OTW20- Angelek(*)... a życie musi toczy się dalej!

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pon mar 23, 2020 8:07 Re: OTW20- Angelek(*)... a życie musi toczy się dalej!

Asiu, wszystkiego dobrego dla Was i futerek - spokojnego, zdrowego tygodnia! :ok: :ok: :ok:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon mar 23, 2020 8:18 Re: OTW20- Angelek(*)... a życie musi toczy się dalej!

Woda zamarzła dziś porządniej. Trzymajcie się zdrowo.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46713
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Pon mar 23, 2020 9:17 Re: OTW20- Angelek(*)... a życie musi toczy się dalej!

MalgWroclaw pisze:Woda zamarzła dziś porządniej. Trzymajcie się zdrowo.

U nas też zamarzło wszystko. Od wczoraj. Zimny wiatr robi więcej szkody. Przenika aż przez ciało jakby szpilkami kuł. Mamuśka wtulona w ścianę bloku ledwo się od niej oderwała. Szylunia, przytulona do rozszczelnionych drzwi sklepu skąd leciało ciepło, tylko głowę wystawiła. Nie przyszła. Mam nadzieję ,że zjadła wcześniejsze racje. Lub ktoś ją nakarmił. Od kilku dni młode, nie duże rozmiarem młode pojawia się na kotłownianej stołówce. To chyba już dorosły kot tylko niezbyt duży.Na pobliskim krzewie ściupione wróbelki obsiadły gałęzie. Mimo pochmurnego nieba i szarpania witek przez wiatr dzielnie trzymały się. Wyglądało to pięknie. Puchate wróblo-bazie.
W ogóle teraz jest piękny czas. Nagie gałęzie o wyrazistych kształtach rysuje się widowiskowo na niebie. Czy to atramentowo barwnym, czy też rozświetlonym wiosennym lazurem. Chmury mają tak wiele odcieni. Jedne cudniejsze od drugich. Czasem zerkam i myślę, że taka kieca była by przefajna. Albo gdybym miała takie oczy to wygrałabym milion.
Mnie zawsze też zadziwiają te ptasie chałupki umieszczone w rozwidleniach drzewnych konarów. Czasem dziwie się ,jak na takich delikatnych witeńkach takie delikatne gniazdko się utrzymuje. Splecione niby niedbale ma prześwity nieba między łączeniami. Wiatr przez nie przelatuje ale nie burzy. To jest dopiero cud. Te splecione, cienkie patyczki utkane w domek gdzie rodzi się życie. A ptaki są takie przecudne. Każde! Choć niektóre , według ludzi, nie zasługują na zachwyt. Gdy karmię koty, jestem na spacerze, idę na zakupy... lubię patrzeć w górę i przyglądać się ich spacerom po niebie. Zachwycają mnie te konstrukcje. Wytrzymują nawałnice , śniegi i mrozy, deszcze... Dzielnie czekają na powrót swoich mieszkańców. Takie gniazdo to esencja stwierdzenia "domek ciasny ale własny".
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55369
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pon mar 23, 2020 12:21 Re: OTW20- Angelek(*)... a życie musi toczy się dalej!

Chciałam wczoraj kupić smillę w Zooplusie-nie ma wszystko suche wykupione został tylko kitten,masakra :evil:
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19591
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Pon mar 23, 2020 13:33 Re: OTW20- Angelek(*)... a życie musi toczy się dalej!

meg11 pisze:Chciałam wczoraj kupić smillę w Zooplusie-nie ma wszystko suche wykupione został tylko kitten,masakra :evil:

Zaczyna też brakować żwirku. Kupiłam Felixy na wszelki wypadek i żwirek . Jedno na bitibie m drugie na zooarcie. Suche też potrzebuję. Musze się rozpatrzeć co i gdzie jest. Oraz w zasobach finansowych. Z okazji korona mamy pensje golusieńkie. Choć nie wierzę ,że wybrańcy nie dostaną profitów. Nie należę do nich i dobrze. Bo trzeba za forsę zapłacić ceną jaka nie jest przeze mnie możliwa do przyjęcia.

Boje się bardzo. O to czy nas dopadnie. Ale to bardziej strach o bliskich i koty. One nie dadzą sobie rady bez nas.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55369
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pon mar 23, 2020 19:04 Re: OTW20- Angelek(*)... a życie musi toczy się dalej!

Tak, koty i my.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46713
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Wto mar 24, 2020 6:08 Re: OTW20- Angelek(*)... a życie musi toczy się dalej!

Znalazłam w necie wpis siostry.
Smaczek na dziś.

Tak, tak to my!!!
Obrazek

Z ukochanym kotem Puszkiem i psem Barusiem
Obrazek
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55369
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto mar 24, 2020 8:13 Re: OTW20- Angelek(*)... a życie musi toczy się dalej!

Zwierzęta prawie większe od Was. Zimno u nas. Wracając, bezmyślnie poszłam do windy, ale nie nacisnęłam guzika, bo mi się skojarzyło, że nie wolno.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46713
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Wto mar 24, 2020 8:37 Re: OTW20- Angelek(*)... a życie musi toczy się dalej!

Brat w zeszłym tygodniu robił porządki.Znalazł moje zdjęcia z przedszkola :mrgreen: wspomnień czar.
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19591
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Wto mar 24, 2020 9:29 Re: OTW20- Angelek(*)... a życie musi toczy się dalej!

MalgWroclaw pisze:Zwierzęta prawie większe od Was. Zimno u nas. Wracając, bezmyślnie poszłam do windy, ale nie nacisnęłam guzika, bo mi się skojarzyło, że nie wolno.

Sugerują użycie wykałaczek (jako jednorazowych) ale widzialam też patent z odpowiednio zamocowanym na zapalniczce spinaczem - po użyciu się po prostu na chwilę odpala zapalniczkę, co dezynfekuje spinacz. No i zawsze można w rękawiczkach.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24229
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Wto mar 24, 2020 9:46 Re: OTW20- Angelek(*)... a życie musi toczy się dalej!

Alienor pisze:Sugerują użycie wykałaczek (jako jednorazowych) ale widzialam też patent z odpowiednio zamocowanym na zapalniczce spinaczem - po użyciu się po prostu na chwilę odpala zapalniczkę, co dezynfekuje spinacz. No i zawsze można w rękawiczkach.

Dobra rada, może nie tylko do windy. Bezmyślnie do niej poszłam, nie jeżdżę teraz windą i nie pojechałam. To jest małe pomieszczenie, które się nie wietrzy.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46713
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Wto mar 24, 2020 10:03 Re: OTW20- Angelek(*)... a życie musi toczy się dalej!

:D
Winda to samo zuo!
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23011
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto mar 24, 2020 12:47 Re: OTW20- Angelek(*)... a życie musi toczy się dalej!

ASK@, zmienię temat,którą suchą Smillę Twoje bezdomniaki lubią najbardziej? Muszę kupić kotom jakąś rozsądną ilość i nie wiem co schodzi najlepiej,bo skład to kiepski ma ,sproszkowane mięso,skwarki...ale najtańsza :roll:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Wto mar 24, 2020 12:58 Re: OTW20- Angelek(*)... a życie musi toczy się dalej!

tabo10 pisze:ASK@, zmienię temat,którą suchą Smillę Twoje bezdomniaki lubią najbardziej? Muszę kupić kotom jakąś rozsądną ilość i nie wiem co schodzi najlepiej,bo skład to kiepski ma ,sproszkowane mięso,skwarki...ale najtańsza :roll:

Najgorzej schodzi ryba. Nie kupuję też dla sterylizowanych. Kittenki dobrze idą u starszych. Z reguły kupuję 2 różne i mieszam. Np kittena, kuraka, wołowe czy indora. Co akuratnie jest tańsze. Niestety, Josera nie podeszła im. Choć wymieszana ze Smillą i owszem, jest zjadana.
Na bitibie i zooarcie bywają tańsze o kilka złotych niż na zooplusie.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55369
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto mar 24, 2020 13:36 Re: OTW20- Angelek(*)... a życie musi toczy się dalej!

morelowa pisze::D
Winda to samo zuo!

Pracuję na 10tym piętrze - myśl o dyrdaniu tylu stopni w góre i dół sprawia że mnie nogi bolą od razu :wink:
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24229
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 160 gości