DT u Bastet. GWIAZDKA ♥ W ilu stopniach prać pchły?

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie paź 06, 2019 21:16 Re: DT u Bastet. Tygrysek i Brawurka - Bazarek na sterylkę

czitka pisze:Gratulujemy dobrego, cierpliwego domku dla Brawurki i Tygrynia, kociaki mają szczęście, a nowi opiekunowie jeszcze większe :1luvu: Niech wszyscy się kochają :P
Brawurcię dzielną dziewczynkę i bardzo śliczną (głaskałam :1luvu: ) ucałuj od nas mocno, mocno i niech szybciutko staje na łapki :ok:
Tygrynia według mnie nie ma najmniejszej potrzeby kastrowania zanim nie dojrzeje. Z tego co mi wiadomo wczesne kastrowanie kocurków jest niewskazane. Zacznie mocz pachnieć inaczej- wtedy dopiero zabieg. Niczym już Brawurce nie zagraża, więc po co popłoch?
Kasiu, to był kawał dobrej roboty :ok: !

Dzięki, Kochana Czitko! :1luvu: Domek kociaków jest naprawdę świetny! Wciąż cierpliwie czeka, dowiaduje się o zdrowie dziewczynki, zakupił nawet royal canin gastro dla Tygryska na te brzuszkowe problemy, i dostarczył mojej mamie :)
Ucałowałam Brawurcię oraz Tygrynia w łepetynki :mrgreen:
Skoro mówisz, że wczesna kastracja jest niewskazana, to chyba jeszcze tak z miesiąc można poczekać, aż dzieciak będzie miał te 7 miesięcy. Też to jeszcze od kogoś słyszałam... Dziękuję za pochwały :oops: Ale tak... powiem nieskromnie. Dzieciaki są wypieszczone i wychuchane tak, że bardziej nie można :D Odpicowane, aż świecą! :lol:

Nul pisze:Jakie rozkoszniaki!

:1luvu:

mir.ka pisze:koty pięknoty :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Brawurka też :1luvu: :1luvu:

:201461 :201461 :201461

Czy mówiłam Wam, że Brawurka to jest po prostu prawdziwy Hudini??? Mistrz po prostu! Mistrz wyswobadzania się z kubraczka! I to nie wiadomo, jak ona to robi! 8O Patrzysz, jest w kubraczku. Patrzysz za chwilę: jest bez kubraczka! Podam Wam przykład:
Ja teraz w Jeleniej, więc podlotkami opiekuje się mama. Ślicznie ubrała brawurkę w kubraczek wieczorem, zawiązała solidnie... I poszła spać. Brawurcia spała obok niej. Rano mama budzi się......... kubraczek ślicznie leży obok. Bez Brawurki! :ryk: A ta cwaniara leży pół metra dalej i rozkosznie się myje.... :roll:

Poza tym Tygrysek rośnie, rooooośnie! Na potęgę! Jeju, jaki to już wielki kocur! A taki to był chomiczeczek! Tycieńki!

To tyle o dzieciakach. Poza tym, to... pomagam znów załatwić surowicę. Fundacja, z którą współpracowałam, znów ma panleukopenię... I zwrócili się do mnie o pomoc. Pomogę oczywiście. Oby się udało sprowadzić... Trzymajcie kciuki. W domu tymczasowym cztery sześciotygodniowe maluchy... :( Szlag by to..! :( To już trochę nie mój biznes, ale... zwyczajnie przejmuję się...

A! No i zapraszam na bazarek - CZĘŚĆ II - troszkę (przed)świątecznie :)
viewtopic.php?f=20&t=194329
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Pon paź 07, 2019 10:05 Re: DT u Bastet. Tygrysek i Brawurka - NA WYLOCIE :)

A Leoś tymczasem... :D :
Ostatnio edytowano Pon paź 07, 2019 14:18 przez Bastet, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Pon paź 07, 2019 10:12 Re: DT u Bastet. Tygrysek i Brawurka - NA WYLOCIE :)

Ale super :)
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Pon paź 07, 2019 10:18 Re: DT u Bastet. Tygrysek i Brawurka - NA WYLOCIE :)

Bastet pisze:A Leoś tymczasem... :D :
https://youtu.be/-cq2ch3TzEI

Rośnie drugi Lewandowski.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon paź 07, 2019 12:34 Re: DT u Bastet. Tygrysek i Brawurka - NA WYLOCIE :)

Dyktatura pisze:
Bastet pisze:A Leoś tymczasem... :D :
https://youtu.be/-cq2ch3TzEI

Rośnie drugi Lewandowski.

W końcu to LEW-andowski... :wink: :lol:
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Pon paź 07, 2019 12:34 Re: DT u Bastet. Tygrysek i Brawurka - NA WYLOCIE :)

Dyktatura pisze:
Bastet pisze:A Leoś tymczasem... :D :
https://youtu.be/-cq2ch3TzEI

Rośnie drugi Lewandowski.

Lewandowski to przy nim cienki bolek

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon paź 07, 2019 12:35 Re: DT u Bastet. Tygrysek i Brawurka - NA WYLOCIE :)

MaryLux pisze:
Dyktatura pisze:
Bastet pisze:A Leoś tymczasem... :D :
https://youtu.be/-cq2ch3TzEI

Rośnie drugi Lewandowski.

Lewandowski to przy nim cienki bolek

:ryk:
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Pon paź 07, 2019 12:47 Re: DT u Bastet. Tygrysek i Brawurka - NA WYLOCIE :)

Panu Andowskiemu chyba poszczęściło się w życiu :lol: .
Brawurka, jak każda dama, ma pewnie swoje preferencje odnośnie koloru szaty. Widocznie jej nie odpowiadał :twisted: .
Teraz, oby Barawurka i Tygrysek miały tyle samo szczęścia co Lew Andowski :1luvu:
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pon paź 07, 2019 18:45 Re: DT u Bastet. Tygrys i Brawurka na wylocie oraz Lew Andow

Po tym tekście o Hudinim myślałam, że na filmie będzie, jak kotik przechodzi pod tymi takimi drutami :) Ale i tak jest piękny :D
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11129
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków


Post » Pon paź 07, 2019 20:00 Re: DT u Bastet. Tygrys i Brawurka na wylocie oraz Lew Andow

Kto jest ciekaw relacji Lwa Andowskiego i jego... ekhm... matki??? Proszszsz!: (Groźby karalnej na końcu filmu proszę nie brać poważnie ;) To przemiła i bardzo empatyczna osoba jest - ich duża :) To tylko tak dla respektu powiedziane :)
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Pon paź 07, 2019 20:03 Re: DT u Bastet. Tygrys i Brawurka na wylocie oraz Lew Andow

Bastet pisze:Kto jest ciekaw relacji Lwa Andowskiego i jego... ekhm... matki??? Proszszsz!: (Groźby karalnej na końcu filmu proszę nie brać poważnie ;) To przemiła i bardzo empatyczna osoba jest - ich duża :) To tylko tak dla respektu powiedziane :)

:ryk: :ryk: :ryk:

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon paź 07, 2019 20:06 Re: DT u Bastet. Tygrys i Brawurka na wylocie oraz Lew Andow

Lwu się należało! Choć nie wiem za co :oops: . Ale szczęśliwy kociak :1luvu: .
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pon paź 07, 2019 21:35 Re: DT u Bastet. Tygrys i Brawurka na wylocie oraz Lew Andow

Ale ten czas leci 8O takie dzidziusie były, a tu już podlotki.
Zrezygnowałaś z fundacji?
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Pon paź 07, 2019 21:40 Re: DT u Bastet. Tygrys i Brawurka na wylocie oraz Lew Andow

kwiryna pisze:Ale ten czas leci 8O takie dzidziusie były, a tu już podlotki.
Zrezygnowałaś z fundacji?

Tak... czas leci po prostu potwornie... :roll: Ano, z TEJ zrezygnowałam. Znajdę inną :) Może nawet już coś się kluje dobrego :)
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 72 gości