DT u Bastet. GWIAZDKA ♥ W ilu stopniach prać pchły?

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob paź 19, 2019 15:42 Re: DT u Bastet. Nowe Maleństwa.. Tygrys adoptowany.

Cuda, do zacałowania :)

aga66

 
Posty: 6131
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Sob paź 19, 2019 17:41 Re: DT u Bastet. Nowe Maleństwa.. Tygrys adoptowany.

Ale one śmieszne :) Takie szkarbiki małe.

A jak Brawurcia ?
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Sob paź 19, 2019 19:13 Re: DT u Bastet. Nowe Maleństwa.. Tygrys adoptowany.

Bastet pisze:Po dzisiejszej diecie mlecznej kupa Bazylka śliczna :1luvu:

A tu rzeczony nicpoń. Ach ten ócz błękit!

Obrazek

Uffff, jaki słodziak :1luvu:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60310
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie paź 20, 2019 9:00 Re: DT u Bastet. Nowe Maleństwa.. Tygrys adoptowany.

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25551
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon paź 21, 2019 13:57 Re: DT u Bastet. Nowe Maleństwa.. Tygrys adoptowany.

Jak się Kasia nie odzywa to się pewnie coś dzieje :strach: :strach: :strach:
Oby nie...
Kasieńko daj znac :ok:
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Pon paź 21, 2019 20:13 Re: DT u Bastet. Nowe Maleństwa.. Tygrys adoptowany.

no właśnie?
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Pon paź 21, 2019 21:41 Re: DT u Bastet. Nowe Maleństwa.. Tygrys adoptowany.

Witajcie Kochane, bardzo przepraszam za milczenie. Cieszę się (troszkę), że jednak za mną tesknicie :) A nie, nie! Nic się nie dzieje złego. Miałam tylko trochę zajęć, i nie wchodziłam wczoraj w ogóle na miau, dopiero wieczorem, ale już nie miałam siły pisać. Poza tym z maluchami trochę roboty jest. Przestawiam je na inne jedzonko niż mleczko, ale to idzie ciężko. Na błędach się uczę. Za dużo puchy - luźna brzydka kupa. Za dużo mleka w proszku (dla kociąt) zawardzenie. Oszaleć można... :strach: W końcu opracowałam chyba dobrą strategię. Daję maluchom na przemian: raz posiłek z baby pate (zmieszane z odrobiną mleka w proszku dla znajomego smaku), a raz mleczko z butelki, ale z masełkiem, żeby nie było zatwardzeń, bo to mleko jednak dość chude jest. Jak się kupki unormują, to wprowadzę mięsko - wołowinkę tartą na musik :) I serduszka kurze, tak, jak robiłam z trzema poprzednimi maluchami.

Co do Brawurci Moniko, ciągle jeszcze jest z nami. Choć została ponownie ogłoszona. Jakiś odzew jest... Zobaczymy. Byle komu nie oddamy :) Już ranka po sterylce prawie zarosła. Brawurcia roznosi stetryczałe towarzystwo mojej mamy. Biega z Ramzikiem :) To znaczy goni go, a on musi uciekać ;)

Smutne wieści na miau... Krzysiunio odszedł... :( Bardzo mi przykro z tego powodu, bardzo... Podczytywałam wątek Krzysia, trzymałam kciuki... :cry:

Na dobranoc fotki moich dzieciaków. Straszne malizny jeszcze z nich są. Najmniejszy waży 440 gram i rośnie powolutku, ale rośnie. Apetyty mają piękne.

Baltazarek:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Prawdziwy lew ;)
Obrazek
A tak maluchy spały na mnie - wszyskie trzy :1luvu: Przekochane są Ciągle by dawały buziaki i się przytulały, mrucząc przy tym...
Obrazek
Bazyl:
Obrazek
Zaczajka:
Obrazek
Bajer
Obrazek

Dobranocka. Lecę spać, bo muszę wstać o trzeciej... Trochę padam z nóg przez to nocne wstawanie...
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7604
Od: Pon paź 12, 2015 19:20


Post » Pon paź 21, 2019 22:06 Re: DT u Bastet. Nowe Maleństwa.. Tygrys adoptowany.

No właśnie miałam napisać, że brak wieści to dobre wieści gdy ... Krzyś [*] mnie rozbił :( . Już nic się nie che pisać :(
Maluchy śliczne a Twoje zdjęcia to już takie artystyczne. Nie jestem skora do żartów więc piszę co myślę. Ciągle mi Krzyś w głowie siedzi. On był w wieku +- Dropsa. (Tak na świeżo to straszne to słowo "był").
Wydaje mi się, że teraz jest jakoś wyjątkowo dużo bardzo chorych kotów na forum. Dużo wątków, na które wchodzę z lękiem.
Mnie ta cisza u Ciebie jakoś nie martwiła :) . Z maluchami, dla których dopiero zaczyna się przygoda z życiem, jesteś takim promyczkiem. Była sławna BB a u Ciebie jest BBB :1luvu:
Spokojnej nocki życzymy.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7989
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pon paź 21, 2019 22:25 Re: DT u Bastet. Nowe Maleństwa.. Tygrys adoptowany.

Cudne :1luvu:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60310
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto paź 22, 2019 10:50 Re: DT u Bastet. Nowe Maleństwa.. Tygrys adoptowany.

małe juz nie takie małe to chyba nie musisz wstawać o 3.00, jak im dasz jeść ok północy to do 5.00 wytrzymają
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72782
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto paź 22, 2019 11:10 Re: DT u Bastet. Nowe Maleństwa.. Tygrys adoptowany.

mir.ka pisze:małe juz nie takie małe to chyba nie musisz wstawać o 3.00, jak im dasz jeść ok północy to do 5.00 wytrzymają

No właśnie zrobiłam ten błąd, że nakarmiłam o 20.30, bo strasznie głodne były (wcześniej miałam lekcje i nie mogłam), no to musiałam wstać ok. 3.00, bo by do 8.00 nie wytrzymały... :wink:
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7604
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Wto paź 22, 2019 11:14 Re: DT u Bastet. Nowe Maleństwa.. Tygrys adoptowany.

Bastet pisze:
mir.ka pisze:małe juz nie takie małe to chyba nie musisz wstawać o 3.00, jak im dasz jeść ok północy to do 5.00 wytrzymają

No właśnie zrobiłam ten błąd, że nakarmiłam o 20.30, bo strasznie głodne były (wcześniej miałam lekcje i nie mogłam), no to musiałam wstać ok. 3.00, bo by do 8.00 nie wytrzymały... :wink:


raczej nie :(
ale dla mnie np jest lepiej poczekać do północy (też je mogłaś jeszcze raz nakarmić) , niż wstawać o 3.00, koszmarna godzina :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72782
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto paź 22, 2019 11:53 Re: DT u Bastet. Nowe Maleństwa.. Tygrys adoptowany.

mir.ka pisze:
Bastet pisze:
mir.ka pisze:małe juz nie takie małe to chyba nie musisz wstawać o 3.00, jak im dasz jeść ok północy to do 5.00 wytrzymają

No właśnie zrobiłam ten błąd, że nakarmiłam o 20.30, bo strasznie głodne były (wcześniej miałam lekcje i nie mogłam), no to musiałam wstać ok. 3.00, bo by do 8.00 nie wytrzymały... :wink:


raczej nie :(
ale dla mnie np jest lepiej poczekać do północy (też je mogłaś jeszcze raz nakarmić) , niż wstawać o 3.00, koszmarna godzina :(

O północy to one jeszcze były tak napchane, że nie dałyby rady nic wcisnąć ;)
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7604
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Wto paź 22, 2019 20:43 Re: DT u Bastet. Nowe Maleństwa.. Tygrys adoptowany.

Kto to była ta sławna BB???

Na dobranoc - spokojnych snów Kochane :1luvu:
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7604
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Lifter, Wojtek i 133 gości