KOTY, KOTY, KOTY..........

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon gru 02, 2019 15:14 Re: Co w trawie piszczy? Ponad 70 kotów. Szczecin.

Pomogłem Izie przegotować bazarek, z którego zysk zostanie przeznaczony na święta:

viewtopic.php?f=20&t=196055

Serdecznie zapraszamy. :1luvu:

Damian- iza71koty

 
Posty: 1613
Od: Czw paź 31, 2019 12:51

Post » Pon gru 02, 2019 15:49 Re: Co w trawie piszczy? Ponad 70 kotów. Szczecin.

iza71koty pisze:
aga66 pisze:Biedny Piterek[*] A może to był Fip?


Nie wiem Aga.Lekarka nie nawiązała do tego.Nie mogę sie uwolnić od Jego spojrzenia.Najpierw było takie pełne wiary nadziei= a potem ...rezygnacji.Poddania, zmęczenia.....

Ciężko mi ....Ledwo mi Myszka[*] odeszła.On był taki kochany... -wyglądał czasem jak smutny ale to przez to chore oczko.Tyle się udało uratować.Chociaż jedno - bo wrzodki były na dwóch oczkach.Nie pisałam wtedy o tym jak ciężko nam było.Ile leków, kropli, suplementów.Gdyby wtedy nie pomoc Dobrego Duszka.....Chodziliśmy przy tych kociakach jak nie wiem.Dopiero po jakimś czasie okazało sie ze to drugie oczko jest.Miał tylko je -bo przez te drugie gorzej widział.No i przez to ten jego wyraz pysia dawał wrażenie ze on jest taki smutny.A wiem ze był z nami szczęśliwy.Wiem to.Tak samo jak jego siostrzyczka- też ma kataraktę na jednym oczku, przesłoniete takie -ale nie jak u niego.Tygrysek jego większy braciszek miał oczy czerwone jak zając.Ropiały ciągle.

Pierwszy raz przecież pojechałam z nim i dwoma innymi kotami z innego powodu.Nie moge teraz znależć tego postu ale byłam z kocurkiem z lotniska, Dziubkiem i Piterkiem.Ten pierwszy miał problemy z chodzeniem bo zrobił sie jakis stan zapalny miedzy opuszkami.Tylko tylne łapki.Dostał wszystko co trzeba na miejscu i do domu.Nadal mu podaję i czyszcze te paluszki.Ale jest dobrze.Dziubek dostał Unidox bo troche przeziebiony i zalecenie smarowania dziaseł bo ząbkuje.Wziełam go bo był podziebiony i kiepsko jadł.Natomiast Piterek miał powiekszone wezły chłonne i też nie bardzo apetyt.Wszystkie dostały co trzeba.Do domu też.Piterek również dostał Unidox do domu oraz corengel zel i taki syropek łagodzacy bo migdały powiekszone były.No nic takiego co mogło tak zaszkodzic.A w niedzielę juz powłóczył łapkami i cały tył miał bezwładny.Choć reagował podczas badania w poniedziałek i miał tam czucie.Mi juz nawet przez mysl przeszło- bo to minęły trzy dni od pierwszej wizyty zanim to sie stało- ze moze w Tozie pp złapał bo tam mają.Ale miał test robiony we wtorek po tym jak zastrzyk poniedziałkowy nie zadziałał.No i prześwietlenie we wtorek nic nie wykazało.Pozatym pozostałe dwa koty z którymi byłam czują sie w miare dobrze.


Nie wiem Aga.Tam na lotnisku nie dochodzą obce koty -więc kryją się nawzajem te -które są na pewno spokrewnione.Ja myślę że i geny przez to mogą mieć dużo słabsze.

Mieliśmy dzisiaj świąteczny Bazarek dla stada zrobić ale....zabrakło czasu.I motywacji mi chyba też zabrakło.....


Dziękuję Dziewczyny.

Dla mnie to jest w opiece nad zwierzęciem najtrudniejsze i najbardziej boli.Że czasem choćbyśmy nie wiem co robili, nic więcej zrobić nie można...To są okropne chwile.
Jestem blisko myślami :201454

aistionnelle

Avatar użytkownika
 
Posty: 286
Od: Nie mar 31, 2019 17:53

Post » Wto gru 03, 2019 2:05 Re: Co w trawie piszczy? Ponad 70 kotów. Szczecin.

Dziękujemy aistionnelle. :wink: :1luvu:


Kochani musiałam edytować posty rozliczeniowe -bo wkradł się mały błąd.Przy wpłacie ultra75- Damian wpisał kwotę na Madzie - 30 zł.Nie wiem głuchy albo co :roll: :oops: bo mówiłam 50 zł.Tak czy inaczej wszystko już poprawione. :ok: Przepraszamy. :oops:
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Wto gru 03, 2019 2:53 Re: Co w trawie piszczy? Ponad 70 kotów. Szczecin.

iza71koty pisze:Dziękujemy aistionnelle. :wink: :1luvu:


Kochani musiałam edytować posty rozliczeniowe -bo wkradł się mały błąd.Przy wpłacie ultra75- Damian wpisał kwotę na Madzie - 30 zł.Nie wiem głuchy albo co :roll: :oops: bo mówiłam 50 zł.Tak czy inaczej wszystko już poprawione. :ok: Przepraszamy. :oops:


Głuchy? Nie jestem głuchy. :mrgreen: 2(prawie 3) w nocy,a my piszemy posty i zdjęcia wrzucamy. :pisanie: Musiałem być trochę zmęczony. Przepraszam za błąd ultra75.

Zdjęcia z dzisiaj. Z terenu nad rzeczką. Niektóre niezbyt ostre. Robiła Iza i jeszcze aparatu nie ogarnęła- taki trochę specyficznie działający mamy.
Trzeba w końcu zamówić akumulatorki do aparatu, który wysłała nam aistionnelle.

Szaruś Opiekun wirtualny Afatima
Obrazek Obrazek

Stary Miś Opiekun wirtualny Madie
Obrazek Obrazek Obrazek

Iduś
Obrazek

Mordusia
Obrazek

Damian- iza71koty

 
Posty: 1613
Od: Czw paź 31, 2019 12:51

Post » Wto gru 03, 2019 9:17 Re: Co w trawie piszczy? Ponad 70 kotów. Szczecin.

Mój Stary Miś ślicznie wygląda. Grubiutki z lśniącą sierścią.
Wiadomo w jakim wieku jest ?
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto gru 03, 2019 11:11 Re: Co w trawie piszczy? Ponad 70 kotów. Szczecin.

Madie pisze:Mój Stary Miś ślicznie wygląda. Grubiutki z lśniącą sierścią.
Wiadomo w jakim wieku jest ?


Tak nabrał ładnie masy.Ma apetyt i wigor. :201461 To dobrze. :ok:

Ja już chyba wcześniej pisałam że dokładnie to nie wiadomo.To wie tylko on.Jest z nami już ponad 3 lata.Jak przyszedł to był tak kiepski że trudno to było ocenić - ale myślę ze miał około 5- 6 lat.Może ciut więcej.Musiał niejedno w życiu przejść- bo ma załatwione struny głosowe- więc nie miauczy jak normalny kot.Ale jakieś tam dżwięki z siebie wydaje. :)
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Wto gru 03, 2019 13:08 Re: Co w trawie piszczy? Ponad 70 kotów. Szczecin.

Znajomy podarował mi obraz na bazarek. Jesienno- zimowy pejzaż. Duży w ramie:

viewtopic.php?f=20&t=196078

Zapraszam.

Damian- iza71koty

 
Posty: 1613
Od: Czw paź 31, 2019 12:51

Post » Śro gru 04, 2019 13:24 Re: Co w trawie piszczy? Ponad 70 kotów. Szczecin.

Siostra Niusi
Obrazek

Węgielek
Obrazek

Amant
Obrazek

Damian- iza71koty

 
Posty: 1613
Od: Czw paź 31, 2019 12:51

Post » Czw gru 05, 2019 12:40 Re: Co w trawie piszczy? Ponad 70 kotów. Szczecin.

Sówka z dziećmi



Dzwoneczek z Szarą kicią zza kanałku.

Damian- iza71koty

 
Posty: 1613
Od: Czw paź 31, 2019 12:51

Post » Czw gru 05, 2019 12:42 Re: Co w trawie piszczy? Ponad 70 kotów. Szczecin.

Dzikusek z Maksiem
Obrazek

Maruda
Obrazek

Amant
Obrazek

Murzynek 1
Obrazek

Cyganek
Obrazek Obrazek

Damian- iza71koty

 
Posty: 1613
Od: Czw paź 31, 2019 12:51

Post » Czw gru 05, 2019 12:47 Re: Co w trawie piszczy? Ponad 70 kotów. Szczecin.

Amant jak widzę zagustował w menu Kociej Jadlodajni, którą prowadzicie. I czy ja dobrze widzę, że Mister czyli Maksio ( w skrócie MM) czeka na swoją kolej z jedzeniem ?Nie odpycha Dzikuska od talerza ?: D

aistionnelle

Avatar użytkownika
 
Posty: 286
Od: Nie mar 31, 2019 17:53

Post » Czw gru 05, 2019 13:56 Re: Co w trawie piszczy? Ponad 70 kotów. Szczecin.

aistionnelle pisze:Amant jak widzę zagustował w menu Kociej Jadlodajni, którą prowadzicie. I czy ja dobrze widzę, że Mister czyli Maksio ( w skrócie MM) czeka na swoją kolej z jedzeniem ?Nie odpycha Dzikuska od talerza ?: D


Amant jest regularnie. Odżył i taki trochę bandyta się z niego zrobił. Maksiu to nawet z Dzikuskiem się łebkami zderza. Ocierają się o siebie. Dzikusek już zdrowy, Iza o to zadbała i jak widać apetyt znowu dopisuje :ok:

Damian- iza71koty

 
Posty: 1613
Od: Czw paź 31, 2019 12:51

Post » Czw gru 05, 2019 17:17 Re: Co w trawie piszczy? Ponad 70 kotów. Szczecin.

Wiadomo, że jak jest odpowiednia opieka to i samopoczucie właściwe wraca. :ok: :201494 A jak brzuszek pełniejszy to po ciepłym posiłku i porozrabiać można :)
Jeszcze na pewno nam Amant wypięknieje podobnie jak pozostali koledzy i koleżanki. :201461

aistionnelle

Avatar użytkownika
 
Posty: 286
Od: Nie mar 31, 2019 17:53

Post » Czw gru 05, 2019 23:23 Re: Co w trawie piszczy? Ponad 70 kotów. Szczecin.

Stary Miś Opiekun wirtualny Madie i Funia.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Mordusia
Obrazek

Szaruś Opiekun wirtualny Afatima.
Obrazek

Iduś
Obrazek

Bazowicz i Mordusia
Obrazek

Kiciula
Obrazek

Henio Opiekun wirtualny aistionnelle
Obrazek Obrazek

Młodzik z bazy 1 z 3
Obrazek

Szara kicia z bazy rybackiej
Obrazek

Józio
Obrazek

Siostra Niusi
Obrazek

Frodo Opiekun wirtualny Marmolada18
Obrazek Obrazek Obrazek

Liza
Obrazek

Zbiorowe:
Obrazek Obrazek Obrazek

Damian- iza71koty

 
Posty: 1613
Od: Czw paź 31, 2019 12:51

Post » Czw gru 05, 2019 23:27 Re: Co w trawie piszczy? Ponad 70 kotów. Szczecin.

Czy Iduś nie ma czegoś w oczku i pod nosem? Wydzieliny jakiejś?

Jak się miewa Ida? Gdyby nie kruchość finansów chętnie bym ją wzięła pod opiekę wirtualną...
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 163 gości