Mój Rysiek chory - czwarty dzień gorączki 40 stopni

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt mar 27, 2020 14:18 Re: Mój Rysiek chory - czwarty dzień gorączki 40 stopni

Rysiu, tak trzymaj :ok:

Widzę, że zdjęcia udało się opanować.
Obrazek

andorka

 
Posty: 13090
Od: Wto kwi 25, 2006 22:33
Lokalizacja: Łódź-Polesie

Post » Pt mar 27, 2020 14:18 Re: Mój Rysiek chory - czwarty dzień gorączki 40 stopni

Dziękujemy haha nawet nie zauważyłam że nas tam widać haha :D takie nasze poranki kawa z Rysiem.

Tak tak antybiotyki obowiązkowo do końca i tak zrobimy i mam mieć z Nim kontrolę ale nie wiem czy RTG mu zrobią, zapytam.

Całujemy :*
Ostatnio edytowano Pt mar 27, 2020 14:19 przez Rycho_uk, łącznie edytowano 1 raz

Rycho_uk

Avatar użytkownika
 
Posty: 78
Od: Nie mar 22, 2020 23:41
Lokalizacja: Anglia

Post » Pt mar 27, 2020 14:19 Re: Mój Rysiek chory - czwarty dzień gorączki 40 stopni

andorka pisze:Rysiu, tak trzymaj :ok:

Widzę, że zdjęcia udało się opanować.


Dzięki Tobie kochana, musiałam na laptopie to zrobić, na tel się nie dało.

Całujemy z Rysiem :201461 :1luvu:

Rycho_uk

Avatar użytkownika
 
Posty: 78
Od: Nie mar 22, 2020 23:41
Lokalizacja: Anglia

Post » Pt mar 27, 2020 14:27 Re: Mój Rysiek chory - czwarty dzień gorączki 40 stopni

aaa, bo ja wersje komputerową objaśniałam, w telefonie to chyba nie umiem.

Ja jestem z tej grupy / epoki co to telefon służy do gadania, a komp do komputerowania.
Obrazek

andorka

 
Posty: 13090
Od: Wto kwi 25, 2006 22:33
Lokalizacja: Łódź-Polesie

Post » Pt mar 27, 2020 14:30 Re: Mój Rysiek chory - czwarty dzień gorączki 40 stopni

Na telefonie jest taki samo tylko nie pokazuje tej opcji by skopiować adres obrazu :-) wygodniej i lepiej na komputerze

Rycho_uk

Avatar użytkownika
 
Posty: 78
Od: Nie mar 22, 2020 23:41
Lokalizacja: Anglia

Post » Sob mar 28, 2020 10:48 Re: Mój Rysiek chory - czwarty dzień gorączki 40 stopni

Dzień dobry! :1luvu:

Kolejny wspanialy dzień, Rysio w dalszym ciągu czuje się coraz lepiej, właśnie leżymy i odpoczywamy.
Chciałam się Was zapytać o porade.

Jak Rysio wróci już do pełni sił, przestanie brać antybiotyki i będzie zdrowy jak wygląda procedura usunięcia złamanego kla? On ma złamany dolny lewy kiel.
Czy kota się usypia do tego zabiegiu? Jak długo kot dochodzi do siebie po usunięciu kla?

Rycho_uk

Avatar użytkownika
 
Posty: 78
Od: Nie mar 22, 2020 23:41
Lokalizacja: Anglia

Post » Sob mar 28, 2020 10:51 Re: Mój Rysiek chory - czwarty dzień gorączki 40 stopni

Gratuluję i życzę zdrowia kotku. :ok:

To może zmienić tytuł?
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14192
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Sob mar 28, 2020 10:56 Re: Mój Rysiek chory - czwarty dzień gorączki 40 stopni

Rycho_uk pisze:
Jak Rysio wróci już do pełni sił, przestanie brać antybiotyki i będzie zdrowy jak wygląda procedura usunięcia złamanego kla? On ma złamany dolny lewy kiel.
Czy kota się usypia do tego zabiegiu? Jak długo kot dochodzi do siebie po usunięciu kla?

Taki zabieg to w pełnej narkozie tylko, nie poproszą przecież delikwenta by otworzył paszczę i się nie ruszał ;)
Zazwyczaj 2-3 dni po już nawet nie pamięta co się działo. Ewentualnie kilka dni tylko mokre żarcie i po strachu
Obrazek

andorka

 
Posty: 13090
Od: Wto kwi 25, 2006 22:33
Lokalizacja: Łódź-Polesie

Post » Sob mar 28, 2020 11:17 Re: Mój Rysiek chory - czwarty dzień gorączki 40 stopni

Rycho_uk pisze:Dzień dobry! :1luvu:

Kolejny wspanialy dzień, Rysio w dalszym ciągu czuje się coraz lepiej, właśnie leżymy i odpoczywamy.
Chciałam się Was zapytać o porade.

Jak Rysio wróci już do pełni sił, przestanie brać antybiotyki i będzie zdrowy jak wygląda procedura usunięcia złamanego kla? On ma złamany dolny lewy kiel.
Czy kota się usypia do tego zabiegiu? Jak długo kot dochodzi do siebie po usunięciu kla?


Mój Melmano miał usuwane połowę zębów, w tym złamany kieł. Wszystko w narkozie. Doszedł do siebie bardzo szybko. Weterynarz dał przeciwbólowe, dostawał przez parę dni. I jadł normalnie bardzo szybko :)

Tasha8562

 
Posty: 304
Od: Śro sty 02, 2019 16:19

Post » Sob mar 28, 2020 12:46 Re: Mój Rysiek chory - czwarty dzień gorączki 40 stopni

andorka pisze:
Rycho_uk pisze:
Jak Rysio wróci już do pełni sił, przestanie brać antybiotyki i będzie zdrowy jak wygląda procedura usunięcia złamanego kla? On ma złamany dolny lewy kiel.
Czy kota się usypia do tego zabiegiu? Jak długo kot dochodzi do siebie po usunięciu kla?

Taki zabieg to w pełnej narkozie tylko, nie poproszą przecież delikwenta by otworzył paszczę i się nie ruszał ;)
Zazwyczaj 2-3 dni po już nawet nie pamięta co się działo. Ewentualnie kilka dni tylko mokre żarcie i po strachu


Super. Dziękuję za informację. Mam nadzieję że będzie dobrze i szybko do siebie dojdzie

Rycho_uk

Avatar użytkownika
 
Posty: 78
Od: Nie mar 22, 2020 23:41
Lokalizacja: Anglia

Post » Sob mar 28, 2020 12:47 Re: Mój Rysiek chory - czwarty dzień gorączki 40 stopni

Tasha8562 pisze:
Rycho_uk pisze:Dzień dobry! :1luvu:

Kolejny wspanialy dzień, Rysio w dalszym ciągu czuje się coraz lepiej, właśnie leżymy i odpoczywamy.
Chciałam się Was zapytać o porade.

Jak Rysio wróci już do pełni sił, przestanie brać antybiotyki i będzie zdrowy jak wygląda procedura usunięcia złamanego kla? On ma złamany dolny lewy kiel.
Czy kota się usypia do tego zabiegiu? Jak długo kot dochodzi do siebie po usunięciu kla?


Mój Melmano miał usuwane połowę zębów, w tym złamany kieł. Wszystko w narkozie. Doszedł do siebie bardzo szybko. Weterynarz dał przeciwbólowe, dostawał przez parę dni. I jadł normalnie bardzo szybko :)


Dziękuję za informację. Może nie obrazi się na mnie za kolejna wizytę u weta, aby to trwało krótko w miarę i szybko do siebie doszedł :strach:

Rycho_uk

Avatar użytkownika
 
Posty: 78
Od: Nie mar 22, 2020 23:41
Lokalizacja: Anglia

Post » Sob mar 28, 2020 16:22 Re: Mój Rysiek chory - czwarty dzień gorączki 40 stopni

Taka ciekawostka. Rysiek ma zawsze dwie michy ze świeża woda, w dwóch różnych miejscach i powiem Wam szczerze że nigdy nie wiedziałam żeby ją pił, byłam pewna że pije wode w ogrodzie np, wiecie jak to koty :D

Natomiast dzisiaj był u Nas przez pół dnia pies sąsiada i oczywiście miał on swoją duża miskę ze świeża woda i zgadnijcie co :D stoję gotuje w kuchni, przychodzi Rysiek i pije sobie z psiej miski :D no kopara mi opadła :D

Rycho_uk

Avatar użytkownika
 
Posty: 78
Od: Nie mar 22, 2020 23:41
Lokalizacja: Anglia

Post » Sob mar 28, 2020 16:25 Re: Mój Rysiek chory - czwarty dzień gorączki 40 stopni

Moje też piją z różnych dziwnych miejsc ... najpyszniejsza oczywiście jest woda z namoczonych garów .. ale taka do podlewania kwiatków też jest ok... czasami jak zapomnę spuścić klapę w sedesie, to od razu kolejka się ustawia :twisted:
Obrazek

katarzyna1207

 
Posty: 5566
Od: Pt lip 03, 2009 21:58
Lokalizacja: Lublin

Post » Sob mar 28, 2020 17:04 Re: Mój Rysiek chory - czwarty dzień gorączki 40 stopni

katarzyna1207 pisze:Moje też piją z różnych dziwnych miejsc ... najpyszniejsza oczywiście jest woda z namoczonych garów .. ale taka do podlewania kwiatków też jest ok... czasami jak zapomnę spuścić klapę w sedesie, to od razu kolejka się ustawia :twisted:


Haha normalnie jaja z tymi kotami :D najbardziej mnie chyba z tą toaleta rozbawiło hihihi :D :D

Rycho_uk

Avatar użytkownika
 
Posty: 78
Od: Nie mar 22, 2020 23:41
Lokalizacja: Anglia

Post » Wto mar 31, 2020 18:42 Re: Mój Rysiek chory - czwarty dzień gorączki 40 stopni

Witajcie.

Jutro minie tydzień dokładnie od kiedy Rysio wrócił ze szpitala do domu. W dalszym ciągu jest poprawa, skończył już antybiotyki oprócz Metacam(zostało jeszcze troszkę I właśnie sie zastanawiam czy już do końca mu tego nie podawać)

Usunięcie kla zrobimy dopiero jak się sytuacja uspokoi u weterynarzy przyjmują tylko nagle przypadki.
Rysiek je normalnie, wygląda każdego dnia coraz lepiej poza wypadającą sierscia. Jak już będę pewna że wszystko z Nim ok wraca na swoją dietę bo teraz cały czas dostawał jedzenie typu Felix, tak zwany koci fast food. Pozdrawiam Was

Rycho_uk

Avatar użytkownika
 
Posty: 78
Od: Nie mar 22, 2020 23:41
Lokalizacja: Anglia

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: skaz i 206 gości