W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro sty 15, 2020 19:20 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

A on za czasów cmentarnych miał robione zęby? Jest jakiś zapach z pyszczka?
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14665
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Śro sty 15, 2020 19:29 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

mziel52 pisze:A on za czasów cmentarnych miał robione zęby? Jest jakiś zapach z pyszczka?

Mumiś był "zgarnięty" z cmentarza i wtedy usunięte wszystkie ząbki z wyjątkiem kłów. Amorka też miała usuwane ząbki ale nie wszystkie. (Wszystkie te informacje mam z forum, bo paszcz im nie oglądałam). Mumisiowa paszcza nie "śmierdzi" :D . Żadnego zapaszku. Śmierdzi paszcza mojego Maćka i to mocno :( Mumiś jest bezzębny (poza kłami). Słyszę po chrupach, on łyka, Drops lub Maciek "chrupają", że ich chyba piętro niżej słychać.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7976
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Śro sty 15, 2020 21:10 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

No to spoko, ślina kapie, bo zęby nie trzymają, jak u mojej. Mam nadzieje, że uzupełnia płyny i pije.
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14665
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Śro sty 15, 2020 21:20 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Mumcio je głównie mokrą karmę i mięso. Suche czasem dojada. Mała garstka na cztery koty starcza na dwa dni i resztę, (połowę) wyrzucam. Rzadko widzę Mumcia przy wodzie. Amorkę widuję częściej, Dropsa też. Po dotyku, to nawet ja wyczuwam odwodnienie u Dropsa. U Nowaków jest jędrna, mięsista tkanka pod skórą :) I ... no... może nie grube ale takie ... nabite są :P .
Kiedyś pytałam weta bo moje koty nie piły wody. Usłyszałam, że skoro jedzą mokrą karmę to może im wystarczyć płynów.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7976
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek


Post » Sob sty 18, 2020 0:29 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

ewkkrem pisze:Mumcio je głównie mokrą karmę i mięso. Suche czasem dojada. Mała garstka na cztery koty starcza na dwa dni i resztę, (połowę) wyrzucam. Rzadko widzę Mumcia przy wodzie. Amorkę widuję częściej, Dropsa też. Po dotyku, to nawet ja wyczuwam odwodnienie u Dropsa. U Nowaków jest jędrna, mięsista tkanka pod skórą :) I ... no... może nie grube ale takie ... nabite są :P .
Kiedyś pytałam weta bo moje koty nie piły wody. Usłyszałam, że skoro jedzą mokrą karmę to może im wystarczyć płynów.


U mnie tez odkad jedza wylacznie mokre i barfa to bardzo rzadko je widuje przy fontannach, ktore wczesniej byly bardzo popularne. Ale to bylo w czasach gdy malz posypywal kotom hojna reka suche. Teraz juz sie ogarnal. :wink:
Zapisz sie do newslettera PETA i pomagaj zwierzetom wysylajac email!
https://www.peta.org/about-peta/learn-a ... -to-enews/

pibon

 
Posty: 4232
Od: Pon lip 09, 2012 10:26


Post » Pon sty 20, 2020 16:05 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Kurczę, Mumiś mnie wykończy! On sobie upodobał kanapę ale mnie na niej ma nie być :( . Poza tym, najkrótsza moja nieobecność w domu skutkuje zasiedlaniem kanapy przez Nowaków :evil:
Na codzień wygląda to tak: Mumiś podchodzi do kanapy, patrzy na mnie i ... jak ja nie patrzę to wskakuje, ułoży się ale mnie w takim przypadku, nie wolno nawet drgnąć :evil:.
Są u mnie już dłuuuuuuugo i Amorka zaaklimatyzowała się już dawno. Najczęstszą zabawą jest gonienie się Amorki z Maćkiem wokół foteli. Do tego Drops obserwuje "z góry" (biega po fotelach) i ... co rusz paca łapką przebiegającego kota :D . Tylko :( cały czas żal mi Mumcia. On się tym zabawom tylko przygląda. Czasem, jak inne śpią to pobawi się zabawkami. Czasem też pobryka z Amorką. I tyle jego :(
Podziękujemy, jak co miesiąc Pani A za 30 zł. dla Nowaków :D Dzięujemy bardzo, bardzo :201494

Nie wiem, może to głupie, ale zauważyłam, że jak jest chłodniej tzn. okno w kuchni (wychodzące na balkon) jest uchylone, to w koty wstępuje jakiś trzeci bieg :D . Czy może kotom być za ciepło? U mnie, zazwyczaj 22 - 24 st. C w domu.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7976
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pon sty 20, 2020 16:10 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

22 - 24 st. to nie jest za ciepło :ok: Może to zastrzyk tlenu z okna tak działa?
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60130
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon sty 20, 2020 16:16 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

jolabuk5 pisze:22 - 24 st. to nie jest za ciepło :ok: Może to zastrzyk tlenu z okna tak działa?

Pewnie tak. One dostają zastrzyk energii, jak okno (czytaj balkon - bo to to samo :D ) otworzę. Wszystko byłoby fajnie, gdyby nie to, że wówczas Mumiś zaczyna kichać :twisted: . I jak tu dogodzić wszystkim !!!
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7976
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek


Post » Wto sty 21, 2020 0:28 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

ewkkrem pisze:
jolabuk5 pisze:22 - 24 st. to nie jest za ciepło :ok: Może to zastrzyk tlenu z okna tak działa?

Pewnie tak. One dostają zastrzyk energii, jak okno (czytaj balkon - bo to to samo :D ) otworzę. Wszystko byłoby fajnie, gdyby nie to, że wówczas Mumiś zaczyna kichać :twisted: . I jak tu dogodzić wszystkim !!!

Też tak mam - koty lubią mieć otwarte, ale Uszatka za 1 - 2 dni zaczyna wykichiwać gile.
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60130
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw lut 13, 2020 16:19 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Obrazek

Dziękujemy Pani A. za 30,00 zł. :1luvu:

Czujemy się dobrze. Najlepiej, jak duża w kuchni bo ... wtedy mamy kanapę :lol:
Pozdrawiamy serdecznie :D
Amorka i Muminek.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7976
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Czw lut 13, 2020 16:21 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Jak one słodko razem wygladają :) Jakie są szczesliwe :1luvu:
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84792
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory


[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 65 gości