Malutek Białasek oto on

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt paź 25, 2019 15:26 Re: Malutek Białasek oto on

ana pisze:W wątku na Kociarni piszesz, że wyjeżdżasz. Co się stanie z pozostałymi kotami? Ile ich teraz jest?

A przypadkiem nie było jeszcze psa ?

Chikita

 
Posty: 6393
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Pt paź 25, 2019 17:01 Re: Malutek Białasek oto on

To już jest obrzydliwe :evil: Naprawdę są zabawki, nawet takie, które udają żywe stworzenia, ale nimi nie są. Tak się nie postępuje, staram się powstrzymać emocje, ale ....

ewar

 
Posty: 54969
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt paź 25, 2019 20:58 Re: Malutek Białasek oto on

ewar pisze:To już jest obrzydliwe :evil: Naprawdę są zabawki, nawet takie, które udają żywe stworzenia, ale nimi nie są. Tak się nie postępuje, staram się powstrzymać emocje, ale ....

Całkowicie się z Tobą zgadzam. To obrzydliwe co się z tymi zwierzakami wyprawia.
Zabierając nowego kota zamknięto mu szansę na jakiś fajny dom. Odpowiedzialny.
Co do innych zwierząt. W pierwszym wątku już była mowa o ich adopcji tylko "kochająca" pani nie wyraziła zgody. A szkoda. Bo może byłyby wszystkie żywe i na swoim już. A teraz co ich czeka?
Rób im na cito ogłoszenia.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55358
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt paź 25, 2019 22:31 Re: Malutek Białasek oto on

Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55358
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pon paź 28, 2019 20:29 Re: Malutek Białasek oto on

https://www.olx.pl/oferta/malutki-kotek ... f04e45d9e5
"z powodu wyjazdu za granicę,inaczej pójdzie do schroniska choć bardzo tego nie chcę"

Flowers77 - czy to chwyt marketingowy, czy naprawdę zamierzasz oddać kota do schroniska?
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10662
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Pon paź 28, 2019 20:53 Re: Malutek Białasek oto on

Kobieto wstydu nie masz? Co z resztą zwierząt?
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Pon paź 28, 2019 23:47 Re: Malutek Białasek oto on

Że Flowers nie wie, co to wstyd - wiadomo od początku jej "działalności" na forum. I tylko kotów (o ile istnieją realnie, oby nie!) żal.

MaryLux

 
Posty: 159634
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto paź 29, 2019 0:14 Re: Malutek Białasek oto on

Stomachari pisze:https://www.olx.pl/oferta/malutki-kotek-do-oddania-pilne-CID103-IDCaISv.html#f04e45d9e5
"z powodu wyjazdu za granicę,inaczej pójdzie do schroniska choć bardzo tego nie chcę"

Flowers77 - czy to chwyt marketingowy, czy naprawdę zamierzasz oddać kota do schroniska?


Czy osoba która Ci dała kotka wie, że chcesz go oddać?
Obrazek

Ewa.KM

 
Posty: 3765
Od: Śro mar 20, 2013 23:32

Post » Wto paź 29, 2019 6:21 Re: Malutek Białasek oto on

Ewa.KM pisze:
Stomachari pisze:https://www.olx.pl/oferta/malutki-kotek-do-oddania-pilne-CID103-IDCaISv.html#f04e45d9e5
"z powodu wyjazdu za granicę,inaczej pójdzie do schroniska choć bardzo tego nie chcę"

Flowers77 - czy to chwyt marketingowy, czy naprawdę zamierzasz oddać kota do schroniska?


Czy osoba która Ci dała kotka wie, że chcesz go oddać?

Ona nie ma kontaktu z tą osobą. Tak zrozumiałam z wpisów. Mnie się w głowie nie mieści, że tak traktuje się zwierzęta. Po cholerę ten maluch był brany? Musiało już być i było nie fajnie w domu. Ale kot przypominał innego, zabitego przez durne wypuszczanie i wzięła se. Po to by oddać w każde, chętne, nie sprawdzone ręce.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55358
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto paź 29, 2019 9:50 Re: Malutek Białasek oto on

Flowers, spróbuj odszukać kontakt z panią, od której masz kota. Może będzie w stanie wziąć zwierzaka do siebie. Włożyła w niego sporo emocji, pewnie jej na nim zależy.
Przypomnij sobie, kiedy u Ciebie była i sprawdź w telefonie historię połączeń z tego okresu. Któryś numer z tych dni na pewno należy do niej. Jeśli już historię wykasowałaś, sprawdź na stronie internetowej swojego operatora -- będziesz się tam musiała zarejestrować i zalogować, ale zyskasz dostęp to spisu wszystkich połączeń.
fckptn
Obrazek

ana

 
Posty: 23780
Od: Śro lut 20, 2002 21:56

Post » Wto paź 29, 2019 13:23 Re: Malutek Białasek oto on

Flowers tego nie zrobi

MaryLux

 
Posty: 159634
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob lis 02, 2019 11:12 Re: Malutek Białasek oto on

Po co ten wasz jad ? Lubicie być tak zgryźliwe? Kocham koty i inne zwierzęta, ale oprócz nich też jest jakieś życie, które trzeba poukładać. Kociak będzie miał opiekę, gdy wyjdziemy a gdy wrócimy będzie znowu z nami, opiekę na ten czas udało mi się ogarnąć tak jak i nad pozostałymi zwierzętami. Pisałam chaotycznie, gdyż myślałam, że nie uda mi się niczego załatwić, ale jednak udało się. I nie,nie traktuje zwierząt jak zabawki, chce wyjechać poprawić swój byt i zwierząt również.
Mój koci aniołek Białasek 12.07.2019 [*] na zawsze w moim sercu Najdroższy Przyjacielu :(

Flowers77

Avatar użytkownika
 
Posty: 472
Od: Pt sie 25, 2017 0:46
Lokalizacja: Szczytno

Post » Sob lis 02, 2019 16:21 Re: Malutek Białasek oto on

Flowers77 pisze:Po co ten wasz jad ? Lubicie być tak zgryźliwe? Kocham koty i inne zwierzęta, ale oprócz nich też jest jakieś życie, które trzeba poukładać. Kociak będzie miał opiekę, gdy wyjdziemy a gdy wrócimy będzie znowu z nami, opiekę na ten czas udało mi się ogarnąć tak jak i nad pozostałymi zwierzętami. Pisałam chaotycznie, gdyż myślałam, że nie uda mi się niczego załatwić, ale jednak udało się. I nie,nie traktuje zwierząt jak zabawki, chce wyjechać poprawić swój byt i zwierząt również.

Flowers77, wybacz, ale to, co robisz nie wygląda dobrze. Staram się być wyrozumiała, trochę Cię broniłam, ale w tle są żywe stworzenia, fundujesz im traumę. Wzięcie małego kocurka, który być może miałby normalny, stabilny dom było czymś, czego nie jestem w stanie pojąć. Tak, potraktowałaś małe, czujące stworzenie jak zabawkę. Pobawiłaś się już?

ewar

 
Posty: 54969
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob lis 02, 2019 16:47 Re: Malutek Białasek oto on

Flowers, zastanów się czasem, jak to co robisz wygląda z boku.
Do cats eat bats?

Muireade

Avatar użytkownika
 
Posty: 1576
Od: Pon sie 08, 2016 17:26
Lokalizacja: Środek wiochy (pod Toruniem)

Post » Nie lis 03, 2019 5:03 Re: Malutek Białasek oto on

ewar pisze:
Flowers77 pisze:Po co ten wasz jad ? Lubicie być tak zgryźliwe? Kocham koty i inne zwierzęta, ale oprócz nich też jest jakieś życie, które trzeba poukładać. Kociak będzie miał opiekę, gdy wyjdziemy a gdy wrócimy będzie znowu z nami, opiekę na ten czas udało mi się ogarnąć tak jak i nad pozostałymi zwierzętami. Pisałam chaotycznie, gdyż myślałam, że nie uda mi się niczego załatwić, ale jednak udało się. I nie,nie traktuje zwierząt jak zabawki, chce wyjechać poprawić swój byt i zwierząt również.

Flowers77, wybacz, ale to, co robisz nie wygląda dobrze. Staram się być wyrozumiała, trochę Cię broniłam, ale w tle są żywe stworzenia, fundujesz im traumę. Wzięcie małego kocurka, który być może miałby normalny, stabilny dom było czymś, czego nie jestem w stanie pojąć. Tak, potraktowałaś małe, czujące stworzenie jak zabawkę. Pobawiłaś się już?

Nie pobawiłam, do zabawy mam w domu pluszowego misia. A gdy brałam maluszka nie było w planach żadnego wyjazdu, wybacz,ale nie zamierzam żyć w biedzie, bo "koty". Mam całe życie poświęcić tylko im ? Już więcej od życia nic się nie należy? Wyjazd to pogoń za lepszym życiem, za pieniędzmi . A w tym życiu są jednak też te zwierzęta, które muszą jeść itd. Także proszę mi tu nie mówić, że się bawię, bo ja wiem co mam robić ze swoim życiem, i rad w związku z tym nie potrzebuje. Wiadomo mogę się zamknąć z kotami w domu i chodzić tylko do pracy,ale to polepszy tylko byt kotów, bo będą miały co jeść ,a gdzie w tym wszystkim ja i inne rzeczy? Długi trzeba spłacić, rachunki nie są małe, samemu trzeba też jeść i jeszcze wiele innych rzeczy. Już nie będę tłumaczyć,maluszek ma opiekę, pozostałe też, także nic więcej już pisać nie muszę.
Mój koci aniołek Białasek 12.07.2019 [*] na zawsze w moim sercu Najdroższy Przyjacielu :(

Flowers77

Avatar użytkownika
 
Posty: 472
Od: Pt sie 25, 2017 0:46
Lokalizacja: Szczytno

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 246 gości