy.

A co do mojej pracy - to że jest to jeden z niewielu jej plusów :roll: .
Możliwe że część rzeczy faktycznie będę robić w domu. Nie będzie to wygodne. No i postawię warunki - pożyczam z pracy myszkę do komputera (moja nieco szwankuje, do pisania na miau wystarczy ale do pracy nie bardzo) i mam pod telefonem naszego informatyka jakby trzeba było na szybko ściągać i instalować jakiś program żeby otworzyć to co skopiuję na płytkę czy pendrive (mój stary komp ma dosyć podstawowe oprogramowanie bo prywatnie za dużo mi nie potrzeba).
A Małą Czarną chyba przywiążę do kaloryfera żeby nie przeszkadzała :twisted:

PS. Znów zamieć śnieżna za oknem. Trzecia? Czwarta? Zgubiłam się w liczeniu... Przechodzą falami.
Przynajmniej dzisiaj będę siedziała grzecznie w domu na czterech literach.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33187
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Nie mar 29, 2020 10:55 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - koronawrr

Oby tylko niewygoda pracy w domu była minusem naszego życia. Plus tego, że jest kiepska pogoda = ludzie nie łażą tabunami.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Nie mar 29, 2020 11:03 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - koronawrr

No fakt, ludzie nie łażą. Nie wiem jak wczoraj, bo ja łaziłam po łąkach i polach (co prawda na działkach, koło których przechodziłam, było trochę ludzi, plus kilku wędkarzy nad bajorkiem).

Za to wczoraj poszłam rano do Stokrotki na zakupy, nawet trochę ludzi było, co najmniej połowa - emeryci :evil: Sorki że się czepiam, ale twierdzę, że naprawdę zwłaszcza w tej sytuacji mogliby robić zakupy w tygodniu, żeby w sobotę "rozluźnić" sklepy dla tych co w tygodniu pracują :roll:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33187
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Pon mar 30, 2020 19:39 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - koronawrr

Miau Ofelja ! Zapraszam Ciebie, Lila i małą Carmenem w moim osobistym imieniu na swoje 10 urodziny, 1 kwietnia o godzinie ok 14:00 czyli mówiąc po kociemu w porze lanczu. Będzie Whiskasowi tort i śpiewanie dla mnie 100 lat.
Oczywiście przychodzicie z prezentami.
Chiko

Chikita

 
Posty: 6398
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], MB&Ofelia, zuza i 63 gości