" KOCI PRZYJACIELE " - wybory Miss i Mistera Miau marzec 20

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Nie mar 01, 2020 20:43 " KOCI PRZYJACIELE " - wybory Miss i Mistera Miau marzec 20

PO RAZ KOLEJNY SERDECZNIE ZAPRASZAM NA WYBORY MISS I MISTERA MIAU MARZEC 2020 ROKU !!!

KOTY TO WYJĄTKOWE STWORZENIA. POTRAFIĄ BYĆ ZAŻARTYMI WROGAMI JAK I WSPANIAŁYMI PRZYJACIÓŁMI. DRUGI KOT, PIES ,INNE ZWIERZĄTKO, UKOCHANY DUŻY CZY ULUBIONA ZABAWKA MOGĄ BYĆ WSPANIAŁYM PRZYJACIELEM NASZEGO MRUCZKA.
W TYM KONKURSIE CHCEMY ZOBACZYĆ KOTY I ICH PRZYJACIÓŁ I DLATEGO TEMAT KONKURSU MARZEC 2020 TO :


" KOCI PRZYJACIELE "

ZAPRASZAM !!!
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie mar 01, 2020 20:44 Re: " KOCI PRZYJACIELE " - wybory Miss i Mistera Miau marzec

BANEREK :

Kod: Zaznacz cały
[url=https://forum.miau.pl/viewtopic.php?p=12305750#p12305750][img]https://images92.fotosik.pl/326/68a74762b8b60e6emed.jpg[/img][/url]




Obrazek
Ostatnio edytowano Nie mar 01, 2020 22:49 przez Ewa L., łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie mar 01, 2020 20:45 Re: " KOCI PRZYJACIELE " - wybory Miss i Mistera Miau marzec

SKARBNIK :

WPŁAT PROSZĘ DOKONYWAĆ NA KONTO :

EWA LEONOW

03 1940 1076 5729 7473 0000 0000
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie mar 01, 2020 20:46 Re: " KOCI PRZYJACIELE " - wybory Miss i Mistera Miau marzec

ROZLICZENIE :

Lucas 2014 - 45 zł :1luvu: :kotek:
Ewa L. - 21 zł :1luvu: :kotek:
ewkkrem - 20 zł :1luvu: :kotek:
Arcana - 18 zł :1luvu: :kotek:
mir.ka - 36 zł :1luvu: :kotek:
Moli25 - 50 zł :1luvu: :kotek:
Nul - 51 zł :1luvu: :kotek:
Kociarkowaaaa - 12 zł :1luvu: :kotek:


RAZEM : 253 zł :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Ostatnio edytowano Czw kwi 09, 2020 11:43 przez Ewa L., łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie mar 01, 2020 20:46 Re: " KOCI PRZYJACIELE " - wybory Miss i Mistera Miau marzec

ZWYCIĘZCY I BENEFICJENCI :

" KOCI PUPILE " STYCZEŃ 2020

KOCICZKI :

1. Negra od Moli 25 - Miss Miau
2. Lusia od MaryLux - Vice Miss Miau


KOCURKI :

1. Kolumb od MaryLux - Mister Miau
2. Łapka od AgaS1987 - Vice Mister Miau


Swoją nagrodę Miss Negra i Mister Kolumb w wysokości 330,50 zł przeznaczyli dla Kolorówki z tego wątku - viewtopic.php?f=1&t=178982

" KOCE OCZY " LUTY 2020

KOCICZKI :

1. Bajka od Nul - Miss Miau
2. Moli od Moli 25 - Vice Miss Miau


KOCURKI :

1. Feliks od Nul - Mister Miau
2. Lucas od Lucas 2014 - Vice Mister Miau
Ostatnio edytowano Nie mar 01, 2020 21:17 przez Ewa L., łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie mar 01, 2020 20:51 Re: " KOCI PRZYJACIELE " - wybory Miss i Mistera Miau marzec

ZASADY KONKURSU:

1. Każda fotka kandydata to koszt 3 zł
2. Kandydatów można prezentować bez limitu zdjęć, miło by też było poczytać co nieco o kandydacie :) Mogą być zdjęcia archiwalne, czyli kotów żyjących i tych za TM.

3. Kandydatów podajemy OD 1 MARCA 2020 ROKU DO 21 MARCA 2020 ROKU włącznie do północy.

4. Wybór Miss i Mistera Miau będzie trwał OD 23 MARCA 2020 ROKU tj. OD PONIEDZIAŁKU DO 31 MARCA 2020 ROKU TJ. DO WTORKU włącznie do północy.

5.Linki do zdjęć kandydatek i kandydatów należy przesyłać do mnie na PV ( TAK JAK WSTAWIACIE FOTKI NA SWOJE WĄTKI ) a ja będę umieszczać je na wątku konkursowym .

6. Beneficjent bazarku będzie jeden, jeśli Duzi Miss i Mistera zgodzą się przekazać wygrane na jeden cel. Jednakże, jeśli zaistnieje taka potrzeba, Beneficjentów może być dwóch - jeden wskazany przez Miss, a drugi przez Mistera.

7. Beneficjentem może być kot biorący udział w konkursie, ale nie może być to nasze własne kotomstwo.
Np., jeśli wygra kot z DT u państwa X, może on, jako beneficjenta wskazać innego kota biorącego udział w konkursie, ale nie może wskazać sam siebie czy też innego kota z tego samego DT, niezależnie, czy ten bierze udział w konkursie czy nie.

8. Nie dopuszcza się przerabiania fotek w programach do obróbki zdjęć - tzn. nie dopuszcza się dorabiania elementów np. wielkanocnych, walentynkowych itp., nakładania jednego zdjęcia na drugie w celu uzyskania np. zdjęcia tematycznego. Wszelkie takie fotki będą dyskwalifikowane.

9.Można zgłaszać koty nie tylko swoje ale i znajomych stając się na czas konkursu oficjalnym opiekunem tychże kotków.
[/quote]

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZASADY GŁOSOWANIA


1. Głosować może każdy, ale tylko RAZ. Niedopuszczalne jest zakładanie drugiego konta, by ponownie zagłosować na swoich faworytów. W razie moich wątpliwości będę prosiła adminów o sprawdzanie IP. Z jednego IP można głosować tylko raz.

2. Nie głosujemy na własne "kotomstwo"!
Dopuszczalne to jest tylko wtedy gdy nie jesteśmy osobą zgłaszającą kota do konkursu. Jeśli naszego kota zgłosi inna osoba to na czas trwania konkursu staje się ona opiekunem kota i wtedy mamy prawo do głosowania na niego.
Przykład :
Na co dzień Myszka jest kotem Myszolandii ale na konkurs została zgłoszona przez Ewa L.
Myszka nr 4 od Ewa L.
Myszolandia ma prawo oddać głos na Myszkę ale Ewa L. już nie.


3. Głosujemy tak:
KANDYDATKI:
10 pkt - imię kotki nr - od : nick Dużego
5 pkt - imię kotki nr - od : nick Dużego
wyróżnienie ( nieobowiązkowe ) imię kotki nr - od: nick Dużego

KANDYDACI:
10 pkt - imię kocurka nr - od : nick Dużego
5 pkt - imię kocurka nr - od : nick Dużego
wyróżnienie ( nieobowiązkowe ) imię kotki nr - od: nick Dużego

Przykład:
10 punktów - Pysia (nr 1) od milagros


4. Bardzo proszę o pisanie nr Kandydata/Kandydatki i podawanie nicku Dużego. Może się zdarzyć, że będą kandydowały dwa kotki o tym samym imieniu - dzięki podaniu numeru i nicku Dużego będę wiedziała, komu przypisać punkty.

5. Głosujemy tylko raz.

6. Agitowanie na wątkach i wysyłanie pw z prośbą o oddanie głosu na swojego faworyta będzie karane. Dopuszcza się jedynie agitowanie zapraszające do wzięcia udziału w konkursie i zagłosowania wg własnego sumienia. Ale nie na konkretnych kandydatów. Wyłącznie na wątku kandydującego np. w postaci zdjęcia kandydata z napisem: kandydat na mistera miau i banerku w podpisie.

7. Istnieje możliwość (natomiast nie jest to konieczne) przyznania wyróżnienia. W tym konkursie będzie można wyróżnić dwie kotki i dwóch kocurków JEDNO WYRÓŻNIENIE = 1 dodatkowy punkt, a więc 2 wyróżnienia = 2 punkty, 3 wyróżnienia = 3 punkty itp. Proszę więc Koleżanki Liczarki o uwzględnianie tych wyróżnień w rozliczeniach punktów :)


Uwaga!!!
Wpłaty za zdjęcia przyjmuję do końca miesiąca trwania konkursu czyli MARZEC 2020 , chyba że ktoś ma trudną sytuację/wyjechał/zdechł mu internet - wtedy dla tych osób przedłużę termin po kontakcie na PW


W tytule przelewu bardzo proszę, byście wpisywali: "swój nick-MARZEC 2020" lub inną, zwięzłą wiadomość, która pomoże Was zidentyfikować, np. "/nick/ konkurs MARZEC 2020 za Puszka/". Proszę tytułować przelewy, bo nie znam Was wszystkich z imienia i nazwiska i jak widzę w tytule "PRZELEW ŚRODKÓW", to muszę dochodzić po imieniu, kto to przelał. Dlatego ta prośba :)
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie mar 01, 2020 20:53 Re: " KOCI PRZYJACIELE " - wybory Miss i Mistera Miau marzec

NAGRODY :

I MIEJSCE :


II MIEJSCE :


POCIESZAJKA :
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie mar 01, 2020 20:53 Re: " KOCI PRZYJACIELE " - wybory Miss i Mistera Miau marzec

KANDYDATKI :

1.DAISY od mir.ka :1luvu:

Obrazek

Obrazek

Jestem mała psotna Daisy, jak byłam maleńka, miałam przyjaciółkę Elfi-Psocisławę, która się mną opiekowała i wychowywała, bo bardzo wcześnie straciłam mamusię :(

Obrazek

Czasami miewam takich małych przyjaciół, jak ten Iwanek, którzy przebywają u nas tymczasowo zanim znajdą się w swoich domkach

Obrazek

Obrazek

Mam też przyjaciela innego gatunku, pieska Jake'a,z którym żyjemy jak "pies z kotem" czyli bez konfliktów

2. ZUZIA i POLA od Ewa L. :1luvu:

Zuzia i Pola to dwie najlepsze przyjaciółki. Zawsze trzymają się razem choć zdarza się pacanie łapkami i syki ale w końcu kto się czubi ten się lubi :twisted:

Obrazek

Obrazek

Jednak nie ma to jak wspólne posiłki.......

Obrazek

Obrazek

Obrazek

.....a po nich można poplotkować i zwierzyć się przyjaciółce :wink:

Pola musimy poważnie porozmawiać. Przyznaj się co cię gryzie , jaki masz problem ?

Obrazek

No dobra powiem ci Zuziu ale tak po cichu i na uszko. No bo wiesz , chodzi o to , że .........

Obrazek

3. AMORKA od ewkkrem :1luvu:

Tu Amorka ma pierwszeństwo jako dama! Koty zakochały się w sobie jakieś 8-10 lat temu i ... to trwa!!!

Obrazek

Moje ulubione zdjęcie :D . Tu Amorka pokazuje, że to baby żądzą światem 8)

Obrazek

Rzadko używany fotel ale ... razem :P

Obrazek

Wystarczy na chwilę opuścić kanapę a robi się na niej tłok :placz:

Dla niewtajemniczonych: Amorka to ... ta ładniejsza kota :D . Na pierwszym zdjęciu po naszej prawej z wyciągniętymi (władczo?) łapciami.


4. BEZIA od Nul :1luvu:

Bezia - przyjaciółka Felisia: Mój ci on!

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Bezia - przyjaciółka... LWA?!

Obrazek

Bezia - moja przyjaciółka...

Obrazek

5. NEGRA od Moli25 :1luvu:

Negra z przyjaciółka :lol:

Obrazek

6. BAJKA od Nul :1luvu:

Bajka - przyjaciółka mongolskich warcabów:

Obrazek

Bajka - przyjaciółka ulubionego kocyka :)

Obrazek
Ostatnio edytowano Nie mar 22, 2020 12:19 przez Ewa L., łącznie edytowano 5 razy
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie mar 01, 2020 20:55 Re: " KOCI PRZYJACIELE " - wybory Miss i Mistera Miau marzec

KANDYDACI :

1.TOFIK od mir.ka :1luvu:

Obrazek

To ja , Toficzek. Moją najukochańszą przyjaciółką jest Elenka, oboje zostaliśmy adoptowani z Kociej Chatki
"Całuj mnie całuj :) pieszczot swych nie żałuj :) nadstawiam Ci czule pysia, nie omiń żadnego wibrysia "
:1luvu:

Obrazek

Całuj na stole

Obrazek

Miękkim fotelu

Obrazek

I wśród zieleni

Obrazek

A później posłuchamy śpiewu słowików ukrytych wśród bzów

Obrazek

Mam też przyjacółkę Rudzię, bardzo lubię jak mnie myje

Obrazek

2. LUCAS od Lucas 2014 :1luvu:

Lucas to wyjątkowy kocurek. Potrafi się przyjaźnić z człowiekiem .......jednak to przyjaźń na jego zasadach.

Obrazek

Obrazek

Jednak najlepszym przyjacielem Lucasa jest on sam. :mrgreen:

Obrazek

3.JULEK od Lucas 2014 :1luvu:

Najlepszym przyjacielem Julka jest Lucas z którym mieszka we wspólnym domku. Jednak to bardzo specyficzna przyjaźń bo Lucas to trudny zawodnik ale cóż tak czasami wygląda męska przyjaźń. 8)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Czasami myszka też potrafi być dobrą przyjaciółką dla Julisia. :wink:

Obrazek

4. DYZIO i GAPCIO od Arcana :1luvu:

Dyzio i Gapcio. Rude futerka, rude rozumki - ruda przyjaźń od 7 lat.

Każdy rudy wie, do czego służy poduszka


Obrazek

Weź nie świruj, weź się przytul

Obrazek

Raz pod rączkę , raz pod nóżkę

Obrazek

Pod czujnym kobiecym okiem "Byle ze mną tego nie robili" :evil:

Obrazek

Trochę higieny i można odpocząć

Obrazek

Obrazek

5. DROPS od ewkkrem :1luvu:

Drops, jako starszy, mądrzejszy, i ten - co z niejednego pieca jadł i ten, który przeżył (co najmniej) 8 lat wolności i ten, który potrafi kochać ludzia i inne kotki i ten który potrafi znosić to, co mu się niekoniecznie podoba :mrgreen: , :P. A oto dowód!!!

Obrazek

Początki Maćka w naszym domku. Drops uczy go savoir-vivru :mrgreen: (nie włazić na klawiaturę!!!).

Obrazek

Maciek mnie "kocha" ? :?

Obrazek

To już "na odczepne" - masz liza i daj mi spokój PRZYJACIELU :D
Drops to ... ten pingwin :D . Szaruch w skarpetach to Maciek :wink:


6. FELIKS od Nul :1luvu:


Feliks - przyjaciel Bajki i Bezi (chyba nie muszę dodawać, że Feliś to ten w środku? To widać :))

Obrazek

Feliś jest jednak głównie przyjacielem Bezi - proszę zwrócić uwagę na rozanielony wyraz pysia Beziowego:

Obrazek

Obrazek

Ale oprócz lizania...

Obrazek

... jest też niekiedy "zwykłe" wspólne spanie... (prawda, że się ułożyli w serduszko?)

Obrazek

Obrazek

... a czasem - czułość przez "kraty"...

Obrazek

7. FUKS od Moli25 :1luvu:

Fuksio i Negra

Obrazek

Fuksio i Negra na śpiocha :lol:

Obrazek

8. KODI od kociarkowaaaa :1luvu:

W lutym w konkursie pisałam, że Kodi szuka domu,
mijają 2 miesiące odkąd u nas jest i nadal nikt go nie chciał adoptować, także zostaje z nami :)

Wprowadził męską harmonię w domu, wujkowie bawią się z grzdylem i razem śpią.

Kodi to mały kociak krówka, Franek to buro-biały kocur, a Damon to czarny kocur.

Sen przy dużym wujku Damonie jest najspokojniejszy :)


Obrazek

Z wujkiem Frankiem najlepsze są zapasy.

Obrazek

Pozować do zdjęcia też potrafimy w trójkę na drapaczku :)

Obrazek

Gdzie dwóch się bije, tam pozostała dwójka ma spokój :P
Kotka nie lubi gówniaczka ale póki jej nie goni to go toleruje.


Obrazek
Ostatnio edytowano Nie mar 22, 2020 12:19 przez Ewa L., łącznie edytowano 6 razy
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie mar 01, 2020 20:56 Re: " KOCI PRZYJACIELE " - wybory Miss i Mistera Miau marzec

ZAPRASZAM !!!
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie mar 01, 2020 23:29 Re: " KOCI PRZYJACIELE " - wybory Miss i Mistera Miau marzec

Jestem :1luvu:

AgaS1987

 
Posty: 3677
Od: Wto mar 12, 2013 9:33

Post » Pon mar 02, 2020 3:12 Re: " KOCI PRZYJACIELE " - wybory Miss i Mistera Miau marzec

Ale fajny temat na foty :)

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Pon mar 02, 2020 12:14 Re: " KOCI PRZYJACIELE " - wybory Miss i Mistera Miau marzec

juz szukamy fotek :)
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon mar 02, 2020 21:14 Re: " KOCI PRZYJACIELE " - wybory Miss i Mistera Miau marzec

Aaa... jeśli obrazek dotyczyłby przyjaźni kocio-kociej w parze mieszanej, to należy zgłosić w obu kategoriach? Czy sobie wybrać, czy się zgłasza jako Miss, czy jako Mistera? Bo tak sobie myślę, że może by się takie obrazki znalazły... :)
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11132
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto mar 03, 2020 10:14 Re: " KOCI PRZYJACIELE " - wybory Miss i Mistera Miau marzec

Nul pisze:Aaa... jeśli obrazek dotyczyłby przyjaźni kocio-kociej w parze mieszanej, to należy zgłosić w obu kategoriach? Czy sobie wybrać, czy się zgłasza jako Miss, czy jako Mistera? Bo tak sobie myślę, że może by się takie obrazki znalazły... :)

Musiałabyś wybrać kogo to przyjaciel czy koreczki czy kocurka. Można zgłosić i ją i jego ale zdjęcia nie mogą się powtarzać.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości