Niechciane, 8 maluszków-6 w DS.+1 malusia.Zmiana adresu!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt lis 08, 2019 20:30 Re: Niechciane, chore, kalekie. Kasia [']:( Maluchy w DS. 2

O rety Aniu, dopiero co wydałaś rudaski a tu znowu kolejne biedy. Wiem, człowiek nie ma sumienia wyciepać na pewną śmierć :(

aga66

 
Posty: 6094
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Sob lis 09, 2019 20:55 Re: Niechciane, chore, kalekie. Kasia [']:( Maluchy w DS. 2

aga66 pisze:O rety Aniu, dopiero co wydałaś rudaski a tu znowu kolejne biedy. Wiem, człowiek nie ma sumienia wyciepać na pewną śmierć :(
Właśnie dokładnie Agnieszka.
To nie jest tak, że biorę kolejne gdy nie powinnam, ale jak żyć gdy widzę jak mała burasia tuli się do mnie a czarnulek też już lgnie do głaskania i bez agresji? Jak go wywalić z powrotem na pewną śmierć pod kołami gdy już raz był pod nimi?
Ja naprawdę cierpię i toczę się walkę rozumu z sercem, ale że nie mam serca z kamienia i nie jestem twarda jak głaz, to jest jak jest, ot przeciwności losu. :(
Mała burasia czyli Szarusia :) trochę kaszle ale apetyt ma. Jest niesamowita, tylko by chciała aby ją tulić i pcha się na szyję.
Czarnuszek, może Laki, Loluś? słyszy jak ona mruczy przy mnie to on też chce aby go miziać.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Nie lis 10, 2019 7:27 Re: Niechciane, chore, kalekie. Kasia [']:( Maluchy w DS. 2

Loluś to fajne imię, podoba mi się. Dobrze, że miziaste są a nie dzikie dziki. Aniu rozumiem twoje rozterki bo ja też nie potrafię obojętnie przejść obok bidy zadnej.

aga66

 
Posty: 6094
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Nie lis 10, 2019 12:26 Re: Niechciane, chore, kalekie. Kasia [']:( Maluchy w DS. 2

aga66 pisze:Loluś to fajne imię, podoba mi się. Dobrze, że miziaste są a nie dzikie dziki. Aniu rozumiem twoje rozterki bo ja też nie potrafię obojętnie przejść obok bidy zadnej.

Agnieszka, naprawdę nie byłoby problemu gdybym miała mniej kotów, a ludzie by chętnie adoptowali dorosłe, zwykłe koty, bo przecież one też zasługują na domek i ludzką miłość.

Zrobiłam mały bazarek na karmę dla tej dwójki i zapraszam serdecznie, bo każdy grosz się liczy viewtopic.php?f=20&t=195417
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pon lis 11, 2019 11:31 Re: Niechciane, chore, kalekie. Kasia [']:( Maluchy w DS. 2

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25465
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lis 11, 2019 17:24 Re: Niechciane, chore, kalekie. Kasia [']:( Maluchy w DS. 2

Dziękuję Gosia. :1luvu:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pon lis 11, 2019 20:33 Re: Niechciane, chore, kalekie. Kasia [']:( Maluchy w DS. 2

Zdjęcia Piracika z nowego domku :1luvu:

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

i Lalusia który już zakumplował się z kolegami :1luvu:
drugie zdjęcia jak oblegują torbę z zakupami :wink:
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pon lis 11, 2019 20:57 Re: Niechciane, chore, kalekie. Kasia [']:( Maluchy w DS. 2

Cudne kotki :) Domki mają szczęście!

aga66

 
Posty: 6094
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Wto lis 12, 2019 17:04 Re: Niechciane, chore, kalekie. Kasia [']:( Maluchy w DS. 2

Szarusia i Loluś to piękne imiona :love:

I bardzo dobre dla takich kocich śliczności :D

Aż mi łzy napłynęły do oczu na widok Piracika i Lalusia w ich domkach :1luvu:

mb

 
Posty: 9985
Od: Czw kwi 13, 2006 5:51
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro lis 13, 2019 17:34 Re: Niechciane, chore, kalekie. Kasia [']:( Maluchy w DS. 2

aga66 pisze:Cudne kotki :) Domki mają szczęście!

Tak Agnieszka :)

mb pisze:Aż mi łzy napłynęły do oczu na widok Piracika i Lalusia w ich domkach :1luvu:

Mnie też chce się płakać jak patrzę na Piracika, :1luvu: on tak bardzo był za mną. :(

mb pisze:Szarusia i Loluś to piękne imiona :love:

I bardzo dobre dla takich kocich śliczności :D

Jakoś słaba jestem w wymyślaniu imion, ale oby szczęśliwe były. :ok: :201461

Wczoraj te kotki były na kontroli u lekarza i zostały odrobaczone oraz Szarusia miała wyciągnięte szwy po sterylizacji a za parę dni zostaną zaszczepione.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Nie lis 17, 2019 19:52 Re: Niechciane, chore, kalekie. Kasia [']:( Maluchy w DS. 2

U nas do kitu. Pisałam, że niepokoję się o dwie kotki po sterylizacji
viewtopic.php?f=1&t=193582&start=150#p12256390

a wróciła tylko Szarusia viewtopic.php?f=1&t=193582&start=150#p12257530
bo druga czarna koteczka już nie wróci ['] :cry:
Nie będę tu opisywać jak, co i dlaczego nie dopilnowali i jak kombinowali bym nigdy prawdy o kotce się nie dowiedziała. :cry: Sprawa nie będzie ''schowana pod dywan''.
Suma sumarum ponieważ ta kotka a matka swoich 5-6 miesięcznych dzieci już nie wróci musiałam zabrać 2 jej dzieci do siebie. Rodzeństwo braciszek i siostrzyczka przerażone nową sytuacją skakały mi po ścianach i musiałam ulokować je w klatce. Burasia jest z tego samego miejsca i jest córką siostry kotki co umarła a które sterylizowałam jakiś czas temu (były złapane 4 w nocy).

Biedne wciśnięte jeden w drugiego :( i tylko oczy widać, że są dwa.
Obrazek Obrazek

Do klatki też ledwo je złapałam, bo porozwalały wszystko. Może oswoją się gdy zobaczą ich ciocię która nie dziczy.
Pani u której były na działce mogła je głaskać i brać na ręce ale zbytnio nie były miziane.
Obrazek Obrazek Obrazek

Te zdjęcia były robione latem i były 4 czarne (Szarusia jest z boku) jeden się czymś zatruł a drugi miał wypadek i to niby miał być ten czarny który dotarł do mnie razem z Szarusią co okazało się, że to wcale nie ten bo już dorosły. :(
Obrazek Obrazek

Obrazek

Uszko ma paskudnie wyrzępione a nie zaznaczone.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Odechciewa mi się wszystkiego.... :cry:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Nie lis 17, 2019 20:16 Re: Niechciane, chore. Kasia [']:( Maluchy w DS. 4 nowe 1[']

Ania, takie maluchy oswoją się. Póltora roku temu miałam trójeczkę wyciągniętą z rur kanalizacyjnych, tydzien były próby złapania, jak do mnie trafiły, fukały strasznie, 1 chłopiec wciśnięty za siostrę, które odważniejsza ciągle straszyła ząbkami i pazurkami, po tygodniu rozsadzały łazienkę, właziły psom na głowę i robiły wszystko, by przedrzeć się przez zasieki i zwiedzać dom, po dwóch spały wyłącznie ze mną.

Mała to pociecha wobec tylu futerek, które masz, ale jak się oswoją i takie malutkie znacznie większa szansa na adopcje.
:( o kurcze, doczytałam, że 5-6 miesięczne, a nie tygodniowe, jakoś tak zrozumiałam najpierw.
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Pon lis 18, 2019 21:55 Re: Niechciane, chore. Kasia [']:( Maluchy w DS. 4 nowe 1[']

maczkowa pisze::( o kurcze, doczytałam, że 5-6 miesięczne, a nie tygodniowe, jakoś tak zrozumiałam najpierw.

Już dają się głaskać i widać to lubią. dziewczynka odważniejsza a chłopczyk jeszcze trochę wycofany ale oba bez agresji i prychania. :ok:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto lis 19, 2019 16:57 Re: Niechciane, chore. Kasia [']:( Maluchy w DS. 4 nowe 1[']

Bardzo chciałam podziękować iza5 :1luvu: za wpłatę 400 złotych (14 XI) na Szarusię i Lolusia.
Rozliczenie będzie na koniec miesiąca.
Zamówienie z zooplusa 492,20 PLN
a dzisiaj felixy bo w promocji w Kauflandzie były :ok: 179,55.

Obrazek Obrazek Obrazek

Dzisiaj byłam z rodzeństwem na wizycie w lecznicy. Kotki mają około pół roczku bo wymieniają ząbki, zresztą tak jak pisałam wcześniej. Miały wyczyszczone uszy ale pod mikroskopem nie mają świerzba. Dostały na kark Stronghold i pod koniec tygodnia chcę je zaszczepić bo czekać dłużej strach.
Na szczęście kotki były spokojne, bez agresji i łapoczynów.
Waga kotki 2,5 kg a kocurka 2,45kg.
Przełożyłam je do dużej klatki i widać zadowolone.
Miziaki będą co mnie bardzo cieszy :) :1luvu:
Obrazek Obrazek Obrazek

Tak na koniec, pisałam, że ich matka po sterylizacji umarła i nawet nikogo to nie obeszło pomimo ze 300 wejść. No cóż, już wcześniej wiedziałam, że są lepsze i gorsze koty na tym forum i Ona zalicza się do tych gorszych. :(
Przykre ale prawdziwe, ale nic to, jakoś to przeżyję.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto lis 19, 2019 19:12 Re: Niechciane, chore. Kasia [']:( Maluchy w DS. 4 nowe 1[']

Aniu :( Czytałam o kotce ale jestem ostatnio tak jakoś w złej formie, że nie chce mi się pisać. A koteńki szkoda bardzo, napisz czemu zmarła. czyżby kolejny wet-konował jak u Tulinka[*]? A kotki jak na półroczne to sprawiają wrażenie dużych :)

aga66

 
Posty: 6094
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Szymkowa i 174 gości