Niechciane, 8 maluszków-6 w DS.+1 malusia.Zmiana adresu!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon mar 09, 2020 15:10 Re: Niechciane,chore...Pies kaleka. Agatka w DS :)))

aga66 pisze:Dobra wiadomość, tylko żeby kotki się dogadały po 2 tygodniach niewidzenia. Może będą się pamiętały?

Agatka na pewno będzie pamietać bo zapach Myszki zna, odwrotnie może być gorzej, bo Agatka ma już na sobie nowe zapachy, niemniej to krótki okres aby się zapomniały.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pon mar 09, 2020 15:42 Re: Niechciane,chore...Pies kaleka. Agatka w DS :)))

Dobre wiadomości :ok: :ok:
Oby domek się nie rozmyślił.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25465
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto mar 10, 2020 8:37 Re: Niechciane,chore...Pies kaleka. Agatka w DS :)))

Gosiagosia pisze:Dobre wiadomości :ok: :ok:
Oby domek się nie rozmyślił.

Oby Gosia. :ok: :ok:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw mar 19, 2020 16:16 Re: Niechciane,chore...Pies kaleka. Agatka w DS :)))

Zapraszam na wirtualny bazarek dla Cyganka na opłacenie faktury :( viewtopic.php?f=20&t=198781
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Sob mar 21, 2020 9:34 Re: Niechciane,chore...Pies kaleka. Agatka w DS :)))

Agatka z tego co wiem od tygonia cieszy się towarzystwem Myszki w nowym domku :D :D
Obrazek
Misia [*] u mnie 28.04.2017-14.06.2018

Meteorolog1

Avatar użytkownika
 
Posty: 3709
Od: Sob lis 23, 2013 0:42
Lokalizacja: Olesno (opolskie)

Post » Sob mar 21, 2020 11:17 Re: Niechciane,chore...Pies kaleka. Agatka w DS :)))

To super wiadomość choć Ania pewno bardzo tęskni.

aga66

 
Posty: 6094
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Pon mar 23, 2020 19:41 Re: Niechciane,chore...Pies kaleka. Agatka w DS :)))

Meteorolog1 pisze:Agatka z tego co wiem od tygonia cieszy się towarzystwem Myszki w nowym domku :D :D

Tak, Myszka 14 marca dołączyła do Agatki. :D

aga66 pisze:To super wiadomość choć Ania pewno bardzo tęskni.

Jak wiem Agnieszka, że mają dobrze to mi lżej.
na początku Myszka bardzo nieśmiała i chodziła za Agatką na przykurczonych nóżkach. Teraz już lepiej i nawet sama już podchodzi na mizianki rano i wieczorem ale to jeszcze musi potrwać ale z Agatką/mamusią jest zdecydowanie odważniejsza. Natomiast Agatka to już hrabianka pełną gębą, cały dom już należy do niej. :D

Obrazek Obrazek Obrazek

Drapak dostały fajowy a robiony na zamówienie :D
Obrazek Obrazek

Myszka
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Agatka
Obrazek Obrazek

A tak Agatka panu plecki grzeje :D
Obrazek


Mam jeszcze jedną dobrą wiadomość, otóż rodzeństwo Kitka i Kitek też adoptowane 20 marca i to razem. :D

Na początku przerażone w nowym domku ale z każdym dniem jest coraz lepiej. :1luvu:
Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto mar 24, 2020 12:36 Re: Niechciane,chore....Agatka,Myszka, Kitek i Kitka w DS:)

Bardzo się cieszę z tych wieści.
Obrazek
Misia [*] u mnie 28.04.2017-14.06.2018

Meteorolog1

Avatar użytkownika
 
Posty: 3709
Od: Sob lis 23, 2013 0:42
Lokalizacja: Olesno (opolskie)

Post » Wto mar 24, 2020 12:39 Re: Niechciane,chore....Agatka,Myszka, Kitek i Kitka w DS:)

Chyba troche Ci ulzyło też, w krótkim czasie czwórka mniej podopiecznych to już chyba odczuwalna różnica, prawda?
Najlepszego dzieciakom :) Zeby Myszka coraz lepiej się aklimatyzowała i dziewczynki takoż :)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Wto mar 24, 2020 13:19 Re: Niechciane,chore....Agatka,Myszka, Kitek i Kitka w DS:)

Meteorolog1 pisze:Bardzo się cieszę z tych wieści.

Teraz już raczej chyba nie uda się z jakimiś adopcjami bo strach...już adopcja Kitka i Kitki odbywała się u mnie na podwórko i to w bezpiecznej odległości. Dobrze, że moja córka zgodziła się zrobić wizytę adopcyjną w Łodzi bo inaczej mogło być kiepsko.
maczkowa pisze:Chyba troche Ci ulzyło też, w krótkim czasie czwórka mniej podopiecznych to już chyba odczuwalna różnica, prawda?
Najlepszego dzieciakom :) Zeby Myszka coraz lepiej się aklimatyzowała i dziewczynki takoż :)

Zdecydowanie lżej ale to nadal dużo za dużo a jeszcze pies....przez którego mam ogrom niepotrzebnej pracy a już dzisiaj to przeholował. :(
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Posprzątałam i usiadł grzecznie.

Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Nie kofffasz mie?

Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto mar 24, 2020 16:07 Re: Niechciane,chore....Agatka,Myszka, Kitek i Kitka w DS:)

zaszalał ;) naprawdę Cię rozumiem, u mnie wprawdzie nie psy, ale koty nieustająco coś zrzucają, rozbijają, rozdrapują kartony, paczki ze żwirkiem- gdzie bym nie schowała, to tam się skubance dostaną...
oby udało się dla Cyganka znaleźć dom, działasz też chyba przez Dogomanię, to zwiększa szanse :)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Wto mar 24, 2020 19:15 Re: Niechciane,chore....Agatka,Myszka, Kitek i Kitka w DS:)

Cieszę się z adopcji. A Cyganek nie chciał, to samo się zrobiło :)

aga66

 
Posty: 6094
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Wto mar 24, 2020 20:43 Re: Niechciane,chore....Agatka,Myszka, Kitek i Kitka w DS:)

maczkowa pisze:zaszalał ;) naprawdę Cię rozumiem, u mnie wprawdzie nie psy, ale koty nieustająco coś zrzucają, rozbijają, rozdrapują kartony, paczki ze żwirkiem- gdzie bym nie schowała, to tam się skubance dostaną...
oby udało się dla Cyganka znaleźć dom, działasz też chyba przez Dogomanię, to zwiększa szanse :)

O kotach to już nawet nie wspominam...:(

Tak, trafiłam tam szukając pomocy dla Cyganka :)
aga66 pisze:Cieszę się z adopcji. A Cyganek nie chciał, to samo się zrobiło :)

Ja też się cieszę z adopcji bo u mnie tłok. Teraz najpilniejszą sprawą jest szukanie domu dla Cyganka bo to już jest ponad nasze siły. Na szczęście jutro mąż wychodzi ze szpitala to podwórko ogarnie i wory śmieci/żwirku.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Śro mar 25, 2020 16:57 Re: Niechciane,chore....Agatka,Myszka, Kitek i Kitka w DS:)

Aniu, kciuki za wszystko :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

Bardzo się cieszę, że powiodło się kilka adopcji :D

Zyczę zdrowia Tobie i Twojemu Mężowi :)

mb

 
Posty: 9985
Od: Czw kwi 13, 2006 5:51
Lokalizacja: Kraków

Post » Czw mar 26, 2020 20:50 Re: Niechciane,chore....Agatka,Myszka, Kitek i Kitka w DS:)

Dostałam zdjęcia z domku Franusi którą 9 lat temu wyadoptowałam :D viewtopic.php?f=46&t=123661&p=12318246#p12318246
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: włóczka i 162 gości