W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob paź 05, 2019 20:40 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Obrazek
W głębi, oczywiście, kto? AMORA :evil:

Obrazek.
Dwie minuty później :roll:

Chciałabym dodać, że nie mam drugiego łóżka :(
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7949
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Sob paź 05, 2019 20:57 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Uuuuu! Jest niesamowity postęp! Gratuluję, Amorko! :ok: :ok: :ok: :1luvu:
Ale masz CUDNE koty, Ewkkrem! :1luvu: :201461
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Sob paź 05, 2019 20:57 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

ewkkrem pisze:Obrazek
W głębi, oczywiście, kto? AMORA :evil:

Obrazek.
Dwie minuty później :roll:

Chciałabym dodać, że nie mam drugiego łóżka :(

A powinnaś

MaryLux

 
Posty: 159170
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob paź 05, 2019 21:03 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Jak cieszy ten widok! :1luvu:
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Sob paź 05, 2019 21:03 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Postęp, jak postęp :? . Ona od dawna się pcha na kanapę ale jak usiądę obok to ucieka :(
MaryLux, nie mam miejsca na drugie łóżko. Chociaż :? może piętrowe?
Kwiryna - jaszcze jak :P
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7949
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Sob paź 05, 2019 21:26 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

ewkkrem pisze:Postęp, jak postęp :? . Ona od dawna się pcha na kanapę ale jak usiądę obok to ucieka :(
MaryLux, nie mam miejsca na drugie łóżko. Chociaż :? może piętrowe?
Kwiryna - jaszcze jak :P

Podwójnie piętrowe :)

MaryLux

 
Posty: 159170
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob paź 05, 2019 21:29 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Gratuluję cudnych widoków ewkkrem i trochę zazdroszczę, sama od 1,5 roku jeszcze nie doczekałam takiego momentu z burasią. Tylko z nią :evil:

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Wto paź 15, 2019 15:27 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Znów, po raz kolejny, muszę podziękować Pani A. (Pani A. - jesteś? - mogę się jakoś wyraźniej odwdzięczyć?)
Dostaliśmy 3 dychy!!!
Wdzięczny Mumiś:
Obrazek
Obrazek
KRÓL MUMIŚ:
Obrazek
Królowa Amorka.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7949
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Wto paź 15, 2019 15:48 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Król Mumiś ma ZAWSZE języczek na wierzchu :D a Królowa Amorcia lubi wyciągać łapkę do przodu :D . Zupełnie jak ja. Papuguje mnie?
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7949
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Wto paź 15, 2019 18:22 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

A Mumiś kogo papuguje z tym języczkiem na wierzchu?

aga66

 
Posty: 6076
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Wto paź 15, 2019 20:06 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

Mumiś jest niepowtarzalny :D . To Amorka papuguje Dropsa! Drops najczęściej wyciąga jedną łapę do przodu i ... "tak mi dobrze" :twisted: . Amorka też :P . Jak łapka się "zmęczy" to zmiana :D . Koncert na drugą łapkę 8).
Z Mumciem i kotami nadal nie jest najlepiej, chociaż już ponad rok minął :( . Chyba nie bardzo się polubiły. Gdyby nie Amorka to Mumiś byłby bardzo biedny. Amorka naprawdę bardzo, bardzo wspiera Mumcia. Rozdzielenie ich to dla Mumcia byłby chyba końcem świata. Zdarza się, że Mumiś tak jakby woła Amorkę jak jej dłuższy czas nie ma w zasięgu wzroku. On jest raczej milczącym kotem. Do tej pory zdarzyło mi się słyszeć Mumcia tylko kilka razy w sytuacjach gdy jakby szukał Amorki :( . Rzadko ale tak przejmująco, że serce się kroiło. Amorka dzieli i rządzi i ... czasem tylko mnie się boi ale jak się poruszy to zaraz Mum do niej leci i ... barankom nie ma końca :)
Żal mi chłopa saniemowicie :) . Nie da się ukryć, że baby górą. Odważniejsze, mądrzejsze a chłopy to ... tylko na litość 8)
Tak jeszcze dopiszę, że stosuję wobec Nowaków tresurę poglądową :twisted: . Polega ona na tym, że jak Drops lub Maciek wymuszają na mnie nakolankowe pieszczoty, to staram się zadbać żeby Nowaki WIDZIAŁY co się dzieje. :) Objawia się - takie wychowanie - gadaniem do Nowaków :) Styl mniej więcej taki: No widzisz, głupku - trzeba się bać? Maciek wlazł na kolana i co???!!! Urwałam mu łepek??? No czego się boisz tchórzu? Maciek się nie boi, Drops się nie boi, podoba im się to czego dziczysz głupku?
Na koniec dopiszę coś co nadawałoby się do wątku o zjawiskach nadprzyrodzonych. Nikt mnie nie przekona, że koty nie mają jakiegoś niedostępnego dla nas zmysłu.
Sam fakt, że Nowaki łaszą się i miziają w czasie karmienia a poza tym są dzikunami to pewnie nikogo tu nie zdziwi ale ...! Przykładowo opiszę sytuacje:
1: Siedzę na kanapie, wstaję, idę do kuchni, robię sobie herbatę i ... cokolwiek. Cisza - koty - zero reakcji; Jak podejdę za blisko Amorki lub Mumcia to uciekają :(
2: Siedzę na kanapie, wstaję (i tu podobieństwo się kończy - ta sama pora, to samo moje zachowanie, takie samo usytuowanie kotów) ruch w interesie :twisted: . Pierwsza podnosi się Amorka, za nią Mumiś, jako trzeci Maciek i ... wszystkie chcą jeść. Skąd one wiedziały, że jedzonko się kroi? 15 min. wcześniej, na identyczne moje zachowanie nie reagowały!!! One czytają w moich myślach :strach: :strach: :strach: . Wszystkie cztery :strach:
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7949
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Wto paź 15, 2019 21:23 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

aga66 pisze:A Mumiś kogo papuguje z tym języczkiem na wierzchu?

Lusię

MaryLux

 
Posty: 159170
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław



Post » Śro paź 16, 2019 18:24 Re: W-wa, Zakochane w sobie koty - w DS u ewkkrem :)

To, że Mumiś czasami siusia i kupcia na tacę to nawet fajne. Złapać łatwo i ... badania siuśków są dobre :P
Ale czemu Mumiś poza tacą i kuwetką (kuwetkę odwiedza też :mrgreen: ) upodobał sobie posłanko od Cioci Ametyst :mrgreen: . Ciocia Ametyst przysłała nam dwa posłanka (większe i mniejsze). To mniejsze Mumciowi służy za kuwetkę :( . Dosłownie - wypiorę, wyschnie, kładę a Mum NATYCHMIAST chce siusiu do tego posłanka :evil: . On je kocha i zaznacza :P czy nie lubi i ... olewa :ryk: ?
Większe posłanko jest bezpieczne :D . Mumiś też z niego korzysta :)
Państwo Nowakowie mają się dobrze i pozdrawiają czytaczy :D .
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7949
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kasik66 i 69 gości