Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków w DS-ie.

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Śro lut 12, 2020 17:46 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.Stella w DS.

Trzy wystarczy, naprawdę. Wiem coś o tym, bo miałam i jedynaczkę i nie tak dawno dobiłam do 12 :oops: Ani to dobre dla ludzi, ani dla kotów. A Mela i kociaki są naprawdę kotami ze snów. Nie mogę znaleźć u nich ani jednej wady. Kociaki u p.Izy to już inna bajka. Są urocze, ale łobuzy z nich straszne. Nie miały mamy takiej mądrej jak Mela, Tino je lubi, ale jako wychowawca średnio się sprawdza :oops: Oczywiście, one wyrosną z tego, będą spokojniejsze, ale chwilę to potrwa.
Tak się zastanawiam nad bazarkiem portretowym. Może ktoś chciałby taki portret swojego kota, wystarczyłoby przesłać zdjęcie. Pani zarobiłaby może parę groszy na utrzymanie zwierząt. Myślę też o psie, bo jemu należałoby zrobić porządek z zębami.

ewar

 
Posty: 54971
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw lut 13, 2020 14:44 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.Stella w DS.

Rano byłam w lecznicy, kupiłam leki dla Beni na niecałe trzy tygodnie, kropelki dla Lucy na zapas i jestem lżejsza o 102 zł. Ale tak trzeba. Dobrze, że Lucy ma niezłe oczka po kroplach sterydowych i niech tak będzie jej najdłużej.
Pod hutą byłam, ale Jadzia nie przyszła. Jej strata, miałam między innymi jej ulubione serca drobiowe. U Kulek też byłam i zobaczyłam dwa koty na drzewie. Piękny, dorodny buras gonił moje Sreberko :( Buras jest pobudzony, Sreberko to kocia ciapa, boi się własnego cienia. Na szczęście buras bał się mnie, Sreberko mogło więc w miarę spokojnie zjeść. Był głodny, miski były puste, porozrzucane po całym terenie. Burasowi też nałożyłam na michę, ale on chyba ma burzę hormonów i o jedzeniu nie myśli.
To Sreberko
Obrazek
Buras siedział w krzaczkach i gotowy był na walkę.
Obrazek
Sreberko się najadł, poszedł sobie gdzieś, a jedzenia zostało, jak zwykle był szwedzki stół, parę kotów powinno się najeść. Sikorki też były w dużej liczbie, jadły ziarenka ze smakiem. Muszę dokupić słonecznika, bo już mi się kończy.

ewar

 
Posty: 54971
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw lut 13, 2020 15:10 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.Stella w DS.

wiosna nadchodzi to hormony w kotach buzują :strach:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72722
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw lut 13, 2020 16:28 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.Stella w DS.

Boję się bardzo :( W lecznicy widziałam, jak kocury potrafią walczyć, to czasami kończy się tragicznie. Jeśli ktoś pamięta Bartusia zabranego spod huty, to wie, że całą głowę miał pokrytą ranami. Przemywałam mu je wodą, ale szybko oczywiście go stamtąd zabrałam. Kiedyś bałam się, że stracił oko, ale to była na szczęście rana nad okiem. Blizny porosły futerkiem, Bartuś już dawno bezpieczny, ale czy Sreberko sobie poradzi?

ewar

 
Posty: 54971
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw lut 13, 2020 17:21 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.Stella w DS.

Bazarek portretowy może być ciekawym pomysłem :) Obawiam się, że mogłabym się skusić :) O ile dobrze pamiętam, Bastet oferowała kiedyś rysowanie, zainteresowanie było chyba większe niż podaż, bo chyba tylko planowała trzy rysunki zrobić. Więc może rzeczywiście by to pomogło pani, a i niektórzy milusińscy by mieli takie fajne coś :)
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11222
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt lut 14, 2020 6:59 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.Stella w DS.

Porozmawiam z panią, a nuż się uda?

ewar

 
Posty: 54971
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt lut 14, 2020 14:12 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.Stella w DS.

Będę czekać na wieści :)
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11222
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Sob lut 15, 2020 12:26 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.Stella w DS.

Fajnie :lol:
A tak w ogóle, to załamać się przyjdzie. Dzisiaj musiałam nieco wcześniej podjechać do bezdomniaków. Jadzi oczywiście nie było :( , ale i u Kulek żadnego kota ani śladu :placz: Chyba już nikt, poza mną do nich nie zagląda, bo miski puste. Tylko parę sikorek przyleciało. Jutro podjadę tak jak zwykle, może chociaż Sreberko się pokaże.

ewar

 
Posty: 54971
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob lut 15, 2020 15:07 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.Stella w DS.

ewar pisze:Fajnie :lol:
A tak w ogóle, to załamać się przyjdzie. Dzisiaj musiałam nieco wcześniej podjechać do bezdomniaków. Jadzi oczywiście nie było :( , ale i u Kulek żadnego kota ani śladu :placz: Chyba już nikt, poza mną do nich nie zagląda, bo miski puste. Tylko parę sikorek przyleciało. Jutro podjadę tak jak zwykle, może chociaż Sreberko się pokaże.

:(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72722
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob lut 15, 2020 17:28 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.Stella w DS.

Bo ludzi pewnie też cieszy jak koty do nich przychodzą, a teraz pochowane, bo pogoda różna, to i ludzie się zniechęcili :(
Piękne to Sreberko, a wiesz jakiej płci?

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10240
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Sob lut 15, 2020 17:58 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.Stella w DS.

Podejrzewam, że kocurek, ale nie chce mi pokazać podogonia :wink:

ewar

 
Posty: 54971
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob lut 15, 2020 18:12 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków w drodze do DS.

a które to mają domek?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72722
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob lut 15, 2020 18:14 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków w drodze do DS.

Jak w tytule. Parka kociaków od p.Izy jedzie do swojego domku do Krakowa. Pan z córką przyjechał po nie, zapakowałam towarzystwo do pięknego, dużego transporterka, przykryłam kocykiem i pojechali sobie. Domek chyba fajny. Ludzie mieli kota kartuskiego, zmarł na chłoniaka miesiąc temu, a bez kota jakoś nie da im się żyć. No to mają dwa :lol: Domek sprawdzony przez ewan, dziękuję bardzo :1luvu: Nie było się do czego przyczepić, koty będą mieć ogromną przestrzeń, osiatkowany balkon, opiekę weta, dobre jedzenie...itd. W zamian ludzie będą mieć naprawdę fajne koty, przytulaśne, miłe, zabawowe.Koty dostały porządną wyprawkę, oczywiście, rzeczy nowe i takie, które już znają i lubią, powinny szybko zadomowić się. Umowa podpisana, obiecane są wieści na bieżąco, zobaczymy jak wszystko się ułoży.kciuki mimo wszystko potrzebne.
Biedny Tino znów jest jedynakiem, szuka kociaków :( P.Izie też trochę smutno, ale na pewno kotom będzie lepiej niż u niej, ona też potrzebuje spokoju, żywiołowe kociaki trochę dawały jej popalić.
Dziękuję Arcanie za ogłoszenia i cierpliwość w odpowiadaniu na idiotyczne telefony :1luvu:

ewar

 
Posty: 54971
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob lut 15, 2020 18:38 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków w drodze do DS.

Co za czasy, żeby takie kociaki trzeba było ogłaszać przez 3 miesiące i na 3 miasta :roll:
Kciuki, żeby się szybko odnalazły, w szczególności z kuwetą, w nowym domku :ok: :ok: :ok:

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 15 >>

Post » Sob lut 15, 2020 18:42 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków w drodze do DS.

Super :1luvu:
Oby szybko się zadomowiły, to cudne kociaki i chyba szybko się odnajdą w nowym domku :1luvu:
Dobrze że wzięli oba będzie im weselej, takie dwa żywioły to lepsze niż telewizor :ryk: :ryk:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Gosiagosia i 32 gości