Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,,...

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro paź 02, 2019 14:49 Re: Koty u zbieraczki.....

Watek mój martwy , nikomu suniek nie żal :roll:
Każdy pewnie czeka i mysli i robią zakłady zabrała do domu , teraz stado kotów i dwa nowe psy :mrgreen: ..
Otóż nie jestem nowoczesna kolekcjonerka :smokin:
Sunie wczoraj w nocy pojechały do hoteliku do Wykna k.Łodzi..w tym dwa koty z ulicy i staruszek
Trzy dni wyjete z życiorysu same nerwy , kombinowanie ale schron odpadał ..Nie jestem jędzą ....Sunie To matka i dziecko , dziecko przerazone na maksa..Więc znów zaryzykowałam , Zobaczymy będą wysterylizowane i najlepiej do adopcji razem , bo dziecko bez mamy ginie ..No tak zmarnuje zwierze człowiek..Pewnie był odpowiedzialny i dlatego dwie sunie wyjebał zeby nie mieć małych..Pan po sunie przyjechał do mnie o 1 w nocy ...Kenel do samochodu nie wszedł , i znów mysle miałam duże transportery , a sunie małe i jechały w transporterach ....Kierowca z sercem do zwierzaków , nadrobił do mnie tyle kilometrów , i do hotelu dodatkowe 50 ..Przez tel rozmawiałam z panem wydał mi sie z rozmowy spoko , swój facet..Ale jak przyjechał sie troche wystraszyłam..starszy pan , zjarany życiem i o kulach ..Ale do zwierzaków no szacun..Przez tel pytałam sie ile za droge pan mówi co łaska , miałam 2 po 50 w tellefonie , miałam dać 50 zł ..Ale jak zobaczyłam pana zrobiło mi sie go po prostu żal , spokojny nic nie żądał co łaska bo na zwierzaczki..Dałam mu 100 tak sie ucieszył , i tak sobie pomyslałam ..Jak mówi co łaska a ludzie wiemy jacy sa to pewnie nie jedna lala da mu 20 zł bo to damy obliczone , a facet nic nie powie...
Pan dojechał szczęśliwie , po drodze juz koło hotelu był w lesie i spotkał małego rudego psa w czerwonych szelkach , zjadł mu całe śniadanie , ale mówi nic nie szkodzi on sobie da radę ...Piesek nie dał się złapać i pan zmartwiony czy go ktos nie porzucił..
I zadanie wykonałam czy w niebie juz mam odhaczone :mrgreen:
Obrazek
Dziadzio z ulicy tez juz w hoteliku
Obrazek

I mój Heniu ktos podeśle ćwiartki bo on tylko to je :mrgreen:
Obrazek
I mój Dziadzio
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

I tak do niektórych zamiast sie czepiać tych co maja dużo zwierząt , często swoim pisaniem mieszacie kogoś z gównem tylko dlatego , bo ma dużo zwierzat , to co zaraz musi byc taki zły..Ale nie pomyslicie że jednak nikt nie chce mieć dużej ilości , bo to kosztuje itd , nie po to sie bierze żeby zmarnowac..Bierze sie z ulicy żeby go uratowac.Nie zastanowicie sie że ktoś mieszka może na jakimś zadupiu , gdzie nie ma fundacji nic ..I co ma ten ktos zrobić np . jak jest w takiej sytuacji jak ja..Ma zostawić bo ma juz dużo za wiele , zostawić a i wie że tu nikt nie zabierze ..Życie to nie bajka powinniście o tym wiedziec a i nie każdy mieszka tam gdzie jest schron czy fundacje..Bo np. u mnie nie ma nic ...I co nadal jestem w waszych oczach zbieraczkom , spokojnie nie żebym sobie z waszego zdania coś robiła..Robie co dyktuje mi serducho...Bo czasem nie mamy wyboru ..
Warto sie zastanowić zanim kogoś się zjedzie tak że z miau zniknie ..I znów żal zwierząt bo pismaków pełno a oni często robią najmniej , tylko sie czepiaja ..Siedząc w wypasionym mieszkaniu niezakoconym i psionym z dupą przed laptopem.
Pewnie że ja chciałabym miec 4 koty i psa w domu a i wtedy siedze tam bo to kocham.
Obrazek
Ale życie nam sie nie pyta , co my chcemy ....Bo to życie mamy jedno i powinno byc zajebiste..W kasie i spokoju , zdrowiu , ze zwierzakami czy bez , jak kto tam to czuje...Każdy ma zycie jakie ma i nie powinnismy nikogo poniżać z niego szydzić ..Bo w waszych oczach może jest inny , ale tak naprawde , no poważnie ktos może być lepszy jak wy..MOŻE.
Wy co tak gnebicie tych co maja więcej niż 10 kotów ...
Bo ten ktos zna to życie z tej gorszej strony a wy o nim pojęcia nie macie..Więc wyluzujcie i nie oceniajcie...Bo możecie samym pisaniem zrobić komuś wielką krzywdę , .....
FarciKot coś napisze , czy już nie ma nic do powiedzenia.. :smokin:
https://www.youtube.com/watch?v=2T1VXR3 ... Rw&index=1

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Śro paź 02, 2019 15:31 Re: Koty u zbieraczki.....

Ćwiartki dla Henia to chyba ekspresem, bo się zaśmiardną po drodze :mrgreen:
"Koty trzeba chwalić, robia się od tego bardziej puchate"

taizu

Avatar użytkownika
 
Posty: 16113
Od: Śro gru 30, 2009 23:05
Lokalizacja: Mazury

Post » Śro paź 02, 2019 15:56 Re: Koty u zbieraczki.....

Watek mój martwy , nikomu suniek nie żal :roll:
Każdy pewnie czeka i mysli i robią zakłady zabrała do domu , teraz stado kotów i dwa nowe psy :mrgreen: ..

Nie mów tak.. :cry:
Wszystkim normalnym żal strasznie [i tego co sie nie dał złapać też ..]
Mnie żal.. i nic nie mogę. Tak bym chciała żeby pieseł z nami mieszkał i nie mogę..A to Ty właśnie szydzisz z takich osób, które mają spoko mieszkanie, jedno albo mało zwierzaków.. - mam nadzieję, ze rozumiesz, że czasem się nie da?
I tu jest więcej takich osób, które Cię podziwiają [wiem, wiem, nic Ci po podziwie..] i którym żal.
A jakiś tam jeden ktoś kto się czepia.. eee..
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22907
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro paź 02, 2019 16:13 Re: Koty u zbieraczki.....

taizu pisze:Ćwiartki dla Henia to chyba ekspresem, bo się zaśmiardną po drodze :mrgreen:


Pendolino :mrgreen:

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Śro paź 02, 2019 16:19 Re: Koty u zbieraczki.....

morelowa pisze:
Watek mój martwy , nikomu suniek nie żal :roll:
Każdy pewnie czeka i mysli i robią zakłady zabrała do domu , teraz stado kotów i dwa nowe psy :mrgreen: ..

Nie mów tak.. :cry:
Wszystkim normalnym żal strasznie [i tego co sie nie dał złapać też ..]
Mnie żal.. i nic nie mogę. Tak bym chciała żeby pieseł z nami mieszkał i nie mogę..A to Ty właśnie szydzisz z takich osób, które mają spoko mieszkanie, jedno albo mało zwierzaków.. - mam nadzieję, ze rozumiesz, że czasem się nie da?
I tu jest więcej takich osób, które Cię podziwiają [wiem, wiem, nic Ci po podziwie..] i którym żal.
A jakiś tam jeden ktoś kto się czepia.. eee..

Nie morelowa szydze z tych osób co sie tak bardzo czepiają tych co maja dużo zwierząt ..Tylko z nich , bo sobie nie zdaja sprawy jak to jest życ z taką gromada , każde nowe zwierze ile czasu trzeba poświęcić żeby nauczyć je do grupy..To nie jest że tak my chcemy bo mamy jobla..Mieszkamy w takim miejscu że tak własnie jest .I my wcale nie musimy byc zadowolone z tej ilosci , ale zostawic nie potrafimy i błędne koło....A sunie złapałam obie i sa obie w hoteliku z dwoma kotami ode mnie z ulicy ,,
Morelowa nie bież tak do siebie tego co pisze , powinnas wiedzieć o kim czasem myśle...Nie da się zapomniec moich początków na miau , to jak zabrałam Putina .....No nie da.....
A wciąż mam wątek na złość tym co chcieli mnie zniszczyć , ich słowa tak były dobrane że już nie powinno mnie tu byc..Ale ja nie jestem beksom , na razie jeszcze jestem silna i żadne słowa mnie nie zranią..A i chce pokazać że więcej zwierząt i mozna to ogarnąć , że wcale nie musi byc jak to pokazują w telewizji..Że koty w syfie i tony odchodów..Wiadomo że dwa trzy koty na pewno im żyje sie lepiej ,ale zabieram takie że już nie powinno ich czasem byc..Więc to co im daje jest jakąś namiastkom normalności ..A że nikt zwykłego kota , z jakąś chorobą nie chce to już nie moja wina..Kogoś tam strata , bo koty cudne.

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Śro paź 02, 2019 19:44 Re: Koty u zbieraczki.....

lidka02 - tym, którzy szydzą i mają za złe ;-) - Krystyna Tkacz i rób, co Ci serce dyktuje
https://www.youtube.com/watch?v=7-eazE6_rPc

kajtek56

 
Posty: 362
Od: Nie maja 04, 2008 10:11
Lokalizacja: Zielonka

Post » Czw paź 03, 2019 13:31 Re: Koty u zbieraczki.....

kajtek56 pisze:lidka02 - tym, którzy szydzą i mają za złe ;-) - Krystyna Tkacz i rób, co Ci serce dyktuje
https://www.youtube.com/watch?v=7-eazE6_rPc

Dobre :mrgreen: :ryk:

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Czw paź 03, 2019 13:42 Re: Koty u zbieraczki.....

Heniu taki cukiereczek jak czuje ćwiarteczki :mrgreen:
Obrazek
I Putin ,...Znowu w życiu mi nie wyszło :ryk:
Ten kot mnie rozwala :strach:

Obrazek
Obrazek
Mój piesek z szopy
Obrazek
Mały budowniczy
Obrazek
Zezol
Obrazek
Obrazek
I Kostuś z kukurydzy
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Gdyby ktoś chciał dorzucić piataka na sunie w hoteliku podaje tak no dane :mrgreen:
Obrazek
Fundacja Nasze Bezdomniaki ,
Wykno 2a
97-225 Ujazd
PKOSA97124031451111001073861941
Z dopiskiem dwie sunie ....
Może ktoś sie skusi :1luvu:
Proszę :mrgreen:
Obrazek

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Pt paź 04, 2019 21:10 Re: Koty u zbieraczki.....

lidka02 pisze:Heniu taki cukiereczek jak czuje ćwiarteczki :mrgreen:
Obrazek


Padłam.Jaka mina :ryk: :ryk:
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.

meg11

 
Posty: 19342
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Pon paź 14, 2019 14:13 Re: Koty u zbieraczki.....

Bo Heniu to taki skarb ;)
Tu Heniu zadowolony bo najedzony na drugim chyba przejedzony :mrgreen:
Obrazek
Obrazek
Poprawiłam domek moim bezdomniakom
Obrazek
Obrazek
A tu kilka z nich ktoś chce podesłac bidom troche karmy :mrgreen:Na ulicy dokarmiam 13 teraz dwa zgineły ...W tym dwie koteczki co sterylizowałam jedna 5 lat temu , druga teraz ze 2 miesiące temu..Jej dzieciaka zabrałam z ulicy bo dwa zgineły pod samochodem miały 2 miesięczne ....Teraz mama by miała spokój to jak zwykle komuś zawadzała ,,,,chyba ktoś zatruł tak sie dowiedziałam ..Na działce mam 8 ...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Śro paź 23, 2019 16:41 Re: Koty u zbieraczki.....

Dziewczyny w hoteliku
Obrazek
Kotek Dudus ktorego brałam chwile temu z ulicy , miał wczoraj operacje usunięcia ząbków ...Wygniło mu dziąsło miał czyszczone i zszywane jutro na zastrzyki..Zostały mu tylko kły i oby sie goiło bo ból straszny ...Mam chyba pecha do takich zdechloczków..Mały z kukurydzy tyż chory....
Obrazek
I troche śmieszne zdjęcia ulica dała ja zabrałam.. :mrgreen:
Pierwsza Tola ma raka w pysiu ..
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Tak pije :strach:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Dziadzio
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
I pa :mrgreen:
Obrazek

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Śro paź 23, 2019 17:13 Re: Koty u zbieraczki.....

I mam takie pytanie ktoś odważy się mi odpowiedziec na nie..

Bo to mnie wciaż zastanawia , tyle mówi sie o zbieraczkach , tyle kotów to chore..Ok
Ale co zrobić to są moje cztery ostatnie koty z ulicy , widzę i co powinnam zrobić bo mam już stado w domu ..A to wszystko kosztuje utrzymac czystość , wykarmić itd to kosmos.
Dokarmiam koty na ulicy , widzę chore i tyle mówi się o odpowiedzialności ..
Boje sie ludzi nie bede sie narażać nie chce byc na językach odchodzę a to zwierze zostaje..Może zdarzy się cud ha i aniołki szybko zabiorą ..
Albo jakiś człek sie pochyli no ..
Albo to tylko kot no dziecino miałeś pecha...
Nie zabiore bo będe na językach , ja wole ludzi ja nie chce być zbieraczką ..Więc kocie spadaj pa...
Takie ostatnie u mnie
Mały z kukurydzy skóra i kości nie jadł przez tydzień i tydzień u weta
Obrazek
Syjam znaleziony na cmentarzu na smietniku ...czy to jest ok nie załatwiaj się do kuwety kilkanaście tygodni, wycieńczony odwodniony waga też nic cud że żyje '
Obrazek
I Duduś z ulicy plazmocytarne zapalenie dziąseł waga nic , dziąsło wygnite
Obrazek
I mały z palet chory waga nic , oczko peknieta rogówka ..Zaraził mi trzy koty no wiem że narażam
Obrazek

Co byscie zrobili widząc te koty a już macie stado w domu....Stać kogos na szczerość
Nie ma tu fundacji a żadna nie zabierze to wiem , Iwona ostatnio zabrała ode mnie kota z chorą łapką i kotke co łapałam w lesie.....Za jakiś czas mame i jej pięć małych z piwnicy....Teraz dwa z ulicy dałam do Bożeny razem z dziewczynami ...I koniec te miejsca już zajete ...
I ................

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Śro paź 23, 2019 22:12 Re: Koty u zbieraczki.....

mam odpowiedzieć?

:ryk:
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Czw paź 24, 2019 15:03 Re: Koty u zbieraczki.....

Kinnia pisze:mam odpowiedzieć?

:ryk:

Pewnie , dawaj mała :mrgreen:
Zaskocz mnie :mrgreen:

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Czw paź 24, 2019 15:25 Re: Koty u zbieraczki.....

Jola Dworcowa bierze. I ciągle ma takie biedy na swojej drodze. :(
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59712
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Wasylisa i 248 gości