Słodziaczek Zuzia (*)i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 49

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt wrz 27, 2019 22:58 Słodziaczek Zuzia (*)i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 49

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA CZTERDZIESTĄ DZIEWIĄTĄ CZĘŚĆ NASZEGO WĄTKU :1luvu: :1luvu: :1luvu:

GOSPODYNIAMI WĄTKU NIEZMIENNIE SĄ :

ZUZIA ❤️❤️❤️

MOJA SŁODKA OKOŁO 12,5 - LETNIA KOTECZKA SŁODZIAK NAD SŁODZIAKI ❤️

Obrazek

POLA ❤️❤️❤️

POLUSIA VEL GRYZELDA TO MOJA 8,5 - LETNIA ZWARIOWANA MIZIASTA PRZYLEPKA .
JEJ ZASADA TO : NAJPIERW GŁASZCZEMY PÓŹNIEJ GRYZIEMY :mrgreen:


Obrazek
Ostatnio edytowano Czw sie 06, 2020 9:30 przez Ewa L., łącznie edytowano 4 razy
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt wrz 27, 2019 23:10 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Jesteśmy wszyscy.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Pt wrz 27, 2019 23:32 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MalgWroclaw pisze:Jesteśmy wszyscy.

Witajcie ! :1luvu:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob wrz 28, 2019 0:11 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

O, jesteśmy na drugim miejscu, srebrny medal nasz! :D
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59703
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob wrz 28, 2019 7:32 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

jesteśmy i my :1luvu:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72498
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob wrz 28, 2019 7:57 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

jolabuk5 pisze:O, jesteśmy na drugim miejscu, srebrny medal nasz! :D


Witajcie ! :1luvu:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob wrz 28, 2019 7:58 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

mir.ka pisze:jesteśmy i my :1luvu:


Witajcie ! :1luvu:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob wrz 28, 2019 8:22 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Byłyśmy rano z Zuzią u weta. To nieliczne momenty gdy można usłyszeć jak Zuzia miauczy bo w domu słyszę tylko mruczenie i gruchanie w jej wydaniu. Zawsze była cichutka a teraz nauczyła się głośno wyrażać swoją opinię . Zauważyłam , że wizyty u weta przestały być dla niej stresujące jakby zauważyła , że po nich jest jej lepiej. Oczywiście najlepiej jej jest jak trzymam ją na rękach a ona wczepia się we mnie jak broszka albo siedzi mi na ramieniu. Ale to bardziej po to by obserwować wszystko z góry niż ze strachu.
Dziś dostała antybiotyk dwudniowy na powtórkę którego idziemy w poniedziałek i środę, zestaw witamin łącznie z witaminą C , i osłonowy na wątróbkę a do tego wielka strzykawa płynów nawadniających podskórnie.
Po czwartkowych 290 zł za USG i badania dziś znów opuściło mnie 56 zł a w poniedziałek i środę kolejne wydatki , powinnam lada dzień zrobić zamówienie w zoo+ bo kończy się mokre i żwirek a do 10 - tego daleko . W tym miesiącu niestety u mamy muszę zaciągnąć pożyczkę bo nie wyrobię. Dobrze , że na początku września fundnęłam sobie migawkę na cały rok to chociaż mogę nie płacić za przejazdy bo do wydatków u weta musiałabym doliczyć dziennie po 5,60 zł na dojazdy.
I tak z Zuzi domatorki zrobiła się Zuzia podróżniczka. Dobrze znosi jazdę autobusami i tramwajami a dziś była nawet ze mną w piekarni po chlebek .
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob wrz 28, 2019 8:31 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:Byłyśmy rano z Zuzią u weta. To nieliczne momenty gdy można usłyszeć jak Zuzia miauczy bo w domu słyszę tylko mruczenie i gruchanie w jej wydaniu. Zawsze była cichutka a teraz nauczyła się głośno wyrażać swoją opinię . Zauważyłam , że wizyty u weta przestały być dla niej stresujące jakby zauważyła , że po nich jest jej lepiej. Oczywiście najlepiej jej jest jak trzymam ją na rękach a ona wczepia się we mnie jak broszka albo siedzi mi na ramieniu. Ale to bardziej po to by obserwować wszystko z góry niż ze strachu.
Dziś dostała antybiotyk dwudniowy na powtórkę którego idziemy w poniedziałek i środę, zestaw witamin łącznie z witaminą C , i osłonowy na wątróbkę a do tego wielka strzykawa płynów nawadniających podskórnie.
Po czwartkowych 290 zł za USG i badania dziś znów opuściło mnie 56 zł a w poniedziałek i środę kolejne wydatki , powinnam lada dzień zrobić zamówienie w zoo+ bo kończy się mokre i żwirek a do 10 - tego daleko . W tym miesiącu niestety u mamy muszę zaciągnąć pożyczkę bo nie wyrobię. Dobrze , że na początku września fundnęłam sobie migawkę na cały rok to chociaż mogę nie płacić za przejazdy bo do wydatków u weta musiałabym doliczyć dziennie po 5,60 zł na dojazdy.
I tak z Zuzi domatorki zrobiła się Zuzia podróżniczka. Dobrze znosi jazdę autobusami i tramwajami a dziś była nawet ze mną w piekarni po chlebek .


kosztują nas te nasz koty :(
ale musimy o nie dbać
za poprawę zdrowia Zuzi :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72498
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob wrz 28, 2019 8:34 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

mir.ka pisze:
Ewa L. pisze:Byłyśmy rano z Zuzią u weta. To nieliczne momenty gdy można usłyszeć jak Zuzia miauczy bo w domu słyszę tylko mruczenie i gruchanie w jej wydaniu. Zawsze była cichutka a teraz nauczyła się głośno wyrażać swoją opinię . Zauważyłam , że wizyty u weta przestały być dla niej stresujące jakby zauważyła , że po nich jest jej lepiej. Oczywiście najlepiej jej jest jak trzymam ją na rękach a ona wczepia się we mnie jak broszka albo siedzi mi na ramieniu. Ale to bardziej po to by obserwować wszystko z góry niż ze strachu.
Dziś dostała antybiotyk dwudniowy na powtórkę którego idziemy w poniedziałek i środę, zestaw witamin łącznie z witaminą C , i osłonowy na wątróbkę a do tego wielka strzykawa płynów nawadniających podskórnie.
Po czwartkowych 290 zł za USG i badania dziś znów opuściło mnie 56 zł a w poniedziałek i środę kolejne wydatki , powinnam lada dzień zrobić zamówienie w zoo+ bo kończy się mokre i żwirek a do 10 - tego daleko . W tym miesiącu niestety u mamy muszę zaciągnąć pożyczkę bo nie wyrobię. Dobrze , że na początku września fundnęłam sobie migawkę na cały rok to chociaż mogę nie płacić za przejazdy bo do wydatków u weta musiałabym doliczyć dziennie po 5,60 zł na dojazdy.
I tak z Zuzi domatorki zrobiła się Zuzia podróżniczka. Dobrze znosi jazdę autobusami i tramwajami a dziś była nawet ze mną w piekarni po chlebek .


kosztują nas te nasz koty :(
ale musimy o nie dbać
za poprawę zdrowia Zuzi :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

Niestety . Z torbami nas kiedyś puszczą.
Dobrze ....tfu, tfu ..... że chociaż z Polą dobrze jest.Ona dba o swoją wątróbkę i chętnie łyka kapsułki Hepatiale które dostaje Zuzia. W środku zawsze coś tam zostaje i Pola korzysta.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob wrz 28, 2019 10:25 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Zuziu, byłaś bardzo dzielna! I jeszcze po chlebek z Dużą poszłaś :1luvu: Kuje na pewno pomogą :ok: :ok: :ok:
Sabcia
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59703
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob wrz 28, 2019 10:36 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Jestem ;)

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Sob wrz 28, 2019 10:40 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

To ja też się pięknie przywitam :P . Mało piszę, bo duża mi nie da :evil: . Mówi, że głupoty wypisuję.
Zdrówka i szczęścia dla całej trójeczki :P
Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Sob wrz 28, 2019 11:32 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewcia ja jestem codziennie trzymam za Was kciuki i przesylam mnostwo dobrych mysli! :1luvu: :ok: :kotek: :1luvu:

AgaS1987

 
Posty: 3677
Od: Wto mar 12, 2013 9:33

Post » Sob wrz 28, 2019 11:45 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

jolabuk5 pisze:Zuziu, byłaś bardzo dzielna! I jeszcze po chlebek z Dużą poszłaś :1luvu: Kuje na pewno pomogą :ok: :ok: :ok:
Sabcia

Liczę na to i dlatego nie protestuję .
Zuzia
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: haaszek i 102 gości