DT u Bastet. GWIAZDKA ♥ W ilu stopniach prać pchły?

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon wrz 23, 2019 22:33 Re: DT u Bastet. Tygrysek i Brawurka - Wróciłam!!!

Pewnie! Jelenią można - a nawet trzeba (!) ;) się zachwycać :D. Ale my tam w Jeleniej nie śpiewamy... :oops:
Himcia jest koteczką bardzo charakterną. Z Dużą się dogadały - wypracowały kompromis. Gorzej z drugą kotką... Himcia ma tendencję do znaczenia terenu... :roll: mimo kastracji i mimo Feliwaya w kontakcie.. Zdarza jej się to od czasu do czasu. Na szczęście domek bardzo wyrozumiały...
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Wto wrz 24, 2019 20:28 Re: DT u Bastet. Tygrysek i Brawurka - Wróciłam!!!

Filut znaczy ok. miesiaca. Potem uznał że to jego dom i przestał. Oby jej też przeszło!
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84804
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory


Post » Śro wrz 25, 2019 8:43 Re: DT u Bastet. Tygrysek i Brawurka - Wróciłam!!!

Bastet pisze:Cichutko... Ćśśś..... Oby nie zapeszyć... Ale... Może... mooożeee kroi się domek wspólny dla obu kociaków... Tylko Tygrynio musi przestać mieć biegunkę... :( Jutro idziemy do weta. :evil:

:ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72712
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro wrz 25, 2019 16:19 Re: DT u Bastet. Tygrysek i Brawurka - Wróciłam!!!

Ciiiiiiiiiiiii, ze kupę :P
Drops.
Ciiiiiiiiiiiii, za domek :P
Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7976
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Śro wrz 25, 2019 16:53 Re: DT u Bastet. Tygrysek i Brawurka - Wróciłam!!!

Dziękujemy ogromnie za trzymanie kciuków. Trzymajcie, trzymajcie... Jeszcze nic nie wiadomo... Natomiast byłam dzisiaj z Tygryniem i weta. Z tą biegunką. Dostał antybiotyk na 7 dni, attapectin na zagęszczenie kupki i prikaz jedzenia karmy gastro do chwili unormowania się brzuszka. Z racji śmierdzących mocno i luźnych kup doktorek podejrzewa rozbrykane bakterie w przewodzie pokarmowym. Normalnie imprezę sobie chyba w brzuszku zrobiły... :birthday: :dance: :dance2:.. :roll:
No to się leczymy. Gorzej, że Tygryskowi zęby rosną na karmę gastro.. Nie lubi bardzo :( Trudno. Musi się przemęczyć parę dni..
A ja właśnie jadę na wizytę przedadopcyjną w sprawie Tygrysia,i może Brawurci. :) Dam znać po.
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Śro wrz 25, 2019 17:07 Re: DT u Bastet. Tygrysek i Brawurka - Wróciłam!!!

Słuchajcie, jeśli Ci państwo wzięliby dwójkę, to kiedy wykastrować dzieciaki? Czy 4-mięsięczne mogą już... tego...? Fiku-miku? :oops: Bo to przecież kocurek i koteczka...
Co zrobić? Wydać niekastrowane? Ciachnąć kotkę przed wydaniem..?
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Śro wrz 25, 2019 17:23 Re: DT u Bastet. Tygrysek i Brawurka - Wróciłam!!!

No... dylemat. Czy można umowę adopcyjną pisać z obowiązkiem kastracji? Niby wiem, że można ale jak z egzekwowaniem takiej umowy? Brała sąsiadka kota ze schronu z obowiązkiem kastracji ale nikt się nie pofatygował ze sprawdzeniem :mrgreen: Z drugiej strony byłby to "naturalny" kontakt z domkiem adopcyjnym i bez żadnych skrupułów mogłabyś dzwonić.
Nie jestem zwolennikiem tak wczesnych kastracji ale może się mylę.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7976
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Śro wrz 25, 2019 17:44 Re: DT u Bastet. Tygrysek i Brawurka - Wróciłam!!!

Hodowcy kociak kadgruja w tym wieku. Z nimi pogadaj.
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84804
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Śro wrz 25, 2019 18:55 Re: DT u Bastet. Tygrysek i Brawurka - Wróciłam!!!

Jestem już po :). Bardzo fajni. Bardzo. Normalni. Ona chce Tygryska. On chce Brawurkę. Powiedziałam, że dam im dwójkę na próbę. Może nie oddadzą żadnego..? ;)
W międzyczasie rozmawiałam z hodowczynią mojej Tośki. Da mi jutro namiary na weta, który robi wczesne kastracje. Chyba po prostu trzeba to zrobić.. Tak, to ciachnęłabym Tygrynia, ale on w trakcie leczenia jest... :(
Kociaki idą na swoje (oba lub jeden) za ok. dwa tygodnie. Domek zauroczony :1luvu: Poczeka.
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Śro wrz 25, 2019 19:00 Re: DT u Bastet. Tygrysek i Brawurka - Wróciłam!!!

To kciuki :)
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84804
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Śro wrz 25, 2019 19:02 Re: DT u Bastet. Tygrysek i Brawurka - Wróciłam!!!

zuza pisze:To kciuki :)

Dziękuję :1luvu:
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Śro wrz 25, 2019 19:17 Re: DT u Bastet. Tygrysek i Brawurka - Wróciłam!!!

Ja kastrowałaM i Mili i Amy w wieku 4 czy 5 miesiecy
I wszystko bylo i jest ok :ok:
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Śro wrz 25, 2019 19:19 Re: DT u Bastet. Tygrysek i Brawurka - Wróciłam!!!

Dzięki Moniko :201461 . Zaraz będę musiała wykombinować jakiś bazarek na sterylkę Brawurki...
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20


[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 53 gości