Drops + reszta (trudne życie). EWOLUCJA

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon lis 11, 2019 11:31 Re: Drops + reszta (trudne życie)

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25464
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lis 11, 2019 15:15 Re: Drops + reszta (trudne życie)

ewkkrem pisze:Wątpię :( . Duża stara i mało reformowalna ale może :?:
Drops.

Moja starsza

MaryLux

 
Posty: 159293
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto lis 19, 2019 8:12 Re: Drops + reszta (trudne życie)

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25464
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lis 19, 2019 22:22 Re: Drops + reszta (trudne życie)

DROOOOPSSSSSSSSSSSSSSS!

MaryLux

 
Posty: 159293
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro lis 20, 2019 9:36 Re: Drops + reszta (trudne życie)

Aaaaa jestem :D
Ciociu Gosiugosiu, dziękujemy za wtorkowe życzenia :1luvu: . Niestety, wtorek był do luftu :( . Już od rana czułem, że coś się kroi. Duża wyciągnęła te dziwaczne pojemniki na jedzonko co to się, z furkotem, otwierają jak jej nie ma. Już czułem, że zniknie na dłużej. Jak zawsze, miałem rację Obrazek . Na domiar złego wcale ich nie schowała i dziś też czekają. Ja już nic nie rozumiem. Raz znika na noce a teraz w dzień. Wraca koło północy a my, biedulki same cały dzień :placz: . Czy ona się łajdaczy???

Lusieńko, ty moja koffana :1luvu: Ja jestem cały czas tylko tej @#$%@# nie ma :evil: A jak jej nie ma to nie ma komputra :placz: . Jak Ty się czujesz? Słyszałem, że ciągali Cię do Obrazek :( . I jak się czuje nasz synek Kolumb? Dalej się pacacie :mrgreen: ? A możu już :201481

Twój Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Śro lis 20, 2019 9:56 Re: Drops + reszta (trudne życie)

Dropsiu nie martw się o Duża, piszesz że wraca a to najważniejsze. Ja to się boję że Ona na kogoś poluje oby to nie był nowy kot.
Hugo zaciekawiony

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25464
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lis 20, 2019 10:02 Re: Drops + reszta (trudne życie)

Gosiagosia pisze:Dropsiu nie martw się o Duża, piszesz że wraca a to najważniejsze. Ja to się boję że Ona na kogoś poluje oby to nie był nowy kot.
Hugo zaciekawiony

Dzięki, Hugo, za dobre słowo :D . Ona mówi, że fuchy łapie na nasze jedzonko. Może i to prawda :wink: .
Czemu ten świat tak urządzony, że Duzi robią, rzekomo dla nas, coś, co się nam zupełnie nie podoba???
Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Śro lis 20, 2019 10:15 Re: Drops + reszta (trudne życie)

ewkkrem pisze:
Gosiagosia pisze:Dropsiu nie martw się o Duża, piszesz że wraca a to najważniejsze. Ja to się boję że Ona na kogoś poluje oby to nie był nowy kot.
Hugo zaciekawiony

Dzięki, Hugo, za dobre słowo :D . Ona mówi, że fuchy łapie na nasze jedzonko. Może i to prawda :wink: .
Czemu ten świat tak urządzony, że Duzi robią, rzekomo dla nas, coś, co się nam zupełnie nie podoba???
Drops.

Jak na jedzonko to spoko, ja też lubię dobrze zjeść. Teraz podobno mam problemy z nerkami i muszę jeść specjalne tacki i wcale nie są takie dobre, ale jak mus to mus. A tak między nami to czyszczę miski dziewczyn :mrgreen: :mrgreen:
Hugo

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25464
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lis 20, 2019 13:21 Re: Drops + reszta (trudne życie)

ewkkrem pisze:
Gosiagosia pisze:Dropsiu nie martw się o Duża, piszesz że wraca a to najważniejsze. Ja to się boję że Ona na kogoś poluje oby to nie był nowy kot.
Hugo zaciekawiony

Dzięki, Hugo, za dobre słowo :D . Ona mówi, że fuchy łapie na nasze jedzonko. Może i to prawda :wink: .
Czemu ten świat tak urządzony, że Duzi robią, rzekomo dla nas, coś, co się nam zupełnie nie podoba???
Drops.


chyba muszą Dropsiku pracować :(
szczególnie jak maja kotki pod opieką
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72482
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro lis 20, 2019 13:37 Re: Drops + reszta (trudne życie)

Oj tak!
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59699
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro lis 20, 2019 23:32 Re: Drops + reszta (trudne życie)

ewkkrem pisze:Aaaaa jestem :D
Ciociu Gosiugosiu, dziękujemy za wtorkowe życzenia :1luvu: . Niestety, wtorek był do luftu :( . Już od rana czułem, że coś się kroi. Duża wyciągnęła te dziwaczne pojemniki na jedzonko co to się, z furkotem, otwierają jak jej nie ma. Już czułem, że zniknie na dłużej. Jak zawsze, miałem rację Obrazek . Na domiar złego wcale ich nie schowała i dziś też czekają. Ja już nic nie rozumiem. Raz znika na noce a teraz w dzień. Wraca koło północy a my, biedulki same cały dzień :placz: . Czy ona się łajdaczy???

Lusieńko, ty moja koffana :1luvu: Ja jestem cały czas tylko tej @#$%@# nie ma :evil: A jak jej nie ma to nie ma komputra :placz: . Jak Ty się czujesz? Słyszałem, że ciągali Cię do Obrazek :( . I jak się czuje nasz synek Kolumb? Dalej się pacacie :mrgreen: ? A możu już :201481

Twój Drops.

Kolumb je, pije i wydala. Czasem furczy na Dużą

MaryLux

 
Posty: 159293
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt lis 22, 2019 10:52 Re: Drops + reszta (trudne życie)

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25464
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt lis 22, 2019 11:03 Re: Drops + reszta (trudne życie)

Wow 8O Ciociu, u nas słoneczko świeci i grzeje, deszcza ni ma :D Wołałem na balkon ale ... tam zimno :( . Zapowiada się fajny dzionek :D . Duża w domu.
Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek


Post » Pt lis 22, 2019 22:33 Re: Drops + reszta (trudne życie)

a u nas paskudnie...
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 61 gości