Tulinkowy Magiczny Świat..

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon mar 09, 2020 22:43 Re: Tulinkowy Magiczny Świat -nowości

Obrazek

kocka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4807
Od: Pt lut 27, 2015 22:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon mar 09, 2020 22:45 Re: Tulinkowy Magiczny Świat -nowości

i jeszcze jedno
Obrazek

kocka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4807
Od: Pt lut 27, 2015 22:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto mar 10, 2020 11:20 Re: Tulinkowy Magiczny Świat -nowości

kocka pisze:wlasnie odebralam :1luvu: bedzie mi dywanikiem przy lozku , bo taka gruba i duza ,Kminek juz na niej poleguje a zabawka obudzila w nim ducha zabawy wiec dziekuje bardzo, bedzie zdjecie tylko juz nie dzis
za kartke tez dziekuje :D


na zdrówko :1luvu: To ja dziękuje w imieniu Bentleya i Tesli za wsparcie dt u Astry :1luvu: :1luvu:

Zdjęcia super , no ale to zasługa przede wszystkim modela -Kminek , wiesz,że ...buraski najfajniejsze SOM :1luvu: :1luvu: :1luvu: nie żebym sie powtarzała :mrgreen: :wink:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw mar 19, 2020 10:12 Re: Tulinkowy Magiczny Świat -nowości

Takie motto :mrgreen:

Obrazek


Bentley i Tesla prócz wyrażania własnego zdania , zachęcają do zakupów w sklepiku -zakładka akcje charytatywne - są dla nich :201461
więcej o nich mozna poczytac bezpośrednio na aukcji ( takz ew j. polskim) , jesli ktoś jeszcze nie zna tych niezwykłych kociaków

https://www.etsy.com/shop/TulinekMagicW ... d=27175367

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw mar 19, 2020 10:54 Re: Tulinkowy Magiczny Świat -motto

to jest wielce GIT motto :)
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Czw mar 19, 2020 11:04 Re: Tulinkowy Magiczny Świat -nowości

alessandra pisze:Takie motto :mrgreen:

Obrazek


Bentley i Tesla prócz wyrażania własnego zdania , zachęcają do zakupów w sklepiku -zakładka akcje charytatywne - są dla nich :201461
więcej o nich mozna poczytac bezpośrednio na aukcji ( takz ew j. polskim) , jesli ktoś jeszcze nie zna tych niezwykłych kociaków

https://www.etsy.com/shop/TulinekMagicW ... d=27175367



mądre koty :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72711
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw mar 19, 2020 17:55 Re: Tulinkowy Magiczny Świat -motto

no teraz ludzie to na pewno są posrani :strach:
a z innej beczki to chcialam doniesc ze wyrastam na Twoja konkurencje :wink: bo moj pled zaczyna nabierac konkretnych ksztaltow , dzis na youtubie uczylam sie jak laczyc kwadraty szydelkowe , troche pewnie bedzie pofalowany ale moze w praniu sie ulozy , poki co siedze w domu wiec szydelko i druty pracują :D

kocka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4807
Od: Pt lut 27, 2015 22:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt mar 20, 2020 11:09 Re: Tulinkowy Magiczny Świat -motto

kocka pisze:no teraz ludzie to na pewno są posrani :strach:
a z innej beczki to chcialam doniesc ze wyrastam na Twoja konkurencje :wink: bo moj pled zaczyna nabierac konkretnych ksztaltow , dzis na youtubie uczylam sie jak laczyc kwadraty szydelkowe , troche pewnie bedzie pofalowany ale moze w praniu sie ulozy , poki co siedze w domu wiec szydelko i druty pracują :D


tak sobie myślę,ze teraz powinno sie trochę rękodzieło znów rozwinąć :) , co byłoby bardzo dobre i co niepotrzebnie zostało stłamszone i prawie zamordowane przez chińszczyznę :|
ee tam zaraz konkurencja -raczej pomocne ręce dla zwierzaków -już widzę na bazarku te ciasteczka zawinięte w serwetkowe chusteczki- to byłoby super :piwa: jak sie zapatrujesz na taki pomysł?
i czekamy niecierpliwie na efekt Twojej pracy twórczej -podeślesz zdjęcie , mam nadzieję ? :D

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt mar 20, 2020 14:21 Re: Tulinkowy Magiczny Świat -motto

Tego , no.... Nie wiem czy to co robię to nada się żeby komuś sprzedać, bo to dla przyjemności robię A efekty narazie dość pokraczne ale oczywiście się pochwalę bo jakby nie wyglądało to dumna jestem :ok: dobrze że od zabersa mam zapas wloczek

kocka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4807
Od: Pt lut 27, 2015 22:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie kwi 05, 2020 14:26 Re: Tulinkowy Magiczny Świat -motto

a co tu nikt nie pisze ????

kocka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4807
Od: Pt lut 27, 2015 22:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie kwi 05, 2020 16:01 Re: Tulinkowy Magiczny Świat -motto

:1luvu: :201461 :201461
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72711
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie kwi 05, 2020 16:50 Re: Tulinkowy Magiczny Świat -motto

chyba wszyscy przycupnęliśmy w jakimś strachu ... :(
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Pon kwi 06, 2020 13:21 Re: Tulinkowy Magiczny Świat -motto

cześc Dziewczyny :201461

ech, no nie powiem,że tryskam humorem, więc nie zagladałam, bo i o czym tu gadać :roll: poza tym w chałupie na zwolnieniu siedziałam , bo nie dosyć,ze fivek prawie jestem to jeszcze sie zaziębiłam :? w sobotę podeszłam do piwnicznych kotków sama już i ..zastałam kotka niezywego w kontenerze :cry: okazało sie,ze to kotek pani sąsiadki , tak po małym sledztwie nam wyszło,ze ktos mu dopomógł pożegnać sie z tym marnym światem ...
gadać mi sie nie chce w tym temacie , nie mam siły ...

z wełniankowych spraw -a "zrobiło sie" kilka -podduniczki oraz mata dla suwaczków charytatywnie, także kilka tuliwełnianek dla bidulek i ku wiośnie bardziej bawełniane kompleciki do kuchni ,które polecam, jak zawsze , ja naprawde jestem z nich zadowolona w uzytkowaniu :)

Obrazek
https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... form-mcnav


Obrazek
https://www.etsy.com/listing/776832598/ ... e_active_2


czekam także niecierpliwie na dzieło Cioci kocki - w zanadrzu mam małe dziełko , które może i Ciebie natchnie :smokin: , ale na razie cii.. póki nie ukończę , jestem ciekawa Waszej opninii , ale jeszcze troche mi to zajmie , bom duża baba - tym razem to bedzie coś pod hasłem "duże jest piekne " :mrgreen: podpowiedź juz macie , ciekaewe kto zgadnie co modzę 8)

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Post » Wto kwi 07, 2020 7:50 Re: Tulinkowy Magiczny Świat -motto

Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72711
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, indianeczka i 131 gości