Mela - kocia nastolatka po przejściach u mnie w DS

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob wrz 21, 2019 23:22 Re: Mela - kocia nastolatka po przejściach u mnie w DS

Mela zdaje się nie do zdarcia jak Hesio :) . Ja też w sumie nie raz łamałam się i jednak brałam kolejną biedę i tylko żal tych, co nie doczekały.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Nie wrz 22, 2019 6:51 Re: Mela - kocia nastolatka po przejściach u mnie w DS

Gabi79 pisze:
morelowa pisze::( - trudna sprawa.
Jak pies nie chce/nie potrafi 'pozować' to naprawdę nie ma go jak 'zareklamować'. Biedne psiurki i Ty :(

Miałam już nie brać psiaka na BDT, ale jak zawsze serce wzięło górę nad rozumem.


I szczęscie dla Gacusia, że masz więcej serca ... :D
Brawo Mela!
Ona na przybycie pieska nie reaguje?
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22992
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie wrz 22, 2019 16:06 Re: Mela - kocia nastolatka po przejściach u mnie w DS

morelowa pisze:
Gabi79 pisze:
morelowa pisze::( - trudna sprawa.
Jak pies nie chce/nie potrafi 'pozować' to naprawdę nie ma go jak 'zareklamować'. Biedne psiurki i Ty :(

Miałam już nie brać psiaka na BDT, ale jak zawsze serce wzięło górę nad rozumem.


I szczęscie dla Gacusia, że masz więcej serca ... :D
Brawo Mela!
Ona na przybycie pieska nie reaguje?


Melcia to koteczka na medal, przyjęła Gacusia bez najmniejszego problemu.

Na początku Gacuś bacznie się Melusi przyglądał z bezpiecznej odległości, chyba trochę się jej bał.

Teraz już na całego się zadomowił.

Wczoraj czytałam sobie kilka pierwszych stron wątku Melusi i się wzruszyłam, jak głupia

Gabi79

 
Posty: 318
Od: Nie lip 01, 2012 10:35

Post » Nie wrz 22, 2019 16:14 Re: Mela - kocia nastolatka po przejściach u mnie w DS

Alienor pisze:Mela zdaje się nie do zdarcia jak Hesio :) . Ja też w sumie nie raz łamałam się i jednak brałam kolejną biedę i tylko żal tych, co nie doczekały.



Mnie też zawsze żal tych, które nie doczekały pomocy, albo tych, które zostają w schronisku bez szans na lepsze życie.

Czasem, jak dziewczyny wstawiają zdjęcie szczęściarza, który jedzie do hotelu lub DS moją uwagę przykuwają te wszystkie na drugim planie, często kilkuletnie, duże, takie zwyczajne, jakich setki. Ich nikt nie chce i to jest najbardziej przykre.

Tak sobie myślę, że od czasu adopcji Melci wiele się zmieniło, kilka psów odeszło, rozstałam się z Michałem, zmieniłam pracę.

A Melcia skradła moje serce już gdy zobaczyłam jej zdjęcia w ogłoszeniu i to się nie zmieniło :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Gabi79

 
Posty: 318
Od: Nie lip 01, 2012 10:35

Post » Nie wrz 22, 2019 22:07 Re: Mela - kocia nastolatka po przejściach u mnie w DS

To prawda, zawsze zal tych, które zostają w schronisku...
Super, ze Melcia i Gacuś się dogadały.
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60211
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw gru 26, 2019 22:18 Re: Mela - kocia nastolatka po przejściach u mnie w DS

U Melci wszystko ok.
Niestety na początku listopada musiałam pożegnać Gacusia.
Pogrążona w smutku i rozpaczy zobaczyłam zdjęcie dwóch małych około 7 letnich psiaczków po zmarłej właścicielce.
Decyzja mogła być tylko jedna: dam jednemu z nich BDT.
Leoś przyjechał 16.11. ma za sobą walkę o życie, bo okazało się, że ma babeszjozę.
Walkę na szczęście wygrał.
Obrazek

Gabi79

 
Posty: 318
Od: Nie lip 01, 2012 10:35

Post » Pt gru 27, 2019 9:08 Re: Mela - kocia nastolatka po przejściach u mnie w DS

Jaki cudny Leoś! Trafił mu się najlepszy dom :D
Szkoda Gacusia (*) - ale widać zadbał by ktoś dostał szansę na życie.
Mela :201421 - dzielna dziewczynka, oby tak dalej się trzymała!

I wszyscy się trzymajcie świątecznie i nie tylko!
Świątecznie - znaczy zdrowo i tak radośnie jak tylko się da.
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22992
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt gru 27, 2019 9:26 Re: Mela - kocia nastolatka po przejściach u mnie w DS

Gabi79 pisze:U Melci wszystko ok.
Niestety na początku listopada musiałam pożegnać Gacusia.
Pogrążona w smutku i rozpaczy zobaczyłam zdjęcie dwóch małych około 7 letnich psiaczków po zmarłej właścicielce.
Decyzja mogła być tylko jedna: dam jednemu z nich BDT.
Leoś przyjechał 16.11. ma za sobą walkę o życie, bo okazało się, że ma babeszjozę.
Walkę na szczęście wygrał.
Obrazek

Ale mu się trafiło :1luvu:

Gacusiu[*]
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60211
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt gru 27, 2019 10:03 Re: Mela - kocia nastolatka po przejściach u mnie w DS

Uwielbiam Melcię i Kajunię za to, że zawsze bez problemu akceptują wszystkie pieski, które "przywlokę" do domu.
Pozdrowienia dla wszystkich sympatyków Meluni i spółki

Gabi79

 
Posty: 318
Od: Nie lip 01, 2012 10:35

Post » Pt gru 27, 2019 12:58 Re: Mela - kocia nastolatka po przejściach u mnie w DS

Wszystkiego najlepszego Gabi dla Ciebie i dla furzastych :D
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Wto mar 24, 2020 20:23 Re: Mela - kocia nastolatka po przejściach u mnie w DS

Alienor pisze:Wszystkiego najlepszego Gabi dla Ciebie i dla furzastych :D


Dziękuję Alienorku, wzajemnie.

Kilka tygodni temu zrobiłam Melci badania, taki przegląd.
Parametry nerkowe wyszły trochę nie halo, nie pytajcie o szczegóły, bo z tym zawsze mam problem, żeby opisać sprawy zdrowotne.
Po prostu stosuję się do zaleceń weta.
W efekcie Melcia dostaje 2 rodzaje tabletek i jest na karmie Renal, wyniki już w normie.
Bałam się, co będzie, gdy karma Melci nie posmakuje, a tu niespodzianka.
Zajada za dziesięciu, na szczęście nie tyje.

Ogólnie już wszystko ok.
Oczywiście Melcia to najcudowniejsza na świecie koteczka, ale to chyba oczywiste :D :D :D

Gabi79

 
Posty: 318
Od: Nie lip 01, 2012 10:35

Post » Wto mar 24, 2020 23:29 Re: Mela - kocia nastolatka po przejściach u mnie w DS

:ok: :ok: :ok: :ok: oby tak dalej :ok: :ok: :ok: :ok: Ona nie do zdarcia, ty w niej zakochana - szczęśliwy constans :ok: :ok: :ok: :ok:
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Śro mar 25, 2020 9:55 Re: Mela - kocia nastolatka po przejściach u mnie w DS

:1luvu:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22992
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro mar 25, 2020 12:02 Re: Mela - kocia nastolatka po przejściach u mnie w DS

Alienor pisze::ok: :ok: :ok: :ok: oby tak dalej :ok: :ok: :ok: :ok: Ona nie do zdarcia, ty w niej zakochana - szczęśliwy constans :ok: :ok: :ok: :ok:


Nie mogę się nie zgodzić, chyba powinnam zamówić Melci dużo saszetek Renala, puki jeszcze kurierzy jeżdżą, a ja mam urlop.

Ogólnie przeraża mnie, to co się dzieje, nie tyle koronawirus, co sytuacja gospodarcza.

Mam urlop, a co po urlopie, to się okaże

Gabi79

 
Posty: 318
Od: Nie lip 01, 2012 10:35

Post » Śro mar 25, 2020 12:30 Re: Mela - kocia nastolatka po przejściach u mnie w DS

Pracujesz tam gdzie pracowałaś parę lat temu?
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22992
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 236 gości