OTW20- Angelek(*)... a życie musi toczy się dalej!

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Sob paź 05, 2019 17:51 Re: OTW20- Angelek(*)... A życie toczy się dalej

maczkowa, też mam takie wrażenie kuwetkowe.

Miałąm szczęście bo zupę wczoraj ugotowałam więc gary odeszły. I drugie szczęście :wink: ,że Janusz w pracy jest do 20 więc nikt mnie nie wqrwiał i nie testował nerwów moich :roll:
Miałam smażyć racuchy jako dopełnienie do zupy ale szybko usprawiedliwienie sobie znalazłam. :smokin:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55353
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob paź 05, 2019 19:24 Re: OTW20- Angelek(*)... A życie toczy się dalej

Moje gady też tak mają z kuwetami. Niech tylko skończę sobotnie mycie kuwet od razu wszystkie siedem kotów musi je napełnić :wink:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21524
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Sob paź 05, 2019 20:19 Re: OTW20- Angelek(*)... A życie toczy się dalej

ASK@ pisze:
I pojdziemy skreślić krzyżyk na liście 13. :mrgreen:

Obrazek
:mrgreen:
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19456
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Nie paź 06, 2019 7:13 Re: OTW20- Angelek(*)... A życie toczy się dalej

Jak się macie, Asiu?
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Nie paź 06, 2019 13:16 Re: OTW20- Angelek(*)... A życie toczy się dalej

Jakoś leci. Wieje.
Zrobiłam racuszki ale wyjszły do doopy. Bo nie miałam zwykłej mąki to wspyłam kukurydzianą. Smaczne może i są. Bardzo kruche ale za to zero puszystości. Jakby wcale drożdży nie było. Nie wiem czy zjemy. Najwyżej ,w ramach sympatii,jutro zaniosę do pracy :mrgreen: :wink: Mamy takich żerców ,że nie swoje zjedzą wszystko. :smokin:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55353
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie paź 06, 2019 13:17 Re: OTW20- Angelek(*)... A życie toczy się dalej

meg11 pisze:
ASK@ pisze:
I pojdziemy skreślić krzyżyk na liście 13. :mrgreen:

Obrazek
:mrgreen:

Czysta i sama prawda z żabinych warg płynie
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55353
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pon paź 07, 2019 5:40 Re: OTW20- Angelek(*)... A życie toczy się dalej

Może wróćmy do kotów. Mam nadzieję, że się dobrze macie. Dobrego dnia!
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Pon paź 07, 2019 5:58 Re: OTW20- Angelek(*)... A życie toczy się dalej

Zimno. Ciemno!!! Poszłam 30 min później by choć deczko fajniej było i Krówcia (co zimna nie lubi) przyszła. To Kropa kotłowniana wybiegła aż pod blok. Tak płakała, że wpierw z drżeniem serca myślałam o nowym podrzutku. Już jej nie zrobię takiego numera.
A Króweńki i tak nie było.

Na paletach marketowych siedział cień kota. Znikł gdy Szylunię zawołałam. Więc to Paraliś musiał być. Też nie mógł się doczekać? Przez weekend nawet śladu kota nie było. Łapka darmo noszona był. Dziś już mój kręgosłup odmówił współpracy. Poza tym przed pracą to mam czas ograniczony na polowanka. Kolejny doopek co to pomocy unika.
Reszta dopisała. Nawet właścicielski Rudy był. Głodny i zmarznięty strasznie. Uczciwie mówię, że gdybym nie miała tylu futer w domu już by na dworze nie biegał. Tylko dzięki mojej misce jego boki nie są wpadnięte. I mam gdzieś prawo i obowiązki i inne sprawy. Babie nawet policja nic nie zrobiła. Tylko "mojej" Ance psa podrzuciła by zajęła się nim gdy właściciele balowali na ameny. Kot został wyciepany przez organy na podwórko.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55353
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pon paź 07, 2019 7:05 Re: OTW20- Angelek(*)... A życie toczy się dalej

Oburzające. I nic nie można zrobić.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Pon paź 07, 2019 8:08 Re: OTW20- Angelek(*)... A życie toczy się dalej

Pojawił się wiosną. Czekał grzecznie aż nakarmię Szylunię. Dobre zachowanie miał wpisane genetycznie. Tak jak urodę.
Zwykły gołąb. Niby zwykły.
Spójrzcie na niego. Kogo Wam przypomina? Bo mnie ... francuskiego eleganta z dworu Ludwika któregoś tam.
Ustrojony w szaty o srebrzystym połysku drepcze krokiem drobnym, rozglądając się jaki efekt robi. Tylko lasencji w skrzydle niedbale uniesionym mu brakuje. Sprzedał, modniś, rodzinne gniazdo by odziać się w modne szaty i wymyślne pantalony. Spod których wystają udrapowane falbany. Okrywają pazurki umalowane w kolorze odzienia. Gdzie nie gdzie przebłyskuje ten kolor w koronkach majtasów. Biała koszula wysmykuje się mu spod połów żupana oblekającego kuperek. Dumna pierś wypięta łyska mieniącym się żabotem. Drobna twarz gołębia jest szlachetnie urodziwa.Zaś drobny dziobek otwiera się tylko wtedy gdy ma ku temu powód. Czyli wtedy gdy mu resztki z kociej miski ciepnę. Lub chrupem sypnę. Nad dziobkiem wymyśla ozdoba w kształcie serca rzuca się w oczy. Jakby tak modna w czasach ludwikowskich maseczka zsunęła się mu niedbale.

Mój Elegant
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55353
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pon paź 07, 2019 10:32 Re: OTW20- Angelek(*)... A życie toczy się dalej

Piękny! :D
Tak jak gołębiego rodu nie kocham zanadto, to ten skubaniec wyróżnia się pochodzeniem;
Arystokracja, panie... :mrgreen:

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2397
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon paź 07, 2019 11:25 Re: OTW20- Angelek(*)... A życie toczy się dalej

powiem Ci, że nie wiem, czy on jakiś rasowy nie jest, czy komuś nie zwiał :) bo naprawdę się wyróżnia, sylwetką, umaszczeniem, okrywą piór, a tę pędzle na stópkach to już majstersztyk!! Śliczny :)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7101
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Pon paź 07, 2019 11:46 Re: OTW20- Angelek(*)... A życie toczy się dalej

Raczej nie jest uciekinierem. Urodził się w kotłownianej kolonii. Mamy różnej maści gołębie. Niektóre przepiękne. Ten jest arystokratycznie piękny. Ma i takie maniery. Deczko bezczelne. Potrafi trykać buraska w głowinę gdy ten mu podjada. Ale sam ustępuje miejsca roślejszemu.Jest też duży, dzioba ma wielkiego biało-rudo-biszkoptowy. Przepiękny. U koni to chyba się dropiaty nazywa.
Siedze i czekam na miski by sprzątnąć. A one czekają na resztki jakie wytrząsam. Bezczele są bo gdybym nie pilnowała kotów to wlazły by z dziobami i pazurami w żarcie. Ten "mój" przystojniak szczególnie.

Gdy zawaliła się hala w Katowicach była straszna zima. Pokazał się u nas gołąb dużo większy , rosły, dostojny z obrączkami na nogach. Zbieg okoliczności? Wyróżniał się wśród reszty. Zbite w chmarę grzały się. Temu jednak uszy ciągle zawiewało. Nie dał się złapać. Ale odczytałam obrączki i obdzwoniłam hodowców i infolinie podając wszędzie gdzie można jego numerki i cyferki.Naszych wetów też. Bo w jednej z lecznic jeden wet specjalizuje się "w gołębiach". Nikt się nie zgłosił. Myślałam ,że odleciał. Bo znikł. Ale umarł. Został znaleziony martwy. Szkoda wielka. Nie wytrzymał warunków i wiktu dzikunowatych.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55353
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pon paź 07, 2019 11:51 Re: OTW20- Angelek(*)... A życie toczy się dalej

Ani chybi jakiś hrabiowski osobnik się 'przypałętał', ale faktycznie cudny :D

IrenaIka2

 
Posty: 874
Od: Czw lut 11, 2016 18:19


[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości