Fryga ['] i Mati (PNN) - czarne piękności Odsłona trzecia

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lis 03, 2019 9:20 Re: Fryga ['] i Mati (PNN) - czarne piękności Odsłona trzeci

Mati Kochanie, nie wiem, czy Fryga wróci, ale na pewno kiedyś, kiedyś się spotkacie, wszyscy się kiedyś spotkamy, tak myślę...
Jak się dziś czujesz, czy wizyta u wetki pomogła? Zjadłaś śniadanko?
Miziam Cię po uszkach
Sabcia
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59707
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie lis 03, 2019 12:14 Re: Fryga ['] i Mati (PNN) - czarne piękności Odsłona trzeci

O rany :cry: Przyszłam, a tu jednego czarnuszka mniej :cry: Bardzo mi przykro kochana. Trzymaj się :201481
Obrazek
Obrazek

Duz

Avatar użytkownika
 
Posty: 124
Od: Sob sty 26, 2019 11:40

Post » Nie lis 03, 2019 13:40 Re: Fryga ['] i Mati (PNN) - czarne piękności Odsłona trzeci

mag828 pisze:
MaryLux pisze:Mati, jak się czujesz?

Czociu kotana
jakosz tak nie jesztem guodna
szukam czongle Frygi
Duża wiprała jej koczyk stranszportera i umiła transzportera
to chiba żnaczy, że ona zaras wruczi?
fpiontek krochem wimiotowałam wjencz fczoraj biłam u wetki i doształam kropkufke i kuja
ona ta wetka jesz fajmna i rubiam jom bo mje mizia i psytula
to piszałam ja Mati

Biedna Mati, ja bym nie lubiła kujów.
Lusia

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie lis 03, 2019 14:24 Re: Fryga ['] i Mati (PNN) - czarne piękności Odsłona trzeci

jolabuk5 pisze:Mati Kochanie, nie wiem, czy Fryga wróci, ale na pewno kiedyś, kiedyś się spotkacie, wszyscy się kiedyś spotkamy, tak myślę...
Jak się dziś czujesz, czy wizyta u wetki pomogła? Zjadłaś śniadanko?
Miziam Cię po uszkach
Sabcia


spotkamy się za Tęczowym Mostem :D
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie lis 03, 2019 16:21 Re: Fryga ['] i Mati (PNN) - czarne piękności Odsłona trzeci

Mati. Przytuptałam cię wsprzeć duchownie. Nie wię czy Fryga wróci, moja Duża mówi że koty wracają ino czasami w inszym futerku. Nie rozumię jak to możliwne ale nasze Duże tak czasami mówią. Pókico lizam cię serdusznie po uszku, lizu lizu
Książniczka Ofelja
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33052
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Nie lis 03, 2019 21:46 Re: Fryga ['] i Mati (PNN) - czarne piękności Odsłona trzeci

Kiedyś Pigułka [*] napisała, że trzeba po burzy popatrzeć na Tęczę i wtedy się widzi wszystkich naszych koffanych Przyjaciół
Lusia

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie lis 03, 2019 22:20 Re: Fryga ['] i Mati (PNN) - czarne piękności Odsłona trzeci

Mati, ja Ci miauknę co się kiedyś mojej dużej przyśniło. Miała ukochaną bezdomciową kotkę Migusię [*] i Migusia pobiegła kiedyś za TM....duża długo płakała, i dłuuuugo potem mojej dużej przyśniła się...Migusia [*] w wielkim budynku, na stryszku było miejsce dla kotków, i było tam dużo kotków (moja duża zaręcza pod przysięgą, że były TAM inne koty, tylko nie przyjrzała się jak wyglądały...) i była tam jej ukochana Migusia [*] i poznała dużą, i było jej tam dobrze, mogła swobodnie wybiegać sobie ze stryszku na trawkę....ten sen był bardzo realny i duża do dziś go pamięta...
Z.

Anna2016

 
Posty: 10403
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Pon lis 04, 2019 6:54 Re: Fryga ['] i Mati (PNN) - czarne piękności Odsłona trzeci

Duz pisze:O rany :cry: Przyszłam, a tu jednego czarnuszka mniej :cry: Bardzo mi przykro kochana. Trzymaj się :201481

<3

mag828

Avatar użytkownika
 
Posty: 4000
Od: Wto lip 06, 2010 19:48
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon lis 04, 2019 6:57 Re: Fryga ['] i Mati (PNN) - czarne piękności Odsłona trzeci

jolabuk5 pisze:Mati Kochanie, nie wiem, czy Fryga wróci, ale na pewno kiedyś, kiedyś się spotkacie, wszyscy się kiedyś spotkamy, tak myślę...
Jak się dziś czujesz, czy wizyta u wetki pomogła? Zjadłaś śniadanko?
Miziam Cię po uszkach
Sabcia


Sabciu kotana
czosztam kroszkem żjadłam
are nie na sznadanko tilko raczej obiat
a nawet kilka obiatuf
ja tesz ciem miziam po epku
czongle szukam Frygi, wołam jom, może uszłiszy
tilko jak wołam to Duża mje otpowiada
to piszałam ja Mati

mag828

Avatar użytkownika
 
Posty: 4000
Od: Wto lip 06, 2010 19:48
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon lis 04, 2019 6:59 Re: Fryga ['] i Mati (PNN) - czarne piękności Odsłona trzeci

MaryLux pisze:
mag828 pisze:
MaryLux pisze:Mati, jak się czujesz?

Czociu kotana
jakosz tak nie jesztem guodna
szukam czongle Frygi
Duża wiprała jej koczyk stranszportera i umiła transzportera
to chiba żnaczy, że ona zaras wruczi?
fpiontek krochem wimiotowałam wjencz fczoraj biłam u wetki i doształam kropkufke i kuja
ona ta wetka jesz fajmna i rubiam jom bo mje mizia i psytula
to piszałam ja Mati

Biedna Mati, ja bym nie lubiła kujów.
Lusia


Lusiu kotana
ja nie rubiam kroprufkuf
a kujuf nie czujam bo mję wetka żagaduje i miziakuje
rubiam tom wetke
to piszałam ja Mati

mag828

Avatar użytkownika
 
Posty: 4000
Od: Wto lip 06, 2010 19:48
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon lis 04, 2019 7:02 Re: Fryga ['] i Mati (PNN) - czarne piękności Odsłona trzeci

mir.ka pisze:
jolabuk5 pisze:Mati Kochanie, nie wiem, czy Fryga wróci, ale na pewno kiedyś, kiedyś się spotkacie, wszyscy się kiedyś spotkamy, tak myślę...
Jak się dziś czujesz, czy wizyta u wetki pomogła? Zjadłaś śniadanko?
Miziam Cię po uszkach
Sabcia


spotkamy się za Tęczowym Mostem :D


a dzie to jeszt czociu kotana?
moze ja tam pobiegnę teras?
i żnajdnę Frygę!
to piszałam ja Mati

mag828

Avatar użytkownika
 
Posty: 4000
Od: Wto lip 06, 2010 19:48
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon lis 04, 2019 7:05 Re: Fryga ['] i Mati (PNN) - czarne piękności Odsłona trzeci

MB&Ofelia pisze:Mati. Przytuptałam cię wsprzeć duchownie. Nie wię czy Fryga wróci, moja Duża mówi że koty wracają ino czasami w inszym futerku. Nie rozumię jak to możliwne ale nasze Duże tak czasami mówią. Pókico lizam cię serdusznie po uszku, lizu lizu
Książniczka Ofelja


dźenkujam kotana Ofelku
ja tesz nie rożumię jak to w innym futerku?
to Fryga bendże teras biała?
ja tesz ciem lizam o uszkach
to piszałam ja Mati

mag828

Avatar użytkownika
 
Posty: 4000
Od: Wto lip 06, 2010 19:48
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon lis 04, 2019 7:07 Re: Fryga ['] i Mati (PNN) - czarne piękności Odsłona trzeci

MaryLux pisze:Kiedyś Pigułka [*] napisała, że trzeba po burzy popatrzeć na Tęczę i wtedy się widzi wszystkich naszych koffanych Przyjaciół
Lusia


Lusiu kotana
to ja teras czekam na tenczem
i pobiegnem do Frygi
to piszałam ja Mati

mag828

Avatar użytkownika
 
Posty: 4000
Od: Wto lip 06, 2010 19:48
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon lis 04, 2019 7:09 Re: Fryga ['] i Mati (PNN) - czarne piękności Odsłona trzeci

Anna2016 pisze:Mati, ja Ci miauknę co się kiedyś mojej dużej przyśniło. Miała ukochaną bezdomciową kotkę Migusię [*] i Migusia pobiegła kiedyś za TM....duża długo płakała, i dłuuuugo potem mojej dużej przyśniła się...Migusia [*] w wielkim budynku, na stryszku było miejsce dla kotków, i było tam dużo kotków (moja duża zaręcza pod przysięgą, że były TAM inne koty, tylko nie przyjrzała się jak wyglądały...) i była tam jej ukochana Migusia [*] i poznała dużą, i było jej tam dobrze, mogła swobodnie wybiegać sobie ze stryszku na trawkę....ten sen był bardzo realny i duża do dziś go pamięta...
Z.


Zuniu kotana
jaki pionkny sen!
może mojej Dużej tesz siem psyszni Fryga
śniom jej siem inni Duzi co znikli, wjenc moze i Fryga
lizam ciem po epku i zyczem miaumiłego dnia
to piszałam ja Mati

mag828

Avatar użytkownika
 
Posty: 4000
Od: Wto lip 06, 2010 19:48
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon lis 04, 2019 10:12 Re: Fryga ['] i Mati (PNN) - czarne piękności Odsłona trzeci

mag828 pisze:
jolabuk5 pisze:Mati Kochanie, nie wiem, czy Fryga wróci, ale na pewno kiedyś, kiedyś się spotkacie, wszyscy się kiedyś spotkamy, tak myślę...
Jak się dziś czujesz, czy wizyta u wetki pomogła? Zjadłaś śniadanko?
Miziam Cię po uszkach
Sabcia


Sabciu kotana
czosztam kroszkem żjadłam
are nie na sznadanko tilko raczej obiat
a nawet kilka obiatuf
ja tesz ciem miziam po epku
czongle szukam Frygi, wołam jom, może uszłiszy
tilko jak wołam to Duża mje otpowiada
to piszałam ja Mati

Matisiu Duża pewnie chce Cię pocieszyć, że nie jesteś sama nawet jak nie ma Fryguni, dlatego odpowiada. Nie szukaj tak mocno, Frygunia sama Cię znajdzie kiedyś, jak przyjdzie czas. Ale jeszcze nie teraz, teraz bądź ze swoją Dużą, ona bardzo Cię bardzo potrzebuje :201461
Miziam Cię w zastępstwie Fryguni i życzę pysznych obiadków :catmilk: :201461
Sabcia
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59707
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 97 gości