Kotki na dachu, okolice Łomianek. Prośba o pomoc

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie wrz 22, 2019 16:26 Kotki na dachu, okolice Łomianek. Prośba o pomoc

Ogłaszam koteczkę do adopcji na OLX i odezwała się do mnie pani z pytaniem, czy też prośbą o pomoc. Z powodu odległości mogę niewiele, ale poradziłam co mogłam i udostępniam sprawę dalej, może znajdzie się jakaś dobra dusza w pobliżu.

Cytuję:

"Mieszkają na dachu i nie mają się gdzie schronić przed deszczem i zimnem. Myślę że mają ok 3 miesięcy. Dokarmiam je ale w zimie nie przeżyją."
"Kotki są dzikie ale ponieważ je karmie to przybiegaja do mnie. Myślę że szybko się oswoja. Sytuacja jest o tyle trudna że na wszystkich posesjach wokół są psy. U mnie też są dwa. I dlatego kotki nie schodzą z dachu."
Jednego udało się złapać i jest w domu. Zdjęcia zrobić dość trudno, bo trzeba stawać na drabinie.
"Na początku było 5 kociąt. W sierpniu wyjechała na urlop i po powrocie okazało się że są tylko 3. W czwartek wieczorem po moimi drzwiami płakała ta koteczka. Myślałam że to jeden z trójki. Nakarmilam, ogrzalam i została na noc w pudełku na werandzie. Rano okazało się że to czwarty kotek. Podejrzewam że 2 najodwazniejsze poszły za matką ale coś jej się stało i jeden zdołał wrocic"
"Mała na razie została u mnie choć mam już 2 kotki. Jest bardzo wychudzona. Dlatego szukam domku dla pozostałej trójki."
"Niestety właścicielka domu, na którym mieszkają, jest bardzo źle do nich nastawiona. Zabiła deska wejście na strych, gdzie się chwały przed deszczem. Boję się czy nie postanowi się ich pozbyć ☹️"

Kotki są w Adamowie, okolice Łomianek. Mam nr tel do pani, mogę podać na pw.

Są zdjęcia

Obrazek
Obrazek
Obrazek

liszyca

 
Posty: 1063
Od: Pon maja 16, 2011 15:10
Lokalizacja: lubelskie

Post » Nie wrz 22, 2019 17:01 Re: Kotki na dachu, okolice Łomianek. Prośba o pomoc

Podnoszę, piękne kociaczki oby znalazły kochający dom.
Mój koci aniołek Białasek 12.07.2019 [*] na zawsze w moim sercu Najdroższy Przyjacielu :(

Flowers77

Avatar użytkownika
 
Posty: 472
Od: Pt sie 25, 2017 0:46
Lokalizacja: Szczytno

Post » Nie wrz 22, 2019 18:05 Re: Kotki na dachu, okolice Łomianek. Prośba o pomoc

Może jakaś fundacja? Tak blisko Warszawy przecież. Może Pani to zasugerować.

aga66

 
Posty: 6126
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Nie wrz 22, 2019 18:18 Re: Kotki na dachu, okolice Łomianek. Prośba o pomoc

Może jakaś fundacja? Tak blisko Warszawy przecież. Może Pani to zasugerować.

aga66

 
Posty: 6126
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Nie wrz 22, 2019 18:43 Re: Kotki na dachu, okolice Łomianek. Prośba o pomoc

Sugerowałam, ale bez konkretów. Dysponuję tylko taką wiedzą, jaką można zyskać wyszukując hasło w Google. Czy to wystarczy? Pani pewnie też szukała, ale mam wrażenie, że średnio dobrze porusza się w internecie.

liszyca

 
Posty: 1063
Od: Pon maja 16, 2011 15:10
Lokalizacja: lubelskie

Post » Nie wrz 22, 2019 18:49 Re: Kotki na dachu, okolice Łomianek. Prośba o pomoc

Kurcze nie wiem na ile pomóc może fundacja. Koteria sterylizuje i tu mam możliwość wyłapania i zabiegu ale tu trzeba dać dt. Może jakiś domek im postawić? Zimne noce już są :(

aga66

 
Posty: 6126
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Nie wrz 22, 2019 21:13 Re: Kotki na dachu, okolice Łomianek. Prośba o pomoc

:ok:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55358
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 244 gości