Logiś odszedł za Tęczowy Most

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt sty 10, 2020 21:41 Re: Logiś odszedł za Tęczowy Most

Baltimoore, mąż delfinki znalazł jeszcze dwa filmiki z Logisiem i mnóstwo ich zdjęć :D Jakieś dziwne zrządzenie losu, teraz jak kot odszedł ,padł mu komputer,chciał coś odtworzyć i znalazł wszystko

tutaj filmik Login z Bianką :)
https://www.youtube.com/watch?v=Okuq2P2 ... e=youtu.be

i jeszcze jeden
https://www.youtube.com/watch?v=MnUbbEuNzEQ

i jak był malutki :)
Obrazek

Obrazek

i bardzo chory
Obrazek

i z malutką Bianką (chyba to ona...)
Obrazek

i z Maniem[*]
Obrazek

i szczęśliwy na działce

Obrazek

To zdjęcie na przyczepie na działce delfinka bardzo lubiła :) . Było na Jej blogu i w ogłoszeniach Logisia
Obrazek

i mam jeszcze wiele,wiele fajnych :)

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Nie sty 12, 2020 19:32 Re: Logiś odszedł za Tęczowy Most

Część tych zdjęć była na blogu
a w Logisiu z tego ostatniego zdjęcia sama się zakochałam, oddaje całą jego osobowość i charkter.
Jak to dobrze, że dało się je odzyskać.

Dalej nie mogę sobie poradzić, zwłaszcza że od maja 2019 Logiś byl już intensywnym leczeniu, kroplówki, zastrzyki, tabletki, czego się bał i nienawidził i uciekał.
Całe moje życie było podporządkowane Logisiowi i jego chorobie- co robi, czy się już obudził, żeby go nie budzić do leków, a potem- żeby zjadł cokolwiek,bbo z łakomczuszka zrobił się kotek niejadek. Biegałam za nim jak z dzieckiem.
Nie mogę spać, a jak przysnę, to śnią mi się koszmary- ratuję Logisia, jeździmy po wetach i nie ma ratunku.

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Nie sty 12, 2020 19:36 Re: Logiś odszedł za Tęczowy Most

:(
Nic mądrzejszego nie przychodzi mi do głowy, ale jestem.
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Nie sty 12, 2020 19:38 Re: Logiś odszedł za Tęczowy Most

Jutro poślę Ci płytkę.
Dużo tego jest.
Będzie co oglądać,choć też się powtarzają zdjęcia. Mąż delfinki wgrał wszystko co znalazł podpisane Login,Logo,Logiś.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Nie sty 12, 2020 23:02 Re: Logiś odszedł za Tęczowy Most

Baltimoore pisze:Część tych zdjęć była na blogu
a w Logisiu z tego ostatniego zdjęcia sama się zakochałam, oddaje całą jego osobowość i charkter.
Jak to dobrze, że dało się je odzyskać.

Dalej nie mogę sobie poradzić, zwłaszcza że od maja 2019 Logiś byl już intensywnym leczeniu, kroplówki, zastrzyki, tabletki, czego się bał i nienawidził i uciekał.
Całe moje życie było podporządkowane Logisiowi i jego chorobie- co robi, czy się już obudził, żeby go nie budzić do leków, a potem- żeby zjadł cokolwiek,bbo z łakomczuszka zrobił się kotek niejadek. Biegałam za nim jak z dzieckiem.
Nie mogę spać, a jak przysnę, to śnią mi się koszmary- ratuję Logisia, jeździmy po wetach i nie ma ratunku.


:(
:201481
Szkoda mi Ciebie bardzo, wiem jakie to bolesne. Taki sliczny, kochany ten Logis, i taka przylepka cudowna. Bardzo milo bylo poogladac jego zdjecia z dzieciectwa i filmiki.
Moge jeszcze do Twojego opisu dodac wielka radosc, jak Bobcio zjadl i potem spal spokojnie wyciagniety w zrelaksowanej pozycji na kocyku. A rano po wstaniu predko sprawdzalam, czy wyszedl na patio, bo jak tak, to znaczy ze dobrze sie czuje. I zajezdzanie po pracy zeby kupic jakies inne puszeczki, bo moze akurat mu cos nowego posmakuje.
Mam nadzieje, ze poczujesz sie lepiej, Baltimoore. Zrobilas wszystko co mozna i wiecej, taki mial Logis cudowny domek, tyle milosci, to jest najwazniejsze :1luvu:
My z mezem potrafimy na jakies wspomnienie nagle wybuchnac placzem, jedno zacznie i drugie wtoruje. Pomaga mi czasem jak pomysle, ze moj czas z Bobim sie po prostu skonczyl, nie bylo wiecej dane i chocbym robila nie wiem co, czasu bylo tylko tyle, ile bylo.
Zapisz sie do newslettera PETA i pomagaj zwierzetom wysylajac email!
https://www.peta.org/about-peta/learn-a ... -to-enews/

pibon

 
Posty: 4221
Od: Pon lip 09, 2012 10:26

Post » Pon sty 13, 2020 20:00 Re: Logiś odszedł za Tęczowy Most

Płyta dziś do Ciebie wyleciała :)

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pon sty 13, 2020 23:08 Re: Logiś odszedł za Tęczowy Most

Baltimoore, bardzo bardzo Ci współczuję... doskonale rozumiem Twój ból i Twoją rozpacz :placz: Trzymaj się...jakoś

Logisiu [*]
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Czw sty 16, 2020 10:45 Re: Logiś odszedł za Tęczowy Most

Dwa tygodnie od śmierci Logisia, coraz większa pustka i ból :placz:

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Czw sty 16, 2020 10:48 Re: Logiś odszedł za Tęczowy Most

Przytulam :(
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Czw sty 16, 2020 10:52 Re: Logiś odszedł za Tęczowy Most

:201428

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Nie lut 02, 2020 9:05 Re: Logiś odszedł za Tęczowy Most

Miesiąc
ale jeden z najdłuższych i najokropniejszych w moim życiu
:placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Nie lut 02, 2020 10:52 Re: Logiś odszedł za Tęczowy Most

Powiedz czy zdjęcia Logisia z kocięctwa sprawiły Ci trochę radości? Albo jakiekolwiek inne z tej płyty?
Dość sporo ich było. Niektóre fajne i radosne :)

Ja bym dała wszystko by móc zobaczyć mojego Rudego[*] jak był maleńki ... ale mam tylko te od siebie,na ulicy nikt mu nie robił:(nie wiem jak żył wcześniej.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Nie lut 02, 2020 14:04 Re: Logiś odszedł za Tęczowy Most

Nie wiem co napisać: współczuję tylko tyle i aż tyle...

Smutne są te okrągłe daty odejścia naszych futrzastych przyjaciół :placz:

makrzy

 
Posty: 959
Od: Sob sie 04, 2018 14:23
Lokalizacja: śląsk

Post » Nie lut 02, 2020 17:51 Re: Logiś odszedł za Tęczowy Most

Obrazek

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Nie lut 02, 2020 18:11 Re: Logiś odszedł za Tęczowy Most

tabo10 pisze:Powiedz czy zdjęcia Logisia z kocięctwa sprawiły Ci trochę radości? Albo jakiekolwiek inne z tej płyty?
Dość sporo ich było. Niektóre fajne i radosne :)

Ja bym dała wszystko by móc zobaczyć mojego Rudego[*] jak był maleńki ... ale mam tylko te od siebie,na ulicy nikt mu nie robił:(nie wiem jak żył wcześniej.



Tabo10
Jestem niewyobrażalnie wdzięczna Tobie i Mężowi Delfinki za te zdjęcia, tak pięknie opisane, Logisia rozpoznałaby wszędzie.
Wszystko związane z Logisiem ma dla mnie wielką wartość. Jest bezcenne i niesamowite że udało Ci się te zdjęci dla mnie zdobyć. To jest jego wcześniejsze życie.
Na razie ból jest strasznie świeży i ostry, nie pozwala mi się niczym cieszyć, łzy rozmazują mi obraz.
Nawet wgranie zdjęcia Logisia tego tutaj i tych w wątku pamiątkowym zabrało mi cały dzień.
Miałam 2 tygodnie temu poważne nerologiczne problemy wywołane stresem i bezsennością.
Sypnął się też zdrowotnie kilkunastoletni Baltazar, musiałam się ogarnąć i go ratować, na szczęście jest lepiej.
Nie rozumiem, dlaczego nie udało się uratować o połowę młodszego Logisia :placz: :placz: :placz:
Bianka szuka swojego przyjaciela, biega, szuka, wącha i miauczy, i cierpliwie czeka aż wróci- jak zawsze wcześniej :placz:

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], włóczka i 153 gości