Kosmetyki - WYSPRZEDAŻ!!! Na stadko ametyst55

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Śro sty 29, 2020 21:00 Kosmetyki - WYSPRZEDAŻ!!! Na stadko ametyst55

Z domu ametyst55: Filemon [*] :cry: Zoja - takie najmłodsze upierdliwości :P potrzebuje na dalszą diagnostykę. Na razie lepiej nie przyglądać się wnikliwej reszcie stada, bo jeszcze co z niego wypełznie :twisted:
Za to można dopomóc wybierając sobie jakieś kosmetyki. A może ktoś miałby ochotę na wykup cegiełki?


Takie nowe zadomowiło na chwilę i trzeba doprowadzić do porządku co, jak wiemy, kosztowne bywa
Obrazek

Kosmetyki szukają nowych właścicieli :!:

* Towar lekko próbowany przez moją koleżankę, a że jej do końca nie przypadły te produkty to gustu (dobrze wiemy,jak to jest i choć walczymy z zakupoholizmem, to czasem po prostu chcemy mieć coś nowego dla pocieszenia zmysłów :mrgreen: ) postanowiła się podzielić. Zużycie minimalne, najczęściej sprawdzenie koloru/konsystencji, bądź jednorazowa aplikacja. Przy każdym produkcie dodana stosowna adnotacja :ok:


Lecim z tym asortymentem <3

Obrazek


1.Paleta rozświetlających róży. Są lekko błyszczące, a dwa z nich mogą posłużyć jako rozświetlacze, lekko napigmentowane, więc nie będzie tzw. tafli (cokolwiek to znaczy :P) CENA:15zł :arrow: kocka :1luvu:

2.Produkt Revers jest pudrem rozświetlającym, ale raczej do ciała, bo ma delikatne drobinki, więc latem idealnie podkreśli/uwypukli to co powinien. CENA: 4zł
3.Produkt Revolution głownie jako pudrowy rozświetlacz do twarzy, ale do ciała też można wykorzystywać. CENA: 9zł SPRZEDANY :P
Obrazek

4.Rozświetlacz ogromny (czy to da się zużyć w ciągu roku :20147 ) kilkukrotnie pomiziany pędzelkiem; zapewnia delikatne rozświetlenie twarzy. CENA: 10zł
Obrazek

5.Bronzer raz pomacany, ponoć sprawdź się latem albo po prostu do ciemniejszej karnacji, bo jest średnio-ciemny.Nie robi plam, daje matowe wykończenie. CENA: 10zł
Obrazek

6.Lakier do paznokci. Tutaj nówka nieśmigana, gdyż z wyglądu kolor nie przypasował. CENA: 6zł
Obrazek

7.Pyłkowy cień do oczu, w kolorze szaro-fioletowy.Duużo go :D CENA: 5zł
8.Tusz do rzęs Revlon raz użyty, otwarty z końcem grudnia. Kolor dark brown, ale na rzęsach, jak i przy zmywaniu wygląda na czarny (to mój nietrafiony wybór :P)
CENA: 6zł
:arrow: Koki-99 :201413
Obrazek
9.Balsam perfumowany Orifflame Amber Elixir. Użycie 3-krotne, ubytek niewielki, a jaka gęstość, to trzeba wyczytać z obrazka :D CENA: 10zł :arrow: kocka :1luvu:
10.Perfumiki BI-ES The magic Experience 15ml. Dwa razy psiknięte. CENA: 8zł :arrow: Nelly 8)

11.Korektor Bouriois Healthy Mix; kolor: 51 clair light - raz spróbowany, otwarty z końcem stycznia. CENA: 10zł :arrow: lunarmermaid <3
12.Podkład Bouriois Healthy Mix; kolor: 50 rose ivory - trzykrotne użycie, otwarty z końcem stycznia. CENA: 15zł :arrow: bea3 :piwa:
13.Lakier do paznokci Revlon; kolor: 530 double down - raz wypróbowany, otwarty z końcem stycznia. CENA: 4zł
14.Kredka do oczu i do ust Golden Rose Miracle Pencil; kolor cielisty - kolor sprawdzony na dłoni. CENA: 5zł
Obrazek

15.Puder/podkład mineralny L'Oreal True Match; kolor: 1D/1W [ivory dore/golden ivory], najjaśniejszy kolor kolekcji (nie licząc białego, transparentnego). Zostało połowę opakowania. CENA: 12zł
16.Mineralny, wypiekany puder do twarzy i ciała AA Wings of Color; kol.: 151 holographic. Okazuje się, że to nie tyle puder, co rozświetlacz :mrgreen: Jedynie sprawdzony, czyli cały do sprzedania. CENA: 15zł :arrow: kocka :kotek:
17.Korektor kryjący pod oczy AA Wings of Color; kol.: 10 Ivory, 6ml.Raz wypróbowany, niestety dla bardzo jasnych cer za ciemny. CENA: 8zł
18.Lakier do paznokci Wibo imitujący satynę Nr 4, ciemny, z refleksami fioletu.Pomyliłam numerek,miałam kupić inny :P CENA: 5zł
ObrazekObrazekObrazekObrazek

19.Woda perfumowana DALI Salvador Dali 5ml w uroczej buteleczce. Zapach orientalno-kwiatowy CENA: 10zł :arrow: Koki-99 :partygirl:
20.Perfumy suche [kostka ok.25g] Amber Musk Jamid Hemani. Stworzona na bazie olejów o zapachu ambry, róży, piżma. Zapach nabiera głębi kilka chwil po potarciu na nadgarstku. Dla miłośniczek otulającego Orientu, ale dla mnie to jeszcze nie jest ta nuta, której poszukuję. CENA: 15zł :arrow: edii :piwa:

21.Baza/klej pod cienie Glitter glute Revolution 8ml, nie otwierany, ważny do paź.2021r.(pudełeczko zniszczone) CENA: 14zł
22.Cień foliowy, masełkowy, kol.:Rose gold - dla odważnych :P Użyto raz, bez dotykania palcami, dobrze trzyma się nawet nałożone bez specjalnych baz. CENA: 10zł :arrow: kfiatek 1983 :201419
23.Pomadka matowa Souffle de Velvet Bourjois, nr 07 Plum plum pidour. Jedynie otwarta, odcień okazał się nieodpowiedni. CENA: 12zł :arrow: kfiatek 1983 :201419
24.Tusz do rzęs Bourjois, 72 Fabulous brown (ciemno brązowy). Otwarty pod koniec lipca, użyty czterokrotnie, niestety nie dał na moich rzęsach oczekiwanego pogrubiającego efektu, a wydłużenia nie potrzebuję :P
ObrazekObrazek

25.Nacomi.Face mist watermelon. Nawilżająca mgiełka do twarzy i ciała o zapachu arbuza.80ml. Raz psiknięta. CENA: 12zł :arrow: edii :piwa:
26.Mydełko glicerynowe pomarańcza (100g,średnica 7,5cm) CENA: 9zł :arrow: alessandra :kotek:
27.Organique duża kula do kąpieli o zapachu pomarańczy i chilli. CENA: 8zł :arrow: edii :piwa:


28.Lirene. Maska na tkaninie na okolice oczu. CENA: 5zł :arrow: edii :piwa:
29.Bielenda. Bąbelkująca maseczka detoksykująca. CENA: 2zł :arrow: edii :piwa:



Narzędzia do makijażu NIEUŻYWANE!

A.Pędzel duży, do pudru, bronzera i takich tam przyjemności w pudrze/kamieniu nakładanych na twarz. W dotyku: puchaty, miękki. CENA:10zł :arrow: lunarmermaid <3
B.Pędzelek do brwi lub kreski na powiece. W dotyku: przyjemny, delikatny CENA:4zł
C.Kompaktowy: pędzelek z jednej i pacynka z drugiej strony CENA:1zł za szt 2szt :arrow: Koki-99 :201413
Obrazek ObrazekObrazek

Etui na okulary, miły w dotyku materiał. Pomyślałam,że spełni się również w roli opakowania na pędzle :D CENA: 10zł :arrow: alessandra :mrgreen:

Elegancki kubeczek w pudełku. Można sobie zrobić prezent :D CENA: 20zł :arrow: alessandra :king:





R O Z L I C Z E N I E:


Koki-99 6zł+2zł + cegiełka = 13zł :arrow: wysłane: 30 stycznia
Nelly 8zł :arrow: nadanie: 10 lutego
kocka 15zł + 10zł + cegiełka = 31,50zł :arrow: nadanie: 3 lutego
mir.ka 4 cegiełki

Na chwilę obecną uzbierało się 72,50zł :arrow: 3 lutego przelano 75zł

lunarmermaid 10zł + 10zł :arrow: wysyłka: 28 kwiecień
alessandra 2 cegiełki - potwierdzona wpłata do źródła :mrgreen:

Środki uciułane przekazano 24 kwietnia

alessandra 20zł :arrow: wysyłka: 29 maja
spoza forum 9zł [przelew 10 lipca]


Koki-99 10zł :arrow: wysyłka 15 lipca
alessandra 10zł [przelew własny]
bea3 15zł :arrow: wysyłka 17 lipca

17 lipca przelano 25zł

kocka 15zł + cegiełka :arrow: wysyłka: 24 lipca

alessandra 9zł [przelew własny]

kfiatek 1983 10zł + 12zł :arrow: wysyłka: 7 października
edii 15zł + 12zł + 8zł + 7zł :arrow: wysyłka: 15 października

15 października przelano 64zł
Ostatnio edytowano Pt paź 16, 2020 21:16 przez Atta, łącznie edytowano 50 razy

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10833
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Śro sty 29, 2020 21:03 Re: Kosmetyki szukają swoich właścicieli

Pomyślałam, że Zoja mogłaby posłużyć jako symbol cegiełki Obrazek Choć tak naprawdę, to widać,że zrobiła się z niej już niezła cegła :ryk: Poza tym egzemplarz nadaje się od razu do wysłania :mrgreen:

Gdyby ktoś miał ochotę w ten sposób wspomóc skarbonkę ametystt55 to bardzo proszę, nie ma się co krępować ;)


CEGIEŁKA ma równowartość 5zł
Ostatnio edytowano Czw maja 21, 2020 16:48 przez Atta, łącznie edytowano 2 razy

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10833
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Śro sty 29, 2020 21:22 Re: Kosmetyki szukają swoich właścicieli

Tusz Revlon i patyczki do cieni oba poproszę.

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10240
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Śro sty 29, 2020 21:28 Re: Kosmetyki szukają swoich właścicieli

Pięknie dziękujemy :1luvu: :201494
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21525
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Śro sty 29, 2020 21:30 Re: Kosmetyki szukają swoich właścicieli

Atta pisze:Pomyślałam, że Zoja mogłaby posłużyć jako symbol cegiełki Obrazek Choć tak naprawdę, to widać,że zrobiła się z niej już niezła cegła :ryk:

Gdyby ktoś miał ochotę w ten sposób wspomóc skarbonkę ametystt55 to bardzo proszę,nie ma się co krępować ;)


a cegiełka po ile zeta? :wink:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro sty 29, 2020 22:50 Re: Kosmetyki szukają swoich właścicieli

A ja bym chętnie przygarnęła perfumik Bi-es - sobie przeczytałam co to za zapach cytuję "Experience The Magic marki Bi-Es to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Zapach stworzony dla kobiety z pewną dozą szaleństwa, nie bojącej się marzyć" no to jak dla mnie, szczególnie ta doza mnie dotyczy :ryk: Nie no orientalno kwiatowe mnie interesują. Tylko jak to zrobić z wysyłką? A może można dołożyć je do książki u Ciebie?
Ostatnio edytowano Śro sty 29, 2020 23:26 przez Nelly, łącznie edytowano 1 raz

Nelly

Avatar użytkownika
 
Posty: 19844
Od: Nie lut 10, 2002 9:36
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro sty 29, 2020 23:23 Re: Kosmetyki szukają swoich właścicieli

a dla mnie numer 1 i 9 :D

kocka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4807
Od: Pt lut 27, 2015 22:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro sty 29, 2020 23:59 Re: Kosmetyki szukają swoich właścicieli

mir.ka pisze:a cegiełka po ile zeta? :wink:

Dobrze,że przypomniałaś Mireczko :201494 Damy po 5zł i kazdy wedle uznania wykupi :)

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10833
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw sty 30, 2020 0:00 Re: Kosmetyki szukają swoich właścicieli

Koki-99 pisze:Tusz Revlon i patyczki do cieni oba poproszę.


Tak jest! Dziękuję za rozpoczęcie kosmetycznej imprezki :201413

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10833
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw sty 30, 2020 0:06 Re: Kosmetyki szukają swoich właścicieli

Nelly pisze:A ja bym chętnie przygarnęła perfumik Bi-es - sobie przeczytałam co to za zapach cytuję "Experience The Magic marki Bi-Es to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Zapach stworzony dla kobiety z pewną dozą szaleństwa, nie bojącej się marzyć" no to jak dla mnie, szczególnie ta doza mnie dotyczy :ryk: Nie no orientalno kwiatowe mnie interesują. Tylko jak to zrobić z wysyłką? A może można dołożyć je do książki u Ciebie?


Oczywiście,że pójdzie razem! A co, może chciałabyś mnie naciągnąć na dwa oddzielne pakowania? 8) :ryk: Serio, będzie słane razem i nawet nie będziesz mi nic przelewać, tylko potrącisz sobie kwotę za książkę i perfumy z zakupów, które u Ciebie poczyniłam :D

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10833
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw sty 30, 2020 0:09 Re: Kosmetyki szukają swoich właścicieli

kocka pisze:a dla mnie numer 1 i 9 :D

Fajnie :1luvu: cieszę się,że coś się spodobało.

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10833
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw sty 30, 2020 0:14 Re: Kosmetyki szukają swoich właścicieli

A ja bym jeszcze zwykły całkiem list chciała. Jak można. I konto.

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10240
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Czw sty 30, 2020 18:34 Re: Kosmetyki szukają swoich właścicieli

Koki-99 pisze:A ja bym jeszcze zwykły całkiem list chciała. Jak można. I konto.

Wysłane :201413

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10833
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt sty 31, 2020 1:28 Re: Kosmetyki/Kubeczek szukają nowych właścicieli

Informuję uprzejmie, iż wpłata od Koki-99 sugeruje, jakoby klientka jednocześnie wykupiła 1 cegiełkę <3 :mrgreen:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10833
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt sty 31, 2020 10:07 Re: Kosmetyki/Kubeczek szukają nowych właścicieli

a ja poproszę 4 cegiełki i konto
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości