zaginął kot 13tego października Józefów koło Otwocka

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob lis 02, 2019 17:06 Re: zaginął kot 13tego października Józefów koło Otwocka

Szukałam skoro świt te miejsca z których były zgłoszenia. Ani widu ani słychu. Nie wiem jak tak sytuacja z nocy z kamerki, bo ludzie szukają. Dziś ma być w miejscu, gdzie pani dokarmia. Chciałam jeszcze wieczorem skoczyć, ale pada :(
Agent - chłopaku wróć do domku!
Jeszcze jutro rano i wieczorem będę mogła - potem w tygodniu słabiej z czasem :(

gusiek1

 
Posty: 1660
Od: Nie sie 28, 2016 14:24
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lis 04, 2019 23:13 Re: zaginął kot 13tego października Józefów koło Otwocka

Dzieki za szereg rad i wsparcie duchowe. Oj przydadzą sie! Tak na szybko, bo czasu mało - musze jeszcze przejrzec zalegle nagrania.

- wyslalem prosbe o umieszczenie ogloszenia w miesieczniku Jozefow nad Świdrem i linii Otwockiej
- do schroniska na Paluchu, Azylu pod Psim Aniołem, VIKA wet na Obszarowej, AnimalHome wet Otwock, Olga Grądziel wet Otwock, Otwocie Tow Przyjaciol Zwierzat, Wet na Panny Wodnej Radosc, Sfora wet na Trakt Lubelski - wysłałem informację
- co do punktow o duzej ludzkiej przepustowosci - bedziemy stopniowo rozwieszali - bo sporo z tych wymienionych miejsc juz jest
- monitoring z warsztatu autoserwis z Wawerska 48 zweryfikował, że koty ze zgłoszeń pustostan i siłownia pod chmurką na wawerskiej to nie Agent. Tak samo, zapis z kamery na miske u pani dokarmiającej pokazał 4 koty, ale zaden to Agent.
- dzisiaj kamera stoi przed cmentarzem, ale deszcz (zalana szyba) uniemozliwia dobry obraz - czekamy do jutra.

mkosheen

Avatar użytkownika
 
Posty: 26
Od: Wto paź 29, 2019 19:47

Post » Wto lis 05, 2019 10:26 Re: zaginął kot 13tego października Józefów koło Otwocka

Jakiej pomocy potrzebujecie na ten moment? zdjęcia mam od gusiek1
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto lis 05, 2019 11:07 Re: zaginął kot 13tego października Józefów koło Otwocka

Jesli jest jeszcze jakas lecznica, schronisko, azyl, sklep zoologiczny oraz inne punkty, do ktorych nie wyslalem info o zaginieciu, a macie o nich wiedze, to prosze wyslijcie w naszym imienieniu stosowną wiadomość - dołączając odnośnik do FB:
https://www.facebook.com/groups/Zaginio ... 768557994/

Wyslalem jeszcze do:
sawawet@poczta.onet.pl; gabinetoskarspzoo@gmail.com; biuro@weterynarz-otwock.pl; vet_gniot@op.pl; gabinet@weterynarzfalenica.pl; gabinet.radosc@gmail.com; nowickakar@wp.pl; tofivet@tofivet.pl

A tak to potrzebne są zasoby do roznoszenia ulotek i wrzucania do skrzynek. Zaczynamy chyba ten etap akcji i zawsze to chodzenia i nawolywania - tylko ze juz miejscowki się kończą. Od kilku dni nie było żadnych zgłoszeń.

mkosheen

Avatar użytkownika
 
Posty: 26
Od: Wto paź 29, 2019 19:47

Post » Wto lis 05, 2019 11:12 Re: zaginął kot 13tego października Józefów koło Otwocka

a mapkę zrobiłes? Może dzisiaj znajdę czas w pracy na analizę..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto lis 05, 2019 11:18 Re: zaginął kot 13tego października Józefów koło Otwocka

moja żona na google maps zaznaczała gdzie ogłoszenie zostało powieszone - ale jest problem zeby to udostepnic - jak mi wysylala to nie widzialem zadnej pinezki. Moze wiesz jak to zrobic? Bo jesli nie, to trzeba bedzie recznie wymienic ulice i zakres... ale to troche slabe.

mkosheen

Avatar użytkownika
 
Posty: 26
Od: Wto paź 29, 2019 19:47

Post » Wto lis 05, 2019 11:20 Re: zaginął kot 13tego października Józefów koło Otwocka

Nie wiem. Ktoś to robił podczas szukania Bobiego i Ufo. Chyba mziel52 - moze napisz do niej pw z prośbą o pomoc? I wstaw link do tego wątku.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto lis 05, 2019 11:35 Re: zaginął kot 13tego października Józefów koło Otwocka

https://drive.google.com/open?id=1w6sChEcHdTdiwS2EhTSXsRdfwIGG4GJr

Proszę spójrzcie na aktualizację ogłoszenia i napiszcie co jeszcze powinno być do zmiany? Zanim trafi do druku.

mkosheen

Avatar użytkownika
 
Posty: 26
Od: Wto paź 29, 2019 19:47

Post » Wto lis 05, 2019 11:41 Re: zaginął kot 13tego października Józefów koło Otwocka

mkosheen pisze:https://drive.google.com/open?id=1w6sChEcHdTdiwS2EhTSXsRdfwIGG4GJr

Proszę spójrzcie na aktualizację ogłoszenia i napiszcie co jeszcze powinno być do zmiany? Zanim trafi do druku.

jedyne co - tylko nie wiem czy to możliwe - to bym dodała na dole takie karteczki z numjerem telefonu do oderwania.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto lis 05, 2019 11:41 Re: zaginął kot 13tego października Józefów koło Otwocka

A jaki format będziesz drukował? I w kolorze czy czarno-białe?
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto lis 05, 2019 11:45 Re: zaginął kot 13tego października Józefów koło Otwocka

nie sprawdzi sie - kazde ogloszenie dajemy w koszulke - zeby dluzej w deszczu przetrwalo i zeby na nowe/swieze wygladalo - dodalem jeszcze jedno zdanie - sprawdz aktualizacje pod tym samym linkiem.

Kolor - A5.

Myslelismy o A4 ale szukajacy kota z ul. Zawiszy daja kartki A4 i na wielu waskich slupach kiepsko to wyglada - taka prawie pusta powiewajaca płachta A4.

A5 jest wystarczajace - i przez to ze ma kolor czerwony z daleka rzuca sie w oczy. Wizerunek kota tez jest przejrzysty - bo ma białe tło.

mkosheen

Avatar użytkownika
 
Posty: 26
Od: Wto paź 29, 2019 19:47

Post » Wto lis 05, 2019 11:56 Re: zaginął kot 13tego października Józefów koło Otwocka

A może wyróżnij znaki szczególne zamiast informacji że jest w trakcie leczenia.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto lis 05, 2019 12:12 Re: zaginął kot 13tego października Józefów koło Otwocka

Ogłoszenie tak winno być skonstruowane by na dole były telefony w kilku sztukach do oderwania. W koszulce tylko treść. A nr telefonów wystające winny być dostępne.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55360
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto lis 05, 2019 12:20 Re: zaginął kot 13tego października Józefów koło Otwocka

Jeśli jest to koniecznie potrzebne (a cały czas w to wątpię - era telefonów i robienia zdjęć i moj numer jest łatwy do zapamietania), mozemy drukować paski, ktore bedziemy doklejali na koszulkę od dołu. Wole główną treść mieć szczelnie zamkniętą.

mkosheen

Avatar użytkownika
 
Posty: 26
Od: Wto paź 29, 2019 19:47

Post » Wto lis 05, 2019 12:29 Re: zaginął kot 13tego października Józefów koło Otwocka

Po prostu to przemyśl. Jest część społeczeństwa, osob starszych, które używają tel kom tylko jako tel - czyli do dzwonienia, a ich pomoc wbrew pozorom moze być bardzo cenna.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kasiek1510, misiulka i 457 gości