" KOCI PUPILE " - wybory Miss i Mistera Miau styczeń 2020

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Wto gru 31, 2019 22:56 " KOCI PUPILE " - wybory Miss i Mistera Miau styczeń 2020

PO DŁUGIEJ PRZERWIE SERDECZNIE ZAPRASZAM NA WYBORY MISS I MISTERA MIAU STYCZEŃ 2020 ROKU !!!

" DOM BEZ KOTA TO GŁUPOTA " , " BYŁAM NORMALNA DWA KOTY TEMU " ......TO TYLKO KILKA HASEŁ KOCIARZY MAJĄCYCH KOTA NA PUNKCIE KOTA. W TYM KONKURSIE PRZEDSTAWIAMY SWOJE KOTY W WERSJI DOWOLNEJ - ŚPIĄCE , LEŻĄCE, SKACZĄCE ....PO PROSTU KOTY. DLATEGO TEMAT KONKURSU STYCZEŃ 2020 TO :

" KOCI PUPILE "

ZAPRASZAMY ! ! !
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto gru 31, 2019 23:07 Re: " KOCI PUPILE " - wybory Miss i Mistera Miau styczeń 202

BANEREK :

Kod: Zaznacz cały
[url=https://forum.miau.pl/viewtopic.php?p=12279120#p12279120][img]https://images90.fotosik.pl/299/48fa013dc8c5095fm.jpg[/img][/url]


Obrazek
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto gru 31, 2019 23:08 Re: " KOCI PUPILE " - wybory Miss i Mistera Miau styczeń 202

SKARBNIK :

WPŁAT PROSZĘ DOKONYWAĆ NA KONTO :

EWA LEONOW

03 1940 1076 5729 7473 0000 0000
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto gru 31, 2019 23:09 Re: " KOCI PUPILE " - wybory Miss i Mistera Miau styczeń 202

ROZLICZENIE :

CHIKITA - 22 zł :1luvu: :kotek:
ARŁYNAANTRESOLI - 10 zł :1luvu: :kotek:
MB&Ofelia - 12 zł :1luvu: :kotek:
AgaS1987 - 15 zł :1luvu: :kotek:
Moli25 - 30 zł :1luvu: :kotek:
MaryLux - 26,50 zł :1luvu: :kotek:
Katia K. - 10 zł :1luvu: :kotek:
Nul - 45 zł :1luvu: :kotek:
Atta - 25 zł :1luvu: :kotek:
mir.ka - 45 zł :1luvu: :kotek:
Ewa L. - 75 zł :1luvu: :kotek:
Bastet - 15 zł :1luvu: :kotek:


RAZEM : 330,50 zł :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Ostatnio edytowano Czw lut 06, 2020 17:30 przez Ewa L., łącznie edytowano 7 razy
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto gru 31, 2019 23:10 Re: " KOCI PUPILE " - wybory Miss i Mistera Miau styczeń 202

ZWYCIĘZCY I BENEFICJENCI :

Styczeń 2020 " KOCI PUPILE "

1.Negra od Moli25 - Miss Miau
2.Lusia od Marylx - Vice Miss Miau

1.Kolumb od MaryLux - Mister Miau
2.Łapek od AgaS1987 - Vice Mister Miau
Ostatnio edytowano Sob lut 01, 2020 19:51 przez Ewa L., łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto gru 31, 2019 23:19 Re: " KOCI PUPILE " - wybory Miss i Mistera Miau styczeń 202

Wow! Fantastycznie Ewunia! :1luvu: Bardzo się cieszę! Czekałam :)
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Wto gru 31, 2019 23:20 Re: " KOCI PUPILE " - wybory Miss i Mistera Miau styczeń 202

ZASADY KONKURSU:

1. Każda fotka kandydata to koszt 3 zł
2. Kandydatów można prezentować bez limitu zdjęć, miło by też było poczytać co nieco o kandydacie :) Mogą być zdjęcia archiwalne, czyli kotów żyjących i tych za TM.

3. Kandydatów podajemy OD 1 STYCZNIA 2020 ROKU DO 18 STYCZNIA 2020 ROKU włącznie do północy.

4. Wybór Miss i Mistera Miau będzie trwał OD 20 STYCZNIA 2020 ROKU tj. OD PONIEDZIAŁKU DO 31 STYCZNIA 2020 ROKU TJ. DO PIĄTKU włącznie do północy.

5.Linki do zdjęć kandydatek i kandydatów należy przesyłać do mnie na PV ( TAK JAK WSTAWIACIE FOTKI NA SWOJE WĄTKI ) a ja będę umieszczać je na wątku konkursowym .

6. Beneficjent bazarku będzie jeden, jeśli Duzi Miss i Mistera zgodzą się przekazać wygrane na jeden cel. Jednakże, jeśli zaistnieje taka potrzeba, Beneficjentów może być dwóch - jeden wskazany przez Miss, a drugi przez Mistera.

7. Beneficjentem może być kot biorący udział w konkursie, ale nie może być to nasze własne kotomstwo.
Np., jeśli wygra kot z DT u państwa X, może on, jako beneficjenta wskazać innego kota biorącego udział w konkursie, ale nie może wskazać sam siebie czy też innego kota z tego samego DT, niezależnie, czy ten bierze udział w konkursie czy nie.

8. Nie dopuszcza się przerabiania fotek w programach do obróbki zdjęć - tzn. nie dopuszcza się dorabiania elementów np. wielkanocnych, walentynkowych itp., nakładania jednego zdjęcia na drugie w celu uzyskania np. zdjęcia tematycznego. Wszelkie takie fotki będą dyskwalifikowane.

9.Można zgłaszać koty nie tylko swoje ale i znajomych stając się na czas konkursu oficjalnym opiekunem tychże kotków.
[/quote]

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZASADY GŁOSOWANIA


1. Głosować może każdy, ale tylko RAZ. Niedopuszczalne jest zakładanie drugiego konta, by ponownie zagłosować na swoich faworytów. W razie moich wątpliwości będę prosiła adminów o sprawdzanie IP. Z jednego IP można głosować tylko raz.

2. Nie głosujemy na własne "kotomstwo"!
Dopuszczalne to jest tylko wtedy gdy nie jesteśmy osobą zgłaszającą kota do konkursu. Jeśli naszego kota zgłosi inna osoba to na czas trwania konkursu staje się ona opiekunem kota i wtedy mamy prawo do głosowania na niego.
Przykład :
Na co dzień Myszka jest kotem Myszolandii ale na konkurs została zgłoszona przez Ewa L.
Myszka nr 4 od Ewa L.
Myszolandia ma prawo oddać głos na Myszkę ale Ewa L. już nie.


3. Głosujemy tak:
KANDYDATKI:
10 pkt - imię kotki nr - od : nick Dużego
5 pkt - imię kotki nr - od : nick Dużego
wyróżnienie ( nieobowiązkowe ) imię kotki nr - od: nick Dużego

KANDYDACI:
10 pkt - imię kocurka nr - od : nick Dużego
5 pkt - imię kocurka nr - od : nick Dużego
wyróżnienie ( nieobowiązkowe ) imię kotki nr - od: nick Dużego

Przykład:
10 punktów - Pysia (nr 1) od milagros


4. Bardzo proszę o pisanie nr Kandydata/Kandydatki i podawanie nicku Dużego. Może się zdarzyć, że będą kandydowały dwa kotki o tym samym imieniu - dzięki podaniu numeru i nicku Dużego będę wiedziała, komu przypisać punkty.

5. Głosujemy tylko raz.

6. Agitowanie na wątkach i wysyłanie pw z prośbą o oddanie głosu na swojego faworyta będzie karane. Dopuszcza się jedynie agitowanie zapraszające do wzięcia udziału w konkursie i zagłosowania wg własnego sumienia. Ale nie na konkretnych kandydatów. Wyłącznie na wątku kandydującego np. w postaci zdjęcia kandydata z napisem: kandydat na mistera miau i banerku w podpisie.

7. Istnieje możliwość (natomiast nie jest to konieczne) przyznania wyróżnienia. W tym konkursie będzie można wyróżnić dwie kotki i dwóch kocurków JEDNO WYRÓŻNIENIE = 1 dodatkowy punkt, a więc 2 wyróżnienia = 2 punkty, 3 wyróżnienia = 3 punkty itp. Proszę więc Koleżanki Liczarki o uwzględnianie tych wyróżnień w rozliczeniach punktów :)


Uwaga!!!
Wpłaty za zdjęcia przyjmuję do końca miesiąca trwania konkursu czyli STYCZEŃ 2020 , chyba że ktoś ma trudną sytuację/wyjechał/zdechł mu internet - wtedy dla tych osób przedłużę termin po kontakcie na PW


W tytule przelewu bardzo proszę, byście wpisywali: "swój nick-STYCZEŃ 2020" lub inną, zwięzłą wiadomość, która pomoże Was zidentyfikować, np. "/nick/ konkurs STYCZEŃ 2020 za Puszka/". Proszę tytułować przelewy, bo nie znam Was wszystkich z imienia i nazwiska i jak widzę w tytule "PRZELEW ŚRODKÓW", to muszę dochodzić po imieniu, kto to przelał. Dlatego ta prośba :)
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto gru 31, 2019 23:24 Re: " KOCI PUPILE " - wybory Miss i Mistera Miau styczeń 202

NAGRODY :

I MIEJSCE :

SPONSOREM NAGRODY DLA MISS I MISTERA JEST MILENA88 :1luvu: :1luvu: :1luvu:

II MIEJSCE :

SPONSOREM NAGRODY DLA VICE MISS I VICE MISTERA JEST MILENA88 :1luvu: :1luvu: :1luvu:

POCIESZAJKA :

SPONSOREM NAGRODY POCIESZAJKI DLA KOTECZKI I KOCURKA Z NAJMNIEJSZĄ ILOŚCIĄ PUNKTÓW JEST MARIVEL :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Ostatnio edytowano Wto sty 07, 2020 14:28 przez Ewa L., łącznie edytowano 2 razy
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto gru 31, 2019 23:25 Re: " KOCI PUPILE " - wybory Miss i Mistera Miau styczeń 202

KANDYDATKI :

1. FIFI od Chikita :1luvu:

Jestem Fifi i jestem kotem głównie leżącym, bo jedna mówi, że mam neuropatię i dlatego mi ciężko chodzić, ale mówi, że stanie na głowie aby kupić jakieś tabletki które pomogą. Mam jakieś 8 lat i kiedyś mnie mój poprzedni właściciel przyniósł i potem zostawił :( ale mam swoją Staruszkę i kocham wątróbkę :1luvu: lubię biegać za piórkiem (chociaż teraz to na leżąco je łapię) i uwielbiam tą drugą co do mnie przychodzi, bo zawsze ma wątróbkę :1luvu: inne mięsko też zjem, ale wątróbka to wątróbka.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

2. RUDZIA od mir.ka :1luvu:

Jestem Rudzinka-kocinka znana przez niektórych na miau jako Prezesowa :wink:
Lubię wychodzić latem do ogródka, oczywiście pod nadzorem Dużej


Obrazek

Spacerować po trawce

Obrazek

W domu bawię się jak kociak, choć mam już 12-ty rok :)

Obrazek

Myję się w pokoju na ławie, no bo kto kotu zabroni :mrgreen:

Obrazek

3.ELENKA od mir.ka :1luvu:

Elenka to najspokojniejszy kot w naszym stadzie, gdy wszystkie były takie to nie wiedziałabym ,że mam koty :)
Słodka burasia
:1luvu:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

4.DAISY od mir.ka :1luvu:

Daisy to mały łobuziak i rozrabiaka, ale cóż kolor zobowiązuje :wink: Trafiła do nas z rodzeństwem jak miała 2,5 tygodnia, wykarmiona butelką, wyrosła na śliczną koteczkę :1luvu:

Wychodzi czasami do ogródka, oczywiście nie sama

Obrazek

Wszędzie wejdzie , nawet do skrzyni na węgiel :mrgreen:

Obrazek

Lubi myć się na miękkich poduszkach z miau i wyglądać przez okno

Obrazek

Uwielbia pieszczoty....na swoich warunkach :wink:
Obrazek


5. PANI OPOSIK od arłynaantresoli :1luvu:

Pani Oposik (ok. 8 miesięcy):

Oposik siedziała na klatce schodowej. Nie tak po prostu, o nie. Oposik schowała się w skrzynce "na prąd". Jedne drzwiczki były otwarte, a jej chude, kocie ciałko idealnie wpasowało się w róg. Pierwszy kontakt był ostrożny ale zaraz po nakarmieniu okazała się mruczącą kulką szczęścia. Kocha wszystkich i wszystko, mruczy gdy ma najmniejszy powód. Uwielbia przytulanie, wpraszanie się do... wc i podkradanie surowego mięska z deski.

Obrazek

6. CHIKO od Chikita :1luvu:

Chiko, Chikita, Moja jest ze mną od małego. 1 kwietnia 2020 wybije 10 rok życia !
Każde żarcie jest na nie, mają być chrupki i weź się odczep.


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

7. LUSIA od MaryLux :1luvu:

Lusia to podopieczna Fundacji Ebra Koci Zakątek która w domu u MaryLux znalazła schronienie , spokój i miłość. Niedawno dołączył do nich synek Lusi Kolumb.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

8. NEGRA od Moli25 :1luvu:

Fitness Negra

Obrazek

Mąż mnie zabije :P
Negra i poranna toaleta....męża :twisted:


Obrazek

Negra chillout :smokin:

Obrazek

9. MOLI od Moli25 :1luvu:

Moli i jej oczy za milion dolarów

Obrazek

Obrazek

Obrazek

10. KSIĘŻNICZKA OFELIA od MB&Ofelia :1luvu:

Obrazek

Mówiasz, Duża, że kąkurs? No oczywistne że się zgłoszamy!

Obrazek

Jakowy temat? Kocie pupinki? To jak dupinki? Poczekaj, ino se dupinkę umyję! Ależ te człowieki se temat wymyśliły...

Obrazek

Że co? Że nie pupinki ino pupilki? A co to?

Obrazek

Pchchch! Ja ci dam grzeczmnego kotku! Ja co dam pupilku!

11. PUMA od Ewa L. :1luvu:

Puma to kolejna kicia mojej koleżanki. Trafiła do niej przypadkiem. Koleżanka poszła z piesami do lecznicy na szczepienia i wróciła dodatkowo z małym kotkiem. Rekin - kocurek którego już miała nie miał nic przeciwko towarzystwu i tak już została. Ponieważ jest cała czarna dostała imię Puma nazywana przeze mnie Pumperniklem.

Obrazek

Puma ze swoją pią koleżanką Bubą :mrgreen:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

12. ZUZIA od Ewa L. :1luvu:

Zuzia to moja ukochana koteczka . W tym roku skończy 13 lat . Niestety ostatnio zdrówko nam się posypało ale nie dajemy się .

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

13. POLA od Ewa L. :1luvu:

Pola, Polusia, Poldeczka ,Polutek ......to duża krówka z maską zorro. Przytulas z niej ogromny i pieścioch ale wtedy kiedy jej to odpowiada. To bardzo charakterna kicia która wie po co kotki mają ząbki i pazurki. :twisted:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

14. BAJKA od Nul :1luvu:

Bajka czyli Bajutek czyli Bajadera.
Wielkooka Elegancja.


„Pyszczek umoczony w czekoladzie” – jak pisała jej pierwsza opiekunka, ewar.

Obrazek

Wieeelkie oczy:

Obrazek

Oczy wypatrujące czegoś z bocianiego gniazda…

Obrazek

Kamuflaż?

Obrazek

Oko w oko z Wielką Sztuką... Miau!

Obrazek

15. BEZIA od Nul :1luvu:

Bezia czyli Bebe czyli Beziołek

Bezdomniaczka Piwniczna, która została Domniaczką Domową. Żywe srebro, „które ma rude pół pyska”, jak głosi piosenka napisana przez Dużą.


Obrazek

Jako kotka wielokolorowa mam wielokolorowe stópki:

Obrazek

Tymi stópkami uwielbiam się zahaczać o siatkę, nieraz nawet zwisać:

Obrazek

Tu jestem cała:

Obrazek

A tu moja buzia… Miau!

Obrazek

16. HIMALAJA od Bastet :1luvu:

Tytuł moich zdjęć to: MAMA TO SKARB :1luvu:

Na zdjęciach jest Himcia - koteczka, którą przygarnęłam wraz z trójką dzieci, gdy kociaczki miały 3 tygodnie. Obserwowanie ich wzajemnych relacji było dla mnie cudem.

1. Zdjęcie: "Błogość i poczucie bezpieczeństwa"

Obrazek

2. zdjęcie: "Mamo, a opowiesz mi jeszcze o...."

Obrazek

3. zdjecie: "Spróbuj tylko zakłócić sen mojego synka!"

Obrazek

4. zdjęcie: "Przy mamie najlepiej"

Obrazek

5. zdjęcie: "Nie ma to jak galotki w paski..."

Obrazek


17. KLUSKA [*] od Atta :1luvu:

Gdzie jest kot ?

Obrazek

- Znaleźli i po zabawie

Obrazek

-Tak jakoś ciemno.Poświecić wam?

Obrazek

Co za męczący dzień..

Obrazek

18. KRESKA od Atta :1luvu:

Uwaga!! Królowa patrzy


Obrazek

Kontrola na granicach swego królestwa

Obrazek

Jednak czasem trzeba zejść do parteru

Obrazek

Zasłużony odpoczynek

Obrazek
Ostatnio edytowano Śro sty 22, 2020 18:26 przez Ewa L., łącznie edytowano 12 razy
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto gru 31, 2019 23:26 Re: " KOCI PUPILE " - wybory Miss i Mistera Miau styczeń 202

KANDYDACI :

1. TOFIK od mir.ka :1luvu:

Mój rudy przystojniak, pieszczoch i gaduła.

Obrazek

Uwielbia spanie na parapetach w słońcu

Obrazek

Albo na moich poduszkach

Obrazek

I jedzenie w kuchni na stole- z talerzyków ,a nie kocich misek :wink:

Obrazek

2. FILIP od AgaS1987
:1luvu:

Hej. Nie wiem ile dokładnie mam lat ale wiem ze jestem bardzo milusiński chociaż czasami boję się ludzi. W każdym razie kocham swoją Dużą. Daję się jej głaskać wszędzie
ale najbardziej lubię po brzuszku. Wtedy podnoszę nóżkę do góry ;)


Obrazek

Obrazek

3. ŁAPKA od AgaS1987 :1luvu:

Cześć. Mam prawie 3 lata i od drugiego miesiąca swojego życia mieszkam ze swoimi Dużymi . Jestem pieszczochem wchodzę na kolana i na brzuch jak ktoś leży na plecach. Nie przeszkadza mi w tym moja waga (8 kg) i moje duże gabaryty. Lubię inne koty ale gryze je bardzo mocno bo mysle że to zabawa i muszę być sam. Ale duzi mnie kochają i ciągle niańczą więc jestem szczęśliwy . Lubię spać w różnych miejscach i przybierać różne pozycje. Sami popatrzcie.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

4. PAN FRANCISZEK od arłynaantresoli :1luvu:

Pan Franciszek (5-letni):
Franciszek został zabrany ze wsi. W stadku małych kotów hasających po podwórku jako jedyny dał się złapać, a jak już dał się złapać to został u mnie. Po początkowych komplikacjach - był niesamowicie zapchlony i zaświeżbiony - wyrósł na ponad 5,5kg kocurka. Nienawidzi weterynarzy, kocha wszystkich, o ile nie musi wychodzić z domu. Większość mokrych karm jest złem koniecznym i ich nie akceptuje, za to każde suche traktuje jako nagrodę.

Obrazek

5. KOLUMB od MaryLux :1luvu:

Kolumb to synek Lusi . Oboje zostali odłowieni przez Fundację Ebra Koci Zakątek .W domu MaryLux znaleźli schronienie - Lusia wcześniej więc już się dobrze zadomowiła a Kolumb trafił niedawno. Jest jeszcze wystraszony i płochliwy ale pomaleńku rozkręca się.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

6. FUKS od Moli25 :1luvu:

Fuksio na kocie :mrgreen:

Obrazek

Dobranoc Fuksio

Obrazek

Masz coś? No daj coś
:mrgreen:

Obrazek

No ile mam czekać?

Obrazek

7. TYMEK od EWA L. :1luvu:

Tymek to do niedawna podopieczny Fundacji Kotylion. W ubiegłym roku został adoptowany przez moja koleżankę do domu z dwoma kotami i dwoma psami. Idealnie odnalazł się w nowym domu i zaprzyjaźnił z resztą zwierząt.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

8. REKIN od Ewa L. :1luvu:

Rekin to kolejny kot mojej koleżanki. To łagodny i przemiły miś .

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

9. FELIKS od Nul :1luvu:

Feliks czyli Feliś czyli Felinor Pierwszy Wielki.
Klasyka pręgowana.

Jego charakter oddaje fragment piosenki napisanej dla niego przez Dużą:
"kocie o pięknym, mruczenia pełnym, burym pysku;
życie jest po to, by miziać Cię."


Obrazek

Obrazek

Felisiowy "dół" jest równie piękny jak "góra".

Obrazek

Feliś lubi różne kocie koleżanki...

Obrazek

Które urzeka swymi zielonymi oczami... Miau!

Obrazek

10. CHRAPEK od Katia K.

Chrapek. Wiek - co najmniej 12 lat, ale wiele wskazuje na to, że jest starszy.
Zabrany z ulicy, gdzie miał spore szanse skończyć marnie w rękach młodocianych oprawców.
Z nami mieszka od grudnia 2008, od początku z Niunią, po prawie 2,5 roku dołączył do nich Krzyś [']
Chrapek wolałby być jedynakiem i mieć miłość Dużych tylko dla siebie...
Połamany ogon, złamany kieł (pamiątki z życia na wolności), dodatkowy kręg w części lędźwiowej kręgosłupa - taki jamnik ;)
Choruje na pnn, dodatkowo próbujemy aktualnie zregenerować wątrobę.


Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio edytowano Sob sty 18, 2020 17:23 przez Ewa L., łącznie edytowano 13 razy
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto gru 31, 2019 23:27 Re: " KOCI PUPILE " - wybory Miss i Mistera Miau styczeń 202

ZAPRASZAM !!!
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto gru 31, 2019 23:29 Re: " KOCI PUPILE " - wybory Miss i Mistera Miau styczeń 202

Serdecznie zapraszam do zgłaszania kandydatów na miss i mistera miau.
Poszukuję też sponsorów nagród dla zwycięzców oraz chętnych do liczenia głosów. :mrgreen:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro sty 01, 2020 10:29 Re: " KOCI PUPILE " - wybory Miss i Mistera Miau styczeń 202

Superowo! Zapisuje sobie i na pewno sie zglosimy

AgaS1987

 
Posty: 3677
Od: Wto mar 12, 2013 9:33

Post » Śro sty 01, 2020 12:49 Re: " KOCI PUPILE " - wybory Miss i Mistera Miau styczeń 202

Zgłaszam się na sponsora nagrody/nagród a jeśli ktoś chciałby pokryć koszty kuriera(oświećcie mnie jak to jest z wysyłką) to mogę dać więcej na ten cel ♡
=^^= Zapraszam =^^=
♡♡Naturalne SOKI_2021 z malin// bez cukru oraz słodkie i syrop♡
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=27&t=156544
<<

milena88

 
Posty: 7941
Od: Pon mar 21, 2011 12:59
Lokalizacja: Bronibór/poczta Iwanowice

Post » Czw sty 02, 2020 9:06 Re: " KOCI PUPILE " - wybory Miss i Mistera Miau styczeń 202

Ale SUPER, ze konkurs wrócił :1luvu: :1luvu: :1luvu:

muszę poinformować koty :wink:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72717
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 50 gości