Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków w DS-ie.

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Sob lut 15, 2020 19:02 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków w drodze do DS.

Gosiagosia pisze:Super :1luvu:
Oby szybko się zadomowiły, to cudne kociaki i chyba szybko się odnajdą w nowym domku :1luvu:
Dobrze że wzięli oba będzie im weselej, takie dwa żywioły to lepsze niż telewizor :ryk: :ryk:


co do tego nie ma wątpliwosci :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72490
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob lut 15, 2020 19:13 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków w drodze do DS.

Emek szybko zaakceptuje nowy domek, Pipi jest ostrożniejsza, to w końcu dziewczynka, te są mądrzejsze. Oba to jednak przytulaki, człowieka potrzebują jak powietrza.

ewar

 
Posty: 54903
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob lut 15, 2020 19:15 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków w drodze do DS.

ewar pisze:Emek szybko zaakceptuje nowy domek, Pipi jest ostrożniejsza, to w końcu dziewczynka, te są mądrzejsze. Oba to jednak przytulaki, człowieka potrzebują jak powietrza.


będa razem to będzie im łatwiej
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72490
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie lut 16, 2020 0:16 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków w drodze do DS.

Kciuki dla kociaków :ok: :ok: :ok:
Super, że bedą wieści z ich nowego domu :D

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2391
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie lut 16, 2020 7:29 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków w drodze do DS.

Już są i zdjęcia. Emek wyluzowany na kanapie, Pipi mniej, ale już zaciekawiona i zaczyna zwiedzać. Mieszkanie jest ogromne, prawie trzy razy takie jak p.Izy, będą miały gdzie biegać.
Obrazek
Obrazek
Zdjęcia robione tuż po przyjeździe, dobrze to wróży :ok:

ewar

 
Posty: 54903
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie lut 16, 2020 8:56 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków w drodze do DS.

ewar pisze:Już są i zdjęcia. Emek wyluzowany na kanapie, Pipi mniej, ale już zaciekawiona i zaczyna zwiedzać. Mieszkanie jest ogromne, prawie trzy razy takie jak p.Izy, będą miały gdzie biegać.
Obrazek
Obrazek
Zdjęcia robione tuż po przyjeździe, dobrze to wróży :ok:

:1luvu: :1luvu:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25464
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie lut 16, 2020 9:06 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków w drodze do DS.

ewar pisze:Już są i zdjęcia. Emek wyluzowany na kanapie, Pipi mniej, ale już zaciekawiona i zaczyna zwiedzać. Mieszkanie jest ogromne, prawie trzy razy takie jak p.Izy, będą miały gdzie biegać.
Obrazek
Obrazek
Zdjęcia robione tuż po przyjeździe, dobrze to wróży :ok:


widać ,ze sa u siebie :D
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72490
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie lut 16, 2020 11:51 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków w drodze do DS.

Dostałam maila, że kotki zjadły sporo, skorzystały z kuwety, czyli jest OK. Trochę się jeszcze boja, ale jak nikt się nie rusza to buszują po całym mieszkaniu, szczególnie upodobały sobie górne partie :mrgreen: Uprzedzałam.

ewar

 
Posty: 54903
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie lut 16, 2020 13:57 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków w DS-ie.

Wróciłam od swoich bezdomniaczków i wieści mam dobre, a także takie niezbyt. Po kolei. Była Jadzia 8O Wygląda ładnie, jest grubiutka, ale bardzo wystraszona. Jadła i rozglądała się na boki. Była głodna, zjadła mnóstwo mięsa, dałam jej wszystko, co miałam, nie zostawiłam nic dla Kulek. One dostają regularnie, Jadzi dawno nie było. Smakowała jej też sucha Josera z kaczką, mokra karma Kitty nie ( jest w misce na zdjęciu), ale już tacka Winstona owszem.
Obrazek
Dałam jej trochę jeszcze jedzenia na murku, ale zostawiła coś dla srok również i sobie poszła
Obrazek
U Kulek też byłam, nie było Sreberka :( i to jest ta niezbyt dobra wiadomość. Wojowniczy buras przebiegł mi drogę, gdzieś zniknął w krzakach i go już nie widziałam. Był natomiast miły, bardzo ładny czarny kocur. Podjadł sobie i zniknął.
Obrazek
Ktoś im dzisiaj przyniósł kocią karmę, suchą i mokrą, jeszcze sporo zostało, ale czarnemu kocurkowi bardziej smakowały moje tacki Winstona.
Butelka-karmnik spadła na ziemię, drut chyba zardzewiał, druga wisiała. Jakoś ją umocowałam, we wtorek wymienię druty.

ewar

 
Posty: 54903
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie lut 16, 2020 18:21 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków w DS-ie.

Oo i znów Kraków zostaje kotowzbogacony dzięki ewar i pani Izie :)
Niech się kotkom wiedzie! :)
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11124
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon lut 17, 2020 8:35 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków w DS-ie.

:lol: W Krakowie jest parę stalowowolskich kotów, fakt. Mają naprawdę dobre domki, na przykład Bajka :lol:

ewar

 
Posty: 54903
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon lut 17, 2020 8:44 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków w DS-ie.

Ucieszyła mnie wiadomość o Jadzi, dobrze że przyszła :ok:
Nie próbowałaś jej śledzić?

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25464
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lut 17, 2020 9:08 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków w DS-ie.

czyli już wiosna jak Jadzia sie pojawiła? :D

niech już systematycznie przychodzi :ok: :ok: :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72490
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon lut 17, 2020 10:24 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków w DS-ie.

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25464
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lut 17, 2020 13:46 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków w DS-ie.

Kolejne wieści z domku. Koty szaleją, biegają, a mają kilkanaście metrów do przebiegnięcia po prostej :D W nocy spały w łóżku z młodą Dużą, bo to w sumie są jej koty. No i dobrze, prawda? Imiona będą zmienione, ale mi to zupełnie nie przeszkadza.

ewar

 
Posty: 54903
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości