Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lis 07, 2019 22:48 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - 10 lat mi

Nul pisze:
MalgWroclaw pisze:Wkleiłam z telefonu i nie udało się obrócić ale i tak wyszło :D

Aa a ja w pierwszej chwili pomyślałam, ze to taki rodzaj półki dla kota... I takie mi się podobało też :)

:ryk: :ryk: :ryk:

MaryLux

 
Posty: 159327
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw lis 14, 2019 23:24 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - 10 lat mi

:)
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie lis 24, 2019 22:45 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - 10 lat mi

Słyszałam, że Was głodują!

MaryLux

 
Posty: 159327
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon lis 25, 2019 18:49 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - 10 lat mi

Lusia. Głodują okropecznie! :placz: Jeszcze wczoraj na obiadek Duża podała miąsko co nie było zamrożarkowane i nie było mniamuśne, błe! No amciałyśmy, co było robić, w brzusiu piskało, to amciałyśmy :cry:
Dzisiaj na śniodanko było malutko, ino parę kąsków, jak Duża wreszcie przylazła z pracy to już się na łapciach słoniałysmy z głoda :strach:
Książniczka Ofelja


Na śniadanie było mało bo żarły w nocy. A Ofelia niech nie marudzi bo przed chwilą zeżarła puszeczkę z owocami morza na deser :evil:
Duża
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33054
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Pon lis 25, 2019 18:59 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - 10 lat mi

MB&Ofelia pisze:Lusia. Głodują okropecznie! :placz: Jeszcze wczoraj na obiadek Duża podała miąsko co nie było zamrożarkowane i nie było mniamuśne, błe! No amciałyśmy, co było robić, w brzusiu piskało, to amciałyśmy :cry:
Dzisiaj na śniodanko było malutko, ino parę kąsków, jak Duża wreszcie przylazła z pracy to już się na łapciach słoniałysmy z głoda :strach:
Książniczka Ofelja


Na śniadanie było mało bo żarły w nocy. A Ofelia niech nie marudzi bo przed chwilą zeżarła puszeczkę z owocami morza na deser :evil:
Duża

MB&Ofelia, JA WIEM, że Ty głodujesz kotki :evil: . Biedna, biedna Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen :placz: :placz: :placz: . Przylatujcie do mnie!!!
Ja nie mam apetyta to chętnie podzielę się z Wami :P
Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7960
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pon lis 25, 2019 19:07 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - 10 lat mi

Tu Szarcia, witam koleżanki. Ale wy bądźcie sprytne jak ja i jak Duża je - nieważne co, nieważne czy dobre - to jej się do jedzenia dobierajcie. Jak podpierniczyłam racucha z jabłkiem (błeee) to od razu przestała marudzić że ledwo co jadłam (2 godziny wcześniej) tylko od razu sypnęła do miski. Ostentacyjne kradziejstwo popłaca :ok:
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Pon lis 25, 2019 19:14 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - 10 lat mi

Drops. A co masz mniamuśnego w misku?
Szarcia. Japka są błeeeee! Jak się da to cosik podźeramy z misku Dużej, ale ona tam ma okropeczności, jak makarą ze śpinakię na ten przykład albo naleśniku z dżemę. Brrr!
Książniczka Ofelja i Mała Ciorna Carmen
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33054
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Pon lis 25, 2019 19:17 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - 10 lat mi

MB&Ofelia pisze:[i]Drops. A co masz mniamuśnego w misku?

Ofelku, Mała Czarna Carmen, Ja nie mam NIC SMACZNEGO na miseczku :placz: :placz: :placz:
Wszystko jest beeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!
Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7960
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pon lis 25, 2019 19:20 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - 10 lat mi

ewkkrem pisze:
MB&Ofelia pisze:Drops. A co masz mniamuśnego w misku?

Ofelku, Mała Czarna Carmen, Ja nie mam NIC SMACZNEGO na miseczku :placz: :placz: :placz:
Wszystko jest beeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!
Drops.

[i] :placz: :placz: :placz:
Biedmny Drops! :placz:
Wieś co? U nas misku juź pusta bo ją właśmnie wylizałam z reśtków ale jezd jeście misku ze śmiotanku to przyleć do nas i moziesz se ją wylizać.
Mała Ciorna Carmen
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33054
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Wto lis 26, 2019 0:20 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - 10 lat mi

Każde amciaku jest mniamuśne!
Lusia

MaryLux

 
Posty: 159327
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto lis 26, 2019 10:51 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - 10 lat mi

MB&Ofelia pisze:Szarcia. Japka są błeeeee! Jak się da to cosik podźeramy z misku Dużej, ale ona tam ma okropeczności, jak makarą ze śpinakię na ten przykład albo naleśniku z dżemę. Brrr!
Książniczka Ofelja i Mała Ciorna Carmen


Ależ ja o kradziejstwie, a nie o zjadaniu mówię. Jak jej głód w oczy zajrzy, to na pewno raz-raz miseczki napełni.
Szarcia thug style
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Wto lis 26, 2019 13:25 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - 10 lat mi

Alienor pisze:
MB&Ofelia pisze:Szarcia. Japka są błeeeee! Jak się da to cosik podźeramy z misku Dużej, ale ona tam ma okropeczności, jak makarą ze śpinakię na ten przykład albo naleśniku z dżemę. Brrr!
Książniczka Ofelja i Mała Ciorna Carmen


Ależ ja o kradziejstwie, a nie o zjadaniu mówię. Jak jej głód w oczy zajrzy, to na pewno raz-raz miseczki napełni.
Szarcia thug style

:ryk: :ryk: :ryk:

MaryLux

 
Posty: 159327
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto lis 26, 2019 20:52 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - 10 lat mi

Mogłyby mi koty pierogi ulepić a nie tylko żrą i żrą. Miałam robić dzisiaj ale wybrałam się na spotkanie informacyjne mojej spółdzielni i trochę to potrwało, w dodatku druga noga po zastrzyku w kolano i chyba bym tyle nie ustała przy blacie. Pierogi zrobię jutro, a na obiad chyba podkradnę barfa z kociej miski :roll:
A spotkanie spółdzielniane... cóż, ciekawe doświadczenie. Niby wiedziałam że niektórzy ludzie, baby zwłaszcza, są głupi, ale i tak mnie to zawsze zaskakuje.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33054
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Wto lis 26, 2019 22:08 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - 10 lat mi

Ofelku, Carmencita, dałyście sobie podkraść barfa?
Lusia

MaryLux

 
Posty: 159327
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto lis 26, 2019 22:11 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - 10 lat mi

Lusia. Duża dzisiaj amciała obiada u Bapci. Nasze miąsko to chce podkradnąć jutro. Ale niech se nie myśli że jej damy. Wew końcu ona też nam nie daje amciu ze swojego talerzyku. Nie wię co będzie amciała ale nasze misku to nasze misku.
Książniczka Ofelja stanowcza
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33054
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 45 gości