Działkowa Czarna Armia topnieje ... a nieczarna sie trzyma

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro mar 04, 2020 11:02 Re: Działkowa Czarna Armia - kocie życie, nowy sezon.

Działkowe cuda :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Lucynka piękna i dobrze wygląda. Dobrze że Kali dał spokój dziewczynie :ok:

Dobre wieści o Brzydalu... niech cieszy się życiem i towarzystwem Batonika jak najdłużej :ok:
Chłopaki na zdjęciach wymiatają :mrgreen: :D

Ten nowy "maćkopodobny " to może rodzeństwo Maćka i Otelki? Biedniutki taki :(

miltonia

 
Posty: 1181
Od: Wto maja 08, 2007 18:29
Lokalizacja: Gdynia

Post » Pt mar 13, 2020 19:02 Re: Działkowa Czarna Armia - kocie życie, nowy sezon.

Tak sobie myślę od pewnego czasu, trochę przez pytania od wetów i od różnych ludzi, którzy pytają u mnie o adopcje kotów. Mianowicie myślę o stworzeniu czegoś zarejestrowanego. Nie może to być fundacja, bo mnie na to nie stać ani finansowo, ani czasowo, ani zasobów nie mam odpowiednich. Działam sama, a prowadzenie fundacji to masa papierków. Nie, to nie jest dobry pomysł. Może lepiej byłoby stowarzyszenie? A może jakiś inny twór?
Ktoś się na tym zna i może mi podpowiedzieć?

A w temacie kocim - kolejna nówka, młokos, pewnie pierwszy raz się wyrwał na dziewczyny :roll: W ogóle nie zwrócił uwagi, że go trącam palcem :lol: Zapatrzony w Lucynę - w jego typie, wygląda jak jej klon 8O
Oczywiście zapakuję na kastrację, jak tylko miasto uruchomi talony ...

Pan Kropek
Obrazek

A przy okazji - 13-tego piątek, czyli Dzień Czarnego Kota :201461
Czarnoarmiści pozdrawiają :kotek: (nie, to nie jest wciaż to samo zdjecie od lat - świeżo zrobione, oni tak zawsze razem :lol: )
Obrazek
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Nie mar 15, 2020 10:16 Re: Działkowa Czarna Armia - kocie życie, nowy sezon.

Avian pisze:A przy okazji - 13-tego piątek, czyli Dzień Czarnego Kota :201461
Czarnoarmiści pozdrawiają :kotek: (nie, to nie jest wciaż to samo zdjecie od lat - świeżo zrobione, oni tak zawsze razem :lol: )
Obrazek


Czarnoarmiści :1luvu: :1luvu: :1luvu: Kochane kotełki :201461 :201461 :201461

Pan Kropek bardzo przystojny :1luvu:

Co do stowarzyszenia, nie znam się, ale myślę że z Twoją wiedzą na temat kotów, sercem do nich i doświadczeniem w adopcjach to doskonały pomysł :ok:

miltonia

 
Posty: 1181
Od: Wto maja 08, 2007 18:29
Lokalizacja: Gdynia

Post » Nie mar 15, 2020 17:41 Re: Działkowa Czarna Armia - kocie życie, nowy sezon.

miltonia pisze:
Co do stowarzyszenia, nie znam się, ale myślę że z Twoją wiedzą na temat kotów, sercem do nich i doświadczeniem w adopcjach to doskonały pomysł :ok:


Chyba jednak nie - bo ja działam sama właściwie, na swoim terenie wiec nie ogarniam kotów z mojego miasta, czy nawet dzielnicy. Tylko te na moim "podwórku". Myślę o tym tylko pod kątem ewentualnych oszczędności np u weta czy przy zakupach żarcia, wygląda na to jednak, że niewiele zyskam (czy raczej koty zyskają) w stosunku do tego co będę musiała poświęcić.
Czyli chyba Gagatkowo będzie sobie dalej istniało nieoficjalnie.
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Wto mar 24, 2020 8:50 Re: Działkowa Czarna Armia - kocie życie, nowy sezon.

Muszę wam pokazać pewnego jegomościa. Oszalał! Czy kastrowany kocur może mieć ruję? :ryk:

https://youtu.be/Th3hR4lW6tM

3 dni temu coś mu się przełączyło w główce, chyba zdecydował, że dość życia na działkach. Na razie nie udało mi sie go dotknąć, ale to kwestia dni zapewne. Przefajny i piękny kot z niego :D Leci z resztą czarnych na moje powitanie, zagląda przez uchylone drzwi do kociej altany. I gada. Ciąąąąąągle gada!

To Kali jakby jeszcze ktoś sie nie zorientował :lol:
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Śro mar 25, 2020 8:53 Re: Działkowa Czarna Armia - kocie życie, nowy sezon.

Słodki i jak fajnie gada :201461

miltonia

 
Posty: 1181
Od: Wto maja 08, 2007 18:29
Lokalizacja: Gdynia

Post » Śro mar 25, 2020 14:16 Re: Działkowa Czarna Armia - kocie życie, nowy sezon.

On do Ciebie tak nawija miłośnie :P
Wita się :P
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

AYO

Avatar użytkownika
 
Posty: 20047
Od: Śro gru 17, 2008 20:56
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Post » Pon kwi 20, 2020 7:18 Re: Działkowa Czarna Armia - kocie życie, nowy sezon.

Dziki Kali - odcinek drugi. I trzeci :lol:

https://youtu.be/HlcLc6rQAfY (z dźwiękiem! :lol: )

https://youtu.be/rduWAs_IEwk

No i co wy na to?
Chyba czas szukać domu :lol:

Nie musze dodawać, że Kali duuuużo przemyślał i postanowił żyć w zgodzie i z czarną armią, i z Lucy :201461
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Pon kwi 20, 2020 7:46 Re: Działkowa Czarna Armia - kocie życie, nowy sezon.

Ale potężna armia, czym Ty te koty karmisz? :) jakieś same giganty Ci się trafiają. A co u Znikosia? i jak uszka Lucynki? (nie pomyliłam? :oops: ) Kali fajny kocur, szkoda żeby się marnował na działkach. Chociaż u Ciebie źle nie ma ;)

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Pon kwi 20, 2020 8:16 Re: Działkowa Czarna Armia - kocie życie, nowy sezon.

Zawsze na pytanie, dlaczego te koty takie wielkie odpowiadam - "to nasza woda poznańska" :lol:

Znikotek ma się świetnie, choć wyniki coraz gorsze ... Ale nie myślę o wynikach, ważne, ze dobrze się czuje. Niczego mu nie odmawiam, dobrze je, dużo się bawi. Chyba jest szczęśliwy :201461

Lucynki uszy wyglądają znów gorzej - wystarczyło trochę więcej słońca i znów pojawiły się czarne strupki na końcówkach uszek. A do tego do strupka przyczepił się kleszcz :roll: Nic nie poradzę na odległość :(
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Pon kwi 20, 2020 8:34 Re: Działkowa Czarna Armia - kocie życie, nowy sezon.

Hi hi to u mnie w kranówie też chyba ta poznańska woda leci, bo jakaś coraz większa się robię :roll:
Lucynki szkoda, ale jak nie da sobie pomóc to nic nie zrobisz :( teraz jest jakaś inwazja kleszczy, koleżanka ze spaceru z psami za każdym razem po kilka wyciąga z sierści, mimo że obie sunie mają obroże p/kleszczom regularnie wymieniane. Cieszy dobra forma Znikosia, myślę, że lepiej nie mógł trafić. Masz rację, trzeba rozpieszczać, dbać o komfort psychiczny, a reszta to już nie od Ciebie zależy :201461

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Wto kwi 21, 2020 7:59 Re: Działkowa Czarna Armia - kocie życie, nowy sezon.

Kali pieszczoch :P :201461 :1luvu:

miltonia

 
Posty: 1181
Od: Wto maja 08, 2007 18:29
Lokalizacja: Gdynia

Post » Czw kwi 23, 2020 6:43 Re: Działkowa Czarna Armia - kocie życie, nowy sezon.

Może u Lucynki to nie jest jednak płaskonabłonkowy, może to faktycznie ta fotodermatoza.
A zmiana na pyszczku nie rośnie? Na tych ostatnich zdjęciach zimowych widać, że prawie jej nie widać ;)
Kota ['] 12.12.2015 | Krzyś ['] 21.10.2019 | Niunia ['] 24.01.2022 | Chrapek ['] 3.02.2022 | Kokosz ['] 17.02.2023

Zarejestruj się na FaniMani, rób zakupy i wspomagaj przy okazji fundacje!

leki dla <3 sercowców <3 do oddania

Katia K.

Avatar użytkownika
 
Posty: 12373
Od: Wto kwi 18, 2006 19:17
Lokalizacja: Lublin

Post » Pt kwi 24, 2020 9:40 Re: Działkowa Czarna Armia - kocie życie, nowy sezon.

Katia K. pisze:Może u Lucynki to nie jest jednak płaskonabłonkowy, może to faktycznie ta fotodermatoza.
A zmiana na pyszczku nie rośnie? Na tych ostatnich zdjęciach zimowych widać, że prawie jej nie widać ;)


Zmiana na pyszczku jest wciąż, choć jakby mniejsza. Uszy znów gorzej - i to w ciągu dwóch dni się zadziało :(

Obrazek

Obrazek

Nie widzę (przez te kilkanaście minut, kiedy mam z nią kontakt), żeby uszy sprawiały jakiś dyskomfort. Nie drapie, nie trzepie nimi.

I jeszcze Kali, który jest teraz bardzo absorbujący moją uwagę. Nie mogę się od niego opędzić :ryk:

Obrazek

No wpuść!
Obrazek

Dlaczego ja jestem po niewłaściwej stronie okna???
Obrazek

https://youtu.be/28EXA4lzXCo
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Pt kwi 24, 2020 12:43 Re: Działkowa Czarna Armia - kocie życie, nowy sezon.

Biedny Kali chce do domu! :201461
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59703
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: indianeczka, Silverblue i 82 gości