OTW20- Angelek(*)... a życie musi toczy się dalej!

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Wto paź 08, 2019 5:01 Re: OTW20- Angelek(*)... A życie toczy się dalej

Jak się macie, oby dobrze.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Wto paź 08, 2019 7:08 Re: OTW20- Angelek(*)... A życie toczy się dalej

Jest zimno. Przymrozek ściął szyby. Krówcia co zimna nie lubi nie pokazuje się. Tylko Ruda sama pilnuje miski. Za to Kropcia wybiega tak daleko jak nigdy wcześniej. Awanturuje się przy tym okrutnie. Nie chce jeść, niestety, gdzieś "po drodze". Tylko u siebie. Chciałam przedłużyć godzinę wyjścia ale szkoda mi tych co czekają. Bardzo dużo jedzenia idzie. bardzo dużo. Niech się opychają zanim wszystko zamarzać będzie.
Miałam wrażenie, że jest jakiś nowy kot. A to gdzieś zobaczyłam cień. A to jakiś pchał się do piwnicy. Wczoraj go zobaczyłam. Czarny, chudy z grubym ogonem. Przemykał pod murem bloku i pchał się do miski Kropeczki. Widząc ja jedzącą pognał na market do Szyluni dań. Nie jest to Paraliś. Stałam i gapiłam się mając nadzieję ,że to on. Robi się zimno i koty zbiegają się. W lesie jest nowy i na osiedlu też. Dwie porcje więcej. W las niesiona jest teraz wielka micha bo i one i dodatkowy żrą na potęgę.

W domu jako tako. Wedzik dopomina się o wypuszczenie z klatki. Lubi sobie na oknie posiedzieć. Okazał się być gadułą. Chudy jest. Ale jelitka mu lepiej pracują gdy się porusza to i kuwetka jest lepsza. Często śpi, nie wadząc nikomu, w budce z filcu.
Joshi dziczy się dalej choć przydybany mruczy na potęgę. Patrząc jednocześnie jak dać nogę. Ma piękny kolor futra.
Joco to cud, miód i nie nasycony żołądek. Zawsze jest w kuchni pierwsza. Malunia jest ciągle.
Joda to miziak i łóżkowiec. Śpi na mnie, gada i dopomina o uwagę. Pięknie mu rosną długaśne włosy za uszami i między paluszkami.
Wszystkie kochają jeść. Najlepiej w pokoju, na swoim miejscu. Aż zabić się o nie można gdy idą przede mną jak konie w zaprzęgu. Bok w bok, z uniesionymi ogonkami.

Precusiek to sam cukier i wiórki kokosowe. Nie sposób nie kochać go.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto paź 08, 2019 18:57 Re: OTW20- Angelek(*)... A życie toczy się dalej

Asiu ile masz teraz kotków w domu jesli mogę zapytać ? Bez żadnych podtekstów, tylko z czystej ciekawości pytam.

aga66

 
Posty: 6095
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Wto paź 08, 2019 19:08 Re: OTW20- Angelek(*)... A życie toczy się dalej

Na koniec dnia.
Dopiero co cyknięte
Joda zwany Kudłaczem

Obrazek
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto paź 08, 2019 19:39 Re: OTW20- Angelek(*)... A życie toczy się dalej

Cudny! :love: :love: :love: :love:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro paź 09, 2019 6:04 Re: OTW20- Angelek(*)... A życie toczy się dalej

U nas dziś cieplej, podlane deszczem. Mam nadzieję, że dobrze się macie.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Śro paź 09, 2019 6:59 Re: OTW20- Angelek(*)... A życie toczy się dalej

MalgWroclaw pisze:U nas dziś cieplej, podlane deszczem. Mam nadzieję, że dobrze się macie.

U nas też ciepło. Wiatru nie ma. Ale pada. Koty dopisały. Nawet Krówcia się pojawiła. A już myślałam ,że zadzwonię do P.Teresy czy bywa. Co prawda jak wracałam to czekała dopiero. Więc zabrało mi kilka cennych minut ale jeść dałam. ranki mam mocno wyliczone i każdy poślizg to opóźnienie. Danka nawet była deczko zła ,że ja jeszcze nie obmyta jestem a tak późno jest. Uroki wspólnych łazienek.
Kropunia po śniadaniu taki płacz urządziła ,że ludzie w bloku wyglądali. Okienko piwniczne jej zamknęli dranie. Udało mi się jedno otworzyć i weszła z radośnie uniesionym ogonem. Tak sobie myślę ( podkreślam ,że po raz drugi ranka tego :mrgreen: ), że chyba wysmaruję list otwarty na fejsie do naszej organizacji chlubiącej się wielką asertywnością... w zbiórkach :wink: . By zajęli się zbiórką na plakaty m mówiące o potrzebie otwierania okienek. Stawiania budek.Niech wyślą do zarządców blokowisk pisma zawierające ustawę i prośbę, wręcz nakaz statutowy, o udostępnianie piwnic. No i niech zajmą się domkami dla zwierzaków.
Oni i owszem zamówili domki ale jak dla mnie to do doopy. Raz, że warunkiem ich dostania jest posiadanie terenu zamkniętego. Więc tylko posesje wchodzą w grę. Prywatne i ogrodzone. U mnie by zajebali (sorki) jeszcze tego samego dnia. Dwa, są małe o wielkich wejściach co daje popis mrozom i wiatrom. Bo nie dość ,że duże to aż dwa. Trzy są wysokie, na nóżkach, więc ustabilizować nie łatwo. Wkopać? Oprzeć o coś? Wmurować? Łańcuchem przytwierdzić? A przy starszych kotach, co to stawy mają nie fajne, ich dostanie się może być trudne.
Forsa wydana a produkt dla wybranych. Ludziska chwalą się nimi jak to ładnie w ich ogródkach wyglądają.
Miast zakupić pudła styropianowe (zrobić faktycznie potrzebną zbiórkę) i rzesze swych wolontariuszy zaprzęc do szykowania to zakupili badziew dla niektórych.

aga66 pisze:Asiu ile masz teraz kotków w domu jesli mogę zapytać ? Bez żadnych podtekstów, tylko z czystej ciekawości pytam.

Zmusiłaś mnie do policzenia. :placz: Mam nadzieję, że nikogo nie ostawiłam w zapomnieniu. :wink:
Rudolf
Żwirek
Mila
Bianka
Tomiłek
Tami
Abisiek
Uliś
Agrafka
Precelek
Wedelek
Joda
Joshi
Joco
Mania
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Śro paź 09, 2019 13:41 Re: OTW20- Angelek(*)... A życie toczy się dalej

A co taka cisza?
Gromów nie ma za ilość kotów :?: :strach:
Pochwał nie ma za ilość kotów :?: :smokin:

Jest ich deczko. Wymaga to wiele nakładów pracy by dom jako tako wyglądał. Choć niszczą i tak. Zawsze trafi się jakaś menda futrzana co uważa ,że drzwi to fajna drapka. Czy coś.Choć największym draniem był nasz Wojtusiek. NIC go nie przebije. I niech tak zostanie. :mrgreen: Nie mam ochoty na poznawanie nowych mistrzów.
O żarciu w jakich tonach idzie, nie wspomnę. Miamorki poszły pędem. To samo inne smakołyki. A dostają tylko malce. Te małe malce.
Jedynie smaczki Miamorków dostawał chorutek mój czyli Weduś. Jaki to się fajny kot robi.
O żwirze, który nie jedną górę miału :wink: by zawstydziło swoimi ilościami, zmilczę.
A o wyrku gdzie miejsca nam brakuje to łzą zaleję. Dziś na mnie spał Precuś, Joda, Przyszła Joco i umizgiwał się Ulisiek. Za krótka jestem na taki tłum.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Śro paź 09, 2019 14:03 Re: OTW20- Angelek(*)... A życie toczy się dalej

Asiu jest tylko podziw za ogrmom pracy i milości <3 Twojej do tych cudnych kocich stworzonek :1luvu: i odwrotnie też. Bo koty sie odwdzieczają i kochają mocno :1luvu:
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Śro paź 09, 2019 14:27 Re: OTW20- Angelek(*)... A życie toczy się dalej

Wielki szacun za to co robisz dla kotów :1luvu: i niesamowity podziw jak Ty to ogarniasz :1luvu:
ja ledwo wyrabiam ze swoimi sześcioma i jedną tymczasią
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21519
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Śro paź 09, 2019 15:02 Re: OTW20- Angelek(*)... A życie toczy się dalej

Yyyy, moja reakcja była raczej "a ile to rezydentów, a ile tymczasów" :wink: .
Podziwiam, choć reż mam sporo pod opieką.
Edit: ale nie mam blokowych i okolicznych bo pani karmicielki dają radę.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Śro paź 09, 2019 15:47 Re: OTW20- Angelek(*)... A życie toczy się dalej

Alienor pisze:Yyyy, moja reakcja była raczej "a ile to rezydentów, a ile tymczasów" :wink: .
Podziwiam, choć reż mam sporo pod opieką.
Edit: ale nie mam blokowych i okolicznych bo pani karmicielki dają radę.


Rudolf
Bianka
Tami
Żwirek
To na pewno rezydenci

Mila
Tomiłek
To wieczne tymczasy

Martwię się o Paralisia. Bardzo!!!! Czego drań lekce sobie waży moją łapkę? Nie wiem czy dziś po południu capiło zepsute żarcie za płotem czy on.
Nowy w lesie w miskę by mi wlazł taki głodny. To nie ten z osiedla. Miały później katering bo Janusz w pracy a ja zanim ogarnę po drodze resztę, to schodzi się. Spławiłam Panią Teresę co ze mnę chciała w knieje iść. :oops: Nie mam czasu na dreptanie i pogaduszki, gdy w domu stado siedzi. A w krzalunach głodne lwy czekają. Jeszcze jakiś gar zupy trzeba nagotować.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Śro paź 09, 2019 16:12 Re: OTW20- Angelek(*)... A życie toczy się dalej

:ok: :ok: :ok: :ok: :ok: za zdrowie tego co pod opieką :ok: :ok: :ok: :ok: i za złapanie Paralitka :ok: :ok: :ok:
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Śro paź 09, 2019 17:28 Re: OTW20- Angelek(*)... A życie toczy się dalej

Asiu, szacun jak zwykle zresztą! Tyle kotów i w domu i poza, praca na etacie, dom i mąż i córka czasem, kobiety jak widać wszystko udźwigną :strach:

aga66

 
Posty: 6095
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Śro paź 09, 2019 18:36 Re: OTW20- Angelek(*)... A życie toczy się dalej

:201494 :201494 :201494
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 46 gości